Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-04, 11:36   #2011
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
robię się nerwowa, kiedy mimo leków przeciwgorączkowych dobijam do 41 [osobisty rekord 41,5 ]
Moj byl kolo 41, czyli mniej. Najbardziej mnie bolalo wtedy, ze nie moge isc do kina na Titanica (czwarta klasa podstawowki ).
Tlumaczylam lopatologicznie, ze czuje sie swietnie, tylko troche mi cieplo. Mama mnie nie puscila .
Stary 2011-03-04, 11:56   #2012
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

ale macie historie

ja kiedys bylam na placu zabaw z mlodsza [o 6 lat] siostra. ona miala jakies pewnie 4 lata wtedy, moze 5. dzieci sie hustaly, a Gosia [moja sis] koniecznie chciala do mnie przyjsc na skroty - kolo hustawek wlasnie. bohaterski ilioch polecial uratowac swa siostre od oberwania hustawka tylko niestety, odciagajac ja sama oberwalam wszyscy mnie pytaja czy ok, ja, trzymajac sie za policzek, ze spoko i dopiero jak zobaczylam, ze krew mi leci ciurkiem az do lokcia to zrobilo mi sie troszke slabo
ilios jest offline  
Stary 2011-03-04, 11:59   #2013
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokładnie

Najgorzej, że nie wiem które parametry są najważniejsze , bo w niektórych punktach się różnią, ale nie wiem czy to strategiczne punkty i na korzyść którego
Mariolu, ponieważ wszelkie rozterki okołofotograficzne są mi bliskie, podpytałam Tżeta co on na to i poniżej wklejam odpowiedź. On od dobrych paru lat robi zdjęcia i choć póki co jest wierny Canonowi, to może pomoże
Cytuję zatem

Cytat:
Napisane przez Ad
Zależy, jak zwykle
D90 to sprawdzony, dobry aparat, trochę cięższy, mniejsza rozdzielczość zdjęć, ale za to szybszy w zdjęciach seryjnych, lepszy ekran podglądu zdjęć, lepszy samowyzwalacz, lepsza kompensacja ekspozycji
D3100 to nowość, też dobry aparat, lekki, mniejszy, większa rozdzielczość zdjęć, lepsze filmy, mniej funkcji specjalistycznych

System pomiaru światła, ostrości generalnie taki sam, więc efekty będą zbliżone.

Jeżeli użytkownikiem ma być kobieta amator wybrałbym 3100
Jeżeli facet z ambicjami fotograficznymi to D90

Soso jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:03   #2014
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mariolu, ponieważ wszelkie rozterki okołofotograficzne są mi bliskie, podpytałam Tżeta co on na to i poniżej wklejam odpowiedź. On od dobrych paru lat robi zdjęcia i choć póki co jest wierny Canonowi, to może pomoże
Cytuję zatem
uuu piękne zdjęcia Dziewczyny łączę się w bólu z wszystkimi chorymi truskawkami, ja też wracam do łóżka, a na poprawę humoru kotek i rozgwiazda
nobrit jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:07   #2015
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
uuu piękne zdjęcia Dziewczyny łączę się w bólu z wszystkimi chorymi truskawkami, ja też wracam do łóżka, a na poprawę humoru kotek i rozgwiazda
zapraszam do mnie, poleżymy razem

majade jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:08   #2016
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
i co na to lekarze
najpierw wzrok typu "hipochondryczka przyszła", potem lekki chaos i kroplóweczka
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Moj byl kolo 41, czyli mniej. Najbardziej mnie bolalo wtedy, ze nie moge isc do kina na Titanica (czwarta klasa podstawowki ).
Tlumaczylam lopatologicznie, ze czuje sie swietnie, tylko troche mi cieplo. Mama mnie nie puscila .
niedobra Mama
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale macie historie

ja kiedys bylam na placu zabaw z mlodsza [o 6 lat] siostra. ona miala jakies pewnie 4 lata wtedy, moze 5. dzieci sie hustaly, a Gosia [moja sis] koniecznie chciala do mnie przyjsc na skroty - kolo hustawek wlasnie. bohaterski ilioch polecial uratowac swa siostre od oberwania hustawka tylko niestety, odciagajac ja sama oberwalam wszyscy mnie pytaja czy ok, ja, trzymajac sie za policzek, ze spoko i dopiero jak zobaczylam, ze krew mi leci ciurkiem az do lokcia to zrobilo mi sie troszke slabo
też miałam przygodę z huśtawką -> oberwałam w ucho , zadziwiające jak ładnie krew potrafi tryskać z ucha
Cytat:
Cytuję zatem

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:09   #2017
ilios
PIP.

GG do ilios

Soso, gratuluje zdolnego TZta

norbit ja pozadam tego pudru i nawet wymalowana na rozowo musing by mnie nie zniechecila

edit - to nie fair Wy sobie lezycie, a ja tu CIEZKO pracuje
ilios jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:28   #2018
majade
Zakorzenienie

Cytat:
najpierw wzrok typu "hipochondryczka przyszła", potem lekki chaos i kroplóweczka
no tak, 41,5 to zawracanie łowy
Cytat:
też miałam przygodę z huśtawką -> oberwałam w ucho , zadziwiające jak ładnie krew potrafi tryskać z ucha
jak u Monty Pythona?
Cytat:
norbit ja pozadam tego pudru i nawet wymalowana na rozowo musing by mnie nie zniechecila

edit - to nie fair Wy sobie lezycie, a ja tu CIEZKO pracuje
Ilios, nie chcesz tej rozgwiazdy wcale, nie potrzebujesz jej, woisz inaczej wydać pieniądze... hypnosis-ss.gif

majade jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:32   #2019
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
zapraszam do mnie, poleżymy razem
dziękuję przydałoby się towarzystwo, inne niż telewizor i komputer oczywiście
Cytat:
wiem, że pożądasz, ślicznie się prezentuje, w dodatku z kotkiem
Cytat:
Ilios, nie chcesz tej rozgwiazdy wcale, nie potrzebujesz jej, woisz inaczej wydać pieniądze... Załącznik 3792634
nobrit jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:41   #2020
Sala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokładnie

Najgorzej, że nie wiem które parametry są najważniejsze , bo w niektórych punktach się różnią, ale nie wiem czy to strategiczne punkty i na korzyść którego
Mariola, ja też Canoniarz, więc o samych modelach Nikona się nie wypowiem, ale zgadzam się z TŻetm Soso: jeśli dopiero zaczynasz, weź raczej D3100. Tak jak pisane było już wcześniej, i tak ważniejszy jest obiektyw, a nie body.

Z samej specyfikacji wygląda mniej więcej tak, że D90 to aparat wyższej klasy, ale starszy, i w momencie premiery D3100 (aparatu niższej klasy) praktycznie wszystkie możliwości techniczne z D90 już do niego trafiły. D90 jest świetnym sprzętem, ale zakup aparatu, który ma już prawie 3 lata jest ogólnie średnim pomysłem. Większość jego możliwości masz już w D3100.

Na plus dla D90: lepszy wizjer, więcej zdjęć w trybie seryjnym, lepszy wyświetlacz, lepsza kompensacja ekspozycji. ALE jeśli przechodzisz ze zwykłego kompakta, to te same opcje oferowane przez D3100 i tak będą jak niebo a ziemia w porównaniu z kompaktem i w zupełności Ci wystarczą.

Na plus dla D3100: filmy full HD - dla "pro" fotografa może mniej ważne, ale Tobie się pewnie przydadzą. Mniejsze wymiary i waga -- to naprawdę *ma* znaczenie, jeśli chcesz aparatu używać często i go ze sobą nosić.

Co do obiektywów, tu jest jeszcze trudniej. Ogólna zasada: im jaśniejszy obiektyw (niższe "f") i im mniejszy zakres zooma (czyli 18-55, a nie 18-300mm), tym lepiej dla jakości zdjęć i możliwości robienia ich w nieidealnych warunkach oświetlenia.

Generalnie, mimo wszystko, polecałabym Ci poczytać trochę przed zakupem, bo to jednak sporo kasy jak na uczynienie złego wyboru albo kierowanie się tym, co Ci jakaś jedna osoba (nie daj Boże sprzedawca) doradzi.
Sala jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:55   #2021
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
no tak, 41,5 to zawracanie łowy
jak u Monty Pythona?

Ilios, nie chcesz tej rozgwiazdy wcale, nie potrzebujesz jej, woisz inaczej wydać pieniądze... Załącznik 3792634
cos popsuty chyba ten obrazek, bo na mnie nie zadzialal
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
dziękuję przydałoby się towarzystwo, inne niż telewizor i komputer oczywiście
wiem, że pożądasz, ślicznie się prezentuje, w dodatku z kotkiem

ja mam kota tez
TO PRZEZNACZENIE

ilios jest offline  
Stary 2011-03-04, 14:59   #2022
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
brawo Denny jestes wytrwala
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dennyrose daj mi choc troche twojej wytrwalosci
Dziewczyny ale z tym nie kupowaniem to nie jest wytrwałość
Ja po prostu nie miałamkasy na koncie, przelewy mi jeszcze nie wpłynęły a jako ze od ponad roku wszytskie ubrania i dodatki i 95% kosmetyków kupuje przez internet to jak nie było kasy na koncie to kupowania też nie było

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A propos szpilek to ja na studiach wbiłam sobie jedną w stopę tak, że połowa została głęboko w środku i to było w Stanach, ja słabo wtedy po angielsku mówiłam, stresowało mnie pójście do lekarza, więc jeszcze chyba z jeden dzień z tą szpilką w stopie chodziłam aż wreszczie doszłam do wniosku że jednak mi to przeszkadza i poszłam ją usunąć
Czy ktoś przebije moją "mądrość"?
brawa za wytrzymałośc.
Trzeba im było w szpitalu komiks narysować zeby zrozumieli o co chodzi

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Czasami jak sobie człowiek poprzypomina, co go spotkało w dzieciństwie, to aż się dziwi, że wciąż żyje
Ale za to jakie piekne czasy to były

Cytat:
Tak. Jak zwykle uskuteczniam paraolimpiade .

Cytat:
Denny ale zużycie Gratuluję szczególnie kolorówki, jesteś moim wzorem!!

Ja też denkuję i ogromną przyjemność sprawia mi coraz bardziej dostrzegalny luz w łazience Od początku roku kupiłam ZERO kolorówki i tylko kilka niezbędnych pielegnacyjnych rzeczy, które mi sie pokończyły!!
To moje zuzycie to pikuś przy tym ile mi pozostało
Jak zrobię porzadki (zabieram sie do nich chyba od początku roku ) to uwiecznię w końcu moje całe zbiory kosmetyczne

Cytat:
chcę brzydala zobaczyć
cały jest beznadziejny czy tylko kolorek?

gratuluję wytrwałości
kolorek nawet niezły ale nie wiem jak to na twarz nakładac - na podkład przed pudrem sypkim chyba, zeszta nieważne na co to i tak mi to nie wychodzi, mam miedziane placki na policzkach
zaraz zrobie zdjęcia i wstawię

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
to też rozumiem, jak kiedyś w sandałkach i skarpetkach wpadłam w błoto, to przed powrotem do domu ubrałam skarpetki na lewą stronę, żeby nie było widać że są całe w błocie
dennyrose jest offline  
Stary 2011-03-04, 15:07   #2023
jamestown
Avada kedavra.

Noga mnie tak boli, ze zaraz szalu dostane . Niedlugo juz sie zwijam do lekarza i do MACa.
Jesli ktoras chce jakas szminke to krzyczec poki jestem.
Stary 2011-03-04, 15:21   #2024
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Noga mnie tak boli, ze zaraz szalu dostane . Niedlugo juz sie zwijam do lekarza i do MACa.
Jesli ktoras chce jakas szminke to krzyczec poki jestem.
Biedaku

Soso jest offline  
Stary 2011-03-04, 15:26   #2025
elizziak
Zakorzenienie

Dziewczyny, mam nadzieję, że nie będzie nietaktem z mojej strony poprosić Was o pomoc: szukam do kupienia takiej sukienki Monnari rozmiar pewnie 40 albo 42 (nie znam dokładnie wymiarów tej sukienki). Gdyby któraś z Was gdzieś przy okazji zobaczyła tę sukienkę to dajcie mi znać, proszę Póki co przeszukałam Allegro i szafa.pl. W sklepach pewnie jej już nie ma...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Monnari-419zl_large.jpg (24,1 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2011-03-04 o 16:20
elizziak jest teraz online  
Stary 2011-03-04, 15:47   #2026
dennyrose
Zadomowienie

Wklejam zdjecia.
Kazde po 2 ujęcia - pierwsze z lampą, drugie bez.

1 i 2 - Laura Mercier Illuminating Stick - Golden Honey Glow
3 i 4 - nałozony bezpośrednio na skórę po prawej, roztarty po lewej
5 - 8 - porównanie od prawej
* Laura Mercier Illuminating Stick Golden Honey Glow nieroztarty
* Laura Mercier Illuminating Stick Golden Honey Glow roztarty
* Elizabeth Arden Sun Goodess - medium (okrągły z kwiatkiem)
* Clinique - Sunkissed
* Benefit - Holla
* Benefit - Dallas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LM.jpg (69,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LM1.jpg (64,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LM2.jpg (61,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LM3.jpg (64,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (56,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porównanie1.jpg (58,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porównanie2.jpg (42,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porównanie3.jpg (47,4 KB, 4 załadowań)
dennyrose jest offline  
Stary 2011-03-04, 15:49   #2027
ranka
Kici kici miau miau

elizziak,zdjecie wklej
ranka jest offline  
Stary 2011-03-04, 15:50   #2028
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
ja mam kota tez
TO PRZEZNACZENIE

też tak myślę, od razu jak zobaczyłam sesje kotka z rozgwiazdą pomyślałam o Tobie, jeszcze się gdzieś tam powinna pandorka przewinąć a swoją drogą to muszę wyrazić swoją wściekłość, ładny prezent pandora zrobiła na swoje urodziny, nie ma co

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że nie będzie nietaktem z mojej strony poprosić Was o pomoc: szukam do kupienia takiej sukienki Monnari rozmiar pewnie 40 albo 42 (nie znam dokładnie wymiarów tej sukienki). Gdyby któraś z Was gdzieś przy okazji zobaczyła tę sukienkę to dajcie mi znać, proszę Póki co przeszukałam Allegro i szafa.pl. W sklepach pewnie jej już nie ma...?
a jaka to sukienka, Elizziak wrzuć zdjęcie jeszcze
nobrit jest offline  
Stary 2011-03-04, 16:22   #2029
elizziak
Zakorzenienie

Wrzuciłam zdjęcie z opóźnieniem, bo dziecię mi się obudziło i musiałam porzucić na chwilę marzenia o sukience Zachorowałam na nią...
elizziak jest teraz online  
Stary 2011-03-04, 18:48   #2030
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Jutro bede, wiec jesli chcesz to moge kupic. Prosze o PW z nazwa i numerem telefonu.
łoo dopiero odczytałam ale dziekuję za propozycję
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-04, 19:58   #2031
PannaEwelina
Zakorzenienie

Mariolu, jak tam Twój aniołek? Lepiej z policzkiem?
PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-03-04, 20:03   #2032
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mariola, a nie myslalas o tym, zeby np podejsc do jakiegos sklepu fotograficznego i poprosic o porade?
bo one parametrowo wygladaja podobnie w sumie [ale ja ekspertem nie jestem ]

piatek piatek piatek
Mam zamiar wydrukować sobie porównanie tych 2 aparatów i podejdę do studia foto zapytać co oni na ten temat myślą
Cytat:
robię się nerwowa, kiedy mimo leków przeciwgorączkowych dobijam do 41 [osobisty rekord 41,5 ]
Nie powinnaś się przy takiej temperaturze jakoś chłodzić Dzieci chłodzi się w wannie, albo okłady robi
Cytat:
Cytuję zatem
Dziękuję za opinię Ale boskie zdjęcia robi Twój TŻ Chociaż za dyskrymiację ambitnych kobiet w ostatnim zdaniu
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Mariola, ja też Canoniarz, więc o samych modelach Nikona się nie wypowiem, ale zgadzam się z TŻetm Soso: jeśli dopiero zaczynasz, weź raczej D3100. Tak jak pisane było już wcześniej, i tak ważniejszy jest obiektyw, a nie body.

Z samej specyfikacji wygląda mniej więcej tak, że D90 to aparat wyższej klasy, ale starszy, i w momencie premiery D3100 (aparatu niższej klasy) praktycznie wszystkie możliwości techniczne z D90 już do niego trafiły. D90 jest świetnym sprzętem, ale zakup aparatu, który ma już prawie 3 lata jest ogólnie średnim pomysłem. Większość jego możliwości masz już w D3100.

Na plus dla D90: lepszy wizjer, więcej zdjęć w trybie seryjnym, lepszy wyświetlacz, lepsza kompensacja ekspozycji. ALE jeśli przechodzisz ze zwykłego kompakta, to te same opcje oferowane przez D3100 i tak będą jak niebo a ziemia w porównaniu z kompaktem i w zupełności Ci wystarczą.

Na plus dla D3100: filmy full HD - dla "pro" fotografa może mniej ważne, ale Tobie się pewnie przydadzą. Mniejsze wymiary i waga -- to naprawdę *ma* znaczenie, jeśli chcesz aparatu używać często i go ze sobą nosić.

Co do obiektywów, tu jest jeszcze trudniej. Ogólna zasada: im jaśniejszy obiektyw (niższe "f") i im mniejszy zakres zooma (czyli 18-55, a nie 18-300mm), tym lepiej dla jakości zdjęć i możliwości robienia ich w nieidealnych warunkach oświetlenia.

Generalnie, mimo wszystko, polecałabym Ci poczytać trochę przed zakupem, bo to jednak sporo kasy jak na uczynienie złego wyboru albo kierowanie się tym, co Ci jakaś jedna osoba (nie daj Boże sprzedawca) doradzi.
Ale treściwy opis. Kurczę, kurczę, ale mam zagwozdkę Popatrz, a ja myślałam, że im większy zakres zooma to lepsze zdjęcia, a jest wręcz odwrotnie

Muszę skopiować sobie Wasze porady i przeanalizować sobie z mężem

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Mariolu, jak tam Twój aniołek? Lepiej z policzkiem?
Dziękuję już dużo lepiej Byłam z nią dzisiaj na kontroli i lekarz powiedziała, że łądnie się goi. Mam dalej smarować maścią antybiotykową, dawać tabletki i przyszły tydzień jeszcze trzymać w domu i za tydzień w piątek do kontroli

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2011-03-04, 20:16   #2033
PannaEwelina
Zakorzenienie

To dobrze, że lepiej
Młody organizm i skóra się na szczęście szybko regenerują

A do mnie dziś dotarła Ebayowa baza Smashbox Photo Finsh coś tam Light, przyszła w 4 dni i babeczka mi dorzuciła gratis cienie Smasha - o takie: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...Bgnyd-Y60GTdgg
Tylko kolory niestety za jasne jak dla mnie
Na Tru jej nie widziałam, to kliknęłam na Ebay
PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-03-04, 20:20   #2034
Mariola13
Zakorzenienie

A ja dzisiaj dosłam swoje cuda NYX z UK
Dzisiaj już tak tem padnięta, że nawet nie mam siły się cieszyć i dokładnie obejrzeć, ale jutro postaram się zrobić zdjęcia, jak aparat się nie zbiesi.
Dostałam jeszcze tyle gratisów

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2011-03-04, 22:11   #2035
dimiti
Zakorzenienie

gratuluje paczek
bedziecie mialy czym kusic

do mnie nic nie przyszlo
a w srode jeszcze ide z Tztem na przeswietlenie mozgu i juz sie zaczynam denerwowac...
dimiti jest offline  
Stary 2011-03-04, 22:21   #2036
jamestown
Avada kedavra.

Koszmarny wieczor. Zaraz mnie tu szlag trafi.
Stary 2011-03-04, 22:32   #2037
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
gratuluje paczek
bedziecie mialy czym kusic

do mnie nic nie przyszlo
a w srode jeszcze ide z Tztem na przeswietlenie mozgu i juz sie zaczynam denerwowac...
Coś poważnego skoro potrzebne prześwietlenie?
Nie denerwuj sie na zapas
Nerwami i tak się nic nie zmieni a tylko zaszkodzić można

Cytat:
Koszmarny wieczor. Zaraz mnie tu szlag trafi.
Coś z nogą?
Co powiedział lekarz?
dennyrose jest offline  
Stary 2011-03-04, 22:35   #2038
ranka
Kici kici miau miau

tutaj nie da rady :d tu same truskawkowe fluidki kraza pozytywne

a co sie stalo?
ranka jest offline  
Stary 2011-03-04, 22:40   #2039
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Coś poważnego skoro potrzebne prześwietlenie?
Nie denerwuj sie na zapas
Nerwami i tak się nic nie zmieni a tylko zaszkodzić można

Coś z nogą?
Co powiedział lekarz?
no denerwuje sie Tztem bo chodzi od lekarza do lekarza i kazdy dalej wysyla bo nikt nie wie o co chodzi...
obraz mu sie rozdwaja jak patrzy....
i to w jednym oku jak w bok patrzy...
dal mu neurolog jakies leki, ale poprawy nie ma
no i troche strach bo nie wiadomo co to....a troche to juz trwa do tego czesto go glowa bolala wczesniej...
dimiti jest offline  
Stary 2011-03-04, 22:47   #2040
ranka
Kici kici miau miau

jesli juz to nie przesiwrtlenie tylko tomografia bo przeswietlenie glowy to tylko czaszke ci pokaze
ranka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawa, zakupy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości