Jaki make up by mi pasował? heeelp:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-21, 18:53   #1
HotterThanFire
BAN stały

Jaki make up by mi pasował? heeelp:)

Hej Dziewczyny, zmieniam ostatnio troche styl i w ogóle postanowiłam bardziej o siebie dbać. Chciałabym też nauczyc sie robic naprawde ładne makijaże, najlepiej idealnie dobrane do mojej urody.. Pomozecie mi troche? czekam na propozycje i dodaje swoje foty całkowicie bez zadnego makijazu (tylko prosze sie nie przestraszyć;P)
Aha tak z info o mnie- mam 22 lata(tzn jeszcze 21, rocznikowo22;p), mieszkam w duzym miescie..tak na codzien np na zakupy czy uczelnie lubie lzejszy ale do tz czy ogolnie na imprezy,wieczór wole mocniejsze
dodam tez, ze najbardziej zalezy mi na buzi i oczach, usta srednio lubie malować, chyba ze delikatnie albo bezbarwna..moze to kiedys zmienie, bo przyznaje po prostu brak mi odwagi do szminek, czuje sie w nich jak jakis clown
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez makijażu blee.jpg (104,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez makijażu bleeee.jpg (113,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez (1).jpg (67,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez (2).jpg (142,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez (3).jpg (116,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez (4).jpg (189,8 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez HotterThanFire
Czas edycji: 2011-01-21 o 18:55
HotterThanFire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 18:57   #2
HotterThanFire
BAN stały

Dot.: Jaki make up by mi pasował? heeelp:)

aa i zazwyczaj nie jestem tak strasznie potargana jak na 2 pierwszych zdjeciach, przepraszam tez za glupie miny, ale te 2 sa robione zeby miec foty pierscionka od Tz a nie mam innych bez makijazu niz te, co dalam
Stary 2011-01-21, 19:05   #3
MuffinBaby
Raczkowanie

Ja młoda jestem to sie może nie znam,ale ja bym na twoim miejscu podkreśliłabym kości policzkowe i skorygowała kanty twarzy różem żeby była bardziej zaokrąglona. Część czola schowałabym za grzywką lub torche bardziej przesunęłabym jeszcze przedziałek ,ale fryzurka i tak jest śliczna więc może na razie jej nie zmieniaj. Oczy to chyba bezowe lub brązowe cienie ,ale nie na całe oko tylko tak troszkę (a propos masz śliczne brwi), taki make up no make up bym zastosowała, bo sądzę,że byłoby ci ładnie i naturalnie. Możesz poszukać w necie jak zrobić taki makijaż,a nie wymaga on dużo czasu, jest skromny ale elegancki i pasowałby do twojego stylu (patrze po ubiorze). Pozdrawiam
Stary 2011-01-21, 19:27   #4
HotterThanFire
BAN stały

jesli chodzi o ciuszki, dwa pierwsze fotki to jest koszulka 'po domu' a tamte byly robione wiosna 2010 i w sumie od tamtego czasu ubieram sie nieco inaczej (bardziej kobieco-wiecej sukienek jakis sexy, jeansy i jakies bluzki np z bufkami, etc ) dzieki za rade, jesli chodzi o brazy, to mam ich sporo bo wlasnie zanim poprosilam o rade uzywalam takiego cienia a różem nie wiem czy bede potrafila, ale postaram sie cos wykombinowac dzieki;* i prosze o wiecej

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

ooo a przy okazji..
mogłabym prosić was o zidentyfikowanie kształtu twarzy?
raz wydaje mi sie że mam okrągłą twarz-taka niestety pyzatą, masywną a raz że kwadrat:P i sama nie mam pojecia w zasadzie xD
Stary 2011-01-21, 19:36   #5
jamestown
Avada kedavra.

W innym watku napisalas, ze jestes "masakrycznie blada". Moze wiec wstawisz jakies zdjecie, gdzie jestes bardzo blada? Latwiej doradzic makijaz gdy zobaczy sie Twoj normalny kolor skory .
Stary 2011-01-21, 19:37   #6
HotterThanFire
BAN stały

normalny kolor skóry mam na 4 zdjęciach od końca
Stary 2011-01-21, 20:02   #7
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
normalny kolor skóry mam na 4 zdjęciach od końca
Myslalam, ze bedziesz jasniejsza . Moim zdaniem masz piekne kosci policzkowe i powinnas przede wszystkim je podkreslac.

btw: nie myslalas o troche grubszych brwiach? Nie mowie tu o duzej zmiane. Po prostu na niektorych zdjeciach od polowy ich dlugosci masz cienkie niteczki.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2011-01-21 o 20:04
jamestown jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:10   #8
HotterThanFire
BAN stały

myślałam, ale raz tak wyskubałam i akurat w tamtym miejscu jakoś specjalnie mi nie odrastaja;( nie wiem czemu, a pogrubienie np kredka wyglada u mnie strasznie teatralnie
Stary 2011-01-21, 20:19   #9
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
myślałam, ale raz tak wyskubałam i akurat w tamtym miejscu jakoś specjalnie mi nie odrastaja;( nie wiem czemu, a pogrubienie np kredka wyglada u mnie strasznie teatralnie
A uzywasz jakies odzywki? Ja niedawno Mavale zamowilam i wciaz na nia czekam.
Ja mam jasna oprawe oczu. Kredek nie uzywam, bo nie lubie. Uzywam za to brazowego zelu Isa Dory. Jak dla mnie jest swietny.
Stary 2011-01-21, 21:35   #10
estra
Rozeznanie

Cytat:
A zamiast kredki może użyj ciemnego cienia lub zestaw stylizujący do brwi z Essence. U mnie prezentują się bardzo naturalnie. Możesz tez wcierać olejek rycynowy. Brwi stają się ciemniejsze i mocniejsze (może też troszkę urosną).

natura!
estra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 22:22   #11
HotterThanFire
BAN stały

ok, musze to w takim razie zakupic gdzieś a jakie byście doradzały mi kolorki na powieki i ew. usta, gdybym zdecydowała sie na szminke np ?
Stary 2011-01-21, 23:03   #12
Gwen23
Raczkowanie

Ładna z Ciebie dziewczyna ale trzeba Cię odpicować trochę

Brwi troszkę krzaczaste przy nasadzie tzn. do regulacji/przycięcia i trzeba je odrobinę optycznie zagęścić cieniem bo rzeczywiście wyskubałaś za dużo.

Kolor włosów na pierwszych zdjęciach super idealnie eksponuje niebieskie oczy (chodzi o ciemny brąz). Ja bym Cię widziała we włosach ciemny brąz i cieniutkich pasemkach jasny blond a nawet podchodzący pod biały. Pasemka w paru miejscach.

Na pierwszej fotce widać ładnie zarysowane kości policzkowe tu miejsce na bronzer od ucha do kącika ust ale nie do końca tylko wskazuje miejsce. Możesz też troszkę nanieść go na linię żuchwy i czoło (skronie).

kolory cieni dla Ciebie:
brzoskwinia koniecznie możesz do tego zagęścić linię rzęs cieniutko ciemnym brązem
złoto, ciemny brąz, połyskujące beże, zielenie praktycznie każde bo do tego koloru wszystko pasuje

Musisz zainwestować w podkład proponuję max mactor lasting performance.

Na tym ostatnim zdjęciu to bym Cię też widziała zamiast bronzera taki wiosenny róż- rose.

Edytowane przez Gwen23
Czas edycji: 2011-01-21 o 23:05
Gwen23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości