Antidral - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-28, 19:34   #1081
marionetka338
Przyczajenie

Dot.: antidral

A czy antidral moga stosowac tylko osoby dorosle? Są jakies skutki uboczne?
marionetka338 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:15   #1082
dusza338
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: Antidral

Jest on przeznaczony tylko dla doroslych? ma jakies skutki uboczne?
dusza338 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:21   #1083
paula78
Zakorzenienie

Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Generalnie podrozal, fakt Nie nie az tyle :O
Ja ok 2 lat temu placilam za niego 13 zl. Teraz w zaleznosci od apteki 18-21 zl.

Ja kupuję w aptece DOZ kosztuje 18 zł ,w aptece DOZ stacjonarnej 25 .
zamawiam przez neta i na drugi dzien ide odebrać.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:01   #1084
klajdla
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ja kupuję w aptece DOZ kosztuje 18 zł ,w aptece DOZ stacjonarnej 25 .
zamawiam przez neta i na drugi dzien ide odebrać.
Ja tak samo Wlasnie mialam z ciekawosci sprawdzic kiedys, ile kosztuje w stacjonarnej
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:25   #1085
Celestia
Zakorzenienie

mi się jeszcze nie zdażyło dać za niego w aptece więcej niż 16zł
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:00   #1086
Charlotte95
Wtajemniczenie

Ja go stosuję od 14 roku życia...
Charlotte95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:42   #1087
bemo
Raczkowanie

ja mam 18 lat i rowniez go stosuje, bez niego jestem pod pachami mokry jak po wyjsciu z jeziora, a z nim suchy przez 3-4 dni
bemo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 15:45   #1088
dusza338
Przyczajenie

Stosuję go od tygodnia i jest świetny. Mam tylko obawy ze jak on tak hamuje całkowicie pot to czy nie bedzie skutków ubocznych...ale to sie zobaczy
Stary 2010-10-11, 19:44   #1089
bemo
Raczkowanie

nie ine bedzie. ja juz go ponad pol roku stosuje a moj brat 2 lata
bemo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 18:05   #1090
dusza338
Przyczajenie

To dobrze, bo nie mam zamiaru z niego rezygnowac! )
Stary 2010-10-19, 18:07   #1091
kiniula27
Przyczajenie

Ja go kupiłam ok. 2 tygodnie temu i codziennie stoswałam rano ( tak jak w ulotce) a tu sie nagle dowiaduje że to trzeba na noc i rano zmywać. Stosuję go codziennie i nie pomaga ; (( ale już dzisiaj spróbuję na noc i zobaczymy ; ]
kiniula27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:45   #1092
marta200
Raczkowanie

stosuję go od dłuzszego czasu, na początku nakładałam go za dużo i podrażniał mi skórę, ale teraz jest ok
marta200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:00   #1093
zxosia
Przyczajenie

Ja ozywam antidralu od 3 lat i niestety od jakiegos czasu po kazdym uzyciu na noc i dokladnym osuszeniu rano budze sie z podraznieniami skory ... Nie wiem co robie zle ;( Jak duzo go stosujecie wieczorami??
zxosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 23:57   #1094
Kirino
Raczkowanie

ODŚWIEŻAM

Naczytałam się o tym antidralu i kupiłam. wiadomo póki co pogoda jest w kratkę rano chłodno, później upał i znowu chłód, mimo to spoce się, normalka przy bluzie. Przeraża mnie to co będzie przy prawie 30' i to w krótkim rekawku. Mimo wszystko wydaje mi się, że mój problem jest przeciętny, nie są to jakieś kałuże ale co się spoce to się spocę. Zaczęło mnie to od jakiegoś czasu doprowadzać do szału, nic nie robiłam tylko o tym myślałam. Dlatego dzisiaj poleciałam do apteki i kupiłam ola Boga 27zł...zdrożał czy co.
Bynajmniej jestem po zastosowaniu i szczerze po tych postach myślałam, że padnę od swędzenia a tu nic, od tak trochę pomiziało jak opuściłam ręce i tyle. Jak siedzę z zawiniętymi za głowę to nic a nic nie czuję. Jak normalnie łażę po mieszkaniu to jedyne co mi "dolega" to jakieś takie lepkie mi się to wydaje, nie wiem czemu, wydawało mi się, że powinny być wysuszone pachy a to się trochę lepi. Zobaczymy co będzie rano i jaki efekt to przyniesie. Mam nadzieję, że to że nie swędzi to nie oznaka że źle zastosowałam, może to kwestia, że depiluję pachy woskiem( ostatnio 2 dni temu) więc skóra nie jest w ogóle podrażniona i wrażliwa jak to ma miejsce po goleniu maszynką
Jestem tylko ciekawa czy jeżeli nie mam jakiegoś tam mega problemu to czy powinnam to stosować przez kilka dni codziennie, czy darować to sobie i co 2-3 dzień a późneij jak zajdzie potrzeba?
Kirino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 19:26   #1095
SamSzef
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Kirino Pokaż wiadomość
ODŚWIEŻAM

Naczytałam się o tym antidralu i kupiłam. wiadomo póki co pogoda jest w kratkę rano chłodno, później upał i znowu chłód, mimo to spoce się, normalka przy bluzie. Przeraża mnie to co będzie przy prawie 30' i to w krótkim rekawku. Mimo wszystko wydaje mi się, że mój problem jest przeciętny, nie są to jakieś kałuże ale co się spoce to się spocę. Zaczęło mnie to od jakiegoś czasu doprowadzać do szału, nic nie robiłam tylko o tym myślałam. Dlatego dzisiaj poleciałam do apteki i kupiłam ola Boga 27zł...zdrożał czy co.
Bynajmniej jestem po zastosowaniu i szczerze po tych postach myślałam, że padnę od swędzenia a tu nic, od tak trochę pomiziało jak opuściłam ręce i tyle. Jak siedzę z zawiniętymi za głowę to nic a nic nie czuję. Jak normalnie łażę po mieszkaniu to jedyne co mi "dolega" to jakieś takie lepkie mi się to wydaje, nie wiem czemu, wydawało mi się, że powinny być wysuszone pachy a to się trochę lepi. Zobaczymy co będzie rano i jaki efekt to przyniesie. Mam nadzieję, że to że nie swędzi to nie oznaka że źle zastosowałam, może to kwestia, że depiluję pachy woskiem( ostatnio 2 dni temu) więc skóra nie jest w ogóle podrażniona i wrażliwa jak to ma miejsce po goleniu maszynką
Jestem tylko ciekawa czy jeżeli nie mam jakiegoś tam mega problemu to czy powinnam to stosować przez kilka dni codziennie, czy darować to sobie i co 2-3 dzień a późneij jak zajdzie potrzeba?
na początek radzę raz dziennie a potem w razie potrzeby co kilka dni, żeby nie przyzwyczaić skóry. warto też robić sobie przerwę na kilka dni, może się okaże, że problemu z poceniem się już nie ma, albo że wydzialny pot nie jest już taki dokuczliwy
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 00:20   #1096
marzenana
Przyczajenie

Antidral-stosowanie(z ulotki)-Miejsca nadmiernie pocace sie ,to jest,stopy ,dlonie,pachy,po umyciu i osuszeniu smarowac w zaleznosci od nasilenia dolegliwosci co dziennie,co drugi dzien ,lub co trzeci.
Ja stosuje 4-ty dzien i moge powiedziec (a raczej wykrzyczec) dziala,i mozna go nakladac co drugi dzien lub co trzeci.Dzis byl moj trzeci dzien bez pocenia sie,super.Nie depilujcie pach tylko przycinajcie wloski nie bedzie swedziec i podrazniac skory.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

nie depiluj!!!!!!!!!!!!!!!!!! !przycinaj!!!i nie uzywaj go duzo i dlugo .co drugi trzeci a nawet piaty dzien....pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Antidral-stosowanie(z ulotki)-Miejsca nadmiernie pocace sie ,to jest,stopy ,dlonie,pachy,po umyciu i osuszeniu smarowac w zaleznosci od nasilenia dolegliwosci co dziennie,co drugi dzien ,lub co trzeci.
Ja stosuje 4-ty dzien i moge powiedziec (a raczej wykrzyczec) dziala,i mozna go nakladac co drugi dzien lub co trzeci.Dzis byl moj trzeci dzien bez pocenia sie,super.Nie depilujcie pach tylko przycinajcie wloski nie bedzie swedziec i podrazniac skory.

nie depiluj!!!!!!!!!!!!!!!!!! !przycinaj wloski!!!i nie uzywaj go duzo i dlugo .co drugi trzeci a nawet piaty dzien....pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

w ulotce pisze ze ,,brak danych o stosowaniu plynu u dzieci,, chyba tak tylko w bardzo malych ilosciach i odstepach (dniowych)

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

w ulotce pisze ze ,,brak danych o stosowaniu plynu u dzieci,,ale chyba tak tylko w bardzo malych ilosciach i odstepach (dniowych)

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

w ulotce pisze ze ,,brak danych o stosowaniu plynu u dzieci,,ale chyba tak tylko w bardzo malych ilosciach i odstepach (dniowych)
marzenana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:40   #1097
agacik91
Raczkowanie

Witam wczoraj po raz pierwszy wieczorem użyłam Antidralu. Spodziewałam sie swedzenia i pieczenie a tu... nic! Może dlatego że po myciu dokładnie osuszylam paszki suszarką i nie goliłam ich Efekt super! Dziś okolo 30 stopni a u mnie zero potu. Normalnie już po 5 minutach miałabym ogromne plamy
agacik91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:42   #1098
gosica
Zadomowienie

też jestem bardzo zadowolona z jego działania
gosica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:36   #1099
Ficjanna
Przyczajenie

Ja mam pytanie trochę z innej beczki - powiedzcie mi jak przechowujecie antidral??? moim skromnym zdaniem nalezy go przechowywać w lodówce (zaznaczam, że stosuje go ponad 2 miesiące) Boje sie, że jeżeli będzie przechowywany w temperaturze pokojowej jego skuteczność sie zmniejszy...jaka jest wasza opinia?
Ficjanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:38   #1100
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Cytat:
Napisane przez Ficjanna Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie trochę z innej beczki - powiedzcie mi jak przechowujecie antidral??? moim skromnym zdaniem nalezy go przechowywać w lodówce (zaznaczam, że stosuje go ponad 2 miesiące) Boje sie, że jeżeli będzie przechowywany w temperaturze pokojowej jego skuteczność sie zmniejszy...jaka jest wasza opinia?
Pierwsze slyszę aby przechowywać go w lodowce.
Wystarczy ciemne miejsce- u mnie szafka łazienkowa, temp. normalna-pokojowa. Nie ma co kombinować

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:55   #1101
Ania09121983
Zadomowienie

ja na temat antidralu powiem krotko; ZMIENIŁ MOJE ZYCIE NA LEPSZE jestem w trakcie drugiego opakowania, stosuyje go juz moze z 4 rok. bardzo wydajny
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:27   #1102
Ficjanna
Przyczajenie

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami dotyczącymi produktu antidral!!! Jest bardzo skuteczny, wydajny i przede wszystkim zapewnia komfort psychiczny z powodu suchych pach w każdej sytuacji.POLECAM
Stary 2011-05-24, 13:18   #1103
Fleur_
Przyczajenie

Również stosuję i polecam, mi bardzo pomaga, choć po goleniu jak za dużo posmaruję to bardzo mnie swędzi i piecze, normalnie nie mogę się opanować od drapania Ale nauczyłam się już nie stosować po depilacji i jest okej, używam go niecodziennie, tylko gdy czuję potrzebę, posmaruję kilka razy i później na jakiś czas mam już spokój
I jest bardzo wydajny kupiłam go w wakacje jakoś, a jeszcze mam! Jeszcze kilka razy użyję i się skończy. Ale to również zależy od użytkowania
Fleur_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 13:29   #1104
Mn1s1ek
BAN stały

Antidral to był największy koszmar mojego życia. Pachy płonęły po jego użyciu, po kilku dniach miała czerwone swędzące placki a na dodatek odbarwił mi wiele ubrań - nigdy więcej.
Mn1s1ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:14   #1105
kosencja
Przyczajenie

Wczoraj zastosowalam pierwszy raz i nie czytałam o nim .. że swędzi po użyciu itd...
po depilacji pach i użyłam go jak już miałam suchą skórę ;p nie swędziało mnie , może takie chwilowe lekkie pieczenie . i powiem , że i tak się spociłam . Dlaczego ?
kosencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 08:24   #1106
kurczak684
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kosencja Pokaż wiadomość
Wczoraj zastosowalam pierwszy raz i nie czytałam o nim .. że swędzi po użyciu itd...
po depilacji pach i użyłam go jak już miałam suchą skórę ;p nie swędziało mnie , może takie chwilowe lekkie pieczenie . i powiem , że i tak się spociłam . Dlaczego ?
Podczas pierwszego stosowania również zauważyłam, że nadal się pocę. Przez dwa - trzy dni stosowałam każdego wieczoru Antidral, po czym zmywałam go rano. Od tamtej pory nie mam już problemu z poceniem, a specyfik stosuje co około trzy dni. Potrzebowałam chyba większej dawki.
kurczak684 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:32   #1107
Ficjanna
Przyczajenie

Tak sie zastanawiam czy jest jakis angielski odpowiednik antidralu...obecnie przebywam w uk i niestety konczy mi sie antidral słyszałam ze angielskim odpowiednikiem jest perspireX wiecie cos na ten temat???
Stary 2011-07-16, 17:44   #1108
Sieciunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Antidral to był największy koszmar mojego życia. Pachy płonęły po jego użyciu, po kilku dniach miała czerwone swędzące placki a na dodatek odbarwił mi wiele ubrań - nigdy więcej.
Moze uzylas go po goleniu? Jak raz tak zrobilam to tez pachy mi plonely. Ale wiecej tego bledu nie powtorzylam. A co do ubran to ja stosuje go na noc. W ulotce nie ma ani slowa na ten temat, ale wiekszosc osob, ktore mialy wczesniej stycznosc np. z etiaxilem (w ulotce polecone uzywa na noc) wie, ze lepiej antidral tez tak stosowac. Ja go jak najbardziej polecam
Stary 2011-07-16, 20:17   #1109
Kenusia
Raczkowanie

.

Edytowane przez Kenusia
Czas edycji: 2011-12-20 o 20:16
Kenusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:44   #1110
Ziuteczkaa
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Antidral

zamierzam kupić ten lek, ale mam pytanie do Was, czy Wy również pociliście się tak mocno, że z pod pach leciały Wam kropelki? To dla mnie ważne, bo nie radzę sobie już z tym problemem . POMOCY!
Ziuteczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości