Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-07, 08:45   #2101
izabellini
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dziewczyny, mam prośbę
możecie sprawdzić czy ładują się Wam kosmetyki Mac??
bo mi nic nie wyświetla i nie wiem po której stronie jest problem
a może TŻ mi zablokował
izabellini jest offline  
Stary 2011-03-07, 08:51   #2102
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę
możecie sprawdzić czy ładują się Wam kosmetyki Mac??
bo mi nic nie wyświetla i nie wiem po której stronie jest problem
a może TŻ mi zablokował
mi sie wyświetlają tylko przez wyszukiwarkę, jak w makijażu przefiltruję na Mac'a to nie widzę

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2011-03-07, 08:57   #2103
izabellini
Zakorzenienie

sprawdziłam inne marki i też mam dużo mniej produktów wyświetlonych na stronie
widocznie coś im się sypnęło

jeśli chodzi o kremiki Clarinsa, to wysłali mi tylko jeden, a za resztę oddali kasę, bo już nie było
izabellini jest offline  
Stary 2011-03-07, 09:49   #2104
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

jak kupilam mieszkanie [w maju] to zapomnialam zglosic go do podatku jakiegos jednego tzn w sumie inaczej - nie wiedzialam o nim w ogole [czemu nikt mi nic nie powiedzial ] zaplacilam podatek od darowizny, podatek od czynnosci cyw-prawnych.. ale przyszlo mi pismo na nazwisko poprz wlascicielki o podatku od nieruchomosci. kwota jakas w ogole smieszna - 40 zl. no ale jak weszlam na strone urzedu miasta, to tam jest info, ze trzeba zglosic zmiane wlasciciela czy cos w ciagu 14 dni od tego zdarzenia a ja nie zglosilam bo nie wiedzialam glupia myslalam, ze to jakos automatycznie jest polaczone ze soba w zwiazku z zapisami w ksiegach wieczystych i tonami innych formalnosci...
glupia glupia glupia
jak tam teraz jutro pojde to mnie wysmieja, a potem powiesza albo cos
ilios jest offline  
Stary 2011-03-07, 09:57   #2105
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Iliosku, bedzie dobrze. Nie ma się co wstydzić - skąd miałaś wiedzieć? Państwo powinno Ci ułatwiać płacenie podatków, przeciez to na jego korzyść, a że mamy nieudolnie prowadzone państwo to inna sprawa
Byle by Ci nie kazali płacić jakichs odsetek. Na pewno uda Ci się wszystko dobrze załatwić
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-07, 10:03   #2106
Priyaa
Zakorzenienie

widzę wątek mieszkaniowy na topie

ja szukam mieszkania
od kwietnia 2 pokojowe w miarę tanie (Poznań) - znacie kogoś, kto mi wynajmie?
Wzrósł nam czynsz o 200zł więc jedna z dziewczyn, z którymi mieszkam postanowiła się wyprowadzić. Wybrała sobie super termin Więc my teraz mamy problem, bo nie dość, że była ta podwyżka, to dodatkowo 200zł na łeb za ten wolny pokój. Żeby kogoś na jej miejsce znaleźć to też jest problem - nie ma chętnych
Wczoraj oglądałam mieszkanie - super, lokalizacja też ok, ale my możemy się wyprowadzić dopiero od kwietnia (miesięczne wypowiedzenie) więc mieszkanie ktoś nam sprzątnął sprzed nosa, bo chce od zaraz. No i teraz siedzę na stronach z mieszkaniami i szukam, odświeżam (bo może ktoś akurat doda), zamiast pracować

Priyaa jest offline  
Stary 2011-03-07, 10:04   #2107
ilios
PIP.

GG do ilios

jak z tymi odsetkami, bo ogolnie to poprzedni wlasciciele zaplacili w poprzednim roku za caly rok z gory.. z 2 str odsetki od 20 zl powiedzmy - teoretycznie taka jest oplata za pol roku nie moga byc chyba za duze
ilios jest offline  
Stary 2011-03-07, 10:13   #2108
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Priya - owocnych poszukiwań!

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jak z tymi odsetkami, bo ogolnie to poprzedni wlasciciele zaplacili w poprzednim roku za caly rok z gory.. z 2 str odsetki od 20 zl powiedzmy - teoretycznie taka jest oplata za pol roku nie moga byc chyba za duze
Myślę, że pójdzie Ci dobrze, może odsetek wcale nie będzie. Ja aż tak dobrze się nie znam.
Jak będziesz dla nich miła i wejdziesz w rolę tej co nie wie, ale chetnie się dowie od kompetentnej urzedniczki co ma zrobić, by być w porządku, bo pani/pan urzędniczka sie na tym tak świetnie zna...ble ble ble to będzie wszystko ok
Przynajmniej ja z TZtem mamy takie doświadczenia
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-07, 11:18   #2109
p4w
Zakorzenienie

Cytat:

jak kupilam mieszkanie [w maju] to zapomnialam zglosic go do podatku jakiegos jednego tzn w sumie inaczej - nie wiedzialam o nim w ogole [czemu nikt mi nic nie powiedzial ] zaplacilam podatek od darowizny, podatek od czynnosci cyw-prawnych.. ale przyszlo mi pismo na nazwisko poprz wlascicielki o podatku od nieruchomosci. kwota jakas w ogole smieszna - 40 zl. no ale jak weszlam na strone urzedu miasta, to tam jest info, ze trzeba zglosic zmiane wlasciciela czy cos w ciagu 14 dni od tego zdarzenia a ja nie zglosilam bo nie wiedzialam glupia myslalam, ze to jakos automatycznie jest polaczone ze soba w zwiazku z zapisami w ksiegach wieczystych i tonami innych formalnosci...
glupia glupia glupia
nie martw się, my przy pierwszym mieszkaniu płaciliśmy tylko te rachunki, które przychodziły pocztą, a po ponad pół roku mieszkania przyszło zaproszenie na zebranie wspólnoty i okazało się, ze mamy prawie 1000 zł długu
a ja jak blondynka, ze nie wiedziałam o tych opłatach
w życiu się nie zajmowałam opłatami za mieszkanie, więc myślałam, ze to wszystko przychodzi pocztą, a że mieszkanie było tzw. bezczynszowe to myślałam, ze nic nie płacę do wspólnoty
rozłożyli nam na raty i spłaciliśmy, a u Ciebie kwota niewielka, więc będzie dobrze

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2011-03-07, 12:54   #2110
ilios
PIP.

GG do ilios

nie strasz mnie, ja mam 22 pierwsze zebranie wspolnoty no ale dostalam jakies rozliczenie i ja akurat czynsz place i jeszcze mi 300 zl zwrotu wyszlo

dziekuje za uspokojenie mnie, bo jak dzis sobie zdalam z tego sprawe to juz prawie padlam, widzac siebie w wiezieniu za przestepstwa podatkowe

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

na elfie darmowa wysylka
do jutra o 12 w poludnie [czasu uk] z kodem ELFSPRINGEU
ilios jest offline  
Stary 2011-03-07, 13:56   #2111
dimiti
Zakorzenienie

heh ja narazie z elfa nic nie biore- czekam nadal na moja paczke
jedna dostala w tamtym tygodniu a drugiej nadal nie ma a tam byly rzeczy dla mnie bo osobno bralam dla siebie a osobno dla kolezanek i ich jest a moja nie
dimiti jest offline  
Stary 2011-03-07, 13:57   #2112
ilios
PIP.

GG do ilios

Dim
ilios jest offline  
Stary 2011-03-07, 14:00   #2113
dimiti
Zakorzenienie

roznica w wysylce byla jakos 4 dni- ta wczesniejsza dostalam jakos w srode tydzien temu- ta moja byla wyslana 28, myslisz, ze jeszcze dojdzie??
tam moje mineralne boosterki byly i pedzle i wogole
dimiti jest offline  
Stary 2011-03-07, 14:27   #2114
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

glupia glupia glupia
Wywoz nieczystosci na czyje jest nazwisko?
Stary 2011-03-07, 14:29   #2115
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Wywoz nieczystosci na czyje jest nazwisko?
na moje - ale ja mam to wszystko razem w czynszu
[w spoldzielni mieszkaniowej zglaszalam zmiane ]
a czemu?
ilios jest offline  
Stary 2011-03-07, 14:30   #2116
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

ja szukam mieszkania
Wzrósł nam czynsz o 200zł więc jedna z dziewczyn, z którymi mieszkam postanowiła się wyprowadzić. Wybrała sobie super termin Więc my teraz mamy problem, bo nie dość, że była ta podwyżka, to dodatkowo 200zł na łeb za ten wolny pokój. Żeby kogoś na jej miejsce znaleźć to też jest problem - nie ma chętnych
Wczoraj oglądałam mieszkanie - super, lokalizacja też ok, ale my możemy się wyprowadzić dopiero od kwietnia (miesięczne wypowiedzenie) więc mieszkanie ktoś nam sprzątnął sprzed nosa, bo chce od zaraz. No i teraz siedzę na stronach z mieszkaniami i szukam, odświeżam (bo może ktoś akurat doda), zamiast pracować
Kto wynajmowal mieszkanie? Wszystkie wynajmowalyscie czy jedna osoba? Ta jedna osoba nie miala umowy ze wszystkimi?
Stary 2011-03-07, 14:33   #2117
ilios
PIP.

GG do ilios

James nasza truskawkowa ekspertka od wszelkich spraw prawnych [ktore dla mnie sa czarna magia ]
[]

Pryiaa chcesz zamieszkac w moim salonie razem z kotą ?
ilios jest offline  
Stary 2011-03-07, 14:49   #2118
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ty tak serio? Ja nie znam takiego stanu, że nic nie potrzebuję
zawsze potrzebuję , ale może potrzebuję czegoś bardziej, tylko o tym nie wiem
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to mnie troche przerazilas tym SM- wczoraj o tym przeczytalam i w panike wpadlam takze dobrze, ze sie z Tztem nie widzialam bo chyba by mi przylal ale sie uspokoilam juz
to jak byl tylko poranny obchod to faktycznie....ja mialam 3-4 razy dziennie, ale moze dlatego, ze ja jeszcze na dzieciecym lezalam. No, ale mialam aparature podlaczona, ktora monitorowala mi rytm serca itp i najlepsze bylo to, ze byla zepsuta i pare razy pokazala zem trup!
nie musze chyba mowic jakie miny mieli rodzicie tych dzieci jak widzieli prosta linie na monitorze i mnie lezaca z przymknietymi oczami (teraz mnie to smieszy wtedy to takie az smieszne nie bylo)

kup sobie puderek CK!
lepiej wiedzieć więcej niż mniej Ja lekarzom nie ufam, więc wolę sprawdzić wszystkie logiczne możliwość

Ciebie przynajmniej do czegoś podłączyli - ja sobie tylko tam siedziałam i nic Taka przechowalnia

nie chcę puderku

Cytat:
Dimkaczu, podbijam moja odpowiedz na Twojego posta z poprzedniej strony, bo chyba nie zauwazylas jej . Gdy Arr napisala o SM domyslilam sie, ze bedziesz panikowac . Nie mysl o najgorszym. Przesylam zatem jeszcze raz mnostwo pozytywnych mysli i trzymam kciuki. Buziaki

Zaraz przyodzieje moj seksi dres z krolewna Sniezka i wylegne przed blok. Pozniej wrzuce zdjecie.
nie ma co panikować, ale sprawdzać trzeba
zwłaszcza, że u młodych najczęstszą "diagnozą" jest stres i na to się zrzuca wszystkie objawy

pokazuj dres
też chcemy być sexi
Cytat:

glupia glupia glupia
na pewno wszystko szybko załatwisz i będzie po sprawie
Cytat:

ja szukam mieszkania
a pokoju nie chcesz? w mieszkaniu dwupokojowym?
znajoma została sama i szuka kogoś
mieszkanie w cywilizowanej części Wildy

ew. napisz czego szukasz i za ile, to się popytam

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2011-03-07, 16:18   #2119
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Kto wynajmowal mieszkanie? Wszystkie wynajmowalyscie czy jedna osoba? Ta jedna osoba nie miala umowy ze wszystkimi?
umowa jest podpisana na jedną osobę, reszta jest jako współwynajmujące, ale obowiązywało nas 1-miesięczne wypowiedzenie, więc ta dziewczyna z tego skorzystała i się wynosi od 1 kwietnia. To wszystko jakieś pokręcone ale najważniejsze, że pokój niebawem będzie pusty a my musimy za niego płacić, bo chętnych na pokój od kwietnia nie ma.
Dlatego teraz szukamy innego mieszkania - tańszego, ale z tym jest taki sam problem, jak właśnie ze znalezieniem osoby na pokój
Cytat:
James nasza truskawkowa ekspertka od wszelkich spraw prawnych [ktore dla mnie sa czarna magia ]
[]

Pryiaa chcesz zamieszkac w moim salonie razem z kotą ?
ja bym mogła zamieszkać, ale jeszcze mam tu 2 koleżanki, których samych nie zostawię hihi, dzięki
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
a pokoju nie chcesz? w mieszkaniu dwupokojowym?
znajoma została sama i szuka kogoś
mieszkanie w cywilizowanej części Wildy

ew. napisz czego szukasz i za ile, to się popytam
poszukuję mieszkania dwupokojowego, żeby całość zamykała się w max. 1700-1800zł

Priyaa jest offline  
Stary 2011-03-07, 16:22   #2120
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
na moje - ale ja mam to wszystko razem w czynszu
[w spoldzielni mieszkaniowej zglaszalam zmiane ]
a czemu?
Przypomnialo mi sie, ze mieszkasz w bloku, wiec to juz niewazne.

Przejrzalam ta ustawe i podatkach i oplatach lokalnych. Nic ciekawego tam nie ma. Nie orientuje sie w podatkach w ogole. Przejrzalam pobieznie kilka aktow i wyglada na to, ze powinnas zlozyc w Urzedzie Miasta druk IN-1. Jesli chodzi o ten 14-dniowy termin to brak zgłoszenia nabycia nieruchomości skutkować może odpowidzialnością karnoskarbową. Nigdzie nie moge znalezc jednak na ten temat zadnych konkretow. Warto tu wspomniec o instytucji czynnego zalu. W tym wypadku wygladaloby to tak, ze po prostu skladasz pismo informujac, ze nie zglosilas zmiany w terminie. Nie musisz pisac wskazywac przepisu, ktory naruszulas albo pisac dlaczego tak sie stalo (ze zapomnialas itp). Idea czynnego zalu jest zawiadomienie ich zanim sami sie dowiedza. Wtedy zadnej kary nie powinno byc.
Powtarzam jednak, ze na podatkach nie znam sie w ogole. W teorii jest tak jak opisalam. Jak jest w pratyce to nie wiem. Proponuje isc do UM na tzw "sierotke", podejsc do jakies milej pani i odpowiednio zagaic rozmowe.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
umowa jest podpisana na jedną osobę, reszta jest jako współwynajmujące, ale obowiązywało nas 1-miesięczne wypowiedzenie, więc ta dziewczyna z tego skorzystała i się wynosi od 1 kwietnia. To wszystko jakieś pokręcone ale najważniejsze, że pokój niebawem będzie pusty a my musimy za niego płacić, bo chętnych na pokój od kwietnia nie ma.
Nie rozumiem. Skoro ta dziewczyna byla strona w umowie (piszesz, ze wspolwynajmujaca) i dotrzymala terminu miesiecznego wypowiedzenia, to czemu wy macie placic za pokoj?
Stary 2011-03-07, 16:28   #2121
ilios
PIP.

GG do ilios

Jamesku no jutro tam pojde na sierotke i zobaczymy
dam znac

a musza placic za jej pokoj, bo pewnie podpisaly umowe na cale mieszkanie
ilios jest offline  
Stary 2011-03-07, 16:28   #2122
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Nie rozumiem. Skoro ta dziewczyna byla strona w umowie (piszesz, ze wspolwynajmujaca) i dotrzymala terminu miesiecznego wypowiedzenia, to czemu wy macie placic za pokoj?
bo chodzi o to, że my płacimy właścicielom za całe mieszkanie i ich nie interesuje, czy mieszka tu 1 osoba, 2 czy 10. Oni chcą całość i tyle
A to, że wszystkie jesteśmy zawarte w umowie, to nie wiem po co jest

Priyaa jest offline  
Stary 2011-03-07, 16:34   #2123
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Witam
Masakra
dostałam dwie paczuszki z tego nectar jest cudowny
gratisy takie ze szkoda gadać widac ze swoje przeszły np brązer Stila kod A37 jest w częściach decalkulator pokazuje date bez roku-1-3 albo to jest rok 2003
reszta to wole nie mowic
kremiki pod oczy:
Clinique all ... kod A98 -2008-9 no idzie przeżyć
ale Clarins Baume Anti-Ride wg decalculatora to 2000-3 kod 003069/ moze ktoras wie cos na temat zmiany kodów że co jakis czas.... np jak Chanel
i jeszcze Schiseido to 3RRHU ale na nim przynajmnie pisze best before 12-2014

Ten Clarins mnie martwi bo to jednak pod oczy i tak staroc????

przynajmniej nectar mnie pocieszył noszzz cudo

a jeszcze paletke pupy dostałam, ale to koleżanka zamówiła to mi rybka mnie się nie podoba chciala ma palcem pokazywała ze tą mam wlaśnie klikac Flowers czy jakos tak
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2011-03-07, 16:49   #2124
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
Masakra
dostałam dwie paczuszki z tego nectar jest cudowny
gratisy takie ze szkoda gadać widac ze swoje przeszły np brązer Stila kod A37 jest w częściach decalkulator pokazuje date bez roku-1-3 albo to jest rok 2003
reszta to wole nie mowic
kremiki pod oczy:
Clinique all ... kod A98 -2008-9 no idzie przeżyć
ale Clarins Baume Anti-Ride wg decalculatora to 2000-3 kod 003069/ moze ktoras wie cos na temat zmiany kodów że co jakis czas.... np jak Chanel
i jeszcze Schiseido to 3RRHU ale na nim przynajmnie pisze best before 12-2014

Ten Clarins mnie martwi bo to jednak pod oczy i tak staroc????

przynajmniej nectar mnie pocieszył noszzz cudo

a jeszcze paletke pupy dostałam, ale to koleżanka zamówiła to mi rybka mnie się nie podoba chciala ma palcem pokazywała ze tą mam wlaśnie klikac Flowers czy jakos tak

Na peeeewno Zenki trzymały te kremy w odpowiedniej temperaturze, w lodówce etc.
Reklamują się wszem i wobec jako firma sprzedająca świeże kosmetyki, może oni mają jakieś inne pojęcie 'świeżości'
Może napisz do Zenka, że stary krem wysłał, nich się chłop ustosunkuje
PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-03-07, 17:18   #2125
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

a tak liczyłam na tego clarinsa
w opisie to nawet krawaty wiąże i robi to na powieki i oczęta gdzie mam problem i taki zonk
wieczorem napisze
bo licze że ktoś wie jak z tymi kodami jest tzn clarinsowymi a nóz się okaze ze jednak 2010
Stary 2011-03-07, 18:14   #2126
Mariola13
Zakorzenienie

Ja też dostałam dzisiaj Nectara, krem Shiseido i krem EL

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2011-03-07, 18:18   #2127
dimiti
Zakorzenienie

to chyba tylko ja mam pecha i tru ma mnie w duuu
dimiti jest offline  
Stary 2011-03-07, 19:33   #2128
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w życiu się nie zajmowałam opłatami za mieszkanie, więc myślałam, ze to wszystko przychodzi pocztą, a że mieszkanie było tzw. bezczynszowe to myślałam, ze nic nie płacę do wspólnoty
A co to za mieszkanie? też chcę w takim mieszkać

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to chyba tylko ja mam pecha i tru ma mnie w duuu
Ja też czekam jeszcze na Nectarka i nic najtrudniej jest, jak kolejne osoby się meldują, że dostały i się zachwycają

Taszanta jest offline  
Stary 2011-03-07, 20:06   #2129
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

no nic zaczełam korespondencję i wytykam starośc kremu
to mi wytykaja ze oni maja świeże i itp
to ja odbiłam piłke
czekam
a ten nectar rewelka cud miód orzeszki ...i nectar...-ynki.....:ehe m: na moje śniadawej skórze i bez brązerka fajny efekt daje
Stary 2011-03-07, 20:09   #2130
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
czekam
a ten nectar rewelka cud miód orzeszki ...i nectar...-ynki.....:ehe m: na moje śniadawej skórze i bez brązerka fajny efekt daje

Taszanta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawa, zakupy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości