Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-25, 16:29   #2881
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a bo koty wyczuwają złe nastroje i chcą pomóc dobra kota

oj współczuje, ale jak się wpadnie w taką czarną dziurę chorób to trudno wyjść, bo organizm osłabiony, a wy się w kółko od siebie zarażacie

jadłyśmy, ostatnio w święta i od tamtej pory nie mogę ich nigdzie kupić, a cały czas o nich myślę

Też się muszę zgodzić, trzeba przeczekać, odcierpieć i doprowadzić się do ładu, a facet zatęskni, tylko na to trzeba czasu, teraz jest na nie i wszelkie telefony/rozmowy jeszcze bardziej go zniechęcają. Samo to, że nie umie podać powodu konkretnego, bo to że był nieszczęśliwy, takie rzeczy się mówi, jak się nie wie co powiedzieć.
James trzymaj się
u mnie michałki sa wszedzie na nieszczescie

jamestown, wiem,ze zadno pocieszenie teraz nie dziala, cokolwiek uslyszysz od dziewczyn z watku - nic nie poprawi Twojego humoru.
Jedyne lekarstwo to czas.
pzepraszam,ze tak wprost - Kochasz go?Jestes jego pewna?
irsin jest offline  
Stary 2011-03-25, 17:23   #2882
dynia18
Zakorzenienie

James wywal go ze swojego życia i to szybko.....powiem ci krótko. Fazet nie wart zachodu, kazał ci się wyprowadzić i ma to głęboko gdzieś co z tobą, gdzie mieszkasz....tak i by było w życiu, zostawiałby cię z problemiami obwiniajac za wszytskie nieszczęścia jakie go spotykały. Głupi nieodpowiedzialny palant. Jesteś bardzo wartościową osobą i jestem pewna że niedługo za kimś takim jak on tylko spluniesz. NO ale fakt co swoje człowiek przepłacze to przepłacze. Trzymaj się a my trzymamy kciuki za twoje szczęście. A Bobek niech spada - te chłopy to głupie pały i tyle.
dynia18 jest offline  
Stary 2011-03-25, 17:52   #2883
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

James dobrze dziewczyny mówią

to się pochwale zbożak dotarł no cudo fakt złoto od razu schodzi ale co tam jutro przetestuję

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2011-03-25 o 17:52 Powód: literka
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2011-03-25, 18:02   #2884
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
babeczki! oczekuję braw! Durna, uwsteczniona ennka się wkurzyła i sobie założyła NORMALNE konto a nie jakieś POPIEPRZONE co go to nie można podpiąć pod paypal wczoraj mnie tak wzięło i sobie myknęłam i mam! i niniejszym zapłaciłam sobie za podkład i puder z paypala więc jesteście świadkami wiekopomnej chwili czyli PIERWSZEGO RAZU ENNKI
-> tu brawa !
ennkaa dla Ciebie
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-25, 19:00   #2885
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki róż polecacie, który można dostać aktualnie w truskawce?
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dobre roze ma MAC sa dosc twarde i krzywdy nimi nie zrobisz
Tak, róże MAC są świetne, dla mnie to najtrwalsze róże jakie stosowałam
jelonki jest offline  
Stary 2011-03-25, 20:00   #2886
ilios
PIP.

GG do ilios

Jamesik troszkę lepiej

a ja dorwalam el rozgwiazdowy kosztuje 197 i James mówi, ze trochę jak bb nectar. Kupowalam w in style i dostałam kosmetyczke z kremami i czymś
ilios jest offline  
Stary 2011-03-25, 20:07   #2887
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jamesik troszkę lepiej

a ja dorwalam el rozgwiazdowy kosztuje 197 i James mówi, ze trochę jak bb nectar. Kupowalam w in style i dostałam kosmetyczke z kremami i czymś
wow, zdjęcia
nobrit jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:12   #2888
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Jamesik troszkę lepiej

to dobrze, ze lepiej
irsin jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:13   #2889
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Jamesik troszkę lepiej

ja ostatni kupowalam w in style tusz i podklad EL i dostalam ta kosmetyczkę z 3 rozami El między innymi-może widziałaś wogole kocham ten salon ooo taką

a wogole zapraszam Was do mojego linku w podpisie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110322397.jpg (64,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110322396.jpg (33,6 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez phdwao
Czas edycji: 2011-03-25 o 21:16
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:17   #2890
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

pamiętacie jak kupowałyśmy te pomadki za jakie 35 zł???
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../43387/#DETAIL

czy to będzie ładny kolorek?

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:25   #2891
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja ostatni kupowalam w in style tusz i podklad EL i dostalam ta kosmetyczkę z 3 rozami El między innymi-może widziałaś wogole kocham ten salon ooo taką

a wogole zapraszam Was do mojego linku w podpisie

co to za salon?
irsin jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:33   #2892
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
co to za salon?
w starym browarze, w starej częście na poziomie 1 jest salon z kosmetykami EL i clinique jak wyda sie okreslona kwote do mozna otrzymac kosmetyczke z roznymi cudami
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:38   #2893
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
w starym browarze, w starej częście na poziomie 1 jest salon z kosmetykami EL i clinique jak wyda sie okreslona kwote do mozna otrzymac kosmetyczke z roznymi cudami
a we Wroclawiu nie ma?
irsin jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:41   #2894
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
a we Wroclawiu nie ma?
niestety nie
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:45   #2895
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
niestety nie
a to swinie
irsin jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:46   #2896
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
a to swinie
jest jeszcze w Warszawie ale za to macie we Wrocku MAC,new look, body shop a Poznan jeszcze nie ma
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-25, 21:58   #2897
milka-pilka
Zakorzenienie

w Wawie to chyba jest ta w Galerii Mokotów? dostaję od nich smsy z informacjami o promocjach nawet ostatnio sporo ich robią
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:01   #2898
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
w Wawie to chyba jest ta w Galerii Mokotów? dostaję od nich smsy z informacjami o promocjach nawet ostatnio sporo ich robią
tak czasem warto zajrzeć, lubią obdarowywac prezentami, pozatym dzieki jedej z tych pań dobrałam naprawdę świetną pielęgnację z EL-świetną bo wreszcie nie świeci mi sie streafa T i bardzo wygładziła się cera
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:08   #2899
milka-pilka
Zakorzenienie

ja tez lubie ten sklep, ale ostatnio nic tam nie kupuje bo jakos EL i C mnie nie kusza. no i przyzwyczailam sie do nizszych cen w sieci i dni VIP w S.

fajnie, ze Ci sie udalo dobrac pielegnacje a pochwal sie, czego uzywasz?
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:15   #2900
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez lubie ten sklep, ale ostatnio nic tam nie kupuje bo jakos EL i C mnie nie kusza. no i przyzwyczailam sie do nizszych cen w sieci i dni VIP w S.

fajnie, ze Ci sie udalo dobrac pielegnacje a pochwal sie, czego uzywasz?
stosuje sobie serum repair, a na to time zone , powolutku dolaczylam jeszcze time zone na noc, jest znaczna poprawa, nawet nie chodzi o jędrnośc,ale o jakis ogolny stan cery
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:18   #2901
milka-pilka
Zakorzenienie

dzieki, no to w takim razie ide sobie poczytac w sieci o tych specyfikach EL
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:19   #2902
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki, no to w takim razie ide sobie poczytac w sieci o tych specyfikach EL
poczytaj warto najpierw zdobyc miniaturke do testów

zmykam spać
phdwao jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:20   #2903
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
jamestown, wiem,ze zadno pocieszenie teraz nie dziala, cokolwiek uslyszysz od dziewczyn z watku - nic nie poprawi Twojego humoru.
Jedyne lekarstwo to czas.
pzepraszam,ze tak wprost - Kochasz go?Jestes jego pewna?
Tak, jestem.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
James wywal go ze swojego życia i to szybko.....powiem ci krótko. Fazet nie wart zachodu, kazał ci się wyprowadzić i ma to głęboko gdzieś co z tobą, gdzie mieszkasz....tak i by było w życiu, zostawiałby cię z problemiami obwiniajac za wszytskie nieszczęścia jakie go spotykały. Głupi nieodpowiedzialny palant. Jesteś bardzo wartościową osobą i jestem pewna że niedługo za kimś takim jak on tylko spluniesz. NO ale fakt co swoje człowiek przepłacze to przepłacze. Trzymaj się a my trzymamy kciuki za twoje szczęście. A Bobek niech spada - te chłopy to głupie pały i tyle.
Po pierwsze nie znam Cie. Pisze na znajomym mi watku, gdzie wszystkie uczestniczki mnie znaja. Ja je rowniez. Watek jest publiczy. To prawda. Nie wiem jednak co sprawilo, ze poczulas sie predestynowana do udzielania mi idiotycznych rad.
Po drugie, nastepnym razem, zanim podzielisz sie z osoba, ktorej nie znasz przemysleniami, ktore wyzej wymieniona osobe zupelnie nie obchodza zastanow sie. Nic Ci dobrego z tego nie przyjdzie.
Po trzecie, to, co napisalas nijak ma sie do rzeczywistosci. Jesli Ty obracasz sie w towarzystwie "glupich nieodpowiedzialnych palantow" to pozostaje mi wyrazic tylko swoje ubolewanie. Jednak czuje sie w obowiazku uswiadomic Ciebie, ze nie wszyscy, jak widac, dobieraja sobie znajomych jak Ty.
Po czwarte, ze stwierdzeniem "te chłopy to głupie pały " proponuje przeniesc sie na watek "stek bzdur i stereotypow".
Po piate, upraszam o nieudzielanie sie wiecej w temacie moich problemow jako, ze wlasnie pomoglam Ci wyciagnac wlasciwe wnioski pt "to nie Twoja sprawa". Jest to uprzejma sugestia.
Zegam.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2011-03-25 o 22:21
jamestown jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:22   #2904
milka-pilka
Zakorzenienie

Paulinko, TO serum na noc?
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:29   #2905
ilios
PIP.

GG do ilios

Le, a mi dali ta mniejsza ta moja jest niby za zakupy za 200 zł ale mi dali

zdjecia niebawem miałam go nie kupować teraz, ale pani mi powiedziała, ze zostały im 3, James mi to powtórzyła kilka razy i MUSIALAM

a faceci to nie głupie palanty, sama mam jednego madrego w domu
ilios jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:30   #2906
milka-pilka
Zakorzenienie

James, Dynia to doświadczona i mądra Truskawa, przykro mi, że tak brzydko się do Niej odniosłaś...
Uważam, że mogłabyś sie trochę grzeczniej zwracać na forum publicznym, bo to, że jestes teraz mega smutna i wku****na nie oznacza, że wszystko co robisz jest ok.
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:39   #2907
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

tak james...wszyscy tu Ci radzą jak potrafią z dobrej woli to nie kop gdzie popadnie i się trzym!
iliosie! kota schowaj!!

a ja też się zgadzam..faceci to nie głupie palanty! znaczy...nie wszyscy też sama mam jednego w domu takiego co nim nie jest...ale cóż...ma niewiele ponad osiem lat

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2011-03-25 o 22:41
ennkaa jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:40   #2908
izabellini
Zakorzenienie

a propos pielęgnacji, to dzięki uprzejmości mojej Kochanej Koleżanki z UK będę miała to serum
http://www.avalonorganics.com/?id=86&pid=380
ponoć jest the best
izabellini jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:44   #2909
jamestown
Avada kedavra.

Odzegnujac sie juz od wyzej wymienionego postu, ktory znajduje sie w moim prywatnym top ten bezsensownych postow chcialam powiedziec, ze juz czuje sie lepiej.
Znalazlam sobie pokoj. Co prawda narazie tylko na miesiac, bo dziewczyna chce wiecej pieniedzy niz moge dac. Za pierwszy miesiac wezmie mniej, ale juz od nastepnego, albo sie wyprowadze, albo bede placic wiecej. Biorac pod uwage wydatek mieszkaniowy i psychologa musze sobie znalezc prace. Bardzo mi na tym zalezy. Raz, ze bardzo pomogloby mi to finansowo (zadowolilabym sie nawet dwoma dniami w tygodniu; interesuje mnei wszystko). Dwa, ze mialabym mniej zmartwien i moglabym chodzic do psychologa raz w tygodniu (teraz musze sie ograniczyc do jednej wizyty co dwa tygodnie). Trzy, ze przydaloby mi sie zajecie. On powiedzial, zebym zostala jeszcze w mieszkaniu i poszukala czegos tanszego. Ja jednak dochodze do wniosku, ze nie ma co tego przeciagac. Na dzis moge powiedziec, ze moze rzcezywiscie bedzie lepiej dla obojga jesli sie wyniose. Pytal mnie, czy trzeba pomoc mi przeniesc rzeczy. Wole jednak etap pakowania i opuszczenia mieszkania odbyc samodzielnie.
Gadalismy dzis znow i troche jestem zamotana. Nie chce sie teraz widziec. Powiedzial, ze mozemy sie spotkac za jakis czas, jak sie wyprowadze. Widze, ze bardzo mu na tym zalezy. Widze, ze chce byc sam. Chyba naprawde ma dosc. Sadze, ze byl juz u kresu swojej wytrzymalosc i po prostu pekl.
Mowil dziwne rzeczy, ze nie chce i nie moze sprawic, zeby bylo inaczej. Powiedzialam, ze moze, ze ja juz nic nie moge i tylko on moze cos zmienic. On mi na to, ze to nie zalezy tylko od niego. Nie wiem, czy to byla aluzja do tego, ze jesli sie zmienie to moze... Mam irytujaca, godna ✂✂✂✂✂✂✂owatych gryzipiorkow przerzucajacych tone papierow dziennie, tendencje do szczegolowych interptetacji. Non stop cos analizuje. W pracy do pomaga, ale w zyciu prywatnym nie. Nie potrzebnie tyle analizuje i rozmyslam. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi. Pozniej zapytalam, czy moze cos z tego bedzie kiedys, czy by chcial. Powiedzial, ze chce teraz byc sam i ze ani ja ani on nie wie, czy bedziemy ze soba czy nie. Tu wziela znow gore moja denerwujaca nadinterpretacja.
Nie wiem skad ta nagla zmiana. Roznica miedzy poranna rozmowa a ta, ktora teraz opisuje wynosila niecale dwie godziny. Pewnie tez jest mu ciezko. W koncu spedzilismy razem dwa lata.
Nie chce sobie robic nadziei (nadzieji po prezydencku ). Nie wiem co bedzie. Moze za jakis czas dojdzie do wniosku, ze w ogole ze mna nie chce byc, ze lepiej mu samemu.
Ja wiem, ze musze isc do psychologa. Traumy wyniesione z domu nie dadza mi spokoju dopoki czegos z nimi nie zrobie. Wiem, ze nie bedzie lekko. Nie chce jednak niesc ze soba takiego okropnego bagazu. Nie chce, zeby to wiecej wplywalo na moje relacje z innymi ludzmi. Moze tez mi to pomoze, ze bede sama. Moze inaczej spojrze na to wszystko. Teraz wiem, ze naprawde mam problem i ze sama sobie nie poradze.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
James, Dynia to doświadczona i mądra Truskawa, przykro mi, że tak brzydko się do Niej odniosłaś...
Uważam, że mogłabyś sie trochę grzeczniej zwracać na forum publicznym, bo to, że jestes teraz mega smutna i wku****na nie oznacza, że wszystko co robisz jest ok.

Przykro mi, ze nie zadalas sobie trudu przeczytania jej postu w ktorym nazywa mojego bylego juz faceta "glupim i nieodpowiedzialnym". Uwaga o splunieciu rowniez jest watlego pokroju. Nie wiem rowniez czy zauwazylas, ze nazwala mezczyzn "glupimi palami". Logiczna konstrukcja zdania wskazuje, ze miala ona na mysli katalog otwarty zatem wyzej wymienione stwierdzenie dotyczy wszystkich facetow, nie tylko mojego. Twoj w kregu "glupich pal" tez sie znalazl. Dziwne, ze to nie sprawilo Ci przykrosci.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2011-03-25 o 22:46
jamestown jest offline  
Stary 2011-03-25, 22:44   #2910
mag-ia1
Raczkowanie

się wtrącę, jak się pisze w wątku publicznym to trzeba się liczyć z tym,że każdy czyta i każdy może odpowiedzieć...

"Po pierwsze nie znam Cie. Pisze na znajomym mi watku, gdzie wszystkie uczestniczki mnie znaja. Ja je rowniez."

jest w tym jakaś sprzeczność....

"Watek jest publiczy. To prawda. Nie wiem jednak co sprawilo, ze poczulas sie predestynowana do udzielania mi idiotycznych rad. "

na mój gust rady nie są złe...

"Po drugie, nastepnym razem, zanim podzielisz sie z osoba, ktorej nie znasz przemysleniami, ktore wyzej wymieniona osobe zupelnie nie obchodza zastanow sie. Nic Ci dobrego z tego nie przyjdzie."

?

"Po trzecie, to, co napisalas nijak ma sie do rzeczywistosci. Jesli Ty obracasz sie w towarzystwie "glupich nieodpowiedzialnych palantow" to pozostaje mi wyrazic tylko swoje ubolewanie. Jednak czuje sie w obowiazku uswiadomic Ciebie, ze nie wszyscy, jak widac, dobieraja sobie znajomych jak Ty."

jak się czyta, to co napisałaś, to można wyciągnąć takie wnioski, że facet jest nieodpowiedzialny...

"Po czwarte, ze stwierdzeniem "te chłopy to głupie pały " proponuje przeniesc sie na watek "stek bzdur i stereotypow
Po piate, upraszam o nieudzielanie sie wiecej w temacie moich problemow jako, ze wlasnie pomoglam Ci wyciagnac wlasciwe wnioski pt "to nie Twoja sprawa". Jest to uprzejma sugestia.
Zegam.[/QUOTE]

opisując swoje problemy na forum należało zaznaczyć,że "osoby nieupoważnione uprasza się o niekomentowanie"

chyba zbyt ostro pojechałaś po dziewczynie, bo źle nie chciała , nawet chyba napisała,że trzyma za ciebie kciuki, a ty wylałaś całą złość na nią...
mag-ia1 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawa, zakupy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości