Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-02-09, 23:03   #4321
mroznykasztan
Raczkowanie

Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

...ale nie udałoby mi się to gdyby nie Wasze wszystkie rady, sposoby, doświadczenie, i informacje zamieszczone na ponad 140 stronach które od dechy do dechy przeczytałam, więc dziewczyny...
...BARDZO WAM DZIĘKUJĘ !!!

W końcu mam piękne, lśniące włosy!
mroznykasztan jest offline  
Stary 2013-02-09, 23:37   #4322
blue2003
Miuoshowa

GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003

Cytat:
Napisane przez dacyg Pokaż wiadomość
tylko że ja nie miałam wcześniej tych włosków, takich krótkich ,były normalne a teraz centralnie na około głowy mam takie g....okropnie to wygląda
Wszyscy maja takie wloski, wydaje ci sie, no i przesadzasz

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest teraz online  
Stary 2013-02-10, 10:50   #4323
oliwia2004
Przyczajenie

Jestem 3 tydzień po Encanto w piatek farbowałam odrosty ogólnie fryzjerka stwierdziła ze szybciej mi sie włos farbuje nic sie nie zmieniło keratyna dalej jest ale zauwazyłąm ze sie powolutku wypłukuje włosy sa proste ale wyciagam je na szczotce bo te konce mi sie wywijają odpoczątku .W każdą niedziele daje na końce jedwab wiem ze nie wolno ale wydaje mi sie ze wtedy te konce mam bardziej nawilzone .A i co bardzo wazne wkoncu ie mam takiego strasznego przylizu podniosą mi sie troche włosy -mysle ze farbowanie to zmieniło.i Chyba mi włoski urosły .Wstawiam kolejna fotke.Ani raz prostownicy nieużyłam -coś niewiarygodnego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0957.jpg (75,5 KB, 72 załadowań)
oliwia2004 jest offline  
Stary 2013-02-10, 11:36   #4324
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy po encanto można używać suchego szamponu Batiste? Oto skład: Skład: Butane, Isobutane, Oryza Sativa (rice) Starch, Propane, Alcohol Denat., Parfum (fragrance), Coumarin, Distearyldimonium Chloride.
Bo mam do wyboru albo myć je codziennie po encanto albo myć co drugi dzień i używać Batiste i nie wiem co bardziej mi zaszkodzi
spoko, ja bym używała
ale muszę zapytać, ile czasu minelo od wykonania zabiegu? ja przez pierwsze 3/4 tygodnie musze myc wlosy codziennie, bardzo sie przetluszczaja, suchy szampon by mi nie wystarczyl
Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Udało się, pierwsze foto to jest od razu po nałożeniu keratyny (nie mogę patrzeć na to pomarańczowe G... ), drugie zdjęcie po umyciu głowy (słabe światło było dlatego wyglądają jakby były ciemniejsze), a trzecie, dzień po umyciu głowy i po zafarbowaniu i po ścięciu zniszczonego tyłu włosów
wow, swietnie!
Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Wszyscy maja takie wloski, wydaje ci sie, no i przesadzasz
no raczej :P pewnie, ze to sa baby hair przed encanto ich nie widac, bo skoro mamy siano na glowie, lub krecace sie wlosy, to one sie gubia
Cytat:
Napisane przez oliwia2004 Pokaż wiadomość
Jestem 3 tydzień po Encanto w piatek farbowałam odrosty ogólnie fryzjerka stwierdziła ze szybciej mi sie włos farbuje nic sie nie zmieniło keratyna dalej jest ale zauwazyłąm ze sie powolutku wypłukuje włosy sa proste ale wyciagam je na szczotce bo te konce mi sie wywijają odpoczątku .W każdą niedziele daje na końce jedwab wiem ze nie wolno ale wydaje mi sie ze wtedy te konce mam bardziej nawilzone .A i co bardzo wazne wkoncu ie mam takiego strasznego przylizu podniosą mi sie troche włosy -mysle ze farbowanie to zmieniło.i Chyba mi włoski urosły .Wstawiam kolejna fotke.Ani raz prostownicy nieużyłam -coś niewiarygodnego.
a wiazesz wlosy w kitke? bo masz takie odgnioty, jakbys wiazala wlosy gumka.
ale i tak spoko

aniabaniaa jest offline  
Stary 2013-02-10, 11:56   #4325
Neyve
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
spoko, ja bym używała
ale muszę zapytać, ile czasu minelo od wykonania zabiegu? ja przez pierwsze 3/4 tygodnie musze myc wlosy codziennie, bardzo sie przetluszczaja, suchy szampon by mi nie wystarczyl
Robie encanto w tym tygodniu ale normalnie muszę myć włosy codziennie lub maksymalnie co drugi dzień i chcę być przygotowana Tak myślałam że na początku będę musiała i tak myć je codziennie ale potem wolałabym przerzucić się na Batiste. Dzięki!
Neyve jest offline  
Stary 2013-02-10, 11:58   #4326
Vinnga
Zakorzenienie

Hej
Ja po encanto myję włosy co drugi dzień, ale w ten drugi dzień związuję włosy, ponieważ nie wyglądają na pierwszej świeżości. Nie ma natomiast opcji żeby włosy przetrwały dobry wygląd dłużej niż dwa dni. Wcześniej włosy mi się tak nie przetłuszczały, ale coś za coś
Vinnga jest offline  
Stary 2013-02-10, 12:48   #4327
justyss1991
Wtajemniczenie

Prostowanie keratynowe stosuję już od jakiegoś czasu, na początku chodziłam do fryzjerki, ale z prostych przyczyn postanowiłam zamówić Encanto i zrobić to w domu Akurat mam to szczęście, że włosy przez długi czas mam proste ( tak gdzieś 4 miesiące)
Miesiąc temu prostowałam włosy i jak na dzień dzisiejszy trzymają się bardzo dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prostowanie.jpg (86,5 KB, 87 załadowań)

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline  
Stary 2013-02-10, 13:13   #4328
Vinnga
Zakorzenienie

Jakie piękne ! Długie, lśniące, tak zdrowo wyglądają!
Vinnga jest offline  
Stary 2013-02-10, 17:31   #4329
oliwia2004
Przyczajenie

Właśnie nie wiąże one są cały zcas takie. Sa pocieniowane i wydaje mi sie ze te krótsze sie odginaja nic z nimi nie robie.Mam nadzieje ze uda mi sie zapuścic wszystkie na jednakowa długość i że sie zmienią po drugim Encanto.
oliwia2004 jest offline  
Stary 2013-02-10, 18:07   #4330
dacyg
Raczkowanie

Cytat:
A ile po zabiegu są włoski na tej fotce?? Ja miałam mniej wiecej w takim stanie włosy przez kp.
dacyg jest offline  
Stary 2013-02-10, 18:40   #4331
CatAStrophy
Przyczajenie

Ogolnie keratynowe prostowanie ma na celu eliminacje puszenia sie, odbudowe zniszczonych wlosow, a nie idealne prostowanie, wlosy maja sie po nim ukladac jak naturalne wlosy malego dziecka, czyli proste, ale nie sztuczne druty Dla takiego efektu trzeba jednak je podprostowac prostowanica jeszcze, ale po brazylijskim prostowaniu (keratynowym) trwa to duuuuzoooo krocej.

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/index.php?m=Advertisement s&a=AdvertisementGallery& id_ogl=6238038&imageName= 355/20130201/new_120631_38615400.jpg#

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Edytowane przez CatAStrophy
Czas edycji: 2013-02-10 o 18:45
CatAStrophy jest offline  
Stary 2013-02-10, 20:08   #4332
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Robie encanto w tym tygodniu ale normalnie muszę myć włosy codziennie lub maksymalnie co drugi dzień i chcę być przygotowana Tak myślałam że na początku będę musiała i tak myć je codziennie ale potem wolałabym przerzucić się na Batiste. Dzięki!
suchy szampon nawet w dzień mycia może Ci sie przydać, kupuj śmiało
Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Prostowanie keratynowe stosuję już od jakiegoś czasu, na początku chodziłam do fryzjerki, ale z prostych przyczyn postanowiłam zamówić Encanto i zrobić to w domu Akurat mam to szczęście, że włosy przez długi czas mam proste ( tak gdzieś 4 miesiące)
Miesiąc temu prostowałam włosy i jak na dzień dzisiejszy trzymają się bardzo dobrze
o matko, PIEKNE!

aniabaniaa jest offline  
Stary 2013-02-10, 20:53   #4333
sylwka37
koci świat

Cytat:
cudne włoski
Stary 2013-02-11, 07:26   #4334
oliwia2004
Przyczajenie

do Dacyg

Trzy tygodnie ale ja mialam strasznie zniszczone one sa proste tylko te konce takie sobie.Musiałabym wszystko zciąć zeby były jednakowe ale ja chce zapuscic jak podrosną to wtedy wyrównam.Może po drugim nie beda sie tak wywijac.Ja spie na plecach może to od tego -nie wiem ale jest ok .Dużo lepiej jak przed .
oliwia2004 jest offline  
Stary 2013-02-11, 08:22   #4335
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Dziewczyny ma ktoras na zbyciu 40 ml?? kiedys widzialam na all ale juz nie ma.....

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2013-02-11, 13:24   #4336
dacyg
Raczkowanie

Cytat:
do Dacyg

Trzy tygodnie ale ja mialam strasznie zniszczone one sa proste tylko te konce takie sobie.Musiałabym wszystko zciąć zeby były jednakowe ale ja chce zapuscic jak podrosną to wtedy wyrównam.Może po drugim nie beda sie tak wywijac.Ja spie na plecach może to od tego -nie wiem ale jest ok .Dużo lepiej jak przed .

No tak,bo Ty masz mocno rozjaśnione włoski,to też robi swoje, ja raczej nakładałam ciemniejsze kolory.A teraz kuż od jakiegoś czasu postanowiłam nie farbować,będę robić tylko encanto

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Piękne włosy, jak się ogląda takie zdjęcie to też sie ma ochotę mieć takie, będę do tego dążyć
dacyg jest offline  
Stary 2013-02-11, 14:55   #4337
201610310857
Konto usunięte

dziewczyny, to ten produkt, bo jestem w Polsce i chyba sobie zamówię

http://allegro.pl/encanto-keratynowe...011431989.html
201610310857 jest offline  
Stary 2013-02-11, 15:08   #4338
Anka0531
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dziewczyny, to ten produkt, bo jestem w Polsce i chyba sobie zamówię

http://allegro.pl/encanto-keratynowe...011431989.html
tak to ten
Anka0531 jest offline  
Stary 2013-02-11, 16:23   #4339
martuuu9
BAN stały

Hej dziewczyny ostatnio bardzo zainteresował mnie ten sposób prostowani. Mam włosy lekko kręconę może nawet bardziej falowane niż kręcone. Malowane. Nie prostuję praktycznie wcale. No może raz na jakieś pół roku na jakieś wielkie święto Właśnie nie dawno wyprostowałam na studniówkę. Byłam bardzo zadowolona. Wszyscy się zachwycali Chciałabym spróbować keratynowego prostowania Może jest tu ktoś z Lublina lub okolic i poleca jakiś salon który wykonuje ten zabieg ?
Pozdrawiam
martuuu9 jest offline  
Stary 2013-02-11, 17:54   #4340
justyss1991
Wtajemniczenie

Nieskromnie powiem, że też lubię moje włosy te aktualne, bo kiedyś były w opłakanym stanie sądziłam, że jak kupię prostownice za kilka stówek to włosy będą pierwsza klasa, taka fajne

Cytat:
Właśnie nie wiąże one są cały zcas takie. Sa pocieniowane i wydaje mi sie ze te krótsze sie odginaja nic z nimi nie robie.Mam nadzieje ze uda mi sie zapuścic wszystkie na jednakowa długość i że sie zmienią po drugim Encanto.

A jak pielęgnujesz je po zabiegu? Używasz jakiś "delikatnych" odżywek, szamponów, masek?

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline  
Stary 2013-02-12, 06:04   #4341
Sawa87
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
GG do Sawa87

Cześć dziewczyny

11.01 miałam keratynowe prostowanie w jednym z Warszawskich salonów fryzjerskich i muszę napisać ,że nie jetem do końca zadowolona.Nie oczekiwałam efektu WOW ale też myślałam że mimo wszystko będą "sypkie" a końce nie puszące się. Kupiłam kupon na jednym z portali, zapłaciłam 290zl... Mimo że stosuję się do zaleceń PO zabiegu keratyna się wypłukuje bardzo szybko a końce od samego początku wywijają, blasku brak... jedyny plus to zmniejszona łamliwość włosów.

Chciałabym zrobić sobie elcanto ale jestem anty talenciem nawet do farbowania włosów... poszukuję kogoś kto jest obeznany w temacie i może polecić salon, ew kogoś kto by mi wykonał taki zabieg profesjonalnie nawet w domowym zaciszu oczywiście odpłatnie w Warszawie bądź okolicach.
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline  
Stary 2013-02-12, 06:35   #4342
Tycikata
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoras na zbyciu 40 ml?? kiedys widzialam na all ale juz nie ma.....
ja mam...
niestety już sobie nie prostuję keratyną, za dużo włosów straciłam ostatnio, a po tym zabiegu wyglądam jakbym miała jeszcze mniej włosów..a butelki stoją..

- Loesje
Tycikata jest offline  
Stary 2013-02-12, 08:36   #4343
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

11.01 miałam keratynowe prostowanie w jednym z Warszawskich salonów fryzjerskich i muszę napisać ,że nie jetem do końca zadowolona.Nie oczekiwałam efektu WOW ale też myślałam że mimo wszystko będą "sypkie" a końce nie puszące się. Kupiłam kupon na jednym z portali, zapłaciłam 290zl... Mimo że stosuję się do zaleceń PO zabiegu keratyna się wypłukuje bardzo szybko a końce od samego początku wywijają, blasku brak... jedyny plus to zmniejszona łamliwość włosów.

Chciałabym zrobić sobie elcanto ale jestem anty talenciem nawet do farbowania włosów... poszukuję kogoś kto jest obeznany w temacie i może polecić salon, ew kogoś kto by mi wykonał taki zabieg profesjonalnie nawet w domowym zaciszu oczywiście odpłatnie w Warszawie bądź okolicach.
ja bym Ci bardzo chętnie zrobiła ale musiałabyś przyjechać na Śląsk do Zagłębia a to cenowo się totalnie nie opłaca
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:53   #4344
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

a mogło być tak, że nałożyli Ci na włosy coś innego albo jakąś mieszankę?
tekila901 jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:59   #4345
201610310857
Konto usunięte

Sawa, może mistrzem nie jestem, bo jeszcze nigdy sobie nie robiłam, ale na necie jest to tak ŁOPATOLOGICZNIE napisane, że dałąbym radę, byłam w Wawie w weekend, jakbym wiedziała wcześniej to moglbym Ci spróbować to zrobić niby w środe znów jadę do stolicy, ale na lotnisko, bo wracam już do domu(

Zamówiłam sobie duże butelki, ale ja mam meeega krótkie włosy i będę prostować tylko grzywkę
Już się nie mogę doczekć, mam nadzieję, że paczka dojdzie cała do Szwajcarii
Stary 2013-02-12, 10:16   #4346
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Sawa, może mistrzem nie jestem, bo jeszcze nigdy sobie nie robiłam, ale na necie jest to tak ŁOPATOLOGICZNIE napisane, że dałąbym radę, byłam w Wawie w weekend, jakbym wiedziała wcześniej to moglbym Ci spróbować to zrobić niby w środe znów jadę do stolicy, ale na lotnisko, bo wracam już do domu(

Zamówiłam sobie duże butelki, ale ja mam meeega krótkie włosy i będę prostować tylko grzywkę
właśnie zastanawiałam się nad tym co Ty robisz w tym wątku, bo po jakichś dawnych zdjęciach w innych wątkach pamiętam, że masz baaaaardzo krótkie włosy (to prawie tak jak ja ) i albo zapuściłaś, albo nie wiem jak będziesz je prostować.

ja się boję, że sama sobie nie będę w stanie z tyłu tych krótkich kłaków wyprostować albo je poodginam.
tekila901 jest offline  
Stary 2013-02-12, 10:38   #4347
201610310857
Konto usunięte

Tekila, ja tylko grzywke i boki bo z tyłu to póki co, nie mam co prostować ale grzywe miałam mega spaloną ostatnio i doszłam do wniosku, że lepiej wyprostować keratynowo, niż tracić dużo czasu rano i jeszcze je niszczyć
Stary 2013-02-12, 12:02   #4348
oliwia2004
Przyczajenie

Cytat:
Nieskromnie powiem, że też lubię moje włosy te aktualne, bo kiedyś były w opłakanym stanie sądziłam, że jak kupię prostownice za kilka stówek to włosy będą pierwsza klasa, taka fajne

A jak pielęgnujesz je po zabiegu? Używasz jakiś "delikatnych" odżywek, szamponów, masek?

No jasne ze używam wszystko tak jak pisza wizazki,szampon tylko babydream i staram sie nie myć na całości tylko skórę głowy ,nakładam zawsze odzywke z keratyna kupiłam ja w salonie fryzjerskim gdzie zalecaja uzywanie takich odzywek nie chce mi sie bawic oddzielnie z keratyna i innymi odzywkami wiec mam juz gotowe ,maski to z bivaxa te bez sls i sles i parabenow taka do zniszczonych włosów .Suszę na chłodnym nawiewie i tylko pod koniec schniecia włosów.Mysle ze wszystko dobrze robie nie wiem może cos zle to doradzcie.
oliwia2004 jest offline  
Stary 2013-02-12, 14:15   #4349
Sawa87
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
GG do Sawa87

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja bym Ci bardzo chętnie zrobiła ale musiałabyś przyjechać na Śląsk do Zagłębia a to cenowo się totalnie nie opłaca
oj daleko, ale dziękuje

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a mogło być tak, że nałożyli Ci na włosy coś innego albo jakąś mieszankę?
nie wiem, widziałam że pracuje fryzjerka na tym http://www.sunliss.com/communities/5...81_525x287.jpg ale miałam wrażenie iż "prostowanie" u niej trwa jakoś tak szybko , 3-4 razy przejechała po kosmyku.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:

oj dzięki
ja póki co jutro idę się farbować, więc i tak najwcześniej za 2 tygodnie będę mogła iść na prostowanie (dzięki bogu będę wtedy po wypłacie) .
Mam teraz dylemat czy mam "spróbować" sama w swoich domowych warunkach czy iść kolejny raz do jakiegoś salonu... czy nie wiem co już
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline  
Stary 2013-02-12, 15:58   #4350
mroznykasztan
Raczkowanie

Do SAWA87

Osobiście, też robiłam GK w salonie, jak wcześniej opisywałam, zapłaciłam 250zł za prostowanie, a efekt był... właściwie to go nie było. Dopiero gdy sama zamówiłam keratynę (mam włosy do ramion a zużyłam 75ml, co wydaje mi się bardzo dużo) nałożyłam bardzo dokładnie na każde pasemko, nie szczędziłam, i dopiero teraz wiem jaki powinien być efekt (zdjęcia moich włosów masz na str 145). Wydaje mi się, że w moim przypadku fryzjerka chciała zaoszczędzić na keratynie którą kładła na moje włosy "po łepkach", a w dodatku prostowała na 170 stopniach bo ponoć moje włosy by nie przetrwały wyższej temperatury. Także nie zastanawiaj się, angażuj, mamę, siostrę, kuzynkę, przyjaciółkę i rób sama

Edytowane przez mroznykasztan
Czas edycji: 2013-02-12 o 15:59
mroznykasztan jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości