Miedziany,rudawy kolor odrostu!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-24, 17:23   #1
KiciaKamila
Przyczajenie

Miedziany,rudawy kolor odrostu!!!!!

Od jakiegoś czasu farbuję włosy farbą loreal majirel 10.21 oksydant 6. Na początku nie było żadnych problemów, kolor był jednolity i taki jakiego oczekiwałam.
Od ok. 3 miesięcy, nie mogę zgrać koloru odrostu z resztą włosów. Odrost wychodzi złoty, miedziany a reszta jest taka jak powinna być. Miesiąc temu poddałam się i poszłam do fryzjera. Fryzjerka nałożyła mi na odrost tą samą farbę tylko oksydant 9 a na reszta włosów oksydant 6. Efekt był lepszy,ale dalej była różnica między górą głowy a resztą. Za tydzień mam drugie podejście, nie wiem co mam zrobić, czy może potrzymać farbę na odroście dłużej, zmienić oksydant ,farbę czy co. Próbowałam również myc włosy (odrost) szamponem Joanna, to również nie przyniosło efektów.Proszę o pomoc!!!
KiciaKamila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:29   #2
del200
Raczkowanie

Dot.: Miedziany,rudawy kolor odrostu!!!!!

ja bym chwile dluzej potrzymala moze pomoc
del200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:31   #3
fryz5
Zakorzenienie

a może przerzuć się na majiblond na wodzie 6%?

albo jaśniejszy poziom majirela
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:10   #4
aguaya
Przyczajenie

mam ten sam problem tyle, że z farbką 8- jasny blond; nawet po zastosowaniu oxydantu 9%..teraz chcę powtorzyć zabieg ale mieszając 8 z jakimś popielem, np. 8.1 i zastanawiam się czy to coś zmieni, tzn. czy zniweluje te rudości przy skórze; jak myślicie dziewczyny? przeczytałam gdzieś na forum, że warto w takim przypadku wymieszać 8.1 z 8.2 (opalizującym blondem) ale trochę boję sie efektu, może któraś przeszła z sukcesem taką próbę??;-))
aguaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:05   #5
KiciaKamila
Przyczajenie

Spróbuję potrzymac farbę dłużej,może coś da, chcę małymi kroczkami wprowadzac zmiany, jak np zmiana farby,oksydant juz zmianiałam i mało to dało.
Dziękuję za rady
Stary 2011-01-25, 16:04   #6
aguaya
Przyczajenie

a mieszałaś farby? nie wiem która z fryzjerek podpowiadała kiedyś, żeby z popielem mieszać, wtedy to ponoć niweluje rudości...mam zamiar spróbować ale chciałabym, żeby może ktoraś ze specjalistek to potwierdziła...puk puk..koleżanki fryzjerki!!!!;-))
Stary 2011-01-25, 19:22   #7
fryz5
Zakorzenienie

skoro farbujesz odcieniem na poziomie 10 to 8 będzie za ciemna, taki bardzo jasny brąz może wyjść.

użyj 11
albo jak mówiłem, majiblond na odrost
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:49   #8
aguaya
Przyczajenie

skoro farbujesz odcieniem na poziomie 10 to 8 będzie za ciemna, taki bardzo jasny brąz może wyjść.użyj 11
albo jak mówiłem, majiblond na odrost

czy ja równiez mogę się podpiąć pod poradę?
ostatnie farbowanie miesiąc temu, farbką majirel 8 podstawową na 9% oxydancie; odrost złapało na lekko miedziano-rudy, reszta najpierw ciemny blond, teraz sprany dosyć jasny blond- ogólnie nieźle jak na samodzielne praktyki;
mam teraz 0,5 cm odrost (swój naturalny mysi kolor z siwymi niteczkami) i chciałabym odświeżyć blondzik; jaki kolor (może mieszankę kolorów) możesz mi polecić tak aby nie wyszedł rudy na odroście, pokrył dobrze siwe włosy i jednocześnie ładnie wyrównał całość? na jakim oxydancie? 6% do tej pory był dla mnie za słaby, nawet fryzjer kiedy byłam jakis czas temu musiał poprawiać zabieg bo 6 byla za słaba..9% jak pisałam też dał lekko rudawy kolor; jeśli jednak 9 to czy na całości? bardzo proszę o poradę!!
Stary 2011-01-30, 16:13   #9
aguaya
Przyczajenie

jestem ciekawa czy koleżanka poradziła sobie z problemem...ja niestety nie;-(( nie doczekałam się odpowiedzi na moją prośbę i sama pomalowałam 9.0 wymieszaną z 9.1, najpierw odrosty 9% a resztę 6, potem drugi raz (bo za pierwszym razem wyszło rudo-ceglasto) już tylko 6%...i masakra!!odrosty rude, reszta piękny chłodny blondzik; muszę poszukać jakiegoś konkretnego forum, moze na f.kafeterii albo gazecie-tam przynajmniej odpowiadają na posty..tutaj zieje ignorancją albo nieznajomością rzeczy
Stary 2011-02-05, 23:22   #10
KiciaKamila
Przyczajenie

Przetrzymałam farbe dłużej ,do tego dołożyłam suszarkę, roznica jest duzo mniejsza niz ostatnio,ale niestety nie jest idealnie, w zależności od świata kolor jest albo ideaalny z całością albo jest roznica. Nie wiem co mogę jeszcze zrobic żeby faktycznie całe włosy miały identyczny kolor. Może ktoś mi coś powie na temat farby majiblond?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości