Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-04, 14:39   #2521
Harakiri
Rozeznanie

Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

W końcu poo. Ciężko było bo nigdy sobie wlosów nie farbowałam itp. więc nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Prostowałam od czasu do czasu czyli średnio raz na 2 miesiące. Jak narazie jestem super zadowolona z efektu tylko martwi mnie to, że moje nie są takie lejące jak wasze. Boje się że może to znaczyć że sobie je spaliłam i dlatego? Wieczorem umyję włosy i zobaczę. Po pierwszym myciu byłoby to już widać czy po paru dopiero?
Nakładałam keratyne i odżywkę jakieś 4-5 cm od głowy więc nie są oklapnięte.
Fotki wrzucę później bo muszę pozmniejszać a jeść mi się już chce
Harakiri jest offline  
Stary 2012-07-04, 15:40   #2522
Emilcia_1616
Zakorzenienie

odrazu widac roznice

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2012-07-04, 17:26   #2523
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
W końcu poo. Ciężko było bo nigdy sobie wlosów nie farbowałam itp. więc nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Prostowałam od czasu do czasu czyli średnio raz na 2 miesiące. Jak narazie jestem super zadowolona z efektu tylko martwi mnie to, że moje nie są takie lejące jak wasze. Boje się że może to znaczyć że sobie je spaliłam i dlatego? Wieczorem umyję włosy i zobaczę. Po pierwszym myciu byłoby to już widać czy po paru dopiero?
prawdopodobnie za dużo odżywki spłukałaś

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-07-04, 17:28   #2524
brzydkie
Rozeznanie

Cytat:
a mam pytanie mowisz ze masz naturalny kolor a jaki>?powiedz mi czy nie wplynelo encanto na kolor?

bo ja nie chce tego
pozdrawiami tez czekam na foty

JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-07-04 o 17:30
brzydkie jest offline  
Stary 2012-07-04, 17:57   #2525
Harakiri
Rozeznanie

No, w końcu udało mi się zdjęcia załadować.
Brzydkie - na kolor włosów mi nic nie wpłynęła, mam takie same jak miałam.
Pszczoła z tą odżywką może i tak bo najpierw chciałam ją tylko ręcznikiem troche zetrzeć ale mi się wtedy takie dredy zrobiły to wzięłam tylko głowę pod wodę i szybko wyjęłam, nawet nie płukałam jakoś specjalnie tylko tak chop ciup no ale może i to za dużo było.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04072012220ok.jpg (87,3 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04072012222ok.jpg (187,4 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04072012232ok.jpg (121,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04072012238ok.jpg (103,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04072012242ok.jpg (104,9 KB, 120 załadowań)
Harakiri jest offline  
Stary 2012-07-04, 20:25   #2526
Emilcia_1616
Zakorzenienie

a to sa juz wlosy po myciu? wygladaja pieknie! i wygladaja rowniez na lejace!
odrazu po zrobieniu encanto sa takie dziwne w dotyku i nie lejace, to przez te niesplukiwanie preparatow ale po umyciu jest lepiej

24.03.2016

Stary 2012-07-04, 20:28   #2527
maadelajn
Zakorzenienie

Cytat:
Brzydkie - na kolor włosów mi nic nie wpłynęła, mam takie same jak miałam.
Pszczoła z tą odżywką może i tak bo najpierw chciałam ją tylko ręcznikiem troche zetrzeć ale mi się wtedy takie dredy zrobiły to wzięłam tylko głowę pod wodę i szybko wyjęłam, nawet nie płukałam jakoś specjalnie tylko tak chop ciup no ale może i to za dużo było.
bardzo ładne
maadelajn jest offline  
Stary 2012-07-04, 20:50   #2528
brzydkie
Rozeznanie

sliczne tylko tenzabieg ejst bezpieczny w koncu substancja jest rakotworcza ponoc??

brzydkie jest offline  
Stary 2012-07-04, 20:50   #2529
Harakiri
Rozeznanie

Dopiero niedawno umyłam już "normalnym" szamponem i włosy jak na razie dalej proste. Wysuszyłam tylko troszeczkę bo tż śpi a nie chciałam już suszarką hałasu robić ale dalej są proste więc efekt osiągnięty Jutro zrobie zdjęcie.
W końcu mogę sobie robić normalne fryzury bo poprzednio z tymi pseudo lokami się nie dało nic porządnego zrobić. Tż tylko przeżywa że wolał poprzednie włosy hehe ale mówię mu że jak znowu mi się zaczną kręcić to będzie płakał że wolał proste.
Do tego jeszcze zaczynam pić drożdże i mam nadzieję że podrosną mi troche.

Brzydkie jakby ktoś robił to do końca życia tak co pare miesięcy to pewnie staloby się niebezpieczne ale tak o to nie sądze. Mi te wlosy w keratynie gdzieś do twarzy się też przyklejały i nic mi w tych miejscach nie było. Opary piekły w oczy czy nos ale coś za coś. Nie jest to przyjemny zabieg ale efekt to rekompensuje.

Edytowane przez Harakiri
Czas edycji: 2012-07-04 o 20:53
Harakiri jest offline  
Stary 2012-07-04, 21:09   #2530
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
sliczne tylko tenzabieg ejst bezpieczny w koncu substancja jest rakotworcza ponoc??
O formaldehydzie, z tego co pamiętam, było na chemii. W liceum. Może pora samemu trochę poczytać? Owszem, jest to substancja rakotwórcza szczególnie wtedy, gdy jesteśmy na jej działanie narażeni często (występuje ona chociażby w papierosach), ma ona mocne działanie drażniące i może być silnym alergenem. Dlatego tak ważne jest zachowanie środków ostrożności wymienionych w pierwszym wątku Ale o tym już było pisane mnóstwo razy...
weegirl jest offline  
Stary 2012-07-04, 21:22   #2531
LuvMSI
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
O formaldehydzie, z tego co pamiętam, było na chemii. W liceum. Może pora samemu trochę poczytać? Owszem, jest to substancja rakotwórcza szczególnie wtedy, gdy jesteśmy na jej działanie narażeni często (występuje ona chociażby w papierosach), ma ona mocne działanie drażniące i może być silnym alergenem. Dlatego tak ważne jest zachowanie środków ostrożności wymienionych w pierwszym wątku Ale o tym już było pisane mnóstwo razy...
własnie miałam to pisać, to bylo wałkowane z 1000x. co w dzisiejszych czasach nie jest rakotwórcze? myśle, że jak ktos raz na rok zrobi sobie taki zabieg w dobrze wietrzonym pokoju to nie umrze od tego
Stary 2012-07-04, 21:55   #2532
Zarowa
Przyczajenie

Hej dziewczyny,
Jestem po zabiegu Encanto bardzo zadowolona, jednak moim włosom brakuje objętości. Wiecie może jak poradzić sobie z takim przyklapem po zabiegu? Macie jakieś sposoby na uniesienie włosów u nasady? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
Zarowa jest offline  
Stary 2012-07-05, 06:06   #2533
aniabaniaa
Zakorzenienie

Cytat:

ale świetne! marzy mi się taka długość; długo zapuszczasz, robisz coś szczególnego? piszesz, że w planach masz drożdże - u mnie to odpada, bo boję się ze wyskoczą mi pryszcze niektóre dziewczyny tak właśnie reagują
Cytat:
W końcu mogę sobie robić normalne fryzury bo poprzednio z tymi pseudo lokami się nie dało nic porządnego zrobić. Tż tylko przeżywa że wolał poprzednie włosy hehe ale mówię mu że jak znowu mi się zaczną kręcić to będzie płakał że wolał proste.
Do tego jeszcze zaczynam pić drożdże i mam nadzieję że podrosną mi troche.

Brzydkie jakby ktoś robił to do końca życia tak co pare miesięcy to pewnie staloby się niebezpieczne ale tak o to nie sądze. Mi te wlosy w keratynie gdzieś do twarzy się też przyklejały i nic mi w tych miejscach nie było. Opary piekły w oczy czy nos ale coś za coś. Nie jest to przyjemny zabieg ale efekt to rekompensuje.
1. haha mój tez przezywal, do tej pory przezywa ;p
2.
Cytat:
Napisane przez Zarowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jestem po zabiegu Encanto bardzo zadowolona, jednak moim włosom brakuje objętości. Wiecie może jak poradzić sobie z takim przyklapem po zabiegu? Macie jakieś sposoby na uniesienie włosów u nasady? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
suszyc wlosy glową do dolu, suchy szampon?

aniabaniaa jest offline  
Stary 2012-07-05, 15:56   #2534
Harakiri
Rozeznanie

Aniabania właściwie to chyba już pare lat zapuszczam, właściwie ostatnio najkrótsze to miałam chyba niewiele poza ramiona ale to chyba z 6 lat temu było potem tak a to sobie sama podcinałam a to cieniowałam itp. teraz dopiero porządnie wyglądają. No i teraz spróbuje z drożdżami, też sie boję wysypu ale zaryzykuję
Wieczorem jeszcze wstawie jakies fotki.
Harakiri jest offline  
Stary 2012-07-05, 16:04   #2535
lizawietta
Zadomowienie

Zamówiłam encanto, teraz tylko pozostaje czekać na przesyłkę i przerobić pierwszą część wątku

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline  
Stary 2012-07-05, 18:45   #2536
brzydkie
Rozeznanie

encanto i global keratin to to samo? czy czyms sie rozni?

brzydkie jest offline  
Stary 2012-07-05, 20:36   #2537
Harakiri
Rozeznanie

Dzisiaj foty już po myciu, polożylam się z nie do końca suchymi więc się porobiło trochę fal ale później się rozprostowały. Na czubku tylko mam takie gniazdko bo tam mam te nie prostowane włosy i niektóre takie króciutkie jakieś co mi na boki odstają muszę je chyba przyciąć. Wybaczcie że się nie uczesałam do zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05072012245nowe.jpg (84,3 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05072012246nowe.jpg (98,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05072012248nowe.jpg (157,3 KB, 86 załadowań)
Harakiri jest offline  
Stary 2012-07-06, 06:15   #2538
Aria93
Zakorzenienie

Śliczne

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

A ja jednak zamawiam Choco
Aria93 jest offline  
Stary 2012-07-06, 23:56   #2539
espejo
Raczkowanie

miałam zabieg z encanto robiony 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona ale od paru dni zauważam u siebie łupież, nigdy nie miałam z tym problemu. czy którejś z was też się tak zdarzyło? jeśli tak co zrobiłyście? ( teraz korzystałam z szamponu babydream z rossmana).

i mam kolejne pytanie używanie jakiś środków jest niewskazane, ale za tydzień mam wesele i chciałabym mieć fajnie ułożone włosy. będę musiała skorzystać z lakieru do włosów i lokówki. czy to bardzo wpłynie na keratyne?
espejo jest offline  
Stary 2012-07-07, 09:38   #2540
Emilcia_1616
Zakorzenienie

lokowka nie przeszkadza lakiero mysle ze tez nie. ja prawie codzinnie uzywam lakieru do wlosow mysle ze nic Ci sie nie stanie, tym bardziej po1 zastosowaniu

24.03.2016

Stary 2012-07-07, 10:54   #2541
iekd
Przyczajenie

Cytat:
Dzisiaj foty już po myciu, polożylam się z nie do końca suchymi więc się porobiło trochę fal ale później się rozprostowały. Na czubku tylko mam takie gniazdko bo tam mam te nie prostowane włosy i niektóre takie króciutkie jakieś co mi na boki odstają muszę je chyba przyciąć. Wybaczcie że się nie uczesałam do zdjęcia.
BOSKIE!!!!!
Zaowazylas poprawe kondycji?jakie mialas przed?Bo ja wlasnie czekam na zestaw i licze ze beda piekne po

DZIEWCZYNY!!!!mAM PYTANIE CZY MOZNA UZYWAC TONEROW LUB PLUKANEK PO KERATYNIE?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

A TO PRZYKLADOWY SKLAD:
Aqua, Quaternium-52, CI 60730, CI 17200, Acetic Acid
iekd jest offline  
Stary 2012-07-07, 18:33   #2542
aishkaa
Raczkowanie

dziewczyny, ile encanto na włosy mniej więcej takiej długości i objętości?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c233227d-aa53-4098-b244-e4af2b23051e_20090810035717_Jess.jpg (37,0 KB, 43 załadowań)
aishkaa jest offline  
Stary 2012-07-07, 20:21   #2543
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez aishkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile encanto na włosy mniej więcej takiej długości i objętości?
ja na takie potrzebowałam ok.70ml treatmentu i tyle samo odżywki
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2012-07-08, 15:43   #2544
Harakiri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iekd Pokaż wiadomość
BOSKIE!!!!!
Zaowazylas poprawe kondycji?jakie mialas przed?Bo ja wlasnie czekam na zestaw i licze ze beda piekne po
Przed w sumie nie były w złej kondycji, miałam trochę takich jakichś popalonych o baardzo nieregularnej strukturze a w sumie dalej troche takich mam. Teraz są gładsze i mięciutkie że aż chce się je miziać
Harakiri jest offline  
Stary 2012-07-09, 09:13   #2545
aishkaa
Raczkowanie

Dziewczyny, jutro mam zamiar robić encanto i zamierzałam zrobić tak z 5cm,8cm od skóry głowy żeby nie było przylizu, ale w sumie zapomniałam o tym, że ja mam grzywkę i to nie byle jaką, a taką całkiem potężną i teraz nie wiem co z nią zrobić bo owszem prostuję ją, ale ona musi być jednak dość gęsta żeby nie prześwitywała, a jak potraktuje ją keratyną to chyba właśnie tak będzie.

Co myślicie? Miała może któraś z was podobną fryzurę przy encanto?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 540606_479088632117732_787558908_n.jpg (24,0 KB, 102 załadowań)
aishkaa jest offline  
Stary 2012-07-09, 09:20   #2546
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez aishkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro mam zamiar robić encanto i zamierzałam zrobić tak z 5cm,8cm od skóry głowy żeby nie było przylizu, ale w sumie zapomniałam o tym, że ja mam grzywkę i to nie byle jaką, a taką całkiem potężną i teraz nie wiem co z nią zrobić bo owszem prostuję ją, ale ona musi być jednak dość gęsta żeby nie prześwitywała, a jak potraktuje ją keratyną to chyba właśnie tak będzie.

Co myślicie? Miała może któraś z was podobną fryzurę przy encanto?
ja mam taką fryzurę
u mnie nie było prześwitu, a mam rzadką grzywkę.
Jak zrobisz te 5cm od skóry głowy to wydaje mi się że przyliz i tak będzie. Włosy są oblepione środkiem (keratyną) więc są trochę cięższe od włosów które nie były po zabiegu.
(Swoją drogą ja przylizu nie miałam, a widzę że Ty masz gęste włosy więc nie masz się co obawiać. Ja mam cienkie i rzadkie)
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2012-07-09, 19:29   #2547
karolinka0403
Przyczajenie

Hej wszystkim wizażystkom, Mam zniszczone prostownicą włosy ( Puszą się nawet po dokładnym wyprostowaniu), ostatnio postanowiłam zregenerować moje włosy, oraz zapuścić bo od kilku lat mam już za łopatki ale przez prostowanie cały czas się łamią przez co stoja w miejscu;( Tak wiec postanowilam wyprostowac włosy na dłużej stosując "Encanto" i zacząć intensywnie odżywiać włosy aby urosły i były zdrowe. Tylko słyszałam właśnie że przez keratyne wprasowaną we włosy, żadne oleje, maski itp. nie wnikają w jego strukturę... Stąd moje pytanie. Czy jeżeli systematycznie i intensywnie bede odżywiać włosy po zabiegu to jest szansa żę ich stan się polepszy kiedy kreatyna się wypłucze? Chciałabym przestać prostować włosy, bo mam fajne loczki naturalnie, tylko że sianowate, sztywne loczki raczej fajnie nie wygladaja...

Edytowane przez karolinka0403
Czas edycji: 2012-07-09 o 20:51
karolinka0403 jest offline  
Stary 2012-07-09, 19:57   #2548
kinia2305
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karolinka0403 Pokaż wiadomość
Tylko słyszałam właśnie że przez kreatyne wprasowaną we włosy, żadne oleje, maski itp. nie wnikają w jego strukturę... Stąd moje pytanie. Czy jeżeli systematycznie i intensywnie bede odżywiać włosy po zabiegu to jest szansa żę ich stan się polepszy kiedy kreatyna się wypłucze?
Mam ten sam problem i ten sam plan. Wymyśliłam sobie, że wyprostuję keratyną żeby nie palić włosów prostownicą i będę odżywiać w domu i u fryzjera.
Czy to w ogóle ma sens? Czy składniki odżywcze "wejdą" w oblepionego keratyną włosa? Czy zabiegi poprawiające kondycję włosów wykonywane u fryzjera nie wypłuczą keratyny?
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline  
Stary 2012-07-09, 20:05   #2549
Aria93
Zakorzenienie

Zamówiłam CocoChoco Pure, na razie 50 ml bo będę robiła tylko grzywkę, ale i tak muszę odczekać 14 dni od mojego wybryku z farbwaniem (wyszły mi złote włosy, potem znowu się przefarbowałam na kolor mojego naturalnego blondu no i znowu się przesunęła keratyna...). Jeśli okaże się, że włosy zabezpieczone odżywką po basenie nie zwijają się i nie skręcają, to zamawiam więcej preparatu i robię całą głowę.
Aria93 jest offline  
Stary 2012-07-09, 21:37   #2550
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

ja zrobiłam choco wczoraj...
zamówiłam na ebayu...w Polsce to jakieś zdzierstwo te zestawy...po kiego grzyba mi taki wielki szampon oczyszczjacy??
w zestawie za 100zł miałam 100ml choco i 50 ml szamponu...starczy jeszcze na 5 myć co najmniej
zuzyłam jakieś 70 ml...włosy troche za ramiona ale bardzo geste...
jutro myje bo wyglądam jak po tygodniu bez mycia...
kolor mi troche wyjasnial...oczy i gardlo piekło przy suszeniu (dosuszenie tego to masakra)
zobaczymy co bedzie jutro...ale jakoś szału róznicy nie ma...są proste fakt...ale normalnie po takim mocnym prostowaniu też były
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości