Czy fryzjer potrafi? - bardzo prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 22:57   #1
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206

Czy fryzjer potrafi? - bardzo prosze o pomoc


Pisze ponownie ) moje naturalne wloski to blond. farbowałam je na b.jasne, jednak po paru miesiach chciałam wroic do naturalnego jednak fryzjer zrobił mi rudy na odrostach a na reszcie jasny brąz. Nie musze chyba mówić jak wyglądam teraz. Chciałbym wrócic dojasnego blondu i mam pytanie czy fryzjer moze mi zrobic platynowy blond? nie chce niszczyc włosow poniewaz jestem z tych co wlosy wyłaza garsciami . Co mam zroib? pasemka jakies? blajege? dziewczyny pomóżcie! ;( i za ile od farbowania ostatniego mam sie udac do fryzjera.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:56   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Czy fryzjer potrafi? - bardzo prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Pisze ponownie ) moje naturalne wloski to blond. farbowałam je na b.jasne, jednak po paru miesiach chciałam wroic do naturalnego jednak fryzjer zrobił mi rudy na odrostach a na reszcie jasny brąz. Nie musze chyba mówić jak wyglądam teraz. Chciałbym wrócic dojasnego blondu i mam pytanie czy fryzjer moze mi zrobic platynowy blond? nie chce niszczyc włosow poniewaz jestem z tych co wlosy wyłaza garsciami . Co mam zroib? pasemka jakies? blajege? dziewczyny pomóżcie! ;( i za ile od farbowania ostatniego mam sie udac do fryzjera.
pewnie, że fryzjer może ci zrobić pasemka na tym co masz i będzie wyglądało o niebo lepiej, tylko musisz iść do dobrego fryzjera - bo to co ci poprzedni zrobił na głowie - czyli po prostu nałożył ciemniejszą farbę - to sobie można samemu zrobić w domu - za słaby utleniacz do twoich włosów załatwił ci odrosty na rudo, a ten jasny brąz - pewnie się spiera na szaroburozielonkawy blond
najlepiej ratuj się pasemkami u dobrego fryzjera - który wie od czego są różne moce utleniaczy i ich używa zależnie od rodzaju włosów
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 14:44   #3
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Czy fryzjer potrafi? - bardzo prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
pewnie, że fryzjer może ci zrobić pasemka na tym co masz i będzie wyglądało o niebo lepiej, tylko musisz iść do dobrego fryzjera - bo to co ci poprzedni zrobił na głowie - czyli po prostu nałożył ciemniejszą farbę - to sobie można samemu zrobić w domu - za słaby utleniacz do twoich włosów załatwił ci odrosty na rudo, a ten jasny brąz - pewnie się spiera na szaroburozielonkawy blond
najlepiej ratuj się pasemkami u dobrego fryzjera - który wie od czego są różne moce utleniaczy i ich używa zależnie od rodzaju włosów
Dokładnie tak jest ,że sie spiera ;/ wygladam jak nie powiem co.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 09:09   #4
kembirna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
GG do kembirna
Dot.: Czy fryzjer potrafi? - bardzo prosze o pomoc

Zrób sobie te pasemka i stopniowo przechodź tak do tego koloru.Jest jeszcze dekoloryzacja,ale niszczy włosy.Nie polecam
kembirna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:17   #5
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Czy fryzjer potrafi? - bardzo prosze o pomoc

a te pasemka przyjma mi dobry kolor?
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.