wybór farby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-20, 18:51   #1
xzyciejestbuenox
Przyczajenie

wybór farby

Witam
Chciała bym mieć taki kolor włosów jak dziewczyna na 1 zdj
Na 2 zdjęciu znajduję się ja w moim aktualnym kolorze ( tylko mam odrosty) Dotychczas farbowałam się farbami firmy londa lecz one wpływały źle na stan mojej skóry głowy. Obawiam się że będę musiała użyć rozjaśniacza..Ale tego wolałabym uniknąć.Proszę o pomoc w wyborze farby ( firmy i odcienia ) Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15980562_1269956010.jpg (35,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 92e03c1daa.jpg (44,7 KB, 42 załadowań)
xzyciejestbuenox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 18:17   #2
seductivee
Zakorzenienie

Dot.: wybór farby

Hej. Niedawno sama miałam taki sam problem. Chciałam mieć jaśniejszy kolor włosów, bo właśnie po farbowaniu farbami firmy Londa, z rudawego blondu zmieniłam swój kolor włosów na czarny. Próbowałam sama zejść z tego koloru lecz bezskutecznie, bo zawsze odrosty wychodziły jaśniejsze i się po prostu spierały, a kontrast odrosty - reszta włosów wyglądał fatalnie. W końcu postanowiłam pójść do fryzjera i za naprawdę niewielkie pieniądze zrobiła mi dekoloryzację, po czym nałożyła mi farbę. Wyszedł idealnie taki kolor jaki pokazałam. Nie zrobiła mi tym siana z włosów, bo zdekoloryzowała mi tylko grube pasma włosów. Na prawdę wyszło bardzo dobrze, mimo że nie byłam optymistycznie do tego nastawiona.
Dlatego radzę ci nie eksperymentować w domu. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Wystarczy, że pójdziesz do dobrego fryzjera, przedstawisz to co byś chciała uzyskać i pewnie ci coś doradzi.

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015

seductivee jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości