Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-03, 20:23   #421
karolciakotek
Przyczajenie

Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Eileen82 Pokaż wiadomość
Zrobiłaś w ciąży zabieg, do którego stosowane są substancje, zawierające formaldehyd? NIGDY w życiu nie przedłożyłabym prostych włosów nad zdrowie mojego dziecka.. Przecież przed takim zabiegiem powinnaś dokładnie się dowiedzieć, co robisz, właśnie dlatego, że jesteś w ciąży.
Dzwoniłam do dwóch salonów, powiedziano mi że nie ma żadnego ryzyka dla dziecka. Przeszukałam internet. Na oficjalnej stronie Globala też nie ma takiej informacji, więc dlatego pytam - jakie zagrożenie? Jest gdzieś informacja, że kobiety w ciąży nie powinny robić takiego zabiegu? Może będzie to przestrogą dla innych ciężarnych, które myślą o zrobieniu zabiegu.
Przecież Global Keratin miałby obowiązek poinformowania o ryzyku, czy to na stronie int, czy na organizowanych szkoleniach dla fryzjerów itp
karolciakotek jest offline  
Stary 2011-04-03, 20:36   #422
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez karolciakotek Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do dwóch salonów, powiedziano mi że nie ma żadnego ryzyka dla dziecka. Przeszukałam internet. Na oficjalnej stronie Globala też nie ma takiej informacji, więc dlatego pytam - jakie zagrożenie? Jest gdzieś informacja, że kobiety w ciąży nie powinny robić takiego zabiegu? Może będzie to przestrogą dla innych ciężarnych, które myślą o zrobieniu zabiegu.
Przecież Global Keratin miałby obowiązek poinformowania o ryzyku, czy to na stronie int, czy na organizowanych szkoleniach dla fryzjerów itp
W internecie jest dużo informacji na ten temat, głównie jednak na stronach anglojęzycznych. W Polsce ta metoda jest stosunkowo nowa, więc i artykułów na ten temat jest niewiele.
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-04-03, 20:40   #423
karolciakotek
Przyczajenie

I jeszcze podstawowa rzecz w Global Keratin nie stosuje się formaldehydów - jest to u nich napisane na stronie. Dlaczego miałabym im nie wierzyć, albo dlaczego mieliby podawać błędna informację?
Stary 2011-04-03, 20:59   #424
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Ja powiem tak: mimo drażniącego formaldehydu zrobię Encanto po raz 3ci. Szkodliwe czy nie, ale nie wierze że możne to powodować raka czy jakieś choroby. Rozumiem gdyby fryzjerki zajmowały się tym zabiegiem na co dzień to wtedy faktycznie mogłyby się bać o swoje zdrowie. Ale jeśli ktoś wykonuje go raz czy dwa to nie wierze w szkodliwość produktu -jak tu niektórzy prognozują- rak czy co tam jeszcze
Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
nie sądzę że taka dawka tej substancji wdychana 2 razy w roku bedzie miala szkodliwy wplyw na nas, co innego fryzjerka ktora np by robiła ten zabieg codziennie
zgadzam sie

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2011-04-03, 21:43   #425
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
I jeszcze podstawowa rzecz w Global Keratin nie stosuje się formaldehydów - jest to u nich napisane na stronie. Dlaczego miałabym im nie wierzyć, albo dlaczego mieliby podawać błędna informację?
http://www.hc-sc.gc.ca/ahc-asc/media...10_222-eng.php

Na pewno nie będziemy wiedziały wszystkiego na 100%, ale dla mnie nawet najmniejsze wątpliwości co do skutków stosowania tego zabiegu dyskwalifikują go zupełnie.

W składzie tych produktów nie musi być wcale zaznaczony formaldehyd, ale inne związki konserwujące po prostu wydzielają go pod wpływem wysokiej temperatury.
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-04-04, 17:25   #426
ilubanska
Przyczajenie

Hej dziewczyny jako posiadaczka kręconych wciąż niesfornych włosków, czytam ten wątek już od dłuższego czasu, ale nie znalazłam informacji co do tej firmy
cocochoco http://www.cocotreatment.com/servlet/StoreFront
na ich stronce oraz na ebayu
http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trk...All-Categories
piszę że nie zawierają formaldechydu, czy któraś w wizażanek znająca się na składach mogłaby coś więcej powiedzieć na temat ich produktów. wklejam skład

Ingredients
CocoChoco Brazilian keratin treatment does NOT contain FORMALDEHYDE, it contains ALDEHYDE COMPOUND, that work the same and are less harmful.

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearic acid, Pure Keratin, Oryza Sativa (Rice) Bran extract, Beta Vulgaris (Beet) Root extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)Bark/ leaf/Twig extract, Calendula Officinalis flower extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) flower extract, Camellia Sinensis (Green tea) Extract, Behentrimonium Chloride, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed oil, Butyrospermum Parkii (Shea butter), Oenothera Bienis (Evening Primrose) oil, Hippophae Rhamnoides oil, Chondrus Crispus (Carageenan) extract, Maris Sal (Dead Sea salt), Dehydroacetic acid, Aloe (Vera) Barbadensis leaf juice, Allantoin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Squalane, Ascorbic acid, Borago Officinalis (Borage) seed oil, Fragrance, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohaxene Carboxaldehyde, Butylphenyl methylpropinonal, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-isomethyl ionone,

Zależy mi żeby wybrać jakąś firmę , bo produkty które wybiorę będzie stosowała moja mama która jest fryzjerką a że zakład ma dobry i dużo klientek to nie chciałabym żeby wąchała jakieś rakotwórcze substancje, a z drugiej strony wybrać coś co nie będzie odpychało straszliwym zapachem. Co o tym myślicie lepsze to czy może Global Keratin, albo jakaś inna firma.... stosował może ktoś ten produkt?

Edytowane przez ilubanska
Czas edycji: 2011-04-04 o 17:30
ilubanska jest offline  
Stary 2011-04-05, 12:31   #427
anika99
Przyczajenie

chcialabym zrobic taki zabieg- keratyną, ale slyszlam, że sa różne jej rodzaje, a fryzjerzy kasuja jak za zboże. Mozecie mi napisać o co mam sie spytać fryzjera, zeby "nie wbić sie na minę"?
anika99 jest offline  
Stary 2011-04-05, 15:37   #428
pscoua
Raczkowanie

jestem juz 3,5 miesiaca po QODzie Gold i jestem dalej bardzo zadowolona, wlosy mam miekkie i dalej naturalnie proste, choc zauwazylam, ze tam gdzie mi poodrastaly te najkrotsze to juz kędziorki ( moje naturalne ), natomiast zauwazylam jedna rzecz - nie wiem czy ktos mial podobnie - raz mnie to przerazilo - ale tylko na kilkanascie godzin :P jak spielam sobie koka a pozniej wieczorem go rozpuscilam to wlosy mialam pokrecone ( odksztalcone od koka ), rano umylam i jak wysuszlam na szczescie dalej byly ladniutkie, wiem, ze po Encanto wlosy nie sa takie podatne na "odksztalcenie", wie ktos moze dlaczego? czy jest to wynikiem dzialania formaldehydu - tzn.wlos po Encanto czy Globalu jest po prostu "zakonserwowany"?
pscoua jest offline  
Stary 2011-04-06, 09:03   #429
pszczola2000
Rozeznanie

dla mnie jest to troche niedorzeczne, encanto zawiera 1,7% formaldehydu, zabieg robi się średnio raz na 3 miesiące, to prędzej na raka czy jakieś nowotwory zachoruje się przez papierosy czy kilkukrotne dzienne picie kawy!! Co innego fryzjerki.... tu juz bym sie sama bała. Ale raz na 3 miesiace.... ??

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2011-04-06, 09:12   #430
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość
będę robić ten zabieg w maju ale czekam aż będzie promocja w salonie. Dowiadywałam się wszędzie rozmawiałam z innymi które podczas ciąży robiły i są mega zadowolone, jak będzie już dzidzia to raczej będę miała mało czasu aby dbać super o włosy i szczególnie min 40min je modelować itp. )) 1 rok temu miałam i układanie z suszeniem zajmowało mi zaledwie od 10 do 15min
Jestem naprawdę załamana takimi wpisami.. Palisz i pijesz również, będąc w ciąży...?
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-04-06, 09:15   #431
imago84
Wtajemniczenie

ja przymierzam się do Encanto bo ostatnio robiłam w sierpniu i boję się żeby produkt się nie przeterminował choć trzymam go w szafie na dnie
ale tym razem zrobie nie od samej skóry głowy tylko z 4-5cm od głowy
Stary 2011-04-06, 09:46   #432
pscoua
Raczkowanie

Cytat:
zawiera i to 4,4%. a dlaczego tak pisza to chyba mozesz sobie sama odpowiedziec. mialam zabieg robiony 1,5 roku temu - i na pewno bym sobie go nie zrobila, gdybym wiedziala,ze zawiera formaldehyd. a wykonanie zabiegu kobietom w ciazy - gdzie sie to wdycha a smierdzi i drazni to strasznie tez pozostawie bez komentarza.
pscoua jest offline  
Stary 2011-04-06, 13:16   #433
karolciakotek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
zawiera i to 4,4%. a dlaczego tak pisza to chyba mozesz sobie sama odpowiedziec. mialam zabieg robiony 1,5 roku temu - i na pewno bym sobie go nie zrobila, gdybym wiedziala,ze zawiera formaldehyd. a wykonanie zabiegu kobietom w ciazy - gdzie sie to wdycha a smierdzi i drazni to strasznie tez pozostawie bez komentarza.
Mnie podczas zabiegu nic nie drażniło i nie śmierdziało, widziałam tylko biały opar w salonie i tyle. Włosy nadal mi się kręcą i to najbardziej w tych miejscach gdzie mi obcięła, czyli grzywka i końcówki. Nie poszłam do salonu z reklamacją, trudno, kasa w błoto, mam teraz ważniejsze zmartwienia na głowie niż moja fryzura. Jakby co to robiłam zabieg w salonie Bellezza na ul. Lotaryńskiej w Warszawie.
A tu więcej nie będę pisać, bo nie podoba mi się towarzystwo.
Stary 2011-04-06, 13:50   #434
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Mnie podczas zabiegu nic nie drażniło i nie śmierdziało, widziałam tylko biały opar w salonie i tyle. Włosy nadal mi się kręcą i to najbardziej w tych miejscach gdzie mi obcięła, czyli grzywka i końcówki. Nie poszłam do salonu z reklamacją, trudno, kasa w błoto, mam teraz ważniejsze zmartwienia na głowie niż moja fryzura. Jakby co to robiłam zabieg w salonie Bellezza na ul. Lotaryńskiej w Warszawie.
a może nie wyszedł Ci zabieg włąśnie przez ciążę? Hormony mogły poszaleć, jest dużo dziewczyn, które w trakcie miesiączki nie mogą farbować włosów, bo kolor sie im nie przyjmuje

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-04-06, 15:30   #435
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a może nie wyszedł Ci zabieg włąśnie przez ciążę? Hormony mogły poszaleć, jest dużo dziewczyn, które w trakcie miesiączki nie mogą farbować włosów, bo kolor sie im nie przyjmuje
bez obrazy do Twojej osoby, ale to chyba najśmieszniejsza opinia jaką słyszałam.
Tak samo jak ogórków nie powinno się kisić podczas okresu
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2011-04-06, 15:35   #436
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
bez obrazy do Twojej osoby, ale to chyba najśmieszniejsza opinia jaką słyszałam.

zdarza się że fryzjerki mówią, że podczas okresu MOŻE wyjść żółtawy odcień w blondach. Innych kolorów się to nie tyczy

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2011-04-06, 15:38   #437
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Alez możesz się pośmiać, chociaz zapewne nie będziesz potrafiła merytorycznie wyjaśnić dlaczego tak się dzieje ( a może się mylę, to szacun i w takim razie czekam na info), np moje włosy nie łapią wtedy w ogóle farby
i nie myl, proszę zabobonów z działaniem hormonów na organizm

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-04-07, 07:02   #438
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez anika99 Pokaż wiadomość
chcialabym zrobic taki zabieg- keratyną, ale slyszlam, że sa różne jej rodzaje, a fryzjerzy kasuja jak za zboże.
Mozecie mi napisać o co mam sie spytać fryzjera, zeby "nie wbić sie na minę"?
Też myślę, że to dobre pytanie.
U mnie na osiedlu też coraz więcej ofert trwałego prostowania, ale w sumie jakbym miała jakaś wybrac to nie weim czym się kierować (oprócz ceną).

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Też mnie to rozbawiło.. a później ktoś tu wchodzi po poradę i dostaje takie "informacje"...ten wątek się stacza
mmm3m jest offline  
Stary 2011-04-07, 07:29   #439
Zeja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Też myślę, że to dobre pytanie.
U mnie na osiedlu też coraz więcej ofert trwałego prostowania, ale w sumie jakbym miała jakaś wybrac to nie weim czym się kierować (oprócz ceną).

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Też mnie to rozbawiło.. a później ktoś tu wchodzi po poradę i dostaje takie "informacje"...ten wątek się stacza
O co pytać fryzjera i czym się kierować?

1. Pokazujemy fryzjerowi włosy i pytamy czy na naszych włosach zabieg "wyjdzie".
2. Jeżeli farbujemy włosy to dobrze iść do tego frzyjera u któego farbujemy bo on wie i powinien powiedzieć czy upłynęło wystarczająco duzo czasu od farbowania.
Jeżeli farbujemy smodzielnie należy pamiętać, że zabieg można wykonać min. 2 tygodnie po farbowaniu (jeżeli zabieg będzie wykonywany szybciej może się nie udać - farba działa na inną część włosa, keratyna na inną) jeżeli tuż po keratynie zrobimy farbowanie, farba może nie złapać.
3. Pytamy o cenę na naszą długość i grubość - dobry fryzjer powinien powiedzieć taką ceną w przybliżeniu. Oczywiście w przypadku bardzo zniszczonych włosów może się zdarzyć, że włosy będą tą keratynę mocniej chłonąć ale nie dajmy się też nabrać na powiedzonka, w stylu, że zjadły normalną porcję ( tą w cenie zabiegu) i jeszcze 2 exstra. Patrze uważnie ile fryzjer daje keratyny do miseczki!
4. Kwestia reklamacji - nie bójcie się zapytać powołując się na pkt 1, co się stanie jeśli zabieg nie wyjdzie lub lepiej powiedzcie wprost, że będziecie się stosować do zaleceń ale jeśli zabieg nie wyjdzie będziecie go reklamować jako niewykonaną prawidłowo usługę.
Dobry salon w przypadku nieudanego zabiegu powtarza go za darmo - tak było przy moim I keratynowym prostowaniu!
5.Ważne by w czasie 2 dni kiedy nie wolno włosów zaginać etc. nie ćwiczyć i unikać ogólnie pocenia się zawsze prostować włosy gdy któryś się wywinie, nie zakładać włosów za uszy nie spianąć
6. Efekt zabiegu - pamiętajmy, że zabieg NIE jest zabiegiem prostowania ale zabiegiem wprasowywania keratyny po to by włosy były "zdrowsze" prostowanie jest efektem ubocznym. Po zabiegu włosy powinny być przede wszystkim lśniące (jak z reklamy ) grubsze, nie powinny się puszyć przy deszczowej pogodzie, i na koniec powinny być właśnie proste ale nie jak druty prostowane na prostownicy tylko tak naturalnie proste.
Przez pierwsze dni po zabiegu mogą być nadmiernie ciężkie i takie przylizane. Efektem ubocznym może być także przetłuszczanie się włosów.

Opisując powyższe efekty brałam pod uwagę tylko przeprowadzanie zabiegów preparatami, których stosowanie w Europie nie jest zakazane.

Dla mnie Encanto jest chemicznym prostowaniem włosów, które nie ma nic wspólnego z prostowaniem keratynowym i salon, który oferuje taki zabieg nie jest salonem profesjonalnym.

Nie jestem fryzjerką/właścicielką salonu, nie pracuję w tej branży.
Nie jestem też "zdesperowaną" klientką, która uważa, że przepłaciła za zabieg i teraz namawia na profesjonalne salony. Swój zabieg miałam robiony w jednym ze znanych salonów w Warszawie i chodziłam do niego długo, aż pewnego dnia fatalnie ocięto mi grzywkę wkurzyłam się i teraz mam inny salon, nie zmienia to faktu, że keratynę zrobili mi tam świetnie.

Obecnie z uwagi bardziej na brak czasu, który mogłabym poświęcić na zabieg w salonie zakupiłam na ebay litrowy szampon i keratynę z firmy QOD i raz prostowałam w domu włosy sama, nie wyszło dokładnie tak jak w salonie ale włosy są śliskie i takie w naturalny sposób proste (nie takie jak spod żelazka) a na taki efekcie mi zależy aha i nie puszą się co jest największym plusem tego zabiegu.

Brak czasu - salony czynne są do 21 a ja długo pracuję i z uwagi na to, że zabieg trwa około 3 godziny na moich włosach nie jestem w stanie się wyrobić a soboty także w moim przypadku nie wchodzą w grę.

Za litrowy zestaw na ebay zapłaciłam około 350USD z przesyłką i odżywkami i szamponem do stosowania po prostowaniu, za zabieg w salonie płaciłam ok. 600zł (Bez odżywek) ale jakieś kupony dostawałam i teraz np. je wykorzystam na czesanie gratis.

Ale się opisałam
Zeja jest offline  
Stary 2011-04-08, 16:53   #440
dorisa79
Przyczajenie

Hej dziewczyna,
mam pytanie czy włosy suszyć na szczotkę ?
dorisa79 jest offline  
Stary 2011-04-09, 10:26   #441
pscoua
Raczkowanie

ja suszę samą suszarką, czasami sobie tylko koncowki przejade prostownicą
pscoua jest offline  
Stary 2011-04-09, 21:06   #442
ItsMeJulie
Przyczajenie

witam
mam pytanie dotyczace zabiegu encanto
kupilam encanto na wizazu i zaczelam zabieg -jestem po etapie prostowania i treatment zdejmuje mi kolor z zcarnego na rudy/brazowe-teraz moje pytanie czy encanto jest oszukane i czuy mozliwe ze ten zabieg sciaga kolor?
Stary 2011-04-09, 21:13   #443
LuvMSI
Rozeznanie

ściąga, ja mam pół glowy brązowe pół czarne więc uważaj moze dosyć krzywo wyjśc
Stary 2011-04-10, 08:14   #444
pscoua
Raczkowanie

Cytat:
Karolciu nie denerwuj sie w ciazy! moze za ostro zabrzmialo to co napisalam, jesli TAK, naprawde nie bylo to moim zamiarem - w dobrej wierze to napisalam, zeby Cie po prostu przestrzec, bo moim zdaniem zabieg moze wiazac sie z ryzykiem w Twoim stanie. a chyba nie warto, co? pozdrawiam Ciebie i malego czlowieczka serdecznie

Edytowane przez pscoua
Czas edycji: 2011-04-10 o 08:15
pscoua jest offline  
Stary 2011-04-11, 00:44   #445
ItsMeJulie
Przyczajenie

o kurcze;O a potem normalnie da sie to zafarbowac? i po przejechaniu prostownica nie zrobia znowu sie brazowe? bo wczoraj spekalam i przestalam robic bo mowie ze jeszcze łysa bede;D czyli co czyli sciaga kolor uaaaa...ktos jeszcze mial taki problem?
Stary 2011-04-11, 06:21   #446
Caramella
Wtajemniczenie

a mi wogole koloru nie sciagnelo
ten szampon z odzywki jest mocno oczyszczajacy tak? jak myslicie, czy nadawalby sie do mycia w celu splukania koloru?
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2011-04-11, 14:47   #447
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

ten szampon jest delikatny. Nie ma w nim chloru ani SLS
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2011-04-11, 21:34   #448
me gal
Raczkowanie

GG do me gal

Cytat:
Napisane przez Zeja Pokaż wiadomość
Nie daję wiary takiej kryptoreklamie.
Nie musisz, nikt cie o to nie prosi. Specjalnie nie podałam żadnych danych żeby nie robić tutaj reklamy - znam zasady wizażu, uwierz. Jestem tu zarejestrowana i podczytuje go dosyć długo.

Mój post nie miał na celu żadnej reklamy, napisałam jasno i klarownie o co mi chodzi. Szczególnie temu ze sama mam w tym jakieś doświadczenie.
Powtórze jeszcze raz - dziewczyny 2x zastanówcie się czy wybierać chemiczne prostowanie encanto, podrobiony global czy prawdziwy keratynowy zabieg prostowania włosów.

Edytowane przez me gal
Czas edycji: 2011-04-11 o 21:35
me gal jest offline  
Stary 2011-04-11, 22:47   #449
mon9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez me gal Pokaż wiadomość
Nie musisz, nikt cie o to nie prosi. Specjalnie nie podałam żadnych danych żeby nie robić tutaj reklamy - znam zasady wizażu, uwierz. Jestem tu zarejestrowana i podczytuje go dosyć długo.

Mój post nie miał na celu żadnej reklamy, napisałam jasno i klarownie o co mi chodzi. Szczególnie temu ze sama mam w tym jakieś doświadczenie.
Powtórze jeszcze raz - dziewczyny 2x zastanówcie się czy wybierać chemiczne prostowanie encanto, podrobiony global czy prawdziwy keratynowy zabieg prostowania włosów.
ja robilam w weekend drugi raz i jestem mega zadowolona
mon9 jest offline  
Stary 2011-04-12, 05:51   #450
Zeja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez me gal Pokaż wiadomość

Ja 3 tygodnie temu robiłam produktami QOD i jestem bardzo zadowolona.
Co do Encanto i jego stosowania nie wypowiadam się bo dla mnie to badziew i to pewnie jeszcze szkodliwy. Swoje włosy robiłam oryginalnym preparatem i zabieg wyszedł.

Co do Twojego posta wybacz ale wskazywanie, że można go zrobić na "prawdziwych" kosmetykach w salonie - nie zgadzam się, prawdziwe kosmetyki do keratynowego prostowania można kupić poprzez sklepy internetowe producentów tych kosmetyków ( za wyjątkiem Global Keratin ponieważ oni dystrybuują towar wyłącznie do salonów, które przeszły ich szkolenie).
Zeja jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości