Rękawice elektryczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-20, 21:33   #1
livv
Przyczajenie

Rękawice elektryczne

Witam serdecznie.
Wpadłam na pewien pomysł i liczę na Wasze podpowiedzi,rady,komentar ze.
Moja mama złamała w zeszłym roku rękę-dokładnie chodzi o dłoń.Zrosła się ona średnio,pobolewa,ogólnie dokucza,w trakcie kolejnej sesji rehabilitacyjnej.
Mama ma pracę w której ręka jest stale nadwyrężana i szukam czegoś takiego do domowego użytku,czegoś co na dłuższą metę przynosić będzie ulgę.
Niedawno przeglądając net wpadły mi w oko info o zabiegach na ręce-tzn jakies wspaniałe mazidła na dłonie,SPA itd-do tego na wierzch używa się rękawiczek elektrycznych i tak sobie pomyślałam,że może da się je wykorzystać troszkę inaczej .
Jak myslicie czy oprócz zastosowania w zabiegach SPA na dłonie mogły by przynosić ulgę na ww dłoń- w końcu ciepełko chyba dobrze by wpływało.Zastanawiam się nad tym i chciałam zapytać czy to wogóle ma jakiś sens-jak uważacie?
Hmm...koniec końców zawsze przecież jakiś kremik na ręce można nałożyć i używać tych rękawiczek zgodnie z przeznaczeniem .
Możecie polecić jakieś dobre,sprawdzone rękawiczki-tzn takie które będą działały i nie okarzą się docelowo jakąś chińską tandetą.

pozdrawiam i liczę na burzę mózgów

Edytowane przez livv
Czas edycji: 2011-01-20 o 21:45
livv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:44   #2
Lowczyni
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Rękawice elektryczne

A nie zastanawiałaś się nad kupieniem domowej wersji lampy solux?(ale tylko 300Wat) pięknie rozgrzewa i jest bardzo często stosowana w fizjoterapii. Może się przydać wszystkim domownikom, bo i na zatoki i bóle mięśniowe, przy bolącym okresie ect.
Stary 2011-01-21, 10:42   #3
livv
Przyczajenie

Witam.
Lowczyni-dziękuję .Przyznam się szczerze,że nie pomyślałam o takiej lampie.
Po przeczytaniu Twojego postu poszukałam info o soluxie(może wyjdę na ignorantkę,ale moja wiedza jest zerowa,nigdy nie miałam żadnych naświetlań,tfu tfu ogólnie mało wspólnego ze szpitalimi ,urazami,rehabilitacjami etc...).
Znalazłam kilka ofert-lampy z mocą 300 wat- http://www.medyczny.pl/p/pl/1313/lampa+solux+il+50.html
,ale też takie z mocą 150-
http://www.medyczny.pl/p/pl/95/lampa+solux+il+21.html
Może namiar do jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy i wskazanie sprawdzonej lampy?
Zawracam tak niemiłosiernie głowę bo tak jak wspomniałam nie mam w tym rozeznania ,a chciałabym dokonać dobrego zakupu-tymbardziej,że to dla rodzicielki .
Lowczyni jeszcze raz uprzejmie dziękuję .
Stary 2011-01-21, 10:49   #4
Lowczyni
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

livv spoko nie zawracasz mi głowy akurat mam spokojnie dziś w pracy A to że nie miałaś do tej pory do czynienie z rehabilitacją to tylko się cieszyć i niech tak zostanie. Ja sama skończyłam jako jeden z kierunków studiów właśnie fizjoterapie. I niedawno właśnie kupiłam sobie lampę solux do domku. Polecam Ci tą pierwszą z twojego linka firmy Baurer moc 300Vat. ale ty znalazłaś bardzo drogą. Wejdź na allegro i kup u kogoś kto ma najwięcej pozytywnych opinii. Ona jest bardzo fajna, jest ruchoma i możesz sobie ustawiać pod różnym kątem. Jeśli chcesz ją stosować na twarz, dokup okularki czarne, na pewno w każdym sklepie medycznym dostaniesz (koszt chyba coś koło 15 zł)

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-01-21 o 10:51
Lowczyni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 11:10   #5
livv
Przyczajenie

No to czas zacząć poszukiwania .
Wydaje mi się,że ten pomysł to strzał w 10!
mam przeczucie,że nie tylko mama chętnie będzie testować działanie lampy, a i ja zapewne z ciekawości nie omieszkam kilka razy sprawdzić na sobie.
Lowczyni raz jeszcze merci spokojnego dnia do samego końca i udanego weekendu.
pozdrawiam

Edytowane przez livv
Czas edycji: 2011-01-21 o 11:13
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości