Intercosmo voila creme - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-15, 13:04   #31
weegirl
Zakorzenienie

Dot.: Intercosmo voila creme

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Już wstawiam ;-)))
Farba INTERCOSMO VOLILA 9.21 + 6%

Fotki robiłam w świetle dziennym, uważam, że te, robione z lampą bardzo przekłamują kolor a mnie interesuje realny efekt, Was pewnie też
Farbkę zamówiłam na all - dostałam w przeciągu 2 dni, z tymże ekspresowo (polecam), no i kolory w miarę adekwatne do rzeczywistości :

http://allegro.pl/voila-koloryzacja-...466200271.html

aukcja się chyba kończy za parę dni, ale wystarczy wpisać w wyszukiwaniu na all: "VOILA KOLORYZACJA FARBA DO WLOSOW LUBLIN" i już.
Wiem, że ta farba jest na stronie sklepu koszykowa, ale tam mają ograniczone kolory (poza tym drogo), no i nie ma w asortymencie sprzedaży 9.21), z tymże polecam allegro
Ale ładny kolor Ja się chyba zastanowię nad tym allegro tym bardziej, że jak kupuję na Koszykowej tą farbę (w sklepie stacjonarnym), to płacę więcej, niż przez internet Mam nadzieję, że kolor długo będzie ładny
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:29   #32
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
kolorek bardzo ładny!
chyba tez się skuszę na tą farbę, ostatnio miałam zrobione lorealem i niestety zmywa się na rudo.

//////////////vea ma pytanko czy ten kolorek wyszedł podobnie ja montibello 10 pomieszane z 10.2 i czy nie jest jakiś szarawy bo na zdjęciu tego nie widać ale tak jak piszesz zdjęcie nie oddajerzeczywistości koloru!
Efekt po Voila jest 1000000x lepszy niż po cromatone, naprawdę, Magda !!! Ja jeszcze w życiu nie byłam taka zadowolona z farby , no i nie ma soli amonowych w składzie, z tymże włosy są bezpieczne
Jeśli nie będzie się szybko ocieplał to zostanie moim ideałem

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ale ładny kolor Ja się chyba zastanowię nad tym allegro tym bardziej, że jak kupuję na Koszykowej tą farbę (w sklepie stacjonarnym), to płacę więcej, niż przez internet Mam nadzieję, że kolor długo będzie ładny
Dziękuję
Na Koszykowej nawet nie mają tego 9.21...no i tam faktycznie drogo. Ja zamawiałam z all, ale na pudełku farby była etykieta, że dystrybucja jest...z mojego miasta, więc namierzyłam i mam teraz pod nosem dostępność ;-))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-07-15 o 13:27
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 14:30   #33
magda bajtek
Wtajemniczenie

Zdecydowała, że zamawiam farbę, tylko ja odrost muszę zrobić z 9% wodą a resztę na 6% , trochę się boję nakładać kolejną farbę, bo moje włosy są już bardzo zniszczone po tych wszystkich farbach blond!
magda bajtek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:41   #34
Vea
Rozeznanie

3mam kciuki za równie śliczny kolorek jak u mnie
Wiesz, moje włosy też nie są w świetnej kondycji, a Voila tego stanu nie pogorszyła, z tymże łagodnie obchodzi się z włosami. Jaki kolorek będziesz robić?
Stary 2012-07-15, 17:57   #35
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Zdecydowała, że zamawiam farbę, tylko ja odrost muszę zrobić z 9% wodą a resztę na 6% , trochę się boję nakładać kolejną farbę, bo moje włosy są już bardzo zniszczone po tych wszystkich farbach blond!
To ja bym nie kładła na całość tylko zmalaksowała pod koniec...
Stary 2012-07-15, 22:28   #36
magda bajtek
Wtajemniczenie

Cytat:
To ja bym nie kładła na całość tylko zmalaksowała pod koniec...
Zmalaksować z wodą 9%, bo taką musze dać na odrosty, czy z wodą 6% rozrobić farbę i dać na całośc na chwilę?

Zastanawiam się nad kolorkiem 9.21 albo 9.23, chciałabym uzyskac fajny naturalny blond alezeby nie był szaro-bury
Stary 2012-07-16, 20:18   #37
Vea
Rozeznanie

No mnie ta voila 9.21 nie wyszła bynajmniej szaro-buro . Ja uzyskałam od razu fajny, neutralny blond z chłodną nutą

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-07-20 o 18:38
Stary 2012-07-16, 22:10   #38
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Zmalaksować z wodą 9%, bo taką musze dać na odrosty, czy z wodą 6% rozrobić farbę i dać na całośc na chwilę?

Zastanawiam się nad kolorkiem 9.21 albo 9.23, chciałabym uzyskac fajny naturalny blond alezeby nie był szaro-bury
Nie wiem, ja teraz jestem fanką złocistych odcieni, więc pewnie pomyślałabym o 9,32 Ale nie wiem, jak u Ciebie może wyjść. Ja bym pewnie zmalaksowała to, co nakładasz na odrost. Ale jak chcesz na całość, to możesz tak zrobić Mnie by się po prostu nie chciało.
Stary 2012-07-19, 21:35   #39
JeanHarlow
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
tutaj są palety i farbki
http://swiat-kosmetykow.info/product.php?id_product=12
Powodzenia
Masz chyba na mysli farby, bo farbki to raczej nie sa
To jedna z pierwszych stron, ktore udalo mi sie znalezc, tez umiem korzystac z google, obecnie strona nie dziala, nie odpisywali zreszta na maile, wiec strata czasu.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
No jasne, nawet sie nie zastanawiaj, kupowalam przez neta z tej koszykowej i zaluje do dzis, bardzo drogo! poza tym byl jakis problem z kurierem ale nie pamietam juz dokladnie sprawy, wiem ze zwrocilam im na to uwage i potem gdy chcialam cos zamowic nie odpisywali mi w ogole na maile, zero kontaktu to bylo na serio dziwne, od razu taki foch

Cytat:
niepotrzebne takie mocne stezenie wody, 9% to bardzo duzo, ja robie 6% na odrost, a uzywam blondow. na reszte czasem rowniez 6%, czasem 3%
Cytat:
Ani tak ani tak, dac 6% na odrost i potem na reszte czyli wedlug instrukcji.
Stary 2012-07-20, 18:42   #40
Vea
Rozeznanie

Może ja wkleję paletki z kolorami Intercomo Voila

Fotki ściągnięte z all: http://allegro.pl/voila-koloryzacja-...499936179.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VOILA_1.jpg (75,3 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VOILA_2.jpg (70,7 KB, 106 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-07-20 o 18:45
Stary 2012-07-20, 22:16   #41
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Może ja wkleję paletki z kolorami Intercomo Voila

Fotki ściągnięte z all: http://allegro.pl/voila-koloryzacja-...499936179.html
Ooo, super Swoją droga, dla mnie te zdj. są straszne- wszystkie kolory wydają się takie ciemne i matowe Mnie to zazwyczaj bardzo zniechęca do zakupu. Szkoda, że z poziomu 10 jest tylko 10.0 Chciałam namówić siostrę na coś w stylu 10,3 a boję się, że dla niej 9,3 to już będzie za ciemne Teraz przy 11.0 i wodzie 9% ma fajny, morelowy bardzo jasny blond, a nie wiem, czy jej 9,3 coś rozjaśni.

JeanHarlow, ja tam byłam może dwa razy w tym sklepie, bo staram się jednak siostrę wysyłać. Ale ja bym już u nich też nie kupiła nic na Twoim miejscu. Mnie szkoda jest płacić za przesyłkę, jak mogę w tym samym mieście kupić, ale w sumie może to jednak nie jest głupi pomysł, jakbym od razu wzięła parę farb
Stary 2012-07-24, 11:54   #42
JeanHarlow
Raczkowanie

Nawet gdybym chciala to nie moge, bo mi nie odpisuja na maile sorry "nie odpisywali", bo od dawna zamawiam wlasnie z allegro, aukcja ze zdjeciami w poscie powyzej I cena jak najbardziej ok.
Stary 2012-07-24, 22:56   #43
Vea
Rozeznanie

Wstawiam fotki po Intercosmo Voila 9.21 po ponad 2 tygodniach od farbowania ;-)))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Voila 9.21 ;-).jpg (39,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Po voila 9.21.jpg (32,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vvoila 9.21+6%.jpg (25,1 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-10-27 o 15:43
Stary 2012-07-24, 23:25   #44
magda bajtek
Wtajemniczenie

Widze,ze kolorek nadal fajny! Jak kondycja włosów?
Ja muszę trocgę odczekać z farbowaniem i na razie położyłam matrix color sync u fryzjera i jestem bardzo zadowolona bo kolor podoba mi się i stan włosów dobry!
18.sierpnia umówiłam się na koloryzację w salonie joico we Wrocławiu!
Stary 2012-07-25, 14:27   #45
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Wstawiam fotki po Intercosmo Voila po ponad 2 tygodniach od farbowania ;-)))
Ooo. Bardzo ładne

A ja chciałam kupić swoją farbę (l'oreal cannes 8,3), ale nigdzie jej nie było, a jeśli już, to kosztowała powyżej 30 zł. No i, jako, że byłam dziś w centrum, stwierdziłam, że jednak pójdę na tą Koszykową. I wyszłam z Voila 8,3

Ale skład jest inny, niż tego blondu 11.0, który miałam w domu...
Stary 2012-07-26, 16:18   #46
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Ooo. Bardzo ładne

A ja chciałam kupić swoją farbę (l'oreal cannes 8,3), ale nigdzie jej nie było, a jeśli już, to kosztowała powyżej 30 zł. No i, jako, że byłam dziś w centrum, stwierdziłam, że jednak pójdę na tą Koszykową. I wyszłam z Voila 8,3

Ale skład jest inny, niż tego blondu 11.0, który miałam w domu...
Oj tam, jeśli nie ma MEA ani ethanolamine to jest ok
Stary 2012-07-26, 23:34   #47
Agatau88
Zakorzenienie

A jaki ma skład? Jakis bardzo zly porównujac do Recitala?

Wlasnie zafarbowalam moje wypłowiałe wlosy 8,32
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 12:24   #48
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Oj tam, jeśli nie ma MEA ani ethanolamine to jest ok
Z tego co pamiętam, to nie (moje włosy też nienawidzą tych farb, po Garnier Color & Shine bez amoniaku miałam masakrę mimo, iż moje włosy wcześniej były w rewelacyjnej kondycji). I chyba się zapędziłam, bo jednak skład jest prawie identyczny, coś mi upał na mózg padł

A ja już jestem po farbowaniu odrostów Intercosmo Voila 8,3 (jasny blond złocisty) z wodą 6% (tej samej firmy). Do tego odcienia zalecana jest woda 9% jeśli chce się rozjaśnić włosy o dwa tony a 6% jeśli jest to farbowanie ton w ton. Na szczęście, woda 6% dała radę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jaki ma skład? Jakis bardzo zly porównujac do Recitala?

Wlasnie zafarbowalam moje wypłowiałe wlosy 8,32
Próbowałam wyszukać skład Preference i nie mogłam znaleźć, żałuję, że wyrzuciłam pudełko

Ja już pisałam Ci na PW, że mnie się Twój kolor podoba, mamy podobny tylko, że Twój jest bardziej jednolity dzęki tej pigmentacji Oby się nie sprał za szybko Wiem, że rozjaśniające blondy mają bardzo trwałe, ale żeby z tymi ósemkami też tak było...
Stary 2012-07-27, 15:49   #49
Agatau88
Zakorzenienie

I ja Ci PW odpisalam

No ciekawe jak składowo wychodza te farby, czy ta IV ma sklad dobry?
Nie znam sie na skladach farb.

Tak tak oby sie trzymal ten kolor.

Pozwolę sobie zaprezentować efekty w taki sposób za pomocą linka, wybaczcie.

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=484
Stary 2012-07-29, 20:00   #50
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I ja Ci PW odpisalam

No ciekawe jak składowo wychodza te farby, czy ta IV ma sklad dobry?
Nie znam sie na skladach farb.

Tak tak oby sie trzymal ten kolor.

Pozwolę sobie zaprezentować efekty w taki sposób za pomocą linka, wybaczcie.

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=484
Śliczny ten kolorek Ci wyszedł
Stary 2012-07-29, 21:56   #51
Agatau88
Zakorzenienie

Dziekuje, zbliża mnie do prawdziwej rudości
Stary 2012-07-31, 00:19   #52
Vea
Rozeznanie

A ja zauważyłam jakieś dziwne zjawisko, tzn. moja koleżanka, która wpadła do mnie na kawkę i zachwycała się moim kolorkiem po Voili 9.21, że taki fajny, chłodno-neutralny i w ogóle, ale potem wyszłyśmy sobie na miasto i ona tak zerka na te moje włosy i z taką dziwną miną powiedziała: "No na dworze to masz jakiś taki porudawy ten kolor". Ja oczy w słup, bo tu mi przed chwilą rzucała komplementami a tu coś takiego! No ale cóż, wyciągam lusterko, weryfikuję jej spostrzeżenie z rzeczywistością i...trochę prawdy w jej słowach było - w ostrym słońcu było jakoś porudawo, w cieniu tak jak w mieszkanku -> chłodno-neutralnie, wszystko zależy od światła, w każdym wyglądają te włoski inaczej i w sumie się troszeczkę zdenerwowałam tym faktem, bo o ile oglądałam ten mój blond przy oknie to był idealny a na 100%-ym outsidzie już jakiś rudy poblask jest...Nie wiem, co o tym myśleć, chyba jutro wyskoczę z lusterkiem i przyjrzę się, jaki mam ten kolor faktycznie. A wydawało mi się, że jest idealnie - wszędzie: w łazience, w mieszkaniu, przy otwartym oknie, na fotkach - blond był jak należy i nie sądziłam, że może być inaczej. Jutro naprawdę muszę dokonać obiektywnej oceny sytuacji i powiem Wam, jaki mam ten blond.
Stary 2012-07-31, 10:17   #53
weegirl
Zakorzenienie

Ehh, Vea, ja chyba nie miałam tak, żebym z jakiegokolwiek blondy była zadowolona w absolutnie każdym świetle. Chociaż zazwyczaj najbardziej mi się mój kolor nie podoba w sztucznym świetle w pracy (zawsze moje włosy były albo lekko zielone albo rude, a twarz dziko różowa). A pamiętam, jak farbowałam Wellatonem 12/1 to w pomieszczeniach kolor był super, a na dworze był intensywnie żółty

No ale podejrzewam, że teraz to zmienisz farbę. Pamiętam, że mnie fryzjerka po jakimś czasie zaczęła dodawać coś niebieskiego czy srebrnego (jakiś toner?) i po wyjściu miałam odrosty w odcieniu białego złota z leciutkim błękitnym połyskiem (w sumie, bardzo fajny, niemopowaty kolor) i chłodny odcień trzymał mi się na odrostach ponad 4 tygodnie, nie ocieplał się ani odrobinę. Chętnie bym się dowiedziała, co to był za dodatek...
Stary 2012-07-31, 10:52   #54
Vea
Rozeznanie

No z tym farbowanymi włosami to tak już chyba jest, że za każdym razem mają inny odcień, ale wiesz, ja na razie nie zmieniam farby, bo kupiłam wtedy 2 szt. i mam jeszcze jedną w zapasie, ale dziś na przykład jest u mnie pochmurno i moje włosy mają odcień neutralnego blondu - taki chłodno-ciepły kolorek, zero rudości czy czegokolwiek, co wystąpiło w dniu wczorajszym, w słońcu.

Co do tego "czegoś", co dodaje Twoja fryzjerka to ja akurat wiem, co to jest, bo podpatrzyłam kiedyś będąc w salonie na farbowaniu, kiedy to fryzjerce chłodny blond wyszedł na moich odrostach żółty - są to takie Ampułki Power Shine Blonde (patrz link).

http://www.ceneo.pl/3334930q

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-07-31 o 10:58
Stary 2012-07-31, 11:35   #55
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
A ja zauważyłam jakieś dziwne zjawisko, tzn. moja koleżanka, która wpadła do mnie na kawkę i zachwycała się moim kolorkiem po Voili 9.21, że taki fajny, chłodno-neutralny i w ogóle, ale potem wyszłyśmy sobie na miasto i ona tak zerka na te moje włosy i z taką dziwną miną powiedziała: "No na dworze to masz jakiś taki porudawy ten kolor". Ja oczy w słup, bo tu mi przed chwilą rzucała komplementami a tu coś takiego! No ale cóż, wyciągam lusterko, weryfikuję jej spostrzeżenie z rzeczywistością i...trochę prawdy w jej słowach było - w ostrym słońcu było jakoś porudawo, w cieniu tak jak w mieszkanku -> chłodno-neutralnie, wszystko zależy od światła, w każdym wyglądają te włoski inaczej i w sumie się troszeczkę zdenerwowałam tym faktem, bo o ile oglądałam ten mój blond przy oknie to był idealny a na 100%-ym outsidzie już jakiś rudy poblask jest...Nie wiem, co o tym myśleć, chyba jutro wyskoczę z lusterkiem i przyjrzę się, jaki mam ten kolor faktycznie. A wydawało mi się, że jest idealnie - wszędzie: w łazience, w mieszkaniu, przy otwartym oknie, na fotkach - blond był jak należy i nie sądziłam, że może być inaczej. Jutro naprawdę muszę dokonać obiektywnej oceny sytuacji i powiem Wam, jaki mam ten blond.
Wiesz, wydaje mi się, że ten rudawy poblask jest normalny dla X,21... Jakieś trzy tygodnie temu znalazłam w Niemczech farbę, 8,21, niesamowicie mi się podoba kolor na opakowaniu, ale zapytałam Blond Bunny, czego się spodziewać po tej numeracji. I odpowiedziała, że to będzie ciepły, beżowy blond, ale wypłukiwać się może na lekko rudawo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 032.jpg (39,8 KB, 12 załadowań)
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:23   #56
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
No z tym farbowanymi włosami to tak już chyba jest, że za każdym razem mają inny odcień, ale wiesz, ja na razie nie zmieniam farby, bo kupiłam wtedy 2 szt. i mam jeszcze jedną w zapasie, ale dziś na przykład jest u mnie pochmurno i moje włosy mają odcień neutralnego blondu - taki chłodno-ciepły kolorek, zero rudości czy czegokolwiek, co wystąpiło w dniu wczorajszym, w słońcu.

Co do tego "czegoś", co dodaje Twoja fryzjerka to ja akurat wiem, co to jest, bo podpatrzyłam kiedyś będąc w salonie na farbowaniu, kiedy to fryzjerce chłodny blond wyszedł na moich odrostach żółty - są to takie Ampułki Power Shine Blonde (patrz link).

http://www.ceneo.pl/3334930q
Może to było coś w tym stylu, ale na pewno nie L'Oreala Bo ona nie pracowała na żadnych kosmetykach tej firmy, do farb owania i pielęgnacji tylko Intercosmo.I to się trzymało u Ciebie faktycznie cały miesiąc?
Stary 2012-07-31, 13:16   #57
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Ehh, Vea, ja chyba nie miałam tak, żebym z jakiegokolwiek blondy była zadowolona w absolutnie każdym świetle. Chociaż zazwyczaj najbardziej mi się mój kolor nie podoba w sztucznym świetle w pracy (zawsze moje włosy były albo lekko zielone albo rude, a twarz dziko różowa). A pamiętam, jak farbowałam Wellatonem 12/1 to w pomieszczeniach kolor był super, a na dworze był intensywnie żółty

No ale podejrzewam, że teraz to zmienisz farbę. Pamiętam, że mnie fryzjerka po jakimś czasie zaczęła dodawać coś niebieskiego czy srebrnego (jakiś toner?) i po wyjściu miałam odrosty w odcieniu białego złota z leciutkim błękitnym połyskiem (w sumie, bardzo fajny, niemopowaty kolor) i chłodny odcień trzymał mi się na odrostach ponad 4 tygodnie, nie ocieplał się ani odrobinę. Chętnie bym się dowiedziała, co to był za dodatek...
gdybym znala takie cudne coś co nada wlosom chlodny odcien moze zostałabym przy blondzie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się, że ten rudawy poblask jest normalny dla X,21... Jakieś trzy tygodnie temu znalazłam w Niemczech farbę, 8,21, niesamowicie mi się podoba kolor na opakowaniu, ale zapytałam Blond Bunny, czego się spodziewać po tej numeracji. I odpowiedziała, że to będzie ciepły, beżowy blond, ale wypłukiwać się może na lekko rudawo.
Ale w PL chyba nie ma tego odcienia?
Stary 2012-07-31, 13:30   #58
AniaAga
Zadomowienie

Nie rozglądałam się......
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:54   #59
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Nie rozglądałam się......
Z ciekawosci zobacze.
Stary 2012-07-31, 23:58   #60
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Może to było coś w tym stylu, ale na pewno nie L'Oreala Bo ona nie pracowała na żadnych kosmetykach tej firmy, do farb owania i pielęgnacji tylko Intercosmo.I to się trzymało u Ciebie faktycznie cały miesiąc?
Mi też nakładała z innej firmy, ale to były ampułki takiego typu właśnie. Tak, trzymało mi się dość długo

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Wiesz, w większości farb (zwłaszcza włoskich, portugalskich, ale nie tylko) .2 jest oznaczeniem beżu a nie opalu/fioletu (wtedy opal jest oznaczony jako .7), choć ta Voila 9.21 na próbniku wyglądała właśnie tak, jakby .2 było fioletem...no ale próbnik swoją drogą a rzeczywisty efekt swoją....
No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak wprowadzić w życie 2 sformułowania:
1. "dzisiaj mam świetny ten kolor"
2. "kolor na dziś - beznadziejnie porudawy blond"
Dzisiaj zdecydowanie wygrała opcja nr 1 - ciekawe, co przyniesie jutro

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-08-01 o 00:02
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości