Problem z br您em - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-21, 10:48   #1
sieniutka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question

Problem z br您em

Witam dziewczyny,pom騜cie! Zaczne od tego,瞠 odk康 pami皻am farbowa豉m si na blond (czyli jakie 15 lat) i zachcia這 mi si jasnego br您u.Zeby nie by這 posz豉m do fryzjera i ostatecznie otrzyma豉m kolor ZIELONY...fryzjerka go poprawi豉 ale by o jakie 4-5 ton闚 ciemniejszy niz chcia豉m.Zrezygnowa豉m z us逝g fryzjerki i kupi豉m 軼i庵acz koloru Goldwell i farb Marjirell 6.23 i wod 6%.Kolor 軼i庵n窸o super ale po po這瞠niu farby wyszed mi kolor ciemniejszy od wyj軼iowego...Zupe軟ie nie wiem dlaczego?Mo瞠 powinnam u篡 wody 9% albo jasniejszej farby? W og鏊e mam wra瞠nie,ze moje w這sy jako mocno "豉pi" farb i np.grzywk mam ciemniejsz ni reszta w這s闚.Za陰czy豉m zdj璚ie koloru,kt鏎y chcia豉bym uzyska.Je郵i kt鏎a z Was ma poj璚ie co mam z tym zrobi bardzo prosz o porad...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg br您.jpg (16,7 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Jennifer braz.jpg (50,4 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez sieniutka
Czas edycji: 2011-01-21 o 10:50
sieniutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-21, 11:14   #2
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326
Dot.: Problem z br您em

wstaw jeszcze swoj fotke w這s闚 to wtedy b璠zie 豉twiej cokolwiek okre郵i.

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-23, 00:09   #3
Eyva
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
Wpisy w blogu: 1

mam pytanie do Ciebie Patrycjo 350
czy jak daje si rozja郾iacz na w這sy , to istnieje ryzyko popalenia cebulek? a czy to prawda ze rozja郾iacz musi przetrawi w這s , zeby np. z ciemnego blondu by jasny blond, i wtedy w這sy s jasne ale coraz bardziej cienkie?
a i jeszcze jedno pytanko do ciebie: jak uzyska kolor "orzech laskowy", taki bardzo, ale to bardzo jasny br您 ?
Eyva jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-24, 10:43   #4
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

瞠by uzyska taki kolor to musisz uzywa farby na poziomie 8 na moje oko - blond najlepiej z odcieniem piaskowym, orzechowym.. Ja uzywam odcienia 7 czasem mieszam z 6 i uzyskuje br您ik i to dosc ciemny. Ale to zalezy czy masz cienkie w這sy, przesuszone, zniszczone - jesli tak to farba szybko lapie kolor bo ogolnie maj inn struktur i otwarte 逝ski. Jesli masz grube i zdrowe wlosy to mozesz uzywa ciemniejszego niz 8 odcienia. Ale pamietaj ze zawsze lepiej kupic jasniejszy odcien i najwyzej za miesi帷 go przyciemni ni odwrotnie
Stary 2011-01-29, 18:19   #5
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Cytat:
Napisane przez Eyva Poka wiadomo嗆
mam pytanie do Ciebie Patrycjo 350
czy jak daje si rozja郾iacz na w這sy , to istnieje ryzyko popalenia cebulek? a czy to prawda ze rozja郾iacz musi przetrawi w這s , zeby np. z ciemnego blondu by jasny blond, i wtedy w這sy s jasne ale coraz bardziej cienkie?
a i jeszcze jedno pytanko do ciebie: jak uzyska kolor "orzech laskowy", taki bardzo, ale to bardzo jasny br您 ?

Rozja郾iacza nie powinno sie k豉軼 na skore g這wy,bo jest to wr璚z zab鎩stwo...!!
Istnieje mechaniczne uszkodzenie cebulek poprzez przetrzymanie rozjasniacza na sk鏎ze g這wy-poparzenie sk鏎y.
Fryzjerzy czasem tak robi ale to z w豉snej g逝poty i nie wiedzy.. Kiedy zostanie on przetrzymany ponad 50 min a dodatkowo kiedy jest rozrobiony z wysokoprocentowym oxydantem to mo積a po瞠gna si z w這sami i nie liczy na cud 瞠 odrosn.....

Rozja郾iacz wybija naturalny pigment-Melanin z w這sa.. Mozna tak powiedzie ze wyci庵a z w這s闚 kolor.. Wtedy w這s staj si os豉bione i puste...
T逝macz帷 to tak prostym sposobem: Mamy rurke z kremem,usuniemy krem lekko dotykamy i si kruszy..
Tak samo jest z w這sem kt鏎y utraci sw鎩 naturalny kolor,zmieni struktur a dodatkowo os豉bi.

Jasne br您y nazywaj sie cz瘰to ciemnymi blondami.
Z palety kolor闚 m闚i si na poziomie 6 lub 7 ja郾iejszy.
Kolor orzechowy bardziej wpada w z這to. Przewa積ie jest tak ze bierze sie ciemny blond i 豉czy z obrobiona rudego... wiem ze to mo瞠 dziwnie zabrzmie ale tym sposobem mozna go uzyska albo wzorowac sie typowo na gotowych farbach ale zawsze ciekawsze kolory powstaj z mieszanek.

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.