Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-17, 18:29   #2101
pszczola2000
Rozeznanie

Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

uwielbiam proste ale jak bym miała takie jak Twoje to bym ich nie prostowała!!!
rewelacyjne przed zabiegiem!! Po też proste

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-04-17, 20:40   #2102
laura039
Raczkowanie

Cóż wczoraj dostałam paczke z zestawem encanto odrazu zrobiłam i postanowiłam pokazać efekt który jest naprawde fajny chociaż zapach strasznie drażni.
pierwsze zdjecie (widać bardzo zniszczone) przed, drugie po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yyyy.jpg (16,8 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (15,1 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez laura039
Czas edycji: 2012-04-17 o 20:41
laura039 jest offline  
Stary 2012-04-17, 21:48   #2103
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
te oba sklady skopiowalam z aukcji, a na aukcji wystawiane jest encanto....
to co ja mam teraz zrobic z wlosami? tzn czego uzywac? ten szpamon klorane jest bardzo lagodny, wydaje sie byc ok, jest z apteki.
No wlasnie encanto niby ma poprawic stan wlosow, to czemu radzisz odczekac?

w aptece mają buble, przynajmniej w większości

możesz kupić Node z Biodermy ten jest dopiero delikatny, albo w sklepie ze zdrową żywnością organiczny Urterkram

odzywki możesz też kupić w organicznym sklepie ewentualnie te garniery naturalna pielęgnacja są niezłe ale warto coś do nich dodać np, półprodukty z mazideł

encanto poprawia stan włosow WIZUALNIE, ja mam proste niby ale nadal są zniszczone i łamią się' w dodatku końce na długości ok 8-10cm są już inne w dotyku niż reszta włosów i niebawem będę musiała to obciąć

dodatkowo końcówki ciągną mi się jak guma po każdym myciu włosów! nie mam pojęcia czemu, może nie tyle sam zabieg niszczy włosy jednak wogóle ich nie regeneruje i myślę, że słabo dopuszcza w głąb skladniki odzywcze

spójrzcie na skład i powiedzcie mi czy mogę sobie psikać tym skalp czy nie zaszkodzi keratynie? wydaje mi się że nie, to odzywka Jantar
Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-04-17 o 22:03
Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-04-17, 22:46   #2104
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
ale mi chodzi o umycie włosów podczas robienia zabiegu. Umycie tym szamponem z zestawu. Trzeba je później rozczesac by nałożyć keratyne.

I wtedy jest ból z rozczesaniem ;]
Aaa... no tak, to prawda, chociaż na szczęście ja się nie musiałam z tym męczyć

Cytat:
Napisane przez pinula30 Pokaż wiadomość

Codzienne mycie: Babydream
Maska dwa razy w tygodniu: Kallos latte
Olejek raz w tygodniu na noc: Vatika kokosowy
Na końcówki: CHI jedwab na zmiane z CHI Keratin mist

Trzeba by mi jeszcze jakas codzienna odżywke po każdym myciu. Co polecacie i wogóle co myslicie o takiej pielęgnacji??

Prosze o opinie bo sie nie znam jakos specjalnie na tym wszystkim,
Wiesz, pytanie czego akurat Twoje włosy będą potrzebowały po zabiegu. Ja się nie do końca zgodzę z Dziewczynami- jak dla mnie CHI keratin mist będzie ok, ostatecznie ma jednak w składzie proteiny, może nie keratynę, ale zawsze coś. Na początku Vatika może być niepotrzebna, aczkolwiek teoretycznie olej kokosowy chroni włosy przed utratą keratyny w czasie mycia, więc można olejować. Co do jedwabiu to nie wiem jak będzie u Ciebie, u mnie on tak miesiąc-dwa po zabiegu za bardzo obciążał i zlepiał włosy

Cytat:
Napisane przez cwiatek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w którym preparacie jest ten kwas mrówkowy? Chodzi mi o to, czy jest tylko w tej odżywce, czy w szamponie, a może we wszystkim?
To nie jest kwas, tylko aldehyd. Aldehyd mrówkowy, czyli formaldehyd, znajduje się w preparacie prostującym. Wg mnie w odżywce też, ale w składzie INCI go nie ma. W szamponie go nie ma, bo i po co? Szampon ma tylko oczyścić włosy przed zabiegiem

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Zgodnie z zapowiedzią przesyłam moje zdjęcia przed i po CocoChoco.
Niestety zdjęcia nie oddają całkowicie efektu na żywo :-(
No i mam cieniowanie mocno włosy więc nie jest to tafla jak u równych na całej długości ale i tak bardzo się błyszczą i są gładziutkie

Pozdrawiam
Masz bardzo ładne włosy, ale jeśli chodzi o efekt po, to były związane? Bo taką falkę masz i to mocno zarysowaną

Cytat:
Napisane przez laura039 Pokaż wiadomość
Cóż wczoraj dostałam paczke z zestawem encanto odrazu zrobiłam i postanowiłam pokazać efekt który jest naprawde fajny chociaż zapach strasznie drażni.
Oj, ale Ty musiałaś dać swoim włosom w kość Efekt po bardzo ładny, ale to jest przed pierwszym myciem?

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość

encanto poprawia stan włosow WIZUALNIE, ja mam proste niby ale nadal są zniszczone i łamią się' w dodatku końce na długości ok 8-10cm są już inne w dotyku niż reszta włosów i niebawem będę musiała to obciąć

dodatkowo końcówki ciągną mi się jak guma po każdym myciu włosów! nie mam pojęcia czemu, może nie tyle sam zabieg niszczy włosy jednak wogóle ich nie regeneruje i myślę, że słabo dopuszcza w głąb skladniki odzywcze

spójrzcie na skład i powiedzcie mi czy mogę sobie psikać tym skalp czy nie zaszkodzi keratynie? wydaje mi się że nie, to odzywka Jantar
Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool
Co do efektu czysto WIZUALNEGO naprawienia włosów to zgadzam się w 100%, włosy są po prostu oblepione preparatem, ale też nie odniosłam wrażenia jakoby sam zabieg niszczył je.

Co do Jantara- wcieraj śmiało U mnie nawet Seboradin na alkoholu nie niwelował efektu gładkości A glikol propylenowy nie zaszkodzi
weegirl jest offline  
Stary 2012-04-18, 06:58   #2105
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:

wow!! Bez obrazy oczywiście ale co za lew

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2012-04-18, 11:23   #2106
laura039
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Oj, ale Ty musiałaś dać swoim włosom w kość Efekt po bardzo ładny, ale to jest przed pierwszym myciem?
po 1-szym myciu

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
wow!! Bez obrazy oczywiście ale co za lew
no strasznie zawsze wygladałam ogólnie to ja mam własnie takie dziwne włosy,ale przez farbowania ,prostowania bardzo się zniszczyły
laura039 jest offline  
Stary 2012-04-18, 12:16   #2107
kicia069
Zadomowienie

Cytat:

rzeczywiście bardzo zniszone były ale teraz wizualnie jest w miarę dobrze. Czym tak zniszczyłaś kłaczki?

jej jak ja już sie nie mogę doczekać weekendu i zrobić to encanto

dziewczyny a jak ja farbowałam 3 tygodnie temu to kolor mi sie nie zmieni? bo podobno robi sie czasem jaśniejszy
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-18, 12:27   #2108
laura039
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
rzeczywiście bardzo zniszone były ale teraz wizualnie jest w miarę dobrze. Czym tak zniszczyłaś kłaczki?
prostownica i farby,ale przynajmniej po encanto lepiej wyglądają
laura039 jest offline  
Stary 2012-04-18, 12:43   #2109
gagatek461
Raczkowanie

Cytat:

jej jak ja już sie nie mogę doczekać weekendu i zrobić to encanto

dziewczyny a jak ja farbowałam 3 tygodnie temu to kolor mi sie nie zmieni? bo podobno robi sie czasem jaśniejszy

Zmieni i to sporo ;p tzn przy ciemnych na pewno.
gagatek461 jest offline  
Stary 2012-04-18, 13:49   #2110
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Zmieni i to sporo ;p tzn przy ciemnych na pewno.
nie dobrze, dziś chciałam zamówić kłaczki clip in na przedłuzenie i teraz nie jestem pewna czy kolor będzie dobry jak będę po encanto
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-18, 18:37   #2111
SweetDangerous
Przyczajenie

Smile Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam wizazanki
od jakiegoś czasu podczytuje wątek
Encanto wypatrzyłam jakiś rok temu, w końcu się zebrałam i zamówiłam Encanto z allegro odlewane chyba 50 ml od blidzis2702 na początku się bałam, ale dziewczyny pisały że jest ok
Włosy mam beznadziejne, fale które się puszą nie mogę sobie z nimi poradzić, a od prostownicy dużo włosów mi wypada i do tego się łamią, najchętniej bym moją prostownice wyrzuciła
Właśnie jestem w trakcie zabiegu, niestety robię go sama, ale jakoś daje rade, oczy szczypią strasznie.
Nie wiem jak będzie z tą pielęgnacją, nie odnajduję się w składach kosmetyków, ale mam nadzieje że mi pomożecie
Uciekam suszyć i prostować włosy efektem się z wami podzielę później wstawię jakieś fotki, trzymajcie kciuki żeby mi włosy nie wypadły
SweetDangerous jest offline  
Stary 2012-04-18, 19:18   #2112
pszczola2000
Rozeznanie

pamiętaj by włosy były oblepione keratyną, a pozniej odzywka, a jak masz odlewki to ciezko bedzie ale moze CI starczy. Pamietaj o koncówkach by były dobrze oblepiione tym,

no i czekamy na efekty

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2012-04-18, 21:00   #2113
Zarowa
Przyczajenie

Robiłam zabieg 4 dni temu, włosy są bardzo oklapnięte. Czy jest możliwe użycie środka zwiększającego objętość po zabiegu? Czytałam o sprayu nivea, jednak został wycofany ze sprzedaży Jest jakaś alternatywa dla niego? Istnieje produkt zwiększający objętość po zabiegu o bezpiecznym składzie?
Zarowa jest offline  
Stary 2012-04-18, 21:24   #2114
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Zarowa Pokaż wiadomość
Robiłam zabieg 4 dni temu, włosy są bardzo oklapnięte. Czy jest możliwe użycie środka zwiększającego objętość po zabiegu? Czytałam o sprayu nivea, jednak został wycofany ze sprzedaży Jest jakaś alternatywa dla niego? Istnieje produkt zwiększający objętość po zabiegu o bezpiecznym składzie?

wez zwykły szampon drogeryjny i myj nim sam skalp, możesz nawet dwa razy

na drugi raz encanto nakladaj trochę dalej od nasady bo powiem ci że samoistnie bez specjalnego wypłukania oklap będzie sie trzymał ok 1,5 miesiąca

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2012-04-19, 10:22   #2115
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SweetDangerous Pokaż wiadomość
Witam wizazanki
od jakiegoś czasu podczytuje wątek
Encanto wypatrzyłam jakiś rok temu, w końcu się zebrałam i zamówiłam Encanto z allegro odlewane chyba 50 ml od blidzis2702 na początku się bałam, ale dziewczyny pisały że jest ok
Włosy mam beznadziejne, fale które się puszą nie mogę sobie z nimi poradzić, a od prostownicy dużo włosów mi wypada i do tego się łamią, najchętniej bym moją prostownice wyrzuciła
Właśnie jestem w trakcie zabiegu, niestety robię go sama, ale jakoś daje rade, oczy szczypią strasznie.
Nie wiem jak będzie z tą pielęgnacją, nie odnajduję się w składach kosmetyków, ale mam nadzieje że mi pomożecie
Uciekam suszyć i prostować włosy efektem się z wami podzielę później wstawię jakieś fotki, trzymajcie kciuki żeby mi włosy nie wypadły
nie bałaś się robić sama? ja bym pewnie tył niedokładnie wyprostowała, kusisz mnie bo ja musze czekać do weekendu a takto bym też sobie sama zrobiła
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-19, 12:07   #2116
SweetDangerous
Przyczajenie

Rzczeczywiście, jeśli chodzi o odlewane entanco to ledwo mi starczyło keratyny, a włosy mam do ramion i jest ich mało.
Na razie wyglądają fajnie, chociaż są oklapnięta
Czy z kolejnym myciem będzie lepiej?

Pewnie że się bałam sama, mama musiała zostać w pracy, a ja już niemogłam dłużej czekać nie było latwo.
Susząc wlosy płakałam, tak strasnie piekło w oczy.
Sama robiłam włosy jakies 4h
Stary 2012-04-19, 12:52   #2117
anulita30
Raczkowanie

Ja swoją przygodę z encanto rozpoczęłam w grudniu 2010. Efekt był cudem dla moich włosów Pierwszy raz faktycznie szczypało tak że łzy leciały strasznie. Drugi raz robiony miałam w maju i już tak nie szczypało. Encanto zaraziłam kilka koleżanek które też są zachwycone. Trzeci raz robiony miałam w sierpniu 2011, za każdym razem wychodziło dobrze pomimo że prostownica 210 stopni. A we wrześniu dowiedziałam się że jestem w ciąży a że encanto nie poleca się kobietom w ciąży i karmiącym trzeba było poszukać czegoś innego. Pomimo że qod ma swoich zwolenników jak i przeciwników w grudniu zakupiłam 100 ml za 220 zł myśląc że starczy na 2 razy, tak żeby zrobić i na koniec ciąży. Niestety nie starczyło a dla porównania encanto lepiej prostuje, używałam qod red bo bardziej zależało mi na wyprostowaniu. Jedyny plus qoda taki że włosy się nie przetłuszczałyi nie szczypało. Koniec ciąży za 3 tygodnie, mam jeszcze w planie karmić piersią,włosy już się kręcą, encanto stoi i czeka ale zrobić nie mogę a qod red nie ma na aukcjach od jakiegoś czasu. Dziś poczytałam o tym coco choco i może byłby dobry ale najmniejszy zestaw 270 zł a jak efekt będzie do d..... to szkoda kasy.Więc jak ktoś zrobi to niech pisze jakie efekty. Chyba że ktoś ma inny pomysł ...
anulita30 jest offline  
Stary 2012-04-19, 13:04   #2118
iwona200
Zakorzenienie

Dostałam właśnie encanto (odlewki) z allegro. W instrukcji jest napisane, że aby uniknąć efektu "przylizu" trzeba prostować trzymając włosy w górze - próbowałyście? Robiłam już 2 razy encanto i ten oklap był dla mnie troche uciążliwy A może macie jakieś inne sposoby?
iwona200 jest teraz online  
Stary 2012-04-19, 13:14   #2119
JanePanzram
Zakorzenienie

Cytat:
W instrukcji jest napisane, że aby uniknąć efektu "przylizu" trzeba prostować trzymając włosy w górze - próbowałyście?
Tak. I nie uniknęłam
Zresztą: i tak nie nakładasz tego u samej nasady, tylko trochę od głowy. Ale jakbym nakładała jeszcze raz, to bym po prostu zrobiła gdzieś 5-centymetrową przerwę od głowy. Żeby po prostu było co podnosić - tamten fragment byłby, mam nadzieję, skłonny do podnoszenia po prostu.
Ale ja nie mam całej burzy włosów, ponadto mam cienkie. Sądzę, że to najbardziej sprzyja oklapowi: włosy stają się gładkie (śliskie) no i stają się grubsze, cięższe.

Ale nakładać nie zamierzam za bardzo: encanto miało mi poradzić na zniszczone włosy. I to zrobiło, nie mam pierza, puchu, takich historii. I chcę jednak mimo wszystko, aby włosy mi się kręciły ciekawa jestem, czy da się zrobić encanto tak, aby włosy były po nim kręcone. Jakąś lokówką czy czym?

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-04-19 o 13:20
JanePanzram jest offline  
Stary 2012-04-19, 13:39   #2120
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Rzczeczywiście, jeśli chodzi o odlewane entanco to ledwo mi starczyło keratyny, a włosy mam do ramion i jest ich mało.

Pewnie że się bałam sama, mama musiała zostać w pracy, a ja już niemogłam dłużej czekać nie było latwo.

masz zdjęcia? Wstawisz?

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2012-04-19, 13:58   #2121
SweetDangerous
Przyczajenie

Tak, jak będę w domu to wstawie
Mam prośbę do was prośbę, wstawcie link do jakieś keratyny ktorą można dodać do szamponu i odżywki, szukałam w internecie ale znalazłam w sprayu jakieś produkty ale nie wiem czy taka może być.
Stary 2012-04-19, 18:42   #2122
gagatek461
Raczkowanie

Cytat:
Tak, jak będę w domu to wstawie
Mam prośbę do was prośbę, wstawcie link do jakieś keratyny ktorą można dodać do szamponu i odżywki, szukałam w internecie ale znalazłam w sprayu jakieś produkty ale nie wiem czy taka może być.
http://mazidla.com/index.php?option=...hk=1&Itemid=10

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Tak. I nie uniknęłam
Zresztą: i tak nie nakładasz tego u samej nasady, tylko trochę od głowy. Ale jakbym nakładała jeszcze raz, to bym po prostu zrobiła gdzieś 5-centymetrową przerwę od głowy. Żeby po prostu było co podnosić - tamten fragment byłby, mam nadzieję, skłonny do podnoszenia po prostu.
Ale ja nie mam całej burzy włosów, ponadto mam cienkie. Sądzę, że to najbardziej sprzyja oklapowi: włosy stają się gładkie (śliskie) no i stają się grubsze, cięższe.

Ale nakładać nie zamierzam za bardzo: encanto miało mi poradzić na zniszczone włosy. I to zrobiło, nie mam pierza, puchu, takich historii. I chcę jednak mimo wszystko, aby włosy mi się kręciły ciekawa jestem, czy da się zrobić encanto tak, aby włosy były po nim kręcone. Jakąś lokówką czy czym?
Wydaje mi się, że nie, bo keratyna ma własnie właściwości prostujące.

Cytat:

U mnie po pierwszym myciu były jeszcze bardziej przyklapnięte. Dopiero teraz, po 1,5 miesiąca są znośne
gagatek461 jest offline  
Stary 2012-04-19, 20:08   #2123
martalady83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Ja swoją przygodę z encanto rozpoczęłam w grudniu 2010. Efekt był cudem dla moich włosów Pierwszy raz faktycznie szczypało tak że łzy leciały strasznie. Drugi raz robiony miałam w maju i już tak nie szczypało. Encanto zaraziłam kilka koleżanek które też są zachwycone. Trzeci raz robiony miałam w sierpniu 2011, za każdym razem wychodziło dobrze pomimo że prostownica 210 stopni. A we wrześniu dowiedziałam się że jestem w ciąży a że encanto nie poleca się kobietom w ciąży i karmiącym trzeba było poszukać czegoś innego. Pomimo że qod ma swoich zwolenników jak i przeciwników w grudniu zakupiłam 100 ml za 220 zł myśląc że starczy na 2 razy, tak żeby zrobić i na koniec ciąży. Niestety nie starczyło a dla porównania encanto lepiej prostuje, używałam qod red bo bardziej zależało mi na wyprostowaniu. Jedyny plus qoda taki że włosy się nie przetłuszczałyi nie szczypało. Koniec ciąży za 3 tygodnie, mam jeszcze w planie karmić piersią,włosy już się kręcą, encanto stoi i czeka ale zrobić nie mogę a qod red nie ma na aukcjach od jakiegoś czasu. Dziś poczytałam o tym coco choco i może byłby dobry ale najmniejszy zestaw 270 zł a jak efekt będzie do d..... to szkoda kasy.Więc jak ktoś zrobi to niech pisze jakie efekty. Chyba że ktoś ma inny pomysł ...
Jakbym siebie czytala...
Ja tez jestem fanka encanto, robilam juz 6 razy. Od kiedy jestem w ciazy éncanto nie uzywam, bo nie wolno, tylko kombinuje z suszarkami obrotowymi itp, ale tylko wlosy jeszcze bardziej sie przesuszaja. Na szczescie encanto jeszcze troszke trzyma, a robilam zabieg ostatni raz we wrzesniu. Teraz czekam na QOD czerwony, bo juz straszne rzeczy na glowie mi sie robia. Kolezanka przywiezie mi po weekendzie, mam nadzieje, ze jakies efekty beda, oczywiscie nie to samo co encanto, ale chociaz troche lepiej sie bede prezentowac. A cocochoco tezmam zamiar wyprobowac. Drogo co prawda, ale w Szwecji sciecie z modelowaniem tylko troche tansze, wiec mi sie oplaca, a co.
martalady83 jest offline  
Stary 2012-04-19, 23:29   #2124
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Może jakaś organizatorka podjęłaby się zorganizowania zamówienia bezpośrednio od producenta z ebaya: encantodobrasil ?
Kiedyś przy takiej większym zamówieniu zestaw wyszedł koło 170zł, bo sprzedawca dał duży rabat
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2012-04-20, 06:11   #2125
kicia069
Zadomowienie

Cytat:

skusiłaś mnie i też sama zrobiłam wczoraj oj piekło strasznie, ryczałam jak oszalała a w gardle szczypało, pomogło mi troszkę żucie parę gum miętowych na raz..

najgorsze było to ze mama raz na jakis czas wchodziła do łazienki w trakcie robienia ( na chwileczkę) a potem jak ją zobaczyłam to miała jedno oko całe czerwone z takimi czerwonymi żyłkami i mówiła ze nie wie od czego to... a ja chyba wiem to przez moje eksperymenty

w każdym razie włosy straciły chyba wiecej niż połowę objętości, są proste i teraz aż sie je boje umyć pierwszy raz czy efekt nie zniknie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie encanto (odlewki) z allegro. W instrukcji jest napisane, że aby uniknąć efektu "przylizu" trzeba prostować trzymając włosy w górze - próbowałyście? Robiłam już 2 razy encanto i ten oklap był dla mnie troche uciążliwy A może macie jakieś inne sposoby?
ja jeszcze susząc pasmo po paśmie miałam głowę pochyloną w dół tak jak szusze zawsze na objętość, tylko ze teraz rano mnie kark boli bo dość długo tak się pochylałam i prostowałam też tak trzymając w górze, w efekcie włosy są odbite od nasady a reszta wiadomo oklapła

aaa i nakładałam 2 cm od nasady bo przy skalpie mi sie nie kręcą i myslę ze to też ma wpływ na `oklap`

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
Jakbym siebie czytala...
Ja tez jestem fanka encanto, robilam juz 6 razy. Od kiedy jestem w ciazy éncanto nie uzywam, bo nie wolno, tylko kombinuje z suszarkami obrotowymi itp, ale tylko wlosy jeszcze bardziej sie przesuszaja. Na szczescie encanto jeszcze troszke trzyma, a robilam zabieg ostatni raz we wrzesniu. Teraz czekam na QOD czerwony, bo juz straszne rzeczy na glowie mi sie robia. Kolezanka przywiezie mi po weekendzie, mam nadzieje, ze jakies efekty beda, oczywiscie nie to samo co encanto, ale chociaz troche lepiej sie bede prezentowac. A cocochoco tezmam zamiar wyprobowac. Drogo co prawda, ale w Szwecji sciecie z modelowaniem tylko troche tansze, wiec mi sie oplaca, a co.
chcesz robić QOD w ciąży???

aaaa i jeszcze jedno, ja sie pytam gdzie ten mega blask po encanto? mi błyszczą tak jak zawsze jak mam wyprostowane
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-20, 10:41   #2126
pszczola2000
Rozeznanie

ja brałam u bidzisa, i u go-ka wcześniej, wszystko ok

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2012-04-20, 12:12   #2127
kicia069
Zadomowienie

też u niego brałam i mi się rozlał szampon, ale na tyle ze mi go jeszcze starczyło, dobrze ze to nie keratyna sie rozlała...

poza tym ok

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

robi któraś z was włosy srebrzykiem zeby ochłodzić kolor ( płukanka fioletowa) nie zaszkodzi takie płukanie keratynie? szukam i szukam a znaleźć informacji nie mogę
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-20, 12:36   #2128
kicia069
Zadomowienie

Dodaje jeszcze zdjęcia po encanto, niestety z kamerki bo nie mam na chwilę obecną aparatu

napisze jeszcze ze włosy mi pojaśniały i zaczeły się ELEKTRYZOWAĆ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg encanto 1.jpg (20,7 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg encanto 2.jpg (21,7 KB, 124 załadowań)
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-20, 13:39   #2129
anulita30
Raczkowanie

Ja też nie mogłam stosować ani hippa ani baby dream bo włosy nie chciały się się rozczesywać. Kupiłam szampon z barwy tatro-chmielowy. Nie ma silikonów. Jak dla mnie dużo lepszy od w/w. Do tego odżywka garniera żółta tak jak radziły dziewczyny. Próbowałam taż nutri odbudowa ale jednak wróciłam do garniera.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

A jeśli chodzi o płukankę to na pewno było o tym gdzieś na początku że można Joanny . Też stosowałam srebrną.
anulita30 jest offline  
Stary 2012-04-20, 13:48   #2130
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Dodaje jeszcze zdjęcia po encanto, niestety z kamerki bo nie mam na chwilę obecną aparatu

napisze jeszcze ze włosy mi pojaśniały i zaczeły się ELEKTRYZOWAĆ
norma ;]

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Ja też nie mogłam stosować ani hippa ani baby dream bo włosy nie chciały się się rozczesywać. Kupiłam szampon z barwy tatro-chmielowy. Nie ma silikonów. Jak dla mnie dużo lepszy od w/w. Do tego odżywka garniera żółta tak jak radziły dziewczyny. Próbowałam taż nutri odbudowa ale jednak wróciłam do garniera.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

A jeśli chodzi o płukankę to na pewno było o tym gdzieś na początku że można Joanny . Też stosowałam srebrną.
zawiera Sodium Chloride

Go włoski Go!

(70cm)

Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości