Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-26, 22:38   #601
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
niby tak producent pisze, ale ja robiłam nawet 190 i wyszło super. Do zabiegu wystarczy te 200 st. Osobiście bałabym się wyższej temp.

a jakie miałyście naturalne włosy?

ja żeby swoje normalnie wyprostowac muszę nastawić na 200 bo mniej nie da rady

właśnie czytam instrukcję i tam jest napisane, żeby za 2 razem po nałożeniu preparatu spłukać trochę i przejechać 6-7 razy prostownicą - przecież mi się od tego włosy połamią do reszty, szczególnie jeśli część preparatu będzie spłukana

w tym momencie włosy urywają mi się po kilka cm i wogóle sa nierównej długości, trochę się boję, że to prostowanie im zaszkodzi

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-05-26 o 22:43
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-05-27, 07:33   #602
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a jakie miałyście naturalne włosy?

ja żeby swoje normalnie wyprostowac muszę nastawić na 200 bo mniej nie da rady

właśnie czytam instrukcję i tam jest napisane, żeby za 2 razem po nałożeniu preparatu spłukać trochę i przejechać 6-7 razy prostownicą - przecież mi się od tego włosy połamią do reszty, szczególnie jeśli część preparatu będzie spłukana

w tym momencie włosy urywają mi się po kilka cm i wogóle sa nierównej długości, trochę się boję, że to prostowanie im zaszkodzi
spłukana bedzie odżywka a nie keratyna.

dziewczyny nie panikujcie. Tyle z nas robiło wg instrukcji i nadal mamy długie i zdrowe włosy

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2011-05-29, 13:57   #603
zagubionaviola
Przyczajenie

Witam. Strasznie zainteresowało mnie to keratynowe prostowanie.
Proszę rady.

Mam strasznie zniszczone,suche i połamane wlosy i chcialabym w koncu po umyciu mniej czasu im poswiecac..czy to keratynowe prostowanie im pomoze?
jezeli tak to ktore?gdzie zamowić?ile kosztuje?
bardzo prosze o rady,bo ja jestem zielona...

bardzo proszę!
Pozdrawiam
zagubionaviola jest offline  
Stary 2011-05-29, 13:59   #604
lukrecja222
Zakorzenienie

dziewczyny, wątek ze zbiorowym zamówieniem został zamknięty... gdzie teraz zamawiacie? Potrzebuje połówkę do wykonania zabiegu i nie wiem gdzie napisać...
lukrecja222 jest offline  
Stary 2011-05-29, 14:14   #605
iwona200
Zakorzenienie

Ja 2 razy robiłam encanto i zawsze w temp. 230 stopni tak jak zaleca producent i włosy mam, nie są bardziej zniszczone niż były (ale nie były za bardzo ).
iwona200 jest offline  
Stary 2011-05-29, 14:47   #606
zagubionaviola
Przyczajenie

ja również chciałabym zamowic

ile to wychodzi jak samemu sie zamawia?
lepszy efekt gdy zrobi sie samemu czy w salonie?
Stary 2011-05-29, 15:08   #607
MissU
Przyczajenie

Ja dzisiaj właśnie kupiłam encanto na allegro. Zapłaciłam 235zł bez przesyłki - odbiorę osobiście. Więc za kilka dni zrobię pierwszy zabieg
MissU jest offline  
Stary 2011-05-29, 15:21   #608
zagubionaviola
Przyczajenie

jak zrobisz,to napisz jak wrazenia

kurcze..a nie myslicie ze lepszy efekt bylby w salonie?
Stary 2011-05-29, 19:00   #609
oktawia18
Przyczajenie

Hej ja robiłam prostowanie jakoś w październiku zeszłego roku, robiłam na raty najpierw tył potem boki tył robiłam prostownica 200 stopni a przód 230 .
U mnie różnica była ogromna przód miałam idealnie głatki a z tyłu musiałam modelować na szczotce żeby je wygładzić bo mimo że byly proste to się puszyły, z tym że ja mam mocno kręcone i puszace się włosy więc może dlatego potrzebna była wysoka temp.
Normalnej odżywki i szamponu zaczęłam używać po około miesiącu od zabiegu i nie zauważyłam pogorszenia efektu.
Teraz jakieś 7mc po zabiegu boki nadal mam proste a z tyłu już zaczęły się kręcić, mimo że mam spory odrost, to wystarczy że wymodeluje włosy na okrągłej gęstej szczotce i nie muszę używać prostownicy
Co do poprawy kondycji to nie zauważyłam tego na swoich włosach, staram się podcinać co 2mc ale końce i tak mi się łamią tak jak przed zabiegiem od samej prostownicy .
Pozdrawiam !
oktawia18 jest offline  
Stary 2011-05-30, 13:04   #610
pscoua
Raczkowanie

pszczola2000 ja miałam robionego Golda w salonie i byl po 30 minutach spłukiwany, pisałam o tym wcześniej..
w przyszłym tygodniu umówiłam się właśnie na Maxa do salonu, w którym robiłam Golda..zrobię zdjęcie przed w wolnej chwili a po zabiegu udkomukentuje efekt ;-)
pozdrawiam
pscoua jest offline  
Stary 2011-05-30, 13:12   #611
lilh
Przyczajenie

Witam.mialam kiedys zabieg encanto ,poniewaz drugi raz nie bylabym w stanie tego przezyc choc fryzjer pracowal przy otwartych drzwiach i wl wentylacji ,zdecydowalam sie za namowa jednej z wizazanek na zabieg produktami Qod gold .mam wlosy prawie do lopatek rozjasniane -farbowane zalezy mi wlasnie na regeneracji ,zdyscyplinowaniu ,bardziej niz na wyprostowaniu .Wiec jak tylko zrobie zabieg podziele sie wrazeniami .
Ja osobiscie musialam zrezygnowac z encanto poniewaz po zabiegu czulam sie zle ,na samo wspomnienie tego zapachu mnie mdli .Po zabiegu ok 2 m ce wlosy mi sie polamaly bardzo moje wlosy juz i tak sa rozjasniane o 3 tony wiec pewnie ten zabieg je dobił lecz coz wiedzialam co robie .Teraz mija ponad rok obcielam wloski i mam nadzieje ze ten qod zadziala ,jesli bedzie jak z encanto to ja juz wybije sobie z glowy keratynowe prostowanie
W czerwcu mam ślub i wiadomo tonacy brzytwy sie chwyta zabieg mam w srode
lilh jest offline  
Stary 2011-05-30, 13:19   #612
Smarfetka
Zakorzenienie

ja dziś będę robić 2 raz keratynę, ostatnio robiłam w sierpniu
Smarfetka jest offline  
Stary 2011-05-30, 13:26   #613
summerisgone
Zakorzenienie

A czy któryś z tych zabiegów poprawie znacznie kondycję włosów bez wyprostowania ich? Dla siebie planuję encanto ale moja mama ma bardzo cienkie i zniszczone włosy, najlepiej wygląda jak podkręci je pod spód więc najlepsze było by coś co tylko je wzmocni.
summerisgone jest offline  
Stary 2011-05-30, 13:37   #614
Smarfetka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
niby tak producent pisze, ale ja robiłam nawet 190 i wyszło super. Do zabiegu wystarczy te 200 st. Osobiście bałabym się wyższej temp.
ja robiłam w 230 st i żyję
Smarfetka jest offline  
Stary 2011-05-30, 13:49   #615
lilh
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
A czy któryś z tych zabiegów poprawie znacznie kondycję włosów bez wyprostowania ich? Dla siebie planuję encanto ale moja mama ma bardzo cienkie i zniszczone włosy, najlepiej wygląda jak podkręci je pod spód więc najlepsze było by coś co tylko je wzmocni.
Wlasnie ja chce poprawic kondycje wlosow ,po zabiegu napisze jak to sie ma w realu
lilh jest offline  
Stary 2011-05-30, 15:23   #616
zagubionaviola
Przyczajenie

sluchajcie

chce dzis zamowic z allegro te specyfiki natomiast nie wiem ktore? wiem ze jest encanto ale co jeszcze? zalezy mi zeby byly proste i gladkie. co polecicie? moze macie jakies strony z ktorych warto zamowic? prosze o odpowiedz
Stary 2011-05-30, 18:45   #617
zagubionaviola
Przyczajenie

proszę odpowiedzcie mi..

chodzi czy to encanto czy to gold czy jakie jeszcze sa?
prosze napiszcie ktore najlepsze bo chcialabym zamowic a kompletnie nie wiem..
Stary 2011-05-30, 19:06   #618
lilh
Przyczajenie

Wiec powiem wam iz wlasnie widzialam pania po goldzie ,bylam dzis na probnym czesaniu do slubu,obok babeczce robily Qod a ja swoj zabieg mam dopiero na srode .Bylam w szoku !!! piekne moze faktycznie mega prostych wlosow po zabiegu nie miala ale w dotyku szok ,nie wiem jak to nazwac ale te wlosy byly takie chlodne i mega elastyczne ,miekkie .Tylko fryzjerka uprzedzila mnie ze ja mam inna strukture wlosa tzn gruby wlos taki sztywny juz sam z siebiewiec efekt moze byc inny ,jesli osiagne 50% takiej regeneracji jak widzialam bede mega szczesliwa.Czy ktoras robila tej zabieg na grubych wlosach?czy mozna gdzies dostac szampon qod i odzywke pomijajac e bay ,cena w salonie powalila mnie z nog moze ktoras wie gdzie dostac te srodki bo szczerze przyznam ze jak mam 200zl dac za szampon i odzywke to...
Najwazniejsze jednak bylo to ze wiem juz na 100% ze te srodki nie sa tak drazniace jak encanto siedzialam obok i przezylam zapach lekkiej chemi z bananami bez masek foli itp wiec to plus
lilh jest offline  
Stary 2011-05-30, 20:14   #619
edytka8787
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ktorego QOD uzywalas??

dziewczyny co do oklpnietych wslowo czy ktoras z was probowala tego ???ja sobie zamowilam czekam na paczuszke

http://www.youtube.com/watch?v=tkfZTLDFfm4

http://www.youtube.com/watch?v=G3fA3...eature=related
Hej , Ty zamowilas keratynke czy tego osisa ten puderek na objetosc? To on jest w Polsce dostepny? Ja mam ten puder got2be i taki sobie chyba ze zrobie taki myk jak na filmiku
Stary 2011-05-30, 20:38   #620
zagubionaviola
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zagubionaviola Pokaż wiadomość
proszę odpowiedzcie mi..

chodzi czy to encanto czy to gold czy jakie jeszcze sa?
prosze napiszcie ktore najlepsze bo chcialabym zamowic a kompletnie nie wiem..
ponawiam pytanie bo chce jak najszybciej zamowic.
Stary 2011-05-30, 21:25   #621
lilh
Przyczajenie

Wlasnie wrocilam z probnego czesania ,obok na fotelu babce robiono tego qod a wiec moge stwierdzic
-zapach ok zadnych ekscesow jak encanto
-czas wykonania zabiegu ok 2h dwie fryzjerki prostowaly po keratynie
-jesli chodzi o prostowanie to po encanto mialam proste jak druty,po qod wlosy byly takie nie wiem jak je opisac ale chlodne w dotyku bardzo lejace lecz nie idealnie proste ,bardziej naturalny efekt bym powiedziala
W kazdym razie bylam zachwycona efektem lejacych wlosow ,podobno na cienkich wlosach efekt jest lepszy ja mam wlos gruby jesli bedzie w polowie tak jak dzis widzialam bede szczesliwa
Jesli ktos liczy ze po qod bedzie mial wloski jak spod prostownicy to raczej musi sie obejsc smakiemchoc maja tez wersje max po nim wlosy sa podobno bardziej wyprostowane,mniej zregenerowane.
lilh jest offline  
Stary 2011-05-31, 17:58   #622
teken020
Raczkowanie

chciałby sie ktoś zamienić QOD gold 100ml <pozostało jakieś 65% - spokojnie starczy na 1 zabieg> na encanto ?
teken020 jest offline  
Stary 2011-05-31, 18:32   #623
JustusLand
Raczkowanie

hej, w czwartek robiłam Encanto, rzeczywiście cholernie nieprzyjemny ten zabieg. Wszystko fajnie, udało się pozbyć już tego przylizu, ale martwi mnie jedna rzecz. Myję włosy szamponem z Rossmana Babydream, nigdy nie miałam problemów z rozczesywaniem włosów mimo ich olbrzymiego zniszczenia. Teraz jest koszmar! Owszem, jak nałozę Kallosa albo Isanę jest już ok i włosy są gładziutkie, ale na samym szamponie włosy mam jak sznurki, strasznie szorstkie, ciężko je wypłukać bo boję się, że jak wczepię w nie palce to je pouszkadzam Też tak macie? Może to wina tego szamponu? Jakiś zamiennik może potrzebny?
JustusLand jest offline  
Stary 2011-05-31, 18:41   #624
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Hej , Ty zamowilas keratynke czy tego osisa ten puderek na objetosc? To on jest w Polsce dostepny? Ja mam ten puder got2be i taki sobie chyba ze zrobie taki myk jak na filmiku

Edytko zamowilam ten puderek nadl czekm na paczke dalam przyslowiowe grosze bo za dwa opkowania tylko 4 funty....widzialam gdzies n youtube(niestety nie moge tego odszukac juz )filmik jk dziewczyna sobie zrobil wlosy cos w stylu emo maskra doslownie mega push up ale ona je lekko podtapirowala po posypaniu tym puderkiem ..zauwazylm ,ze technika sie liczy chyb trzeba troszke z nim pokabinowac .Ty go wcierasz ????

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez lilh Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z probnego czesania ,obok na fotelu babce robiono tego qod a wiec moge stwierdzic
-zapach ok zadnych ekscesow jak encanto
-czas wykonania zabiegu ok 2h dwie fryzjerki prostowaly po keratynie
-jesli chodzi o prostowanie to po encanto mialam proste jak druty,po qod wlosy byly takie nie wiem jak je opisac ale chlodne w dotyku bardzo lejace lecz nie idealnie proste ,bardziej naturalny efekt bym powiedziala
W kazdym razie bylam zachwycona efektem lejacych wlosow ,podobno na cienkich wlosach efekt jest lepszy ja mam wlos gruby jesli bedzie w polowie tak jak dzis widzialam bede szczesliwa
Jesli ktos liczy ze po qod bedzie mial wloski jak spod prostownicy to raczej musi sie obejsc smakiemchoc maja tez wersje max po nim wlosy sa podobno bardziej wyprostowane,mniej zregenerowane.

tak gold silniej regeneruje, max lepiej prostuje, wstaw foteczki jak juz bedziesz po koniecznie

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez JustusLand Pokaż wiadomość
hej, w czwartek robiłam Encanto, rzeczywiście cholernie nieprzyjemny ten zabieg. Wszystko fajnie, udało się pozbyć już tego przylizu, ale martwi mnie jedna rzecz. Myję włosy szamponem z Rossmana Babydream, nigdy nie miałam problemów z rozczesywaniem włosów mimo ich olbrzymiego zniszczenia. Teraz jest koszmar! Owszem, jak nałozę Kallosa albo Isanę jest już ok i włosy są gładziutkie, ale na samym szamponie włosy mam jak sznurki, strasznie szorstkie, ciężko je wypłukać bo boję się, że jak wczepię w nie palce to je pouszkadzam Też tak macie? Może to wina tego szamponu? Jakiś zamiennik może potrzebny?

dziewczyny pisaly ,ze sie placza wlosy po nim (wiadomo nie ma silikonow itd...)tak sobie mysle moze dobrze dodac do niego np keratyne z mazidel moze to cos da

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Ci sprzedawcy na allegro bez kitu sami nie wiedzą co wypisują!!

cytuje:
GRATIS SZAMPON BABY DREAM- STOSOWNY PO ZABIEGU ( MIN.72 GODZ.)

paranoja....

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

dokładnie, bez sensu. Moja ma 200 i za każdym razem wyszło bombowo!

teken uzywał GOLDa

no to pewnie dlatego efekt prostowania nie jest tki jak przy encnto moze jednak lepiej dla tken bylo uzyc maxa
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2011-05-31, 20:17   #625
akaidoku
Raczkowanie

Długotrwałe prostowanie włosów

Cześć : D

Mam małe pytanie, nie wiedziałam zbyt dobrze, gdzie je zadać, bo gubię się na tak rozbudowanym forum ^^'

Chciałam się dowiedzieć, czy po długotrwałym prostowaniu włosów możliwe jest, żeby zaczęły się same prostować ? Czy gdybym prostowała dłużej, byłyby jeszcze bardziej proste i to na stałe ?

Prostuję włosy od roku, są partie, gdzie są proste po wysuszeniu, ale z tyłu tuż przy skórze zaczynają się falować i strasznie mnie to wkurza. Są jakieś kosmetyki wspomagające prostowanie na stałe ?

Dziękuję za pomoc : )
akaidoku jest offline  
Stary 2011-05-31, 20:33   #626
CarmeLatte
Raczkowanie

A co sądzicie o farbowaniu włosów henną po prostowaniu Encanto? Próbował ktoś?
CarmeLatte jest offline  
Stary 2011-05-31, 23:19   #627
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała zestaw od tego użytkownika?
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...637346583.html

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline  
Stary 2011-06-01, 09:12   #628
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez JustusLand Pokaż wiadomość
też tak mamy ja spłukuję włosy wodą lekko ugniatając palcami, nie staram się wczepiać w nie palców bo połowę musiałabym wyszarpać. Zawsze po umyciu nakładam maskę i po chwili albo nawet od razu ją spłukuję, i podczas tego płukania dokładnie płuczę włosy bo są już mięciutkie i śliskie. Da się żyć
eelmirka jest offline  
Stary 2011-06-01, 09:32   #629
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ja jeszcze nie miałam zabiegu i moje włosy po szamponie babydream też są szorstkie i nie dają się rozczesać

ten szampon jest koszmarny, czasami używam dziecięcego i jest to nivea baby odżywczy ale on zawiera sls w środku czy pod koniec składu...

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-06-01, 11:40   #630
matiadas
Raczkowanie

hej dziewczyny
Zamierzam właśnie zabrać się do zabiegu...zakupiłam już qod max, ale mam jeszcze jedno pytanie.
Ile czasu nie można myć po zabiegu włosów? W instrukcji angielski sprzedawca określił, że to 3 dni...może macie jakieś doświadczenia?
matiadas jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości