Spos鏏 na bardzo proste w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-05-07, 19:19   #1
Domina
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 318
Smile

Spos鏏 na bardzo proste w這sy

Chcia豉bym wiedzie, w jaki spos鏏 mo積a uzyska efekt bardzo prostych w這s闚? Pr鏏owa豉m ju prostownicy ale to raczej mi nie wiele daje... S造sza豉m 瞠 s od篡wki bodaj瞠 firmy Gliss Kur kt鏎e nak豉da si na mokre w這sy i to daje efekt prostych w這s闚 ale nie wiem czy to prawda...
Czy wy macie jakie w豉sne sposoby??
Domina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-07, 19:30   #2
manila.sosil
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 731
Dot.: Spos鏏 na bardzo proste w這sy

a jak masz prostownic, 瞠 piszesz, 瞠 niewiele Tobie daje, h?
profesjonalny sprz皻 dzia豉 na 1oo%!!! wyprostuje nawet "pudelka"
manila.sosil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-07, 22:23   #3
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 424
Thumbs up Dot.: Spos鏏 na bardzo proste w這sy

Cytat:
Napisane przez manila.sosil
a jak masz prostownic, 瞠 piszesz, 瞠 niewiele Tobie daje, h?
profesjonalny sprz皻 dzia豉 na 1oo%!!! wyprostuje nawet "pudelka"
Ot騜 to Duet w postaci dobra prostownica+鈔odek wspomagaj帷y= proste w這sy, nic ich nie wyprostuje r闚nie dobrze
Lukrecja_Borgia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-08, 22:33   #4
Domina
Zakorzenienie

Prostownica prostuje ale na kr鏒ki czas... Jakie jeszcze 鈔odki wspomagaj帷e mog豉bym u篡wa?

Problem te tkwi w tym, 瞠 gdy w這sy "dostan"
cho troszk wilgoci to zaczynaj si kr璚i... Mo瞠 po prostu mam w這sy nie podatne na prostowanie? Sama ju nie wiem...
Stary 2005-05-09, 00:34   #5
manila.sosil
Rozeznanie

ja jeszcze raz swoje... w przypadku bardzo dobrej prostownicy troch wilgoci nie zaszkodzi... w這sy s wyprostowane do kolejnego mycia, uwierz mi
Stary 2005-05-09, 11:18   #6
rain
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Je郵i podczas prostowania u篡jesz wosku Goldwella, to nawet najwi瘯sza wilgo nie skr璚i Twoich w這s闚.
pzdr.
rain jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-09, 11:31   #7
Seagirl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 420

Cytat:
Napisane przez rain
Je郵i podczas prostowania u篡jesz wosku Goldwella, to nawet najwi瘯sza wilgo nie skr璚i Twoich w這s闚.
pzdr.
A kiedy u篡 tego wosku?Na mokre w這sy?Czy na suche przed samym prostowaniem?
Ile on mniej wi璚ej kosztuje? Masz moze jego zdjecie?

pozdr.
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-09, 14:02   #8
Aga3012
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90
Wink Dot.: Spos鏏 na bardzo proste w這sy

hmm,ja mam kr璚one w這sy i prostownica dzia豉 na 100 % ,moze 幢e co robisz???? wiesz zanim si prostuje w這sy trzeba je przygotowac,po umyciu wetrze piank lub inny preparat prostujacy w這sy,potem musisz je wysuszy przy pomocy suszarki i szczotki,tak aby by造 ju lekko wyprostowane ,nast瘼nie je prostujesz prostownic,a na koniec utrwalasz lakierem.Nic nie powinno ich pokreciec,wierz mi ja ju tyle razy prostowa豉m w這sy i nic ani wilgo ani wiatr mi ich nie pokreci,trzymaja si a do nast瘼nego mycia.Inn spraw jest to ,瞠 w這sy prostowane szybko si niszcz,traca blask
Aga3012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-09, 14:09   #9
manila.sosil
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aga3012
Inn spraw jest to ,瞠 w這sy prostowane szybko si niszcz,traca blask
choc podobno po tych ceramicznych mniej (testuje od miesiaca)
Stary 2005-05-09, 14:12   #10
justyna_t
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 104

Co prawada moje w這sy sa bardziej jak siano- czyli ani to kr璚one ani proste to postanowi豉m odpowiedzie.
Najpierw myje w這sy, nak豉dam od篡wke i susz, jak w這ski s podsuszone nak豉dam jaki specyfik obci您aj帷y w這sy ( g堯wnie 瞠by si nie elektryzowa造) ale najlepiej mie co specjalnie do prostowania.
Jak na這瞠 to znowu susze w這sy i czasami cho nie zawsze uk豉dam je na okr庵貫j szczotce- je郵i chce im dac wi璚ej puszysto軼i. Po szczotce kolej na prostownic- zostawiam kilka pasem a reszt zwi您uje- czesz w這sy i pasmo po pa鄉ie prostuj, a wszystkie w這ski zwi您ane w koczek zostan z niego wyci庵ni皻e i wyprostowane.
W這sy trzymaj sie do nast瘼nego mycia, nie skr璚a ich deszcz, ma豉 ilo嗆 wilgoci i s ( choc to mnie zastanawia) 郵iczne proste i bardzo b造szcz帷e
Pozdrawiam
justyna_t jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-09, 14:27   #11
Seagirl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 420

Justyno,
A co z woskiem? Czy jego mo積a u篡 jako "to co " do prostowania?Czyli po podsuszeniu w這s闚 mog go na這zy?
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-10, 16:11   #12
Domina
Zakorzenienie

Dzi瘯i wam Na pewno spr鏏uje, tak szczerze m闚i帷 to ja nie znosze lakieru do w這s闚 ani pianki... Sprawdz jeszcze taki krem Sun Silk (Ten fioletowy )
Stary 2005-05-10, 16:47   #13
pati.reo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam...
Czyta豉m te posty i dosz豉m do wniosku, 瞠 musze zareagowa:
Nie moge sie zgodzic z opini 瞠 dobra prostownica jest w stanie ca趾owicie wyprostowac w這sy...
Sama posiadam bardzo dobry sprz皻 ale on i tak nie wystarczy...
opr鏂z tego u jednego z lepszysz fryzjer闚 w Polsce zrobi豉m sobie trwa陰 prostuj帷..... Wydaje sporo pieni璠zy na r騜nego rodzaj kosmetyki do w這s闚 tj. szampony od篡wki pianki itp...
ale i tak kiedy powierze jest chocia troszke bardziej wilgotne moje w這sy staj sie pofalowane.... czasami musze nawet prostowac je codziennie.. a to jest du篡 problem....
wiec jeszcze raz musze powiedziec 瞠 niestety osoba kt鏎a stwierdzi豉 ze twoje w這sy nie s proste z powodu niezbyt dobrej prostownicy by豉 w b貫dzie...

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny kt鏎e maj problem z kr璚onymi w這sami tak jak ja :P
pati.reo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-10, 20:18   #14
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 424

Cytat:
Napisane przez Domina
Dzi瘯i wam Na pewno spr鏏uje, tak szczerze m闚i帷 to ja nie znosze lakieru do w這s闚 ani pianki... Sprawdz jeszcze taki krem Sun Silk (Ten fioletowy )

Sunsilk odradzam Chyba, 瞠 chcesz go u篡 wy陰cznie jako 鈔odka lekko wyg豉dzaj帷ego w這sy. Nie prostuje wcale- w sumie na opakowaniu nie ma informacji nt.prostowania, ale w reklamie tv jest- i przez ni si naci窸am Dla mnie bubel.
Lukrecja_Borgia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 07:07   #15
justyna_t
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 104

Oj widze, 瞠 watek troche spad
A ja nie mam czasu zagl康a na wiza
Kto si pyta o wosk - szczerze m闚i帷 ja je郵i nak豉dam jaki kosmetyk nie przeznaczony do prostowania to jest to Fructis- mleczko wyg豉dzaj帷e w這sy- wtedy nie elektryzuj si
Ps: Prostuje w這sy co mycie wi璚 najcz窷ciej co 2- 3 dni i s idealnie proste
justyna_t jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-14, 17:37   #16
Domina
Zakorzenienie

A powiedzcie mi dziewczyny, czy je郵i myj w這sy codziennie to naprawd tak strasznie si niszcz???? Do mycia codziennego jestem cholernie przyzwyczajona i nie wiem czy to dobrze czy 幢e....
Stary 2005-05-14, 18:23   #17
catherinne24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

wiesz ja mam w這sy "sianowate" i je郵i ich nie pokr璚e, ani nie wyprostuje, to do niczego si nie nadaj. Je瞠li je ju prostuje, to u篡wam do tego zar闚no profesjopnalnych kosmetyk闚 jak i prostownicy i powiem Ci, 瞠 je瞠li masz wlosy podatne to zawsze przy wi瘯szej lub mniejszej wilgoci sie pokr璚. Ja czasem jak widze ,ze ca造 tydzie leje deszcz, to nie sile sie na proste w這sy, bo i tak to nie ma sensu. Ale je瞠li chcesz "na si貫" je prostowa, to zdecydowanie odradzam. Ja u篡wam prostownicy, ale staram si jaki czas da w這som odpocz望, bo rzeczywi軼ie BARDZO niszczy w這sy, a potem to juz nawet najlepsze kosmetyki Ci nie pomog!
A je瞠li juz mog co poleci, to zdecydowanie moim faworytem w鈔鏚 mleczek do prostowania jest GOLDWEEL. Jest on najlepszy ze wszystkich jakie mia豉m do tej pory-a,瞠 w這sy to moja "ma豉" obsesja, to troch tego by這
Stary 2005-05-14, 19:57   #18
natuska17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 317

Ja takich super prostych w這s闚 naprawd nie mia豉m nigdy, nawet po prostowaniu u fryzjera. By造 g豉dkie, ale podwija造 si przy twarzy, mimo to i tak wygl康a造 fajnie. Na wilgoci tak naprawd w這sy nie proste z natury nie przetrwaj. Mam kole瘸nki z d逝gimi i g豉dkimi + niezniszczonymi w這sami, kt鏎e prostuj je raz na 3 dni i nawet deszcz im tej prostej czupryny nie zniszczy. M鎩 patent to prostowanie tylko wtedy, gdy na dworze nie jest wilgotno. Na bie膨co 郵edz pogod, 瞠by wiedzie kiedy mog wyprostowa w這sy. A czego do tego u篡wam pr鏂z profesjonalnej prostownicy? Ostatnio fajne po陰czenie 瞠l do prostowania Goldwella (nak豉dam na mokre w這sy i susz na szczotce), a potem pasmo po pa鄉ie spryskuj flatlinerem Osis'a i prostuj. Utrwalacza na g這w nie daj 瘸dnego, czasem tylko troch 瞠lu na "antenki" na g這wie i tyle. I tak w這s闚 prostych przez ca造 dzie nie mam, wywijaj si ko鎍闚ki, ale ciekawie to wygl康a, tak naturalnie. Ale si nie pusz, co by這 moj zmor od dosy dawna. Proponuj Ci regularne podcinanie ko鎍闚ek, no i koniecznie jakie dobre szampony i od篡wki. Wed逝g mnie najlepsza jest seria Pantene pro V z aminokwasami (intensywna regeneracja). Od 2 tygodni u篡wam szampon i od篡wk do sp逝kiwania Gliss Kura "P造nny jedwab" - te ca趾iem niez貫, w這sy s baaardzo g豉dkie po tym. Dodatkowo po umyciu mo瞠sz we w這sy wetrze jakie serum, np. Fructisa, Avonu albo jedwab Farouka. Gra篡nka zachwala te kryszta趾i z Renee Blanche - dodatkowo nab造szczaj w這sy. Szukaj, a na pewno co znajdziesz A zdj璚iami w這s闚 prostych na blach zamieszczonych w gazetach itp. si nie sugeruj. Przy tych panienkach stoi fryzjer i im prostuje ca造 czas w trakcie trwania sesji. Zauwa, 瞠 prostuj帷 w這sy w domu, efekt z gazety uzyskasz, ale na jak捷 godzink. Potem w這sy zazwyczaj dochodz do siebie i z "super prostych" (ale tak na maxa, gdzie wida ka盥y wycieniowany w這s) staj si jedynie proste Testuj, to co polecaj dziewczyny, poszperaj w KWC, zajrzyj do sklep闚 z artyku豉mi fryzjerskimi a na pewno znajdziesz co dobrego. Powodzenia

natuska17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-21, 15:50   #19
anytsuj
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 090

w豉郾ie te "antenki" co z nimi zrobic??? pr鏏uje wszystkimi 鈔odkami jakie mam w domu 瞠l goldwell, woda dyscyplinuj帷a, nic mi nie pomaga moje w這sy si w豉郾ie tam 鄉iesznie pusz i tworz antenki ! Dodam 瞠 jak wyprostuje je prostownic to jest wszystko ok, ale jak dojdzie troch wilgoci to ju strasznie to wygl康a.
anytsuj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-10, 10:56   #20
zakr璚onyw這sek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

ja niemam sama mam z tym problem od篡wki niepomagaj ju pr鏏owa豉m a prostownicy nieu篡waj
zakr璚onyw這sek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-10, 16:35   #21
Olcik18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671
GG do Olcik18

ja kiedys tez mialam takie problemy. Trudniej wyprostowac pocieniowane wlosy, sciete rowno sa ciezsze i nie sa tak podatne na wilgoc. Polecam balsam prostujacy Frederic Fekkai, mleczko Iron Finish, efekt wlosy proste jak druty. Wklejam swoja wloski na studniowce prostowane w domu, utryzmaly sie cala noc i caly ranek, mimo duzej wilgoci. Ogolnie zadna dawka wilgoci ich nie ruszy. Kiedys jak byly krotsze, lzejsze to sie krecily, obecnie nie musze duzo prostowac aby tak wygladaly.
Przepraszam za male zdjecie, ale mozna powiekszyc
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DEX_5204.jpg (115,7 KB, 139 za豉dowa)

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-11, 12:49   #22
motylek1007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 650

Cytat:
Napisane przez Domina Poka wiadomo嗆
A powiedzcie mi dziewczyny, czy je郵i myj w這sy codziennie to naprawd tak strasznie si niszcz???? Do mycia codziennego jestem cholernie przyzwyczajona i nie wiem czy to dobrze czy 幢e....
jesli juz myjesz codziennie to pozwol im chociaz wyschnac samodzielnie, albo susz je zimnym powietrzem...trzeba oszczedzic im zepsucia do minimum...

[*] 11.09.2012
jeszcze si kiedy spotkamy...
motylek1007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.