Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-11, 08:11   #1681
pszczola2000
Rozeznanie

Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

też robiłam QOD i niczym to sie nie różniło od wyprostowania włosów samą prostownicą. Powiem więcej dużo włosów po nim mi leciało i koleżance też. Więc grzecznie wróciłyśmy do Encanto

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-01-11, 10:07   #1682
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xmorelkax Pokaż wiadomość
ja robiłam znajomej QOD i śmierdziało prawie tak samo jak encanto ktore robiłam sobie.
no coś Ty! zapach w butelce podobny, ale żadnego duszenia i drażnienia podczas suszenia i prostowania! bez porównania! przy Encanto dosłownie się dusiłam
eelmirka jest offline  
Stary 2012-01-11, 18:27   #1683
syla929
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Już 1,5 roku nie robiłam zabiegu, ale wrócę do niego przed wakacjami, bo teraz i tak nie ma sensu, lepiej nie niszczyć włosów i chodzić w związanych. Już nie mogę się doczekać. Oczywiście prostowanie będzie robione Encanto.

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline  
Stary 2012-01-11, 19:10   #1684
xmorelkax
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
no coś Ty! zapach w butelce podobny, ale żadnego duszenia i drażnienia podczas suszenia i prostowania! bez porównania! przy Encanto dosłownie się dusiłam
moze jej cos innego przysłali bo zamawiała z allegro. ja tylko mówie jakie są moje wrazenia. napewno bede powtarzac zabieg i sama mam dylemat czego uzyc czy sprobowac czegos nowego czy jednak zostac przy encanto

06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:40   #1685
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Dziewczyny dostlam te 50 ml z aukcji allegro i tam w instrukcji jest napisane zeby nie robic nic z nimi przez 48 godzin, i zeby nastepnego dnia po zabiegu jeszcze raz wyprostowac wlosy?? chyba zrobie tak jak zawsze czyli po 3 h umyje wlosy zeby mi sie nie odksztalcily podczas spania

24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-01-12 o 13:41
Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:47   #1686
afro_
Przyczajenie

Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Kasiulka94 Pokaż wiadomość
Ponawiam moją prośbę. Proszę podajcie mi adresy salonów w Warszawie gdzie mogłabym wykonać ten zabieg.
Ja robiłam zabieg keratynowego prostowania metodą Sunliss w Warszawie w salonie Agamona. Szczerze polecam, bo mijają dwa miesiące a włosy dalej są śliskie i znacznie łatwiej się je prostuje niż przed zabiegiem (efekt powinie się utrzymać 2-4 miesiące). Oczywiście tym, którzy oczekują cudów od razu wyjaśnię, że przy kręconych, bardzo puszących się włosach (a ja takie mam) nie ma efektu "jak po prostownicy" tuż po umyciu. Trzeba włosy wyprostowac prostownicą, ale trwa to znacznie krócej niż "przed", włosy są gładkie i jakby nawliżone, a co jest moim największym zaskoczeniem - prawie wcale nie łapią wilgoci! Minus - szybko się przetłuszczają, ale dla osób mających z natury prawdziwe siano to nie taki znowu problem. Cały czas stosuję zalecane kosmetyki, odzywkę i szampon (bez soli) dla podtrzymania efektu. Na pewno powtórzę zabieg, kiedy będzie już taka potrzeba. Nie próbowałam innych metod keratynowych, więc nie mogę wypowiedzieć się na ich temat. Samodzielnego wprasowywania keratynowego w domu jednak nie odważyłabym się spróbować.
afro_ jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:55   #1687
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostlam te 50 ml z aukcji allegro i tam w instrukcji jest napisane zeby nie robic nic z nimi przez 48 godzin, i zeby nastepnego dnia po zabiegu jeszcze raz wyprostowac wlosy?? chyba zrobie tak jak zawsze czyli po 3 h umyje wlosy zeby mi sie nie odksztalcily podczas spania

to jaki produkt Ty zamawiałaś??? ;]

wg 3/4 osób tutaj, a przede wszystkim założycielki wątku, i opini producentów, i mojego własnego doświadczenia, produkty encanto można po nich włosy umyć już po 3h!

po QODzie czeka sie 48-72h

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

czasem się zastanawiam, po co sprzedawcy wprowadzają ludzi w błąd i utrudniają życie

(z niewiedzy co sprzedają czy jak??)

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2012-01-12, 13:56   #1688
Emilcia_1616
Zakorzenienie

no to jest encanto, moze poprostu sprzedawca zna takie zakonczenie zabiegu...w sumie moze cos w tym moze byc

24.03.2016

Czas edycji: 2012-01-12 o 13:58
Stary 2012-01-12, 14:46   #1689
hotgirl
Raczkowanie

Cześć dziewczyny,

Dzisiaj robiłam zabieg keratynowego prostowania włosów kosmetykami firmy TAHE w jednym z salonów w Białymstoku, zastanawiałam się od dłuższego czasu aby zrobić taki zabieg ponieważ dużo czasu marnuje na prostowaniu włosów.

Miałam kupować już na allegro Encanto, ale zobaczyłam ofertę promocyjną na citeam.pl, kupiłam kupon za 149 zł promocja niby z 500zł

W salonie najpierw umyto mi włosy szamponem Tahe, wysuszono włosy suszarką i nakładając na pasma szer. ok 3 cm keratynę i tak przez cała głowę, potem siedziałam 20 minut z czepkiem, po upływie czasu zdjęto czepek rozczesano włosy i jeszcze raz czepek na 10 min, po tym czasie wysuszyli mi pasmo po paśmie włosy, wyprostowano - efekt włosy proste jak druty - z tym że nie mogę myć włosów przez 3 dni po spaniu rano muszę prostować włosy, w razie jakby coś się załamało również temepartura max 140 stopni nie może być więcej. Dla utrwalenia efektu mam specjalny szampon firmy Tahe - zalecają korzystać go cały czas przy myciu włosów. Po 3 dniach mam umyć włosy wysuszyć i mają byc proste mogę uzywać lakierów, jedwabiów mgiełek itd.

Mam nadzieje że efekt się utrzyma
hotgirl jest offline  
Stary 2012-01-12, 20:19   #1690
kropcia007
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny

Ja już jestem kilka miesięcy po zabiegu encanto. Moje loki nadal nie wróciły włosy tylko lekko falują i to tylko te od spodu. Chciałabym powtórzyć zabieg ale mieszając oba preparaty wyczytałam kiedyś tu że któraś z Was tak robiła ale nie mogę znaleźć tego posta. Pomożecie? Jakie efekty? Jak długo się utrzymują? Z góry dziękuję

Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:11   #1691
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

dziewczyny, zamierzam sobie zamówić zestaw 50ml na allegro, mam bardzo cienkie włosy kawałek za ramiona więc starczy na pewno jednak chciałabym się zapytać czy po zabiegu można używać wcierek na skórę głowy (akurat mam radical) czy to ma jakiś wpływ na włosy i na wypłukiwanie się keratyny? prostownica 215 stopni chyba wystarczy? wyczytałam, że nie wolno farbować włosów 2 tyg przed i po zabiegu, a jak to jest ze strzyżeniem?

Edytowane przez olivien
Czas edycji: 2012-01-12 o 22:14
olivien jest offline  
Stary 2012-01-13, 08:42   #1692
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ja wczoraj zakonczylam o 22 swoje kolejen prostowanie, oj zmachalam sie! zapomnialam juz jak to smierdzi....;/
wloski mi strasznie zjasnialy dlatego musze pedziec po farbe ja akurat nie przestrzegam zasady i farbuje odrazu po zabiegu, tzn wczesniej myje glowe tylko. moze dlatego ze nie zmieniam radykalnie koloru tylko odswiezam go nie trzymajac za dlugo farby a co do strzyzenia to jak ono niby ma wplynac na wlosy? spokojnie mozna

24.03.2016

Stary 2012-01-13, 09:24   #1693
Euphrosyne
Przyczajenie

ja za tydzien bede robic prostowanie keratynowe produktami SUNLISS, zdam krotka relacje jak wszystko pojdzie OK
Euphrosyne jest offline  
Stary 2012-01-13, 12:36   #1694
tofzz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
dziewczyny, zamierzam sobie zamówić zestaw 50ml na allegro, mam bardzo cienkie włosy kawałek za ramiona więc starczy na pewno jednak chciałabym się zapytać czy po zabiegu można używać wcierek na skórę głowy (akurat mam radical) czy to ma jakiś wpływ na włosy i na wypłukiwanie się keratyny? prostownica 215 stopni chyba wystarczy? wyczytałam, że nie wolno farbować włosów 2 tyg przed i po zabiegu, a jak to jest ze strzyżeniem?
olivien zaleca się strzyżenie po wykonaniu zabiegu, bo podobno wtedy lepiej widać, co nadaje się do usunięcia Tak, taka prostownica wystarczy. Mój zestaw dzisiaj został wysłany, więc pewnie po weekendzie będę mogła się za niego wziąć. Nie mam cienkich włosów, ale mało i mam nadzieję, że zabieg nie zniszczy mi moich ostatnich 4 włosów na krzyż
tofzz jest offline  
Stary 2012-01-13, 12:48   #1695
tofzz
Przyczajenie

olivien zaleca się strzyżenie po wykonaniu zabiegu, bo podobno wtedy lepiej widać, co nadaje się do usunięcia Tak, taka prostownica wystarczy. Mój zestaw dzisiaj został wysłany, więc pewnie po weekendzie będę mogła się za niego wziąć. Nie mam cienkich włosów, ale mało i mam nadzieję, że zabieg nie zniszczy mi moich ostatnich 4 włosów na krzyż

PS. Czemu nie dodaje mojego postu, a przy kolejnej próbie pokazuje się komunikat "To jest dokładna kopia postu, który był nadany w przeciągu ostatnich pięciu minut.
Program przekieruje Ciebie za moment do tego postu.

Kliknij w ten odnośnik, jeśli przeglądarka nie otworzy automatycznie nowej strony."?
tofzz jest offline  
Stary 2012-01-13, 14:21   #1696
nesaya5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ducha89 Pokaż wiadomość
Włosy, których nie pokryjesz preparatem, nie zostaną wygładzone. Tak samo włosy odrastające będą się naturalnie kręcić. Zabieg co 5 miesięcy nie stanowi rozwiązania dla osób z naprawdę kręconymi włosami. Trzeba go powtarzać częściej.
a dlaczego nie można nakładać na skórę?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Tak w ogóle to jak wygląda nakładanie tych wszystkich produktów 1cm od skory głowy? Bo mycie szamponem chyba normalnie wygląda? za jakiś czas planuje zamówić jakiś mniejszy zestaw na przetestowanie i muszę wszystko wiedziec żeby potem w trakcie nie latac do komputera
nesaya5 jest offline  
Stary 2012-01-13, 14:45   #1697
Emilcia_1616
Zakorzenienie

no nakladasz okolo 2 cm od skory najlepiej, szamponem myjesz normalnie....zreszta wszystko jest w instrukcji.
mi mama starala sie nakladac te dwa cm opuszczajac ale jak pozniej przeczesywalam jeszcze grzebieniem zeby bylo dokladniej to i tak ona sie przenosi na skore mi nic nie zaszkodzila jeszcze wiec sie tym nie przejmuje jesli dotknie mi skory

Dziewczyny, wydaje mi sie czy byl kiedys spis odzywek i szamponow jakich mozna stosowac po zabiegu? szampony pamietam ale chcialabym skontrolowac odzywki

http://allegro.pl/dusy-keratyna-do-w...051465385.html znalazlam na all takie cus szukam czegos wiekszego niz pare ml keratyny hydrolizowanej

24.03.2016

Czas edycji: 2012-01-13 o 14:55
Stary 2012-01-13, 15:38   #1698
pszczola2000
Rozeznanie

tu jest pewien spis
http://www.facebook.com/note.php?not...59280864132710

i na blogu Anwen tez

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2012-01-13, 16:14   #1699
nesaya5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
no nakladasz okolo 2 cm od skory najlepiej, szamponem myjesz normalnie....zreszta wszystko jest w instrukcji.
mi mama starala sie nakladac te dwa cm opuszczajac ale jak pozniej przeczesywalam jeszcze grzebieniem zeby bylo dokladniej to i tak ona sie przenosi na skore mi nic nie zaszkodzila jeszcze wiec sie tym nie przejmuje jesli dotknie mi skory

Dziewczyny, wydaje mi sie czy byl kiedys spis odzywek i szamponow jakich mozna stosowac po zabiegu? szampony pamietam ale chcialabym skontrolowac odzywki

http://allegro.pl/dusy-keratyna-do-w...051465385.html znalazlam na all takie cus szukam czegos wiekszego niz pare ml keratyny hydrolizowanej
ale jak nie dotyka to włosów przy samej skórze to jak one mają byc proste w tym miejscu ?
nesaya5 jest offline  
Stary 2012-01-13, 16:42   #1700
Emilcia_1616
Zakorzenienie

chyba wlosy na odleglosci 2 cm nie sa w stanie sie skrecic? szczegolnie ze ciezkosc wlosow dodatkowo je wyprostuje. no chyba ze ktos ma afro jak ciemnoskorzy

24.03.2016

Stary 2012-01-13, 18:43   #1701
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez afro_ Pokaż wiadomość
Ja robiłam zabieg keratynowego prostowania metodą Sunliss w Warszawie w salonie Agamona. Szczerze polecam, bo mijają dwa miesiące a włosy dalej są śliskie i znacznie łatwiej się je prostuje niż przed zabiegiem (efekt powinie się utrzymać 2-4 miesiące). Oczywiście tym, którzy oczekują cudów od razu wyjaśnię, że przy kręconych, bardzo puszących się włosach (a ja takie mam) nie ma efektu "jak po prostownicy" tuż po umyciu. Trzeba włosy wyprostowac prostownicą, ale trwa to znacznie krócej niż "przed", włosy są gładkie i jakby nawliżone, a co jest moim największym zaskoczeniem - prawie wcale nie łapią wilgoci! Minus - szybko się przetłuszczają, ale dla osób mających z natury prawdziwe siano to nie taki znowu problem. Cały czas stosuję zalecane kosmetyki, odzywkę i szampon (bez soli) dla podtrzymania efektu. Na pewno powtórzę zabieg, kiedy będzie już taka potrzeba. Nie próbowałam innych metod keratynowych, więc nie mogę wypowiedzieć się na ich temat. Samodzielnego wprasowywania keratynowego w domu jednak nie odważyłabym się spróbować.
reklama?

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-01-14, 22:29   #1702
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nesaya5 Pokaż wiadomość
ale jak nie dotyka to włosów przy samej skórze to jak one mają byc proste w tym miejscu ?
Rób jak chcesz. Gorzej, jeśli się okaże, że jesteś uczulona na formaldehyd Mało prawdopodobne, ale możliwe. Reakcja alergiczna w tym przypadku mogłaby się okazać fatalna w skutkach. Przy tym zabiegu naprawdę powinno się przestrzegać zasad bezpieczeństwa i zapewnić sobie jak najmniejszy kontakt z preparatem. Ale oczywiście, rób jak chcesz i mam nadzieję, że to się dobrze skończy
weegirl jest offline  
Stary 2012-01-15, 10:21   #1703
hotgirl
Raczkowanie

Witam, pisalam o keratynowym prostowaniu wlosów kosmetykami TAHE - robiłam we czwartek, dzisiaj umyłam włosy szamponem keratynowym Tahe który kupiłam w salonie po zabiegu prostowania (bo podobno najlepiej go używać żeby był efekt) wysuszyłam włosy i niemiłe zaskoczenie - włosy takie jak przed prostowaniem (końcówki falowane bo od nasady mam proste tak jak miałam tylko końce mi się falowały) więc nie POLECAM prostowania włosów kosmetykami TAHE !! dodam że robiłam wszystko tak jak mi kazano w salonie nie myłam włosów, nie narażałam na żadna wilgoć deszcz, śnieg itd. nosiłam kaptur na głowie. Każde zagięcie włosa, jak i włosy po spaniu prostowałam temp. max 140 stopni - efektów żadnych , tylko szybciej włosy się wyprostowały niż zwykle ale przecież nie o to chodziło miały być proste jak druty!!

Nie polecam prostowania kosmetykami Tahe !!

Kupuję więc na allegro Encanto, tylko czy mogę to wykonać od razu ? czy jakiś czas odczekać?

Edytowane przez hotgirl
Czas edycji: 2012-01-15 o 10:23
hotgirl jest offline  
Stary 2012-01-15, 12:09   #1704
patryszia6
Raczkowanie

uzywam coś takiego, skład drogeryjny chyba nie najgorszy, nie ma sodium chloride, podaje linka
http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/g...neracyjna.html
zaczełam używać i nie widzę żadnych złych skutków, do tego mam również olejek z tej serii.
Jeśli ktoś uważa, że nie powinno się jej używać to proszę o komentarz, asem do składów nie jestem .
Dodam że przeprowadziłam zabieg 26.XII.
patryszia6 jest offline  
Stary 2012-01-15, 12:59   #1705
mg78
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez hotgirl Pokaż wiadomość
Witam, pisalam o keratynowym prostowaniu wlosów kosmetykami TAHE - robiłam we czwartek, dzisiaj umyłam włosy szamponem keratynowym Tahe który kupiłam w salonie po zabiegu prostowania (bo podobno najlepiej go używać żeby był efekt) wysuszyłam włosy i niemiłe zaskoczenie - włosy takie jak przed prostowaniem (końcówki falowane bo od nasady mam proste tak jak miałam tylko końce mi się falowały) więc nie POLECAM prostowania włosów kosmetykami TAHE !! dodam że robiłam wszystko tak jak mi kazano w salonie nie myłam włosów, nie narażałam na żadna wilgoć deszcz, śnieg itd. nosiłam kaptur na głowie. Każde zagięcie włosa, jak i włosy po spaniu prostowałam temp. max 140 stopni - efektów żadnych , tylko szybciej włosy się wyprostowały niż zwykle ale przecież nie o to chodziło miały być proste jak druty!!

Nie polecam prostowania kosmetykami Tahe !!

Kupuję więc na allegro Encanto, tylko czy mogę to wykonać od razu ? czy jakiś czas odczekać?
Odczekaj ze dwa tygodnie w tym czasie jakieś odzywki regeneracja

mg78 jest offline  
Stary 2012-01-15, 14:54   #1706
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patryszia6 Pokaż wiadomość
uzywam coś takiego, skład drogeryjny chyba nie najgorszy, nie ma sodium chloride, podaje linka
http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/g...neracyjna.html
zaczełam używać i nie widzę żadnych złych skutków, do tego mam również olejek z tej serii.
Jeśli ktoś uważa, że nie powinno się jej używać to proszę o komentarz, asem do składów nie jestem .
Dodam że przeprowadziłam zabieg 26.XII.
Jeśli Ci nie obciąża włosów, to ok Nie wiem, jaki stosujesz szampon, teoretycznie ta odżywka nie do końca się zmywa szamponami bez SLES, ale jeśli włosy nie są obciążone, to nie masz się czym martwić. Takie odżywki w spreju nie muszą się jakoś strasznie nadbudowywać
weegirl jest offline  
Stary 2012-01-15, 15:36   #1707
polny mak
Rozeznanie

hej mam pytanie, czy któraś z Was jest alergiczką? mam ładnei wyleczone atopowe zapalenie skóry i zastanawiam sie czy ecanto nie wywoła u mnie powrotu alergii.. czytałam, że to zawiera substancje bardzo silnie alergizującą... co robic? czy da sie wczesniej przeprowadzic jakas probe?

zdrowo się odżywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TĘ ŻABĘ !
polny mak jest offline  
Stary 2012-01-15, 16:21   #1708
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
hej mam pytanie, czy któraś z Was jest alergiczką? mam ładnei wyleczone atopowe zapalenie skóry i zastanawiam sie czy ecanto nie wywoła u mnie powrotu alergii.. czytałam, że to zawiera substancje bardzo silnie alergizującą... co robic? czy da sie wczesniej przeprowadzic jakas probe?
No próba powinna zostać przeprowadzona przynajmniej na 48 godzin przed zabiegiem. Jeśli zamierzasz go wykonywać u fryzjera to jednak mało realne Jeśli natomiast masz preparat w domu, zrób sobie próbę uczuleniową, tak, jak to było napisane w pierwszym wątku. Ja bym nie ryzykowała, ale jak uważasz
weegirl jest offline  
Stary 2012-01-15, 16:41   #1709
polny mak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No próba powinna zostać przeprowadzona przynajmniej na 48 godzin przed zabiegiem. Jeśli zamierzasz go wykonywać u fryzjera to jednak mało realne Jeśli natomiast masz preparat w domu, zrób sobie próbę uczuleniową, tak, jak to było napisane w pierwszym wątku. Ja bym nie ryzykowała, ale jak uważasz
zabieg mam zamiar przeprowadzic sama w domu ( za pomocą koleżanki).

Dziękuję za radę, wprawdzie czytam wątek od paru dni i nie widziałam opisu próby - w tym natłoku pewnie mi to umknęło.

Niestety preparat już kupiłam - mam zamiar obwinąc skórę, która może byc narazona na kontakt z ecanto folią (pod nią jako bazę krem z emolitenami) założyc google i siedziec przy otwartym na szeroko oknie balkonowym.
Przed wypije podwójną porcję wapna.

Ehh czego się nie ryzykuje dla prostych włosów

zdrowo się odżywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TĘ ŻABĘ !
polny mak jest offline  
Stary 2012-01-15, 17:11   #1710
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
zabieg mam zamiar przeprowadzic sama w domu ( za pomocą koleżanki).

Dziękuję za radę, wprawdzie czytam wątek od paru dni i nie widziałam opisu próby - w tym natłoku pewnie mi to umknęło.

Niestety preparat już kupiłam - mam zamiar obwinąc skórę, która może byc narazona na kontakt z ecanto folią (pod nią jako bazę krem z emolitenami) założyc google i siedziec przy otwartym na szeroko oknie balkonowym.
Przed wypije podwójną porcję wapna.

Ehh czego się nie ryzykuje dla prostych włosów
Nie pamiętam teraz, gdzie jest opis, ale wystarczy, że nałożysz małą porcję preparatu (tego prostującego, nie odżywki, bo ona ma mniej formaldehydu- w składzie chyba w ogóle go nie ma, ale w preparacie na pewno jest, bo wyczułam ten charakterystyczny smród od razu) bodajże w zgięciu łokcia.

Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że zabieg przebiegnie pomyślnie. Aha, otwarte okno balkonowe coś da jeśli powietrze nie będzie "stało". W bezwietrzny dzień warto się zaopatrzyć w wentylator.
weegirl jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości