Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-20, 16:58   #1951
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Moje drogie mam ten sam problem zniszczonych czy tam puszących sie włosów, w każdym bądź razie nie podobają mi się Zrobiłam encanto jakieś 1,5 miesiąca temu i efektu już prawie nie widać. Na początku wydawały sie prostsze, ale mowy o żadnym efekcie przylizania nie było mowy a taki mi sie marzył. Więc po zastosowaniu encanto nie byłam w pełniu usatysfakcjonowana. Używałam szamponu babydream i odżywki z avokado z garniera. Już nie wiem co robic z tymi włosami.
Jeszcze raz zrobić encanto? Myślicie że teraz będą lepsze efekty? Czy poprostu mam taki rodzaj włosa i nic z nimi nie zrobie?
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-03-20, 21:17   #1952
tulipanek92
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Moje drogie mam ten sam problem zniszczonych czy tam puszących sie włosów, w każdym bądź razie nie podobają mi się Zrobiłam encanto jakieś 1,5 miesiąca temu i efektu już prawie nie widać. Na początku wydawały sie prostsze, ale mowy o żadnym efekcie przylizania nie było mowy a taki mi sie marzył. Więc po zastosowaniu encanto nie byłam w pełniu usatysfakcjonowana. Używałam szamponu babydream i odżywki z avokado z garniera. Już nie wiem co robic z tymi włosami.
Jeszcze raz zrobić encanto? Myślicie że teraz będą lepsze efekty? Czy poprostu mam taki rodzaj włosa i nic z nimi nie zrobie?
To jest masakra. Nic nie mozna z nimi zrobic Wciaz mysle, ze jak beda dlugie to beda wygladaly w miare normalnie. Ale zobaczymy Najlepiej czuje sie w kucyku!!! Pare lat temu jedna fryzjerka powiedziala, ze mam wlosy jak lalka.... niewiem o co dokladnie jej chodzilo, ale pewnie miala na mysli ze sa okropne!!!
tulipanek92 jest offline  
Stary 2012-03-20, 21:28   #1953
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez tulipanek92 Pokaż wiadomość
To jest masakra. Nic nie mozna z nimi zrobic Wciaz mysle, ze jak beda dlugie to beda wygladaly w miare normalnie. Ale zobaczymy Najlepiej czuje sie w kucyku!!! Pare lat temu jedna fryzjerka powiedziala, ze mam wlosy jak lalka.... niewiem o co dokladnie jej chodzilo, ale pewnie miala na mysli ze sa okropne!!!

pewnie miała na myśli, że są sztywne lub nie miłe w dotyku

zobaczyłabyś mojej mamy włosy, to dopiero siano, od nasady po końce wyglądają jakby było popalone, takie nawet rosną a to dlatego, że mama choruje na nerki a przy takich chorobach wysuszają się włosy i skóra

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-21, 06:56   #1954
tulipanek92
Przyczajenie

a widzisz! moze nie powinnysmy tak narzekac. Mnie najbardziej wkurza, ze nie moge ich fajnie ulozyc;/ prostownicy nie uzywam, bo wtedy to by byly zniszczone.. To wszystko wina tego, ze zaczelam farbowac sie na blond ale teraz zapuszczam swoje wlosy. Mam nadzieje, ze wytrwam!
tulipanek92 jest offline  
Stary 2012-03-21, 07:06   #1955
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
ja bym spróbowała jeszcze raz, ja na przestrzeni 2,5 roku robiłam chyba 5 razy. Nad ostatnim razem baaaardzo się wahałam, ponieważ włosy powoli mi "zdrowieją" (dbanie i pielęgnacja) ale były proste tylko po wysuszeniu na szczotce. No ale zrobiłam. Producent gdzieś coś wspominał że przy dużym "baranie" czyt. afro może istnieć potrzeba powtórzenia zabiegu gdy mowa jest o pierwszej aplikacji.
Włosy mega zniszczone, i te które nie mają pigmentu w strukturze włosa, mogą pochłonąć ogromną ilość keratyny, a my możemy niewystarczalnie dużo jej nałożyć przez co efekt możne nam sie wydawać ze nie wyszedł. Jeśli wszystko robiłaś ok jesteś "wyjątkiem"

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-03-21, 12:53   #1956
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000

Dzięki, jakoś mnie pocieszyłaś wiec moze za jakieś 2-3 tyg spróbuje jeszcze raz.
A powiem wam, że o włosy zawsze dbałam i NIGDY NIE FARBOWAŁAM a są one brzydkie i tak jak Paulinka675 napisała o swojej mamie, moje włosy rosną już takie ale pofalowane, tak jakby piorun w niego strzelił, włos jest tak jakby spalony a dopiero co urósł.
Jak to fajnie mieć z kim pogadać o włosach

Popatrzcie na moje włosy? i co o tym myślicie? I wam jeszcze powiem, że były one wyprostowane, ale dostały lekkiej wilgoci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4577.jpg (59,9 KB, 125 załadowań)

Edytowane przez Lajla1000
Czas edycji: 2012-03-21 o 13:03
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-03-21, 13:24   #1957
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki, jakoś mnie pocieszyłaś wiec moze za jakieś 2-3 tyg spróbuje jeszcze raz.
A powiem wam, że o włosy zawsze dbałam i NIGDY NIE FARBOWAŁAM a są one brzydkie i tak jak Paulinka675 napisała o swojej mamie, moje włosy rosną już takie ale pofalowane, tak jakby piorun w niego strzelił, włos jest tak jakby spalony a dopiero co urósł.

Popatrzcie na moje włosy? i co o tym myślicie? I wam jeszcze powiem, że były one wyprostowane, ale dostały lekkiej wilgoci.
wiesz nie jest tak źle masz ich całkiem sporo, a jesli nie to przynajmniej sprawiają takie wrażenie

moje włosy wyglądały tak samo po wyprostowaniu i jak dostały wilgoci

ty masz proste czy kręcone??

ja mam kręcone i dlatego się puszyły, po prostu chciały wrócić do pierwotnej postaci

jakiś czas nosiłam kręcone i się nie puszyły, były ładne, tyle, ze mi nie do twarzy w takich

ale wogóle ci zabieg wyszedł czy od poczatku było widać, że się nie udał?? dodawałaś keratyny do szamponu i odżywki???

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-03-21 o 13:25
Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-21, 14:27   #1958
gagatek461
Raczkowanie

Cytat:

Miałam identyczne, tylko cienkie. Po keratynie sa super, ale przed dużo lepiej wyglądały po olejowaniu (Alterra).
gagatek461 jest offline  
Stary 2012-03-21, 15:29   #1959
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000

Ja mam z natury proste tzn puszące sie. To fakt że mam ich sporo ale co z tego jak tworzą taką szope?
A keratynki nie dodawałam bo jakoś ciągle zapominałam sobie kupić.
A czy zabieg mi wyszedł? Efekt jakiś tam był gładszych włosów ale mnie on w zupełności nie zadowolił.
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-03-21, 15:40   #1960
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam z natury proste tzn puszące sie. To fakt że mam ich sporo ale co z tego jak tworzą taką szope?
A keratynki nie dodawałam bo jakoś ciągle zapominałam sobie kupić.
A czy zabieg mi wyszedł? Efekt jakiś tam był gładszych włosów ale mnie on w zupełności nie zadowolił.

dziwne, może coś źle wykonałaś??

mi kręcone wyprostowało i puch zniwelowało, no aż nie wierzę

twoja "szopa" wcale nie jest taka zła spróbuj sobie wyobrazić jak ja poszłam na dyskotekę z prostymi włosami, a wyszlam z niej w kręconej lwiej grzywie - szopie, nie wiem jak to nazwać i to 3 razy wiekszej objętościowo niz twoja, myślałam, że się spalę ze wstydu

a próbowałaś puszenie eliminować pielęgnacją i odpowiednimi kosmetykami??

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-21, 16:01   #1961
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000

No pewnie, że próbowałam i tanie i drogie odżywki.
Krótko bo krótko ale olejowałam włosy-bez skutecznie
olej rycynowy, cytrynka i żółtko masakra włosy po tym były takie sztywne.

Ewentualnie co mogło być złe to prostownica taka badziewiaska ale niby nagrzewała sie do 230C bo moja gama nagrzewa sie tylko do 200C.

Ja wiem, że nie mam jeszcze tak źle z włosami ale wolałabym mieś piękne lśniące włosy
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-03-21, 18:44   #1962
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
No pewnie, że próbowałam i tanie i drogie odżywki.
Krótko bo krótko ale olejowałam włosy-bez skutecznie
olej rycynowy, cytrynka i żółtko masakra włosy po tym były takie sztywne.

Ewentualnie co mogło być złe to prostownica taka badziewiaska ale niby nagrzewała sie do 230C bo moja gama nagrzewa sie tylko do 200C.

Ja wiem, że nie mam jeszcze tak źle z włosami ale wolałabym mieś piękne lśniące włosy

no to niestety taki typ włosa w takim razie

spróbuj jeszcze raz, może się uda

ja też się męczę z tymi kłakami, włosy po lewej stronie mam dłuższe i zdrowsze, z prawej kilka pasm ponad 10cm krótsze od reszty i bardziej zniszczone, od 3 lat tego nie mogę wyrównać

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-21, 20:50   #1963
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000

No właśnie kiedyś nawet fryzjerka tak mi powiedziała, ze mam taki typ włosa.
Ale staram sie żeby włosy wyglądały jakoś tak przyzwoicie.

Bardzo Ci współczuje. Nie możesz wyrównać? A gdybyś obcieła na równo teraz?
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-03-21, 20:59   #1964
Paulinka675
Zakorzenienie

za krótkie będą, lepiej się czuję w dłuższych, a ta różnica tak bardzo się w oczy nie rzuca, jedynie mnie to denerwuje

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-21, 21:15   #1965
tulipanek92
Przyczajenie

Ja wlasnie wrocilam od fryzjera. Znowu mialam keratynowy zabieg, mam nadzieje, ze tym razem wyjdzie! Chce miec w koncu piekne wlosy...!!! 3majcie kciuki.

lajla1000

Nie jest tak zle! przynajmiej sa proste!!!
tulipanek92 jest offline  
Stary 2012-03-22, 08:22   #1966
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000

Tulipanek92, mam nadzieje ze pochwalisz sie efektami?

Ale wiecie co wam powiem, że włosy nadal mi sie puszą ale dzięki encanto dostały takiego błysku. Bo przed były takie matowe I strasznie sie kruszyły.

Napewno spróbuje jeszcze raz, tylko czekam na przypływ gotówki

Paulinka675, ale z tego co pamiętam to jakis czas temu asymetrie na głowie były modne
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-03-22, 12:37   #1967
Paulinka675
Zakorzenienie

no tak ale ja lubię jak mam wszystko równo - taki kaprys

ja chyba zbyt często myślę o tych włosach, taka jestem przewrażliwiona na tym punkcie tak się zastanawiam czy robić dalej zabiegi co pół roku, czy przestać, 2 lata chodzić w związanych prostując tylko pasma przy twarzy, zapuścić i spróbować znów loków, bo ja nie wiem czy ja dam psychicznie radę babrać się z tym co 6 miesięcy i czy zawsze znajdę osobę chętną mi pomóc i w miarę ogarniętą żeby 5h nie poszło na marne - zobaczymy jak to wyjdzie

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-22, 12:40   #1968
tulipanek92
Przyczajenie

[QUOTE=weegirl;33000823]A może poszukaj w szamponach dla dzieci?

A wiec bylam dzis w Body Shop i spytalam sprzedawczyni czy ich naturalny szampon do suchych wlosow ma sodium, spytala mnie od razu czy robilam brazilian blowdry, ja na to ze tak i powiedziala zebym wziela ten szampon. W domu zobaczylam, ze jednak jest sodium w skladzie, ale w sumie moja fryzjerka tez mi doradzala po prostu naturalny szampon. Mam nadzieje, ze ten bedzie dobry. Wieczorem po umyciu dam znac czy moje wlosy sa ladne, czy po prostu keartyna nienadaje sie do moich wlosow. Odzywke mam z keratyna wiec potrzymam pare minut na glowie.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Jesli chodzi o szampony dla dzieci to nie znazlam zadnego bez sodium Na dodatek w sklepie nikt sie na tym nie zna, jak to za granica...
tulipanek92 jest offline  
Stary 2012-03-22, 12:56   #1969
pszczola2000
Rozeznanie

[QUOTE=tulipanek92;3307544 5]
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A może poszukaj w szamponach dla dzieci?

A wiec bylam dzis w Body Shop i spytalam sprzedawczyni czy ich naturalny szampon do suchych wlosow ma sodium, spytala mnie od razu czy robilam brazilian blowdry, ja na to ze tak i powiedziala zebym wziela ten szampon. W domu zobaczylam, ze jednak jest sodium w skladzie, ale w sumie moja fryzjerka tez mi doradzala po prostu naturalny szampon. Mam nadzieje, ze ten bedzie dobry. Wieczorem po umyciu dam znac czy moje wlosy sa ladne, czy po prostu keartyna nienadaje sie do moich wlosow. Odzywke mam z keratyna wiec potrzymam pare minut na glowie.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Jesli chodzi o szampony dla dzieci to nie znazlam zadnego bez sodium Na dodatek w sklepie nikt sie na tym nie zna, jak to za granica...
czyli nie masz tam takich szamponów dla dzieci jak HIPP czy BABYDREAM? Może powinnaś spróbować encanto (nie pamietam czy robiłas) a nie jakiś magicznych fryzjerskich naciąganych środków niby prostujących?

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-03-22, 13:13   #1970
tulipanek92
Przyczajenie

[QUOTE=pszczola2000;330757 83]
Cytat:
Napisane przez tulipanek92 Pokaż wiadomość

czyli nie masz tam takich szamponów dla dzieci jak HIPP czy BABYDREAM? Może powinnaś spróbować encanto (nie pamietam czy robiłas) a nie jakiś magicznych fryzjerskich naciąganych środków niby prostujących?
Kupilam zwykly szampon naturalny, ktore doradzila mi sprzadawczyni, od razu zczaila, ze szukam cos co moge stosowac po zabiegu keratynowym. Wczoraj fryzjerka zrobila mi ten zabieg drugi raz, bo 2 tygodnie temu nie wyszedl.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Tak po za tym jak zaplacilam za ten zabieg 60 funtow nie liczac szamponow i odzywek...to chce efekty. Jak nie wyjdzie to dam sobie z tym spokoj, ale jak narazie chce uzyc dobrych szamponow zeby byl efekt itd.
tulipanek92 jest offline  
Stary 2012-03-22, 14:21   #1971
lukrecja222
Zakorzenienie

ostatnio znowu podczytuję ten wątek, bo encanto robiłam sobie już 2 razy i zawsze byłam zadowolona. I teraz planuję obciąć włosy i znowu sobie zrobić, bo zostało mi jeszcze na jeden zabieg.
Zastanawiam się nad tym, że niektórym z Was zabieg nie wychodzi. Gdzie kupujecie encanto? Czy ze sprawdzonego źródła. Ja kiedyś zamawiałam z Wizazankami z USA, ale teraz też się zastanawiam skąd kupić, jak będę chciała robić kolejny raz. Mam obawy co do allegro, bo słyszałam, że rozcieńczają te preparaty i może właśnie dlatego zabiegi nie wychodzą?
lukrecja222 jest offline  
Stary 2012-03-22, 14:30   #1972
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ostatnio znowu podczytuję ten wątek, bo encanto robiłam sobie już 2 razy i zawsze byłam zadowolona. I teraz planuję obciąć włosy i znowu sobie zrobić, bo zostało mi jeszcze na jeden zabieg.
Zastanawiam się nad tym, że niektórym z Was zabieg nie wychodzi. Gdzie kupujecie encanto? Czy ze sprawdzonego źródła. Ja kiedyś zamawiałam z Wizazankami z USA, ale teraz też się zastanawiam skąd kupić, jak będę chciała robić kolejny raz. Mam obawy co do allegro, bo słyszałam, że rozcieńczają te preparaty i może właśnie dlatego zabiegi nie wychodzą?

ja kupiłam z allegro ten w oryginalnych butelkach i był ok, dokupiłam z odlewek na następny zabieg u innego sprzedawcy, polecała go któraś z wizażanek, ale czy ok to dopiero za kilka miesięcy sprawdzę

preparat i tak jest jak na moje oko dość rzadki, nie wyobrażam sobie go rozcieńczać, bez sensu, nie wiem co by można było na tym zarobić

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-22, 16:33   #1973
Isabells
Raczkowanie

Ja potrzebuję porady... ;p Naprawdę bardzo bardzo.

Otóż prostuję włosy zabiegiem Keratin Complex od 3 lat - są idealnie proste prócz odrośniętej części i trzyma się to to z 5-6 miesięcy i dopiero po 5 zaczęłam zauwaqżać pierwsze falowanie.
Ale cena powala....1000zł na pół roku. a włosy mam nawet nie do łopatek.

Widze, że Global Keratin, Encanto i inne są nieco tańsze.
Ale teraz pytanie - jak prostują?
Trudno jest w całym tym dłuuugim wątku znaleźć jakieś zdjęcia i porównanie tych zabiegów.
Dodam, że mam włosy tak kręcone jak murzynki - w stylu afro...i oczywiście pierzące się, więc jak rozczeszę wychodzi z tego kopa siana - i to na serio - w odległości jakichś 5 cm od głowy we wszytskich stronach. Taki hm... pudelek ;p I za wszelką cenę chcę je utrzymać proste.
Tylko nie bardzo mnie stać na tysiąc złotych co pięć miesięcy.
500zł - 600 zł to zupełnie inna bajka by była.

Więc czy te zabiegi z tańszych dadzą taki efekt jak Keratin Complex, który stosowałam? Bo efekt jest super, ale kieszeń boli i zwyczajnie mnie już nie stać.
Szczególnie że szampon K.C. kosztuje 100 zł i odzywka kolejne 100 zł ;p.

Dodam że jak cyztam o sposobie przeprowadzania zabiegu to to wygląda na to samo. Jedyną różnicę jaką wyczytałam to to, że Encanto śmierdzi, Global Keratin nie.
A Keratin Complex - z własnego doświadczenia - niby ma zapach ok... jak jabłka "prażone" w toffi - ale jest tak intensywny, że wżyna się w nos i strasznie boli i oczy łzawią i oddychać się nie da podczas zabiegu momentami ;p

Edytowane przez Isabells
Czas edycji: 2012-03-22 o 16:38
Isabells jest offline  
Stary 2012-03-22, 17:48   #1974
Paulinka675
Zakorzenienie

oto zdjęcia przed i po z przed pół roku i już długość i kolor nieaktualne ale efekt widać, włosy oczywiście mam na zdjęciu wysuszone jedynie za pomocą suszarki

mi też ok 4-5 miesiąca zaczęły sie robić delikatne fale, no ale ja mam mniejszy skręt

a ten szampon dołączony do zabiegu to można potem na codzień stosować?? chyba nie bardzo tak mi się wydaje, a właśnie patrzę, że na allegro ktoś próbuje go opchnąć pisząc, że jest przeznaczony do włosów po zabiegu lol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (39,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg en.jpg (20,6 KB, 150 załadowań)

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Czas edycji: 2012-03-22 o 17:54
Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-22, 18:12   #1975
Isabells
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
oto zdjęcia przed i po z przed pół roku i już długość i kolor nieaktualne ale efekt widać, włosy oczywiście mam na zdjęciu wysuszone jedynie za pomocą suszarki

mi też ok 4-5 miesiąca zaczęły sie robić delikatne fale, no ale ja mam mniejszy skręt

a ten szampon dołączony do zabiegu to można potem na codzień stosować?? chyba nie bardzo tak mi się wydaje, a właśnie patrzę, że na allegro ktoś próbuje go opchnąć pisząc, że jest przeznaczony do włosów po zabiegu lol
A to to Encanto jak rozumiem. Efekty ładne . Takie jak moje po Keratin Complex. I jakby takie się utrzymywały do 4-5 miesięcy to byłabym całkiem zadowolona.
Ciekawa jestem czy Global Keratine działa tak samo.

Co do falowania - falowały mi się po pierwszym. Po 6 zabiegach co 5 miesięcy teraz jestem w 7 miesiącu ,(bo mnie na K.C zwyczajnie już nie bardzo stać) i tylko odrośnięte się kręcą.
Masz widzę tą wygodę, że włosy z 3 cm od nasady masz naturalnie w miarę proste .
Ja mam włosy grube ale hm.. leciutkie. Pierwsze 2 cm już się zwijają i trzeba doprostowywać

A jakaś podpowiedź ile Encanto może kosztować, ale u fryzjera? Przeglądam te strony, ale cennika nie podają. Trzeba będzie dzwonić ;p

Edytowane przez Isabells
Czas edycji: 2012-03-22 o 18:16
Isabells jest offline  
Stary 2012-03-22, 19:07   #1976
Paulinka675
Zakorzenienie

conajmniej 6cm mam proste, potem się zaczyna robić na kilku pasmach fala także przynajmniej w tej kwestii mam farta

http://www.milekdesign.pl/?page_id=11

nie wiem skąd jesteś, ten salon jest w warszawie cena 450-800

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Czas edycji: 2012-03-22 o 19:10
Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-03-22, 19:42   #1977
Isabells
Raczkowanie

Cytat:
conajmniej 6cm mam proste, potem się zaczyna robić na kilku pasmach fala także przynajmniej w tej kwestii mam farta

http://www.milekdesign.pl/?page_id=11

nie wiem skąd jesteś, ten salon jest w warszawie cena 450-800
Jestem spod Sieradza Do Warszawy za daleko.

Btw ty to masz śliczne to loki. ja mm coś jak hmm to:
http://img.interia.pl/pomponik/nimg/...ty_2912803.jpg
po rozszesaniu szop pracz

Edytowane przez Isabells
Czas edycji: 2012-03-22 o 20:14
Isabells jest offline  
Stary 2012-03-22, 21:41   #1978
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000

Paulinka675, naprawde śliczne masz te loki, ja bym lepiej zadbała o nie.

Gdybyś była z Gdyni to chętnie bym Ci zrobiła ten zabieg Bo bardzo lubie takie rzeczy
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-03-22, 22:30   #1979
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:

Dziewczyno, co Ty chcesz, przecież Ty masz śliczne loczusie Ale Encanto ładnie u Ciebie chwyciło

Co do szamponu- masz rację. Przed zabiegiem potrzebny jest mocno oczyszczający szampon, który nie nadaje się do włosów po zabiegu Tzn. podejrzewam, że nie musi on u każdego niwelować efektu gładkości, ale ja bym nie ryzykowała
weegirl jest offline  
Stary 2012-03-23, 00:17   #1980
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Paulinka675, naprawde śliczne masz te loki, ja bym lepiej zadbała o nie.

próbowałam, nie wyszło mi

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości