profesjonalna pomoc niezbedna:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-06, 14:31   #1
ann_angel
Rozeznanie

profesjonalna pomoc niezbedna:)

Witam drogie Panie
Na wstepie chcialabym zaznaczyc ze przeszukalam cale archiwum i nikt wczesniej nie poruszyl tego problemu.
Mam krecone wlosy i chcialabym sie dowiedziec jak je wycieniowac aby bylo super dobrze.
Moje wlosy sa cienkie i jasne, nie mam grzywki, ale te wlosy z ktorych robi sie grzywke [czyli te nad uszami] kreca sie najbardziej...te z tylu natomiast, owszem kreca sie ale sa jakby delikatniejsze i nieco mniej podatne na skret [ale zaznaczam ze tez sie kreca]
a co do wlosow ze spodu to z nimi jest najgorzej, prostuja sie najszybciej i wisza pozniej smetnie...moze i tego az tak nie widac, ale ja to czuje i widze...
zawsze nosilam fryzurke do ramion i normalnie pocieniowane wlosy z przodu i z tylu
ostatnio [2 miesiace temu] zamarzyla mi sie wiosenna zmiana i poszlam do fryzjera poszalec
Pan scial mnie na typowego pazia z uwzglednieniem charakterystyki moich wlosow czyli: z tylu wycial mi prawie przy skorze wlosy ktore byly najglebiej i idac w gore glowy linią szyi wlosy staja sie coraz dluzsze, tak ze te z tylu glowy na czubku maja okolo 15 cm, natomiast ich odpowiedniki przy twarzy licza sobie okolo 20 cm [mowa o dlugosci przy naciagnieciu]
generalnie calosc, jak patrzy sie z boku wyglada jakby zjezdzala po skosie w strone brody
w sumie scieto mnie dobrze ale cos mi sie wydaje ze to ciecie nie bardzo do mnie pasuje wiec juz go nie powtorze
teraz po 2 miesiacach juz sie przyzwyczailam ale niebawem znowu bede musiala wybrac sie do fryzjera i nie mam pojecia co tym razem mu zlecic
prosze o pomoc o ile to mozliwe
pozdrawiam
ann_angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:19   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: profesjonalna pomoc niezbedna:)

a nie masz zdjecia takiego gdzie cie widac z fryzka?
byloby latwiej cos doradzic...
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:37   #3
ann_angel
Rozeznanie

no wlasnie nie mam [co by uproscilo znacznie sprawe] ale jak zrobie to wrzuce..
ann_angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 01:38   #4
wrzesin
Raczkowanie

wlosy z tylnej czesci glowy ci sie mniej kreca prawdopodobnie dlatego ze sa dluzsze, a jak sa dluzsze to sa ciezsze, jak pojdziesz nastepnym razem do fryzjera to powiedz aby mocniej niz boki wycieniowal ci tyl, wlosy z tylu beda lzejsze to nabiora sprezystosci, łatwiej bedzie beda sie krecic

niestety to sa tylko przypuszczenia, jak wkleisz zdjecie to bedziemy dzialac dalej

pozdrawiam
wrzesin jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości