Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-25, 16:18   #4861
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Druga rzecz, możecie polecić coś ochronnego do włosów na wakacje? Wybieram się do Chorwacji, po ostatnim pobycie słońce + woda masakrycznie wysuszyły mi włosy (a i wyłaziły potem garściami). Używałyście którejś z serii słonecznych, czy to raczej pic na wodę i nie ma co liczyć na jakieś działanie? Widziałam serię Kerastase Soleil, jest też BonaCure Sun Protect, i pewnie milion innych, znacie coś? Ma to sens? Szukam raczej czegoś a la odżywka, może być spray, olejek, cokolwiek, pewnie raczej nie szampon, który się spłukuje.
W zeszłym roku używałysmy z córka olejku z Yves Rocher (na końcówki, bo obciąża włosy). Na pewno włosy były w lepszej kondycji, szczególnie u małej, bo zwykle w połowie wakacji był problem z rozczesywaniem włosów. Teraz kupiłam na tru szampon i spray bez spłukiwania z Fekkai (i to cudo do robienia włosów a'la Gisele ), chociaż wcześniej myślałam o L'Oreal Solar Sublime: http://www.feelunique.com/p/LOreal-P...ng-Spray-125ml

Szampony z takich serii słonecznych mają chyba za zadanie porządnie umyć i nawilżyć włosy
Niebieska.Kredka jest offline  
Stary 2011-05-25, 18:19   #4862
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

chorwacja!
dimiti jest offline  
Stary 2011-05-25, 18:27   #4863
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
W zeszłym roku używałysmy z córka olejku z Yves Rocher (na końcówki, bo obciąża włosy). Na pewno włosy były w lepszej kondycji, szczególnie u małej, bo zwykle w połowie wakacji był problem z rozczesywaniem włosów. Teraz kupiłam na tru szampon i spray bez spłukiwania z Fekkai (i to cudo do robienia włosów a'la Gisele ), chociaż wcześniej myślałam o L'Oreal Solar Sublime: http://www.feelunique.com/p/LOreal-P...ng-Spray-125ml

Szampony z takich serii słonecznych mają chyba za zadanie porządnie umyć i nawilżyć włosy
Ja też chcę mieć włosy jak Gisele Co to za cudo?
soulie jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:02   #4864
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja też chcę mieć włosy jak Gisele Co to za cudo?
No wlasnie ja tez jestem zainteresowana

mi też anulowali serum i dali kupon
odpisalam ze niestety czytam wizaz i facebook i wiem ze nie wszystkim anulowali i nie rozumiem dlaczego akurat mnie tak dyskryminuja
stwierdzilam ze zakupy w sieci wcale czasu nie oszczedzaja, bo po prawdzie klika sie w sekunde, ale potem "dogladanie" tych zamowien, wykłócanie się, odsylanie, pozbywanie sie nietrafionych rzeczy itp zajmuje pół życia

Taszanta jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:23   #4865
kaixia
Raczkowanie

GG do kaixia

wiecie co?! wkurzyłam się! dostałam z merlina ponaglenie, ze nie została wybrana forma płatności za wznowione zamówienie. wznowili mi tylko perfumy, które tak właściwie wzięłam "przy okazji" brania serumka.
jak wcześniej nie pisałam do nich nic to teraz walnęłam im maila. bardzo kulturalnego, ale stanowczego. bo jak to tak może być?!? zamawiam u nich od wieeelu lat i zostawiam bajońskie sumy za książki (jestem mol książkowy ) a oni tak mnie potraktowali, ze nie dali serumka! nie ładnie to im napisałam, że w takim wypadku nie chcę tych perfum - albo wszystko, albo nic
Stary 2011-05-25, 19:25   #4866
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
stwierdzilam ze zakupy w sieci wcale czasu nie oszczedzaja, bo po prawdzie klika sie w sekunde, ale potem "dogladanie" tych zamowien, wykłócanie się, odsylanie, pozbywanie sie nietrafionych rzeczy itp zajmuje pół życia
racja, ja sobie dlatego nałożyłam zakaz kupowana ubrań i butów w sieci, bo zawsze coś jest nie tak i potem tracę mnóstwo czasu na odkręcanie
moje zamówienie z merlina zmieniło się znowu na "czekamy na" ciekawe jak to się skończy

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
to im napisałam, że w takim wypadku nie chcę tych perfum - albo wszystko, albo nic
ooo to może ktoś dostanie Twoje perfumysorki taki głupi żarcik
nobrit jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:32   #4867
Biała Dama
Zakorzenienie

Cytat:
wiecie co?! wkurzyłam się! dostałam z merlina ponaglenie, ze nie została wybrana forma płatności za wznowione zamówienie. wznowili mi tylko perfumy, które tak właściwie wzięłam "przy okazji" brania serumka.
jak wcześniej nie pisałam do nich nic to teraz walnęłam im maila. bardzo kulturalnego, ale stanowczego. bo jak to tak może być?!? zamawiam u nich od wieeelu lat i zostawiam bajońskie sumy za książki (jestem mol książkowy ) a oni tak mnie potraktowali, ze nie dali serumka! nie ładnie to im napisałam, że w takim wypadku nie chcę tych perfum - albo wszystko, albo nic
a które perfumy miałaś zamówione?
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:37   #4868
kaixia
Raczkowanie

GG do kaixia

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
a które perfumy miałaś zamówione?
D&G Koło fortuny z próbkami z tarotowej serii.
Stary 2011-05-25, 19:42   #4869
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam maila, że moje zamówienie jest skompletowane i gotowe do wysyłki. Zamawiałam chyba na samym końcu, bo w niedzielę późnym wieczorem, bez zapasów dla całej rodziny , a to, co sama potrzebowałam z pielęgnacji, w tym serum EL, w opcji z płatnością kartą.

Próbowali mi to anulować, powołałam się na fakt zawarcia umowy sprzedaży i ich własny regulamin, najpierw dostałam maila o "ponowieniu zamówienia", a dzisiaj potwierdzenie, że jest gotowe do wysyłki. Być może poszło tak "gładko" dlatego, że nie mam żadnych zapachów, o które wszyscy się tak biją, no ale nic mi nie przypadło do gustu, to szkoda mi było kasy na zamawianie "na zapas". Dam znać, jak faktycznie coś dostanę.

Strasznie pokręcona historia z tymi zamówieniami z Merlina... Trzymam kciuki za osoby, które dalej się z nimi muszą wykłócać!
Dziękuję w imieniu grupy walczących
Czy mogę liczyć na powołanie się na Ciebie w odpowiednim momencie przed urzędnikiem, jeśli będzie taka potrzeba?. Potrzebny pewnie będzie dowód, że Merlin tak postapił

Co mam robić z tym Thehut Milczą od 2 dni. Ja chcę im odesłać te wondery

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2011-05-25, 19:50   #4870
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ścisk pod - 75
(w) swobodnie - 95
Od 2 dni nie raczą mi odpowiedzieć na żadnego maila, gdzie mam odesłać matko, co się ostatnio dzieje Merlin kantuje, Thehut nie odpowiada...Dwie stówy leżą....

Nie wiem jak tak można
Wg kalkulatora to powinnaś wziąć jeszcze mniejszy, tj. 32E To ja już nic nie rozumiem...
najada_naj jest teraz online  
Stary 2011-05-25, 20:19   #4871
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
D&G Koło fortuny z próbkami z tarotowej serii.
ja też je zamawiałam

... gnidy jedne
Stary 2011-05-25, 20:29   #4872
kaixia
Raczkowanie

GG do kaixia

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
ja też je zamawiałam

... gnidy jedne
i co? anulowali ci je? czy wyślą? bo moze jak ja zrezygnowałam, to ty dostaniesz

swoją drogą nie wiem czy akurat te chciałam, bo nie pamiętam, które mi się spodobały czy kochanki czy kółko i tak na czuja wzięłam
Stary 2011-05-25, 20:32   #4873
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
i co? anulowali ci je? czy wyślą? bo moze jak ja zrezygnowałam, to ty dostaniesz

swoją drogą nie wiem czy akurat te chciałam, bo nie pamiętam, które mi się spodobały czy kochanki czy kółko i tak na czuja wzięłam
anulowali mi całe zamówienie... mam ich w nosie jestem obrażona i nic tam więcej nie kupię
Stary 2011-05-25, 20:48   #4874
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wg kalkulatora to powinnaś wziąć jeszcze mniejszy, tj. 32E To ja już nic nie rozumiem...
Normalnie taki własnie rozmiar noszę 32E, ale według ich rozmiarówki wychodziło 36B

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2011-05-25, 21:05   #4875
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Właśnie dostałam z merlina takiego maila:

Szanowna Pani,
Dziekujemy z nadesłany mail.
Zamówienia zrealizowaliśmy chronologicznie, co nie oznacza wg dat złożenia zamówień. Każdy sklep ma swój system nadawania hierarchii. Również paczkom przyjętym do realizacji przez Merlin.pl nadawana jest chronologia wg naszego wewnętrznego systemu, którego szczegółów nie wolno zdradzać, takie informacje stanowią tajemnicę handlową. Przykro nam, że rozwiązanie, które zaproponowaliśmy zostało przez Was tak odebrane.

W sumie to dopiero teraz mnie wkurzyli - hierarchia ważności zamówień tajemnicą handlową?

To ma robic włosy Gisele : http://pl.strawberrynet.com/haircare.../95275/#DETAIL
- skusiły mnie filmiki z youtube'a

Edytowane przez Niebieska.Kredka
Czas edycji: 2011-05-25 o 21:06
Stary 2011-05-25, 21:14   #4876
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie dostałam z merlina takiego maila:

Szanowna Pani,
Dziekujemy z nadesłany mail.
Zamówienia zrealizowaliśmy chronologicznie, co nie oznacza wg dat złożenia zamówień. Każdy sklep ma swój system nadawania hierarchii. Również paczkom przyjętym do realizacji przez Merlin.pl nadawana jest chronologia wg naszego wewnętrznego systemu, którego szczegółów nie wolno zdradzać, takie informacje stanowią tajemnicę handlową. Przykro nam, że rozwiązanie, które zaproponowaliśmy zostało przez Was tak odebrane.

W sumie to dopiero teraz mnie wkurzyli - hierarchia ważności zamówień tajemnicą handlową?

To ma robic włosy Gisele : http://pl.strawberrynet.com/haircare.../95275/#DETAIL
- skusiły mnie filmiki z youtube'a
Mnie też włąśnie to wkurzyło na maksa. Niech przeczytają punkt 7 swojego regulaminu
Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2011-05-25, 21:49   #4877
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
ja zamawiałam serum i perfumy w sobotę i mi anulowali zamówienie.
Cytat:
Moje też
mi też anulowali - oba zamówinia - a zamawiałam oddzielnie: serum (w sobotę) i perfumy (w niedzielę)
nie wiedziałam, że część osób ma realizowane te zamówienia......
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-05-25, 21:50   #4878
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

czytam tak cala historie, po prostu cos pomyliuli z cenami - dziwczyny pokupowaly, oni sei zorietnowali i teraz musza cos wymyslec, aby nie sprzedac po zanizonej cenie, ktora byla pomylka.
Juz lepiej byloby gdyby tak napisali - pewnie czesc zrozumialaby, ze to pomylka
Po co krecic?
irsin jest offline  
Stary 2011-05-25, 21:55   #4879
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
czytam tak cala historie, po prostu cos pomyliuli z cenami - dziwczyny pokupowaly, oni sei zorietnowali i teraz musza cos wymyslec, aby nie sprzedac po zanizonej cenie, ktora byla pomylka.
Juz lepiej byloby gdyby tak napisali - pewnie czesc zrozumialaby, ze to pomylka
Po co krecic?
No właśnie, ja zakładałam że są małe szanse na realizację, ale skoro zrealizowali zamówienia niektórym - i to składane później niż moje, to nie rozumiem dlaczego. Nie mam oczywiście pretensji do wybrańców , tylko do merlina, którego klientką jestem już kilkanaście lat. A zezłościł mnie ten dzisiejszy mail, w którym piszą, że mogą sobie realizować zamówienia jak chcą i nic mi do tego. Wrrrr.
Stary 2011-05-25, 22:10   #4880
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chorwacja!

ale Chorwacja co?
Stary 2011-05-25, 22:11   #4881
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

a czy Wy wiecie,że ten koncentrat estee lauder w douglasie trzeszczy 405 PLN!!! ja go chcę!!!
Stary 2011-05-25, 22:14   #4882
ranka
Kici kici miau miau

czytalam na stronie D. ze 405
ranka jest teraz online  
Stary 2011-05-25, 22:14   #4883
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

No, przykre jest takie traktowanie klienta... Ja się już nie pierwszy raz rozczarowałam się obsługą merlina. Nie podchodzą indywidualnie do sprawy, generalnie maja klienta w Najgorsze jest to, że jesli merlin połączy się z empikiem (a może już to zrobili) to już będą totalnymi monopolistami i klient na tym straci... Mam tylko nadzieję, że za jakiś czas rynek netowy w Polsce na tyle się rozwinie, że takie sklepy jak merlin nie będą się od klienta odwracac, a o niego walczyć.
Powiem szczerze, że wolę robić zakupy w zagranicznych sklepach internetowych - jakość obsługi bez porównania lepsza.
Szkoda....
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-05-25, 22:16   #4884
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No, przykre jest takie traktowanie klienta... Ja się już nie pierwszy raz rozczarowałam się obsługą merlina. Nie podchodzą indywidualnie do sprawy, generalnie maja klienta w Najgorsze jest to, że jesli merlin połączy się z empikiem (a może już to zrobili) to już będą totalnymi monopolistami i klient na tym straci... Mam tylko nadzieję, że za jakiś czas rynek netowy w Polsce na tyle się rozwinie, że takie sklepy jak merlin nie będą się od klienta odwracac, a o niego walczyć.
Powiem szczerze, że wolę robić zakupy w zagranicznych sklepach internetowych - jakość obsługi bez porównania lepsza.
Szkoda....
Chyba nie pozwolili im na fuzję.
Stary 2011-05-25, 23:24   #4885
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie, ja zakładałam że są małe szanse na realizację, ale skoro zrealizowali zamówienia niektórym - i to składane później niż moje, to nie rozumiem dlaczego. Nie mam oczywiście pretensji do wybrańców , tylko do merlina, którego klientką jestem już kilkanaście lat. A zezłościł mnie ten dzisiejszy mail, w którym piszą, że mogą sobie realizować zamówienia jak chcą i nic mi do tego. Wrrrr.
Świetnie to ujęłaś Mam identyczne odczucia.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2011-05-26, 00:14   #4886
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

dobra, zapytam - niech mi serce peknie

ile kosztowal na merlinie?
irsin jest offline  
Stary 2011-05-26, 07:09   #4887
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:

jakieś 50 zł

na Asosie 20% obniżka na niektóre marki/produkty m.in Wonderbra

Edytowane przez Niebieska.Kredka
Czas edycji: 2011-05-26 o 07:12
Stary 2011-05-26, 09:28   #4888
nobrit
Zadomowienie

Cytat:

nic się nie martw na razie nikt z naszej grupy go na oczy nie widział
dziewczyny nie mam prezentu dla mamy aaaaaaaa a przecież nie każę jej czekać nie wiadomo ile na koncentrat
nobrit jest offline  
Stary 2011-05-26, 09:46   #4889
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
nic się nie martw na razie nikt z naszej grupy go na oczy nie widział
dziewczyny nie mam prezentu dla mamy aaaaaaaa a przecież nie każę jej czekać nie wiadomo ile na koncentrat
ja widziała i nawet użyła już raz chyba, że już się do grupy nie zaliczam

Niebieska, musiałaś z tym 20% wyskakiwać z samego rana? Uszy myszki miki mnie mnie wołają teraz
soulie jest offline  
Stary 2011-05-26, 09:49   #4890
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
ja widziała i nawet użyła już raz chyba, że już się do grupy nie zaliczam

Niebieska, musiałaś z tym 20% wyskakiwać z samego rana? Uszy myszki miki mnie mnie wołają teraz

Jak to nie należysz

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawa, zakupy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości