Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-02, 07:38   #3961
Dotka81
Zakorzenienie

Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ale się wygłupiłam

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-01-02, 09:36   #3962
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ja z inna wizazanka napisalysmy ironicznie, ze kupujemy encanto w drogeriach po pytanie GDZIE kupujemy

a ze niektore to łyknęły, to już nie skomentuje najlepsze, ze praktycznie prawie na kazdej stronie jest dyskusja o sprzedawcach, allegro, itd, ale nie, po co cofnac sie 2 strony do tylu?
Hahaha, nie czytałam ostatnich postów Pomysł całkiem niezły. Swoją drogą, ciekawe, ile by było skarg, jakby się taki produkt pojawił w drogeriach
weegirl jest offline  
Stary 2013-01-02, 10:48   #3963
Lils121
Rozeznanie

Hej. To znowu ja. Encanto robiłam we wrześniu, zostało mi po trochę wszystkiego więc schowałam w ciemnej szafce w łazience, ale nie pomyślałam że jest tam podłogowe ogrzewanie... parę dni temu popatrzyłam na moje encanto i w każdym pudełeczku zrobiły się dwie warstwy. Nie próbowałam nic wstrząsać, nie wiem jak zareagowałoby na to-czy wróciłoby do dawnej postaci czy coś... myślicie że tak mogło się od ciepła czy od tego że otwarte już ponad 3 miesiące? Spróbować je jeszcze zrobić, czy lepiej nie ryzykować i wyrzucić? trochę mi jednak szkoda, bo dałam za to pieniądze, ale może lepiej zrobię jak wyrzucę??
Stary 2013-01-02, 10:48   #3964
sylwka37
koci świat

Cytat:
ja z inna wizazanka napisalysmy ironicznie, ze kupujemy encanto w drogeriach po pytanie GDZIE kupujemy

a ze niektore to łyknęły, to już nie skomentuje najlepsze, ze praktycznie prawie na kazdej stronie jest dyskusja o sprzedawcach, allegro, itd, ale nie, po co cofnac sie 2 strony do tylu?
hehehe czyli kawał nam się udał !!! Nauczki z tego jednak pewnie nie będzie bo łatwiej zadać pytanie które pada na każdej stronie niż przeczytać wątek !!!!
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-01-02, 10:49   #3965
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hehehe czyli kawał nam się udał !!! Nauczki z tego jednak pewnie nie będzie bo łatwiej zadać pytanie które pada na każdej stronie niż przeczytać wątek !!!!
hahaha, dokladnie ale przynajmniej sie posmialam jak przeczytalam pytanie o cene
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-01-02, 10:58   #3966
sylwka37
koci świat

Cytat:
hahaha, dokladnie ale przynajmniej sie posmialam jak przeczytalam pytanie o cene
Oj ja też ale z drugiej strony ręce mi opadły !!!!
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-01-02, 12:10   #3967
pszczola2000
Rozeznanie

jak Wasze fryzurki sylwestrowe? Proste i gładkie? wstawcie jakieś zdjątka ;p

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2013-01-02, 12:17   #3968
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
jak Wasze fryzurki sylwestrowe? Proste i gładkie? wstawcie jakieś zdjątka ;p
ja wam wstawie zdjecie jak wroce do domu, bo specjalnie zrobilam zdjecie jakie mam wlosy po paru miesiacach
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-01-04, 08:25   #3969
brunette83
Przyczajenie

dziewczyny, które nakładały keratynę, czy Wy uzywacie odzywkę do włosów? Zaopatrzyłam się w kilka szamponów babydream zgodnie z tym co polecacie ale zupełnie zapomniałam o odżywce. I jeśli używacie to jakie najlepiej? Też bez slsów? Umyłam wczoraj włosy pierwszy raz po zabiegu i nadal są piękne
brunette83 jest offline  
Stary 2013-01-04, 08:29   #3970
aagusiaa88
Zakorzenienie

odzywki nie maja slsow, w odzywkach trzeba unikac soli (sodium chloride)

tak w ogole to dzisiaj rano sobie przypomnialam, ze mialam wrzucic zdjecia a zapomnialam, bo nikt tutaj juz pozniej nic nie napisal, wiec nie mialam w subskrypcjach i na smierc zapomnialam
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-01-04, 08:47   #3971
Dotka81
Zakorzenienie

Czytałam poprzednie strony dlatego lekko się zszokowałam tym info o keratynowym w drogeriach.... nie wyczułam żadnej ironii ani dowcipu różne cuda się dzieją więc czemu nie mieliby wprowadzić tego produktu do drogerii
Cieszę się, że miałyście ubaw z mojego pytania... "Śmiech to zdrowie"

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-01-04, 08:49   #3972
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Czytałam poprzednie strony dlatego lekko się zszokowałam tym info o keratynowym w drogeriach.... nie wyczułam żadnej ironii ani dowcipu różne cuda się dzieją więc czemu nie mieliby wprowadzić tego produktu do drogerii
Cieszę się, że miałyście ubaw z mojego pytania... "Śmiech to zdrowie"
dlatego, ze zawiera formaldehyd
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-01-04, 14:29   #3973
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

mnie zaraz czeka 3 raz z encanto...bo włosy już szaleją na wszystkie strony :P
zastanawiam sie czy nie iść na łatwiznę i jak pare osób już nie wymieszać dwóch płynów na raz...
Stary 2013-01-04, 14:33   #3974
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Pokaż wiadomość
mnie zaraz czeka 3 raz z encanto...bo włosy już szaleją na wszystkie strony :P
zastanawiam sie czy nie iść na łatwiznę i jak pare osób już nie wymieszać dwóch płynów na raz...
Ja mieszałam, jeżeli masz wystarczającą ilość preparatów to radzę zrobić "normalny" zabieg. Ja zmieszałam, bo nie wystarczyłoby mi keratyny. włosy są ok, nie są oklapnięte co jest wielkim plusem, ale nie są idealnie proste + na deszczu/ wietrze wywijają się jeszcze bardziej.

aniabaniaa jest offline  
Stary 2013-01-04, 14:37   #3975
aagusiaa88
Zakorzenienie

Ja za to mam inny problem. Bo cale wlosy mam proste, tylko mam odrosty powykrecane i czasem jak nie uda mi sie ich ladnie wysuszyc, to wtedy musze podprostowac, zeby nie wygladac jak debil. i nie wiem teraz czy poczekac jeszcze i jak odrosna jeszcze to zrobic encanto, czy co
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-01-04, 17:44   #3976
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

no to robię osobno...dzisiaj jakas masakra...juz przy nakładaniu pierwszego wymiekam ;( i mimo wymieszania preparat jest mega rzadki...myślałam,z e go nie nałozę...
Stary 2013-01-04, 17:54   #3977
weegirl
Zakorzenienie

Jesteście okropne. Poszłam do Rossmanna po odżywkę a tam dwie nastolatki chodzą po sklepie i szukają "keratyny" Aż ciężko mi było uwierzyć, że ktoś może naprawdę szukać w drogerii produktu do keratynowego prostowania włosów Byłam tak zdziwiona, że nawet nie uświadomiłam dziewczynom, że źle trafiły
weegirl jest offline  
Stary 2013-01-04, 18:19   #3978
sylwka37
koci świat

hehehehe aleś mnie rozbawiła zaraz tam okropne - może troszkę złośliwe tylko Niech się nauczą czytać, kilka postów niżej było napisane przecież że to żarcik
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-01-04, 19:00   #3979
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
hehehehe aleś mnie rozbawiła zaraz tam okropne - może troszkę złośliwe tylko Niech się nauczą czytać, kilka postów niżej było napisane przecież że to żarcik
No nie, Wasz żarcik był fajny Ciekawe, czy te dziewczyny tak pod wpływem tego posta, czy też tak same z siebie szukały keratyny w Rossmannie
weegirl jest offline  
Stary 2013-01-04, 19:07   #3980
pszczola2000
Rozeznanie

Aga gdzie zdjęciówka?

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2013-01-04, 19:23   #3981
sylwka37
koci świat

Cytat:
Ja za to mam inny problem. Bo cale wlosy mam proste, tylko mam odrosty powykrecane i czasem jak nie uda mi sie ich ladnie wysuszyc, to wtedy musze podprostowac, zeby nie wygladac jak debil. i nie wiem teraz czy poczekac jeszcze i jak odrosna jeszcze to zrobic encanto, czy co
Chyba jednak zrób bo jak będziesz prostownicy używać to je zniszczysz. Masz na tyle duży odrost bez keratyny że spoko możesz. Wyobrażam sobie jak wyglądasz bo podobnie miałam jak robiłam chemiczne prostowanie. Na dole proste druty a przy głowie nie wiadomo co

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No nie, Wasz żarcik był fajny Ciekawe, czy te dziewczyny tak pod wpływem tego posta, czy też tak same z siebie szukały keratyny w Rossmannie

Ciekawe, chyba że szukały jakiegoś innego preparatu z keratyną typu mgiełka czy odżywka może szampon. Fajny żarcik bo my fajne dziewczyny jesteśmy
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-01-04, 20:25   #3982
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Jesteście okropne. Poszłam do Rossmanna po odżywkę a tam dwie nastolatki chodzą po sklepie i szukają "keratyny" Aż ciężko mi było uwierzyć, że ktoś może naprawdę szukać w drogerii produktu do keratynowego prostowania włosów Byłam tak zdziwiona, że nawet nie uświadomiłam dziewczynom, że źle trafiły
mnie tak zawsze sciska w środku jak jakies nastolatki mówią choćby o farbowaniu włosów i się zastanawiają "czy jak zrobią to to czy wyjdzie tamto" itp ale się nie wtrącam nigdy bo jeszcze by mnie zbluzgały, ze podsłuchuję
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-01-04, 20:27   #3983
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
aaaaaaaaaaaahahahhahahaha leze, az tż spytal z czego leje i tez zaczął się smiac jak mu powiedziałam
Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Aga gdzie zdjęciówka?
juz, dobrze, ze mi przypomnialas, juz zmniejszam i wrzucam
Cytat:
Chyba jednak zrób bo jak będziesz prostownicy używać to je zniszczysz. Masz na tyle duży odrost bez keratyny że spoko możesz. Wyobrażam sobie jak wyglądasz bo podobnie miałam jak robiłam chemiczne prostowanie. Na dole proste druty a przy głowie nie wiadomo co
no wlasnie nie wiem, bo znowu zrobie sam odrost, bede miala przyliz,a reszta normalne. a znowu nie mam na tyle encanto,zeby zrobic calosc, wiec generalnie jestem w czarnej

edit:

zdjecia. 2 dol wlosow, a 2 z odrostem aczkolwiek na zdjeciu to nawet tak tragicznie nie wyglada, ale to wyglada okropnie jak sie wywija
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0751.jpg (70,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0752.jpg (56,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0753.jpg (74,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0754.jpg (86,0 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez aagusiaa88
Czas edycji: 2013-01-04 o 20:30
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-01-04, 20:57   #3984
sylwka37
koci świat

Cytat:
aaaaaaaaaaaahahahhahahaha leze, az tż spytal z czego leje i tez zaczął się smiac jak mu powiedziałam

juz, dobrze, ze mi przypomnialas, juz zmniejszam i wrzucam

no wlasnie nie wiem, bo znowu zrobie sam odrost, bede miala przyliz,a reszta normalne. a znowu nie mam na tyle encanto,zeby zrobic calosc, wiec generalnie jestem w czarnej

edit:

zdjecia. 2 dol wlosow, a 2 z odrostem aczkolwiek na zdjeciu to nawet tak tragicznie nie wyglada, ale to wyglada okropnie jak sie wywija
tragicznie nie wygląda ale ja jak mi się tak zaczyna robić kładę encanto. Dlatego wychodzi mi że robię co 3 miesiące bo nie wyrabiam z takim odrostem. Jak masz mało encanto to może zmieszaj keratynę z odżywką ?
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-01-04, 21:09   #3985
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
tragicznie nie wygląda ale ja jak mi się tak zaczyna robić kładę encanto. Dlatego wychodzi mi że robię co 3 miesiące bo nie wyrabiam z takim odrostem. Jak masz mało encanto to może zmieszaj keratynę z odżywką ?
no wlasnie musialabym podjechac do domu zobaczyc ile tego w ogole tam jest, bo pamietam, ze malo, ale nie pamietam ile dokladnie, a obawiam sie, ze mze nie styknac na cale wlosy :/
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-01-04, 21:58   #3986
sylwka37
koci świat

Cytat:
no wlasnie musialabym podjechac do domu zobaczyc ile tego w ogole tam jest, bo pamietam, ze malo, ale nie pamietam ile dokladnie, a obawiam sie, ze mze nie styknac na cale wlosy :/
zobaczysz ocenisz i zdecydujesz. Jeśli ci to bardzo nie przeszkadza to poczekaj na przypływ gotówki i kup odpowiednią ilość i wtedy zrobisz na całość
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-01-04, 22:35   #3987
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Ciekawe, chyba że szukały jakiegoś innego preparatu z keratyną typu mgiełka czy odżywka może szampon. Fajny żarcik bo my fajne dziewczyny jesteśmy
Też o tym na początku pomyślałam. Ale ta jedna zapytała: a co to ta keratyna? Na to druga jej powiedziała, że to do prostowania włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
mnie tak zawsze sciska w środku jak jakies nastolatki mówią choćby o farbowaniu włosów i się zastanawiają "czy jak zrobią to to czy wyjdzie tamto" itp ale się nie wtrącam nigdy bo jeszcze by mnie zbluzgały, ze podsłuchuję
Wiesz co, ja pamiętam, że jak rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem i miałam prawie białe to podchodziły do mnie często panie, które pytały, czym mogą zafarbować włosy, żeby mieć takie jasne. Ale na nic się zdawało tłumaczenie, że używam najmocniejszego rozjaśniacza Palette, który wtedy ciężko mi było dostać (teraz nie ma go na rynku), podsuwały mi farby pod nos i pytały, czy im tak wyjdzie A zazwyczaj to były osoby ciemnowłose. Więc staram się w ogóle nikomu niczego nie doradzać, choć przy zupełnie oczywistych kwestiach aż mnie skręca.

Cytat:
No, mnie też to rozbawiło, ale po czasie, na początku był szok
Eee, ja bym całości nie robiła. W ogóle, to na razie chyba użyłabym samej odżywki (na odroście), ona też wygładza, chociaż nie tak mocno i nie na tak długo, jak treatment.
weegirl jest offline  
Stary 2013-01-05, 08:05   #3988
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Wiesz co, ja pamiętam, że jak rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem i miałam prawie białe to podchodziły do mnie często panie, które pytały, czym mogą zafarbować włosy, żeby mieć takie jasne. Ale na nic się zdawało tłumaczenie, że używam najmocniejszego rozjaśniacza Palette, który wtedy ciężko mi było dostać (teraz nie ma go na rynku), podsuwały mi farby pod nos i pytały, czy im tak wyjdzie A zazwyczaj to były osoby ciemnowłose. Więc staram się w ogóle nikomu niczego nie doradzać, choć przy zupełnie oczywistych kwestiach aż mnie skręca.
hehe z tymi białymi włosami to moja koleżanka tak miała i pewnie dalej ma ona ma tak białe włosy i przy tym tak ładny odcień, że na każdej palecie (a w salonie miałyśmy ich dość sporo) każda biel wyglądała przy niej na ciemną więc na prawdę miała biel jakiej chyba nikt inny nie miał, tez było 1000 pytań od klientek jak takie zrobić itp. śmiesznie trochę
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-01-05, 09:36   #3989
brunette83
Przyczajenie

[QUOTE=aagusiaa88;38431946]odzywki nie maja slsow, w odzywkach trzeba unikac soli (sodium chloride)

aha dziękuję za informacje
brunette83 jest offline  
Stary 2013-01-05, 13:59   #3990
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
No, mnie też to rozbawiło, ale po czasie, na początku był szok
Eee, ja bym całości nie robiła. W ogóle, to na razie chyba użyłabym samej odżywki (na odroście), ona też wygładza, chociaż nie tak mocno i nie na tak długo, jak treatment.
no co Ty? Używałaś samej odżywki...? lub użyłabyś? Ja właśnie mam często mam tak jak Aga, wtedy nie mogę wytrzymać i przeprowadzam cały zabieg.... Aktualnie nie mam keratyny, a odżywki dość sporo. Myślałam, że raczej nie warto używać samej odżywki

aniabaniaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości