Antidral - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-03, 13:15   #691
cashmere
Zakorzenienie

Dot.: Antidral

Aralka w próbowałaś stosować Etiaxil?

jestem mamą
cashmere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:16   #692
marta1005
Przyczajenie

genialne koło ratunkowe dla potrzebujących! mi pomógł polecam!
Stary 2008-05-03, 23:10   #693
ma_linka
Zadomowienie

Właśnie zastosowałam Antidral Pachy swędzą i trochę kują, ale ie jest źle bo przeczytałam, że niektórych strasznie piecze. Jestem dobrej myśli
ma_linka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 05:31   #694
SamSzef
BAN stały

tez wlasnie posmarowalam paszki Antidralem, zaraz mykam spiuchac wiec zobaczymy jak to bedzie troche szczypie, minimalnie!
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:32   #695
MadeInHeaven
Przyczajenie

Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
A używasz go codziennie? Mi czasem starcza nawet raz na tydzień Wtedy smaruję się wieczorem, rano golę pachy i wszystko jest ok

Własnie nie,uzylam go w poniedzialek i dalej trzyma
Tylko jak np ogole pache rano a wieczorem na noc wlasnie bede chciala sobie go zaaplikowac a sie cholernie bole tego szczypania:P
MadeInHeaven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 13:36   #696
SamSzef
BAN stały

A mnie tylko troche szczypalo, zobaczymy jak bedzie dzis w ciagu dnia, Antidral zaaplikowany w nocy, niedawno zmyty, szkoda ze slonca nie ma, bo czas na test
Stary 2008-05-05, 00:11   #697
SamSzef
BAN stały

Moge smialo napisac ze antidral sie sprawdzil - bylo dzis duszno a ja mialam szary dopasowany sweterek, sprzatalam, bylam na spacerze, troche sie zmachalam, bylo mi duszno i goraco, a potu zero! Oby tak dalwej!
Stary 2008-08-04, 20:44   #698
gabby
Przyczajenie

Używam antidralu od kilku miesięcy i na szczęście działa
Kilka razy po użyciu, tak mnie pieko..... Myślałam że wypali mi skórę.
Znalazłam na to sposób nigdy, przenigdy nie używam po goleniu i nie aplikuje dużej ilości...Lekko przesuwam kulką, wręcz tylko muskam skórę środka pachy a później rozsmarowuje ten specyfik palcami po całej paszce. Nie piecze.... Niestety zostawia ślady, więc nie radzę stosować na dzień.
gabby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:35   #699
husajnowa
Przyczajenie

mam pytanie czy ANTIDRAL trzeba stosowac na noc?? dzisiaj kupiłam i nie wiem czy musze czekac
husajnowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:03   #700
miriada
Przyczajenie

Wszystkim, którzy zachwycają się Antidralem, szczerze zazdroszczę. Z tymi, którzy mają zastrzeżenia co do jego działania, łączę się w bólu. Po pierwszym użyciu zero efektów. Mam nadzieję, że będzie lepiej...
miriada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:05   #701
gajqa
Wtajemniczenie

GG do gajqa

Cytat:
Napisane przez miriada Pokaż wiadomość
Wszystkim, którzy zachwycają się Antidralem, szczerze zazdroszczę. Z tymi, którzy mają zastrzeżenia co do jego działania, łączę się w bólu. Po pierwszym użyciu zero efektów. Mam nadzieję, że będzie lepiej...
po kilku użyciach napewno zadziała...ja jak pierwszy raz użyłam to też tak niezbyt ale pozniej juz było bardzo dobrze
no i Antidralu używa sie na noc bo odbarwia bluzki...i nie stosować ABSOLUTNIE po goleniu bo piecze strasznie ... zreszta chyba jest na opakowaniu napisane o tym...

Edytowane przez gajqa
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:07
gajqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:03   #702
nutka85
Wtajemniczenie

Ja użyłam kilka razy Antodralu na dłonie...
Używałam tak jak Wy tu radzicie, na noc... W nocy był spokój, suche dłonie i w ogóle komfort. Jednak rano, i przez cały dzień dłonie nadal mi się pocą.
Na razie tylko raz użyłam go na dzien, było troszkę lepiej...

Miała któraś z Was podobnie? Zaczęło w końcu na Was porządnie działać?
Stary 2008-12-30, 22:32   #703
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
u mnie po pierwszych dwóch aplikacjach nie było w ogole efektu nadal mokre plamy na bluzkach. A potem... zero potu. Cudowne uczucie wiec kilka razy trzeba zaaplikowac i sie nie zniechęcać
Ja go nie zmywam po nocy po co to zmywać przeciez to sie wchlania i nie ma po nim sladu? ja zawsze mimo, ze uzywam antidralu na to daje jakis zwykly, zapachowy dezo
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:40   #704
Majlajf
Raczkowanie

Zakupiony wczoraj - dzisiaj już działa : ))
Wystarczyła mi jedna noc. Pomimo faktu, iż moja skóra była po depilacji - ciekawość mnie przerosła. Na początku nic nie swędziało. Później była tragedia, aż w końcu przestawało szczypać. Trochę wymachów rękami, kilka ćwiczeń i zapominamy o bólu. Do czasu położenia się do łóżka, ale nie przesadzajmy. Warto !!
Zobaczymy jak to będzie dalej. Dzisiaj suchutko !! : )) Nareszcie ; pp

Edit: Mam pytanie ... Może już było, ale ... xD
Czy takie zatykanie gruczołów potowych jest zdrowe dla organizmu ??
Czy w przyszłości możemy się spodziewać skutków takich czynów ? : ))
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33

Edytowane przez Majlajf
Czas edycji: 2008-12-30 o 22:42
Majlajf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:44   #705
v-x-n
Zadomowienie

Mogę potwierdzić - Antidral zacznie działać po kilku użyciach. Ja przez pierwszy tydzień stosowałam chyba każdego wieczora i w sumie dopiero po tygodniu poczułam różnicę, później co 2-3 dni, a teraz to zdarza mi się nawet raz na tydzień. Produkt super, nareszcie nie mam problemu z okropnymi plamami pod pachami.. Nienawidziłam tego obrzydlistwa Tak więc spokojnie, zacznie działać, trzeba tylko odrobinę cierpliwości
v-x-n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 15:06   #706
miriada
Przyczajenie

No, trochę mnie pocieszyłyście. Pytanie tylko, czy istnieje możliwość, że na mnie to w ogóle nie zadziała?
Stary 2008-12-31, 17:47   #707
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
No, trochę mnie pocieszyłyście. Pytanie tylko, czy istnieje możliwość, że na mnie to w ogóle nie zadziała?
Hmm no z tego co czytalam opinie na necie to są osoby, którym nie pomaga ale jest ich mało. Jak nie poskutkuje sprobuj etiaxilu
Stary 2008-12-31, 20:05   #708
zaklina155
Przyczajenie

Również stosuje antidrial. I jestem z niego baaaaaaaaardzo zadowolona. Wcześniej, przykładowo po wf albo w upalny dzien, miałam na bluzce mmokre plamy.
Po zastosowaniu problem ten zmniejszył się. Nie dostrzegam już plam.
Używam go średnio co 2 dzień pamietajac o tym, żeby nie stosować po depilacji. Kiedyś tak zrobiłma i myślałam, że umrę z bólu. Tak mnie szczypało.
Ale jestem zdecydowanie na taaaaaak. Polecam każdemu. No prawie, bo zawiera alkohol i przez to moze podrażniac
zaklina155 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:51   #709
Majaaaaa
Zadomowienie

hej
mam zamiar kupic w najblizszym czasie Antidral. Slyszalam ze po aplikacji na swiezo ogolone paszki strasznie szczypie, aczkolwiek wystarczy uzywac go 2 razy w tygodniu i to najlepiej na noc. Czy jezeli uzylabym go na czysciutkie, dobrze wysuszone paszkim ale nie wydepilowane, a nastepnego dnia rano bym je ogolila, to czy to bedzie nadal dzialalo.? Nastepnie nalezy uzyc normalnego dezodorantu, tak.? Aha, czy mozna stosowac to rozniez na dlonie, bo mam z nimi straszny problem... wystarczy lekki stres i juz sie z nich leje
Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz.!!
Majaaaaa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 22:10   #710
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
hej
mam zamiar kupic w najblizszym czasie Antidral. Slyszalam ze po aplikacji na swiezo ogolone paszki strasznie szczypie, aczkolwiek wystarczy uzywac go 2 razy w tygodniu i to najlepiej na noc. Czy jezeli uzylabym go na czysciutkie, dobrze wysuszone paszkim ale nie wydepilowane, a nastepnego dnia rano bym je ogolila, to czy to bedzie nadal dzialalo.? Nastepnie nalezy uzyc normalnego dezodorantu, tak.? Aha, czy mozna stosowac to rozniez na dlonie, bo mam z nimi straszny problem... wystarczy lekki stres i juz sie z nich leje
Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz.!!
na dłonie chyba można też. 2 razy w tygodniu aplikacja antidralu starcza przynajmniej mi i robie tak, ze nakładam na zarośnięte, niegolone przez pare dni pachy a nast dnia gole. Nie zmywam wcześniej antidrlau bo on mi sie wchłania wiec nie ma co zmywać. I ja używam potem normalnego dezodorantu zapachowego ale to już wedle uznania.
Stary 2009-01-06, 17:22   #711
Majaaaaa
Zadomowienie

QsQs, dziekuje bardzo
no to lece jutro do apteki po to anty-potne cudo
Stary 2009-01-06, 17:49   #712
miriada
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
QsQs, dziekuje bardzo
no to lece jutro do apteki po to anty-potne cudo
Cudo wreszcie postanowiło ukazać mi swój urok.Wczoraj cały dzień w grubym swetrze, dzisiaj stres w szkole... I nic! Ani jednej plamki!
Stary 2009-01-06, 20:08   #713
Majaaaaa
Zadomowienie

Cytat:
Cudo wreszcie postanowiło ukazać mi swój urok.Wczoraj cały dzień w grubym swetrze, dzisiaj stres w szkole... I nic! Ani jednej plamki!
ooo, no to rewelacja ciesze sie bardzo.! moze w koncu pozbede sie jednego czynnika stresu ^^
Stary 2009-01-06, 22:05   #714
feniksica
Raczkowanie

dziewczyny, ja jakis rok temu zaczelam uzywac Antidral. na poczatku super i w ogole, ale po pewnym czasie (dosc krotkim ;|) przestal dzialac. szlag mnie trafil, nie powiem i ostatnio sobie o nim przypomnialam i o dziwo dziala
nie wiem, moze skora rok temu mi sie przyzwyczaila czy jak?
w kazdym razie; pisze dlatego, abyscie sie nie zniechecaly, jesli nie zadziala lub pzrestanie dzialac wystarczy sprobowac po dluzszej przerwie i moze znow nie bedzie problemu)
feniksica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 11:32   #715
lachryma
Zakorzenienie

antidral to wybawienie dla wielu osób (zaliczam się do nich), ale trzeba z nich uważać.
ja stosuje go tylko i wylacznie na noc- na umytą skórę pach i nigdy po depilacji!

raz wydepilowalam sobie paszki rano, a wieczorem nałożylam antidral. obudzilam sie w nocy z koszmarnym bólem pach! nie moglam ruszac rękoma, kazdy najmniejszy ruch doprowadzal do okropnego pieczenia.gdy rano wstalam i z trudem podnioslam rece do góry to sie przerazilam- moje paszki były CAŁE w malutkich bąbelkach pełnych jakiegos płynu czy bezbarwnego osocza:/ zeszlo po 2 dniach, ale od tego czasu bardzo uważam podczas stosowania.

używam antidral 1 lub 2 razy na tydzień i mi wystarcza. ale przynajmniej po 2 dniach od depilacji.

pozdrawiam
lachryma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:23   #716
miriada
Przyczajenie

Czyżby Antidral był "niekompatybilny" z moim dezodorantem?Coś takiego jest w ogóle możliwe? Jak dotąd stwierdziłam, że nie działa, kiedy rano użyję normalnego antyperspirantu, działa natomiast, jeśli tego nie zrobię. Interesujące.
Stary 2009-01-10, 09:54   #717
klajdla
Wtajemniczenie

Ohohoho, ile ja juz nie uzywalam Antidralu! Jesli dobrze pamietam, to chyba ze 2-3 miesiace... A co najlepsze, nadal sie nie poce! Uwielbiam ten produkt Wczesniej to wystraczylo lekkie zdenerwowanie z mojej strony a ja mam juz wielkie, mokre plamy pod pachami... A teraz spokoj! I to nawet po zaprzestaniu stosowania
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:52   #718
herbeauty
Raczkowanie

Ja uzywam antidralu codziennie wylaczajac tylko dni kiedy robie depilacje, bo wtedy to bardzo piecze. Waznie tez zeby nie wyjezdzac gdzies na dalsze miejsca pod pachami, bo bedzie pieklo i skora bedzie sie strasznie przesuszac. Jezeli chodzi o inny dezodorant nalozony na antidral to ja powiem tak: rano po prysznicu uzywam antidralu, a po jakis 15 minutach nakladam na niego lady speed stick w sztyfcie i powiem, ze efekt jest ok. Uzywam tak od okolo 2 lat. Skora nie poci sie raczej, a do tego ladnie, lekko pachnie dezodorantem.
herbeauty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:55   #719
ninewest94
Raczkowanie

Cytat:
Czyżby Antidral był "niekompatybilny" z moim dezodorantem?Coś takiego jest w ogóle możliwe? Jak dotąd stwierdziłam, że nie działa, kiedy rano użyję normalnego antyperspirantu, działa natomiast, jeśli tego nie zrobię. Interesujące.
używając antidralu nie ma potrzeba używania innych dezodorantów, on jest dość silny żeby sobie poradzić z nadpotliwością.

Ja używam od wakacji i jest świetny! Polecam wszytkim, naprawdę hamuje pocenie a do tego jest niedrogi
Stary 2009-01-10, 12:07   #720
Navien
Wtajemniczenie

Czy antidral eliminuje tym samym nieprzyjemny zapach potu? W czwartek wieczorem użyłam go po raz pierwszy, jednak w piątek po cały dniu na uczelni nie byłam taka w 100% świeża... Trochę nieprzyjemnego zapachu było i potu również.
Chociaż w sumie to był pierwszy dzień, więc może dlatego?

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości