Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-27, 14:49   #2911
RosZa19
Przyczajenie

GG do RosZa19
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej mam pytanko dzisiaj zamierzam zrobic zabieg, tylko zastanawiam sie po jakim czasie bede mogla je spiąć?? po zazwyczaj nie chodze w rozpuszczonych i ciezko bedzie mi sie przyzwyczaic
Stary 2012-08-27, 17:02   #2912
eguina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość

mozna farbowac 2 tyg. przed, 2 tyg. po. pofarbuj 2 tygodnie po i po sprawie. i nie mow, ze nigdzie nic nie ma na ten temat
serdecznie dziękuję. jeśli informacje na ten temat są to bedę szukała dalej,przepraszam. te 2 tyg przed i po to gdzieś faktycznie wyczytałam, ale nie wiem jak lepiej, żeby mi się ten kolor nie wypłukał... , bo to co czytałam odnosiło się do włosów rozjaśnianych, a ja mam problem z tym, żeby były jak najmniej jasne

chyba zaryzykuje i zrobię po...
eguina jest offline  
Stary 2012-08-27, 17:04   #2913
abra_cadabra
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 27

Cytat:
Napisane przez RosZa19 Pokaż wiadomość
hej mam pytanko dzisiaj zamierzam zrobic zabieg, tylko zastanawiam sie po jakim czasie bede mogla je spiąć?? po zazwyczaj nie chodze w rozpuszczonych i ciezko bedzie mi sie przyzwyczaic
dziś i jutro na pewno bym Ci odradzała wiązanie/upinanie.
abra_cadabra jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:38   #2914
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eguina Pokaż wiadomość
serdecznie dziękuję. jeśli informacje na ten temat są to bedę szukała dalej,przepraszam. te 2 tyg przed i po to gdzieś faktycznie wyczytałam, ale nie wiem jak lepiej, żeby mi się ten kolor nie wypłukał... , bo to co czytałam odnosiło się do włosów rozjaśnianych, a ja mam problem z tym, żeby były jak najmniej jasne

chyba zaryzykuje i zrobię po...
zrob po, bo jak zrobisz przed, to na bank ci sie troche rozjasni kolor
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:08   #2915
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

dziewczynki zostalo mi ok 25ml odzywki po keratynie i mam pytanko dlatego ze z wierzchu moje wlosy wypadaloby poprawic bo zaczynaja sie puszyc lekko( robilam z mniejszej temp bo nie zalezalo mi na prostych a wydladzeniu ) i tak sie zastanawiam : czy wogole moge sobie zrobic taki zabieg tzn umyc wlosy szamponem oczyszczajacym z zestawu i nalozyc tylko ta odzywke( bez keratyny wczesniej i wgrzac ja prostownica? i kiedy moge zrobic sobie zafundowac? 2 tyg po 1 moze byc? zalezy mi tylko na wygladzeniu gornej warstwy wlosow tak z 5 cm od skory glowy bo reszta jest super tylko one sie pusza ze wzgledu na rodzaj wlosa jaki mi w tych miejscach rosnie
Stary 2012-08-28, 09:18   #2916
_michalina_
Raczkowanie

Dziewczyny zamówiłam cocochoco 75 ml ( raczej za dużo, ale lepiej więcej niż mniej) pewnie przesyłka przyjdzie mi jutro, chcę zrobić to jak najszybciej, ale w środę mam wyjazd, a w sobotę wesele więc pewnie zrobienie zabiegu w czwartek odpada? Na pewno zrobię zdjęcia żeby pokazać efekt!
_michalina_ jest offline  
Stary 2012-08-28, 09:26   #2917
Aria93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _michalina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam cocochoco 75 ml ( raczej za dużo, ale lepiej więcej niż mniej) pewnie przesyłka przyjdzie mi jutro, chcę zrobić to jak najszybciej, ale w środę mam wyjazd, a w sobotę wesele więc pewnie zrobienie zabiegu w czwartek odpada? Na pewno zrobię zdjęcia żeby pokazać efekt!
Lepiej zrobić po weekendzie. Włosów przez 72h nie można spinać, układać, narażać na zmoczenie i spocenie skóry głowy
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-28, 10:31   #2918
Margox
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Lepiej zrobić po weekendzie. Włosów przez 72h nie można spinać, układać, narażać na zmoczenie i spocenie skóry głowy

Po encanto jeż tak jest ???
Margox jest offline  
Stary 2012-08-28, 10:33   #2919
Aria93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margox Pokaż wiadomość
Po encanto jeż tak jest ???
Po encanto włosy można myć już po 3h.

Edytowane przez Aria93
Czas edycji: 2012-08-28 o 10:35
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-28, 10:51   #2920
RosZa19
Przyczajenie

GG do RosZa19

hej dziewczyny wczoraj zrobiłam encalto, ogólnie mam balejaż, i smuci mnie to ze wyszly mi zółte refleksy:/, których wcześniej nie miałam, nie wiem czy to normalne i mi sie to spłucze:/, już myślałam o myciu włosów szamponem do włosów rozjaśnianych, ale niewiem czy to bedzie dobre dla wlosow, czy po myciu moze mi sie to zmyc
Stary 2012-08-28, 11:15   #2921
czekoladka3
Zakorzenienie

dziewczyny, chcę zamówić zestaw encanto z allegro w pelnowymiarowych opakowaniach. Czy któraś z was zamawiała zestaw od d4ntee ? jeżeli nie to ktorych sprzedawców na allegro polecacie?
(jak coś możecie odpowiedzieć na priv )
Stary 2012-08-28, 17:04   #2922
Margox
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosZa19 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wczoraj zrobiłam encalto, ogólnie mam balejaż, i smuci mnie to ze wyszly mi zółte refleksy:/, których wcześniej nie miałam, nie wiem czy to normalne i mi sie to spłucze:/, już myślałam o myciu włosów szamponem do włosów rozjaśnianych, ale niewiem czy to bedzie dobre dla wlosow, czy po myciu moze mi sie to zmyc
Niestety nie wiem czy można.
Z efektów prostowania jesteś zadowolona ?
Też mam pasemka i ciekawe czy wyjdą mi żółte.
Margox jest offline  
Stary 2012-08-28, 18:36   #2923
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:

dokładnie

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-08-28, 19:23   #2924
RosZa19
Przyczajenie

GG do RosZa19

Cytat:
Napisane przez Margox Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem czy można.
Z efektów prostowania jesteś zadowolona ?
Też mam pasemka i ciekawe czy wyjdą mi żółte.
tak z efektow tak , przerazona byłam tym smrodem, duzo o tym czytałam, ale nie sądziłam że to az takie fujjj prawie zemdlałąm w łazience i musiałam to robic przed oknem i i tak nie było ciekawie, zobacze jak to bedzie jutro jak umyje pierwszy raz włosy
Stary 2012-08-28, 20:32   #2925
SceneQueene
Zakorzenienie

Hej dziewczyny przejrzałam troszkę wątki, widzę, że wiele z Was się tutaj bardzo dobrze na tym zna, więc mam kilka pytań tak na szybko, byłabym wdzięczna za odpowiedzi. Wiem już, jak efekt wygląda, ile się utrzymuje i czego potem unikać.

W innym wątku ktoś pisal, że produkty do prostowania włosów encanto są na all już po 60-70 zł, to prawda?

Moje włosy często przechodzą dekoloryzacje, koloryzacje, były dość zniszczone. Obecnie intensywnie je odżywiam i zapuszczam- są do stanika. Zawsze były proste, odkąd je odżywiam naturalnie się falują. Ale zależy mi na zapuszczaniu- czy encanto nie zniszczy mi włosów?

No i czy jeśli myję włosy wieczorem i w takich kładę się spać to będę musiała je suszyć, zanim się położę?

Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-08-28, 20:42   #2926
Margox
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

W innym wątku ktoś pisal, że produkty do prostowania włosów encanto są na all już po 60-70 zł, to prawda?
Za 50 ml zapłaciłam 74zł
Margox jest offline  
Stary 2012-08-28, 21:40   #2927
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

noo nie doczekalam sie odp wiec zrobilam sobie wygladzenie wlosow tych z wierzchu ale sama odzywka po keratynie- ma przeciez keratyne i ten "magiczny" skladnik pomagajacy wnikac keratynie we wlos- nos tez swierzbi podczas nakladania ale mniej niz przy keratynie do prostowania. zobaczymy czy ulagodzi moj puch najwyzej poprostu nie zadziala i tyle. tak czy inaczej jestem pod wrazeniem ze wlosy doslownie zjadly mi ta odzywke nie wiem kiedy sie wchlonela- faktem jest ze nakladalam oszczednie ale dokladnie pokrywajac kazdy wlos- dlatego tez postanowilam nie splukiwac wlosow do tych 50% tylko od razu dosuszyc ( pomoglam sobie nakladac odzywke przelewajac produkt do malenkiej buteleczki z atomizerem bo latwiej mi aplikowac co prawda nie rozpyla preparatu bo jest on za gesty tylko ladnie ciurkiem leci odpowiednia ilosc- moze komus ta informacja ulatwi aplikacje bo pedzel jest niewygodny i nieekonomiczny. ja psikam produkt na wlosy od miejsca od ktorego mniej wiecej ma byc nakladany i gesciutkim grzebieniem zczesuje go w dol ). jak wyjdzie to tak sie zastanawiam czy taka opcja nie bylaby dobra dla dziewczyn ktore nie chca prostowania na drut tylko wygladzeniatzn pominac krok 2 z keratyna tylko od razu przejsc do 3 czyli tej odzywki i tym razem wgrzewalam prostownica ktora nagrzewa sie teoretycznie do 200stopni ( poprzednio wgrzewalam mocno nagrzewajaca sie suszarko lokowka) mam plan tez przetrzymac wlosy z pomoca suchego szamponu bez alkoholu i za 2 dni umyc. i mam pytanie: czy alterra z morela i pszenica nadaje sie do mycia wlosow po encanto?

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2012-08-28 o 21:44
olkie jest offline  
Stary 2012-08-29, 09:12   #2928
Dizzy1906
Zadomowienie

Cytat:
Włosów przez 72h nie można spinać, układać, narażać na zmoczenie i spocenie skóry głowy

czy to znaczy, że przez 3 dni mam nie ćwiczyć..? Czy po encanto też tak jest? Czy to tak jak z myciem..?

Dizzy1906 jest offline  
Stary 2012-08-29, 14:08   #2929
Margox
Raczkowanie

Przyszło mi już encanto tylko, że strasznie rzadka ta keratyna, odżywka troszkę gęstsza ale też nie tak jak normalna też tak miałyście?
Margox jest offline  
Stary 2012-08-29, 17:46   #2930
Aria93
Zakorzenienie

.

Edytowane przez Aria93
Czas edycji: 2012-10-11 o 14:07
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-29, 17:47   #2931
Aria93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
czy to znaczy, że przez 3 dni mam nie ćwiczyć..? Czy po encanto też tak jest? Czy to tak jak z myciem..?
Cytat:
Tak samo jak z myciem. Tzn, do pierwszego mycia nie poleca sie spinać itd. tak mi się wydaje

Dziewczyny, dzisiaj zrobiłam włoski Choco . Niestety nie posiadam aparatu, jedyne zdjęcia jakimi dysponuje to z kamerki netbooka, więc jakoś jest żałosna . Ale mogę Wam załączyć .
Całość potrwała 3,5h. Zużyłam, na moje oko, więcej niż 90 ml preparatu .

Jedno mnie tylko zdenerwowało... Tym razem zamawiałam preparat u innego sprzedawcy. Keratyna okazała się być nieco gęstsza i ciemniejsza niż preparat poprzedni. Normalnie nie zauwazyłabym różnicy, nawet w pojemnikach wydawały się identyczne. Ale przelałam 'nowy' preparat do 'starego' i wtedy zauważyłam te niewielkie różnice

Edytowane przez Aria93
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-29, 18:18   #2932
Aria93
Zakorzenienie

Dobra, ale jestem nieogarnięta.... okazało się, że moja mama ma aparat .
Także zrobiłam właśnie zdjęcie włosków
http://i46.tinypic.com/29qb8z8.jpg

Edytowane przez Aria93
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-30, 07:43   #2933
Lajla1000
Raczkowanie

GG do Lajla1000

Encanto już do mnie doszło, całe 75 ml od Care_of_you. Będe robić w sobote bo potrzeba mi na to około 5 h. Za pierwszym razem encanto trzymało sie 2 miesiące, zaś za drugim razem niecałe 5 miesięcy więc byłam zadowolona.

Olkie A jak tam Twoje wygładzanie? wyszło?
Lajla1000 jest offline  
Stary 2012-08-30, 08:07   #2934
Joasia:)
Zadomowienie

Cytat:
Tak samo jak z myciem. Tzn, do pierwszego mycia nie poleca sie spinać itd. tak mi się wydaje

Dziewczyny, dzisiaj zrobiłam włoski Choco . Niestety nie posiadam aparatu, jedyne zdjęcia jakimi dysponuje to z kamerki netbooka, więc jakoś jest żałosna . Ale mogę Wam załączyć .
Całość potrwała 3,5h. Zużyłam, na moje oko, więcej niż 90 ml preparatu .

Jedno mnie tylko zdenerwowało... Tym razem zamawiałam preparat u innego sprzedawcy. Keratyna okazała się być nieco gęstsza i ciemniejsza niż preparat poprzedni. Normalnie nie zauwazyłabym różnicy, nawet w pojemnikach wydawały się identyczne. Ale przelałam 'nowy' preparat do 'starego' i wtedy zauważyłam te niewielkie różnice
Piękne!!! Którym Coco robiłaś? Tym zwykłym czy Pure? I u którego sprzedawcy jest lepiej zamawiać
Joasia:) jest offline  
Stary 2012-08-30, 08:16   #2935
Aria93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Piękne!!! Którym Coco robiłaś? Tym zwykłym czy Pure? I u którego sprzedawcy jest lepiej zamawiać
Pure
Więc tak, obaj sprzedawcy szybko wysłali towar, poinformowali mnie, że dostali pieniądze na konto za towar itd. Byłam baaardzo mile zaskoczona.
Natomiast: mirr_2006 wyslał mi keratynę w pojemniczkach na mocz , a hubert2804 w pojemniczkach przypominających te na zmywacz do paznokci . No bo jednak jak się zamawia mniej preparatu to wiadomo, że oni do czegoś przelewają.
Dodatkowo, jak wymieszałam dwie keratyny to okazało się, że ta od huberta jest ciut ciemniejsza i ciut gęstsza. Wychodzi na to, że mirr mógł/mogła rozcieńczyć ?
Nie wiem, ale na wszelki wypadek polecę Ci huberta
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-30, 09:19   #2936
aagusiaa88
Zakorzenienie

Aria, a jak wygladaja twoje naturalne? wklejalas gdzies zdjecie??
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2012-08-30, 09:39   #2937
Aria93
Zakorzenienie

Nie, nigdzie nie wklejałam, nie mam takiego zdjęcia z tyłu żeby było widać.
Moje naturalne włosy są falowane/kręcone, zależy od pogody i tego czego używam do pielęgnacji włosów. Bardzo się puszą, nawet jak je uczeszę to odstaje mi mnóstwo takich małych włosków przy głowie, w słońcu wyglądam jakbym miała aureolę .
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-30, 09:43   #2938
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nigdzie nie wklejałam, nie mam takiego zdjęcia z tyłu żeby było widać.
Moje naturalne włosy są falowane/kręcone, zależy od pogody i tego czego używam do pielęgnacji włosów. Bardzo się puszą, nawet jak je uczeszę to odstaje mi mnóstwo takich małych włosków przy głowie, w słońcu wyglądam jakbym miała aureolę .
ok, pytam, bo mam krecone i sie zastanawiam czy tylko encanto im podola czy moze czoko spoko tez ma jakas szanse
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2012-08-30, 10:07   #2939
Aria93
Zakorzenienie

Hm, może zdjęcie tej pani Ci pomoże: http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/34078.jpg
Takie zazwyczaj miałam włosy, chyba że padał deszcz to bardziej kręcone, lub jak wysuszyłam włosy suszarką to mniej.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

To nawet dokładnie moja fryzura, grzywkę itd czesałam tak samo
Aria93 jest offline  
Stary 2012-08-30, 11:44   #2940
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Pure
Więc tak, obaj sprzedawcy szybko wysłali towar, poinformowali mnie, że dostali pieniądze na konto za towar itd. Byłam baaardzo mile zaskoczona.
Natomiast: mirr_2006 wyslał mi keratynę w pojemniczkach na mocz , a hubert2804 w pojemniczkach przypominających te na zmywacz do paznokci . No bo jednak jak się zamawia mniej preparatu to wiadomo, że oni do czegoś przelewają.
Dodatkowo, jak wymieszałam dwie keratyny to okazało się, że ta od huberta jest ciut ciemniejsza i ciut gęstsza. Wychodzi na to, że mirr mógł/mogła rozcieńczyć ?
Nie wiem, ale na wszelki wypadek polecę Ci huberta
nie wiem ja z coco choco, ale dla tych dziewczyn które rozkminiają encanto że keratyna nowa rzadsza a stara gęściejsza, to już było pisane pare stron temu, ze producent zmienił cos w konsystencji i stara keratyna była cała gęsta, a nowa jak postoi robi sie przezroczysta a u góry tworzy się zawiesina. Dziwne, ale jak sie potrząsa, co oczywiscie trzeba robić przed każdym zabiegiem substancje się mieszają i wszystko jest ok

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kreatynowe, prostowanie, prostowanie włosów, salon, trwałe, warszawa, włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości