Czy zajmujecie się makijażem profesjonalnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-06, 22:10   #1
nucha
Raczkowanie

Question

Czy zajmujecie się makijażem profesjonalnie?

Ja tak z ciekawości, dawno temu założyłam swoje konto na wizażu, jednak od niedawna, właściwie od kilku dni chyba zaczęłam coś tam sobie do Was pisać. I dlatego mam takie właśnie pytanko, w celu poznania która z Was zajmuje się profesjonalnie na codzień makijażem, czy byłyście samoukami, czy pokończyłyscie jakieś szkoły, kursy, jeśli tak, to gdzie i jak dawno?
Ma nadzieję, że odpowiecie i od razu w tym miejscu dziękuję
pozdrawiam serdecznie
Ania
nucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 22:12   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Czy zajmujecie się makijażem profesjonalnie?

witam na wizażu
Ja jestem samoukiem i właśnie jutro będę malowac cztery osoby w tym pannę młodą.A mam gorączkę 39 stopni Nie wiem jak to będzie

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 23:03   #3
nucha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agabil1
witam na wizażu
Ja jestem samoukiem i właśnie jutro będę malowac cztery osoby w tym pannę młodą.A mam gorączkę 39 stopni Nie wiem jak to będzie
Witam
Czyli ogolnie na codzien nie pracujesz w tym "fachu"tylko tak sama sobie i w razie czego makijazyk dla kogos, tak? No to powiem Ci, ze naprawde wyczarowujesz cudowne makijazeI mam pytanko, czy uczylas sie najczesciej na sobie, z ksiazek, itd??
A co do jutrzejszego dnia, mysle, ze bedzie wszystko ok, na pewno sobie poradzisz i po raz kolejny wyczarujesz sliczne makijaze na tych 4 buzkach. Ja zycze Ci powodzenia i szybciutkiego powrotu do zdrowka, a jutro braku goraczki, wiem, jak temperatura meczy
nucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 23:38   #4
Marzusia
Raczkowanie

Prawdę mówiąc tu na wizażu dopiero zaczynam, ale bardzo ta strna mi się podoba... Ale już chyba mogę się wypowiedzieć
Jestem istnym samoukiem, jak chyba większość z nas... Ale uwielbiam makijaż, uwielbiam dobrze wyglądać więc dużo czytam na ten temati ćwicze, ćwicze, ćwicze... Dużo także dały mi warstaty charakteryzatorskie w Poznaniu gdzie mogłam się spotkać z wieloma kosmetyczkami i wizarzystkami z kraju i z bliska zobaczyć ich pracę a dodatkowo korzystać z ich rad.. i nieraz także być ich modelką Tam przestałam bać się kolorów i nauczyłam iść w technice makijażu z polotem.
Pamiętam jak się zaczynało i roiło mnóstwo błędów na samej sobie... A teraz maluję koleżanki, znajome... i samą siebie oczywiście...
Marzusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 08:30   #5
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez nucha
Witam
Czyli ogolnie na codzien nie pracujesz w tym "fachu"tylko tak sama sobie i w razie czego makijazyk dla kogos, tak? No to powiem Ci, ze naprawde wyczarowujesz cudowne makijazeI mam pytanko, czy uczylas sie najczesciej na sobie, z ksiazek, itd??
A co do jutrzejszego dnia, mysle, ze bedzie wszystko ok, na pewno sobie poradzisz i po raz kolejny wyczarujesz sliczne makijaze na tych 4 buzkach. Ja zycze Ci powodzenia i szybciutkiego powrotu do zdrowka, a jutro braku goraczki, wiem, jak temperatura meczy
Często kogoś maluję,pracowałam kilka razy przy sesjach,na ogół zaś są to makijaże do ślubu lub wieczorowe
Co do dzisiejszego "pacykowania" bardziej przeraża mnie długa droga (prawie godzina jazdy z przesiadką) niż same makiajże,choć panna młoda na próbnym była nieco krąbrna wciąż mówiła,mrugała oczami podczas malowania rzęs i takie tam Z tym sobie poradzę, z pozostałymi makiajżami także.Tylko ta podróż mnie nico osłabia -nadal jestem chora
Bardzo dziękuję za mięł słowa i wsparcie
Co do mojej nauki makiajżu-najczęściej to metoda prób i błędów różne eksperymenty A ponieważ mam zdolności plastyczne i manualne (ale się przechwalam ) nie jest tak źle

Stary 2005-05-07, 10:22   #6
elastigirl
Przyczajenie

Aga pracujesz przy sesjach ? mam pytanko w takim razie ;-) ile bierzesz za umalowanie modelki ? bardzo często mam sesje gdzie muszę się sama malować a że mam do tego dwie lewe ręce .. to można tylko wyobrazić sobie jak to wygląda ;-)
elastigirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 11:22   #7
poranek
Raczkowanie

ja pracuję przy sesjach z moim fotografem (oraz partnerem życiowym bardzo to lubię. oprócz tego robię makijaze zarówno ślubne jak i wieczorowe. właściwe wszystkie jestem w stanie robić. uwielbiam kombinować z kolorami i sama wymyslać make upy obecnie jestem w trakcie tworzenia mojego portfolio wizażystki )))
elastigirl, jeżeli potrzebujesz wizazystki na sesje dla siebie to ja jestem otwarta. wiesz, jednak dziwie sie, ze fotograf nie ma swojej wizazystki, zawsze jest to jakiś plus dla jakosci fotek (szczególnie przy modelkach-amatorkach w pozowaniu i malowaniu się). pozdrawiam.
poranek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 19:52   #8
elastigirl
Przyczajenie

Czy możesz mi napisać skąd jesteś ? i podaj maila to się z Tobą jakoś skontaktuję
elastigirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 20:31   #9
tomaszeg
Zadomowienie

GG do tomaszeg
Cool Dot.: Czy zajmujecie się makijażem profesjonalnie?

oj kryją się wizażanki kryją ;-)

a co tam ja się dopiszę do listy ;-)

pozdrawiam z Białegostoku
Stary 2005-05-08, 20:38   #10
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1
Smile Dot.: Czy zajmujecie się makijażem profesjonalnie?

Cytat:
Napisane przez elastigirl
Aga pracujesz przy sesjach ? mam pytanko w takim razie ;-) ile bierzesz za umalowanie modelki ? bardzo często mam sesje gdzie muszę się sama malować a że mam do tego dwie lewe ręce .. to można tylko wyobrazić sobie jak to wygląda ;-)
rzadko się to zdarza,bo odchodzę już od malowania innych Wkrótce zacznę nową pracę która nie ma nic wspólnego z makijażem
Malowałam przy sesji z kostiumami kąpielowymi i za malowanie jednej modelki(oraz drobne poprawki fryzury) dostałam 100 zł (sesja trwała ok.6 godzin).
Kilka innych makijaży do zdjęć wykonywałam w prywatnym studio,gdzie fotograf robił sesje na zamówienie.Zwykle jedna trwała ok.2-3 godzin i za umalowanie jednej osoby i czuwanie w trakcie sesji na stanem makijażu dostawałam w zależności od rodzaju makijażu 50-80zł.

Stary 2005-05-09, 21:51   #11
lola23
Wtajemniczenie

Bratnia duszyczko Marzusio, ja też z Olsztyna ,jakbyś miała ochotę możesz ćwiczyć na mnie.Ja też byłam na podobnych warsztatach kiedyś ,och my kobitki !!! Pozdrawiam Cię.Fajnie że znalazłam kogoś z Olsztyna.
lola23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości