z ciemnego brązu na blond... jak uzyskać taki kolor włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-24, 23:00   #1
alutka19
Przyczajenie

z ciemnego brązu na blond... jak uzyskać taki kolor włosów?

Obecnie mam ciemnobrązowy kolor włosów,po części to już z moimi naturalnymi ciemno-brązowymi odrostami.. włosy mam ciut dłuższe od włósów Kim ze zdjęcia. I marzy mi się dokładnie taki sam kolor włosów jak ten z fotki. Myślałam nad zakupem 2x dekoloryzatora Chantal Colorpeel na allegro, oraz jakiegoś lepszego rozjaśniacza np z loreala,ale nie wiem czy to dobry pomysł. Od razu uprzedzam,że do fryzjerki się nie wybiorę, bo żadnej nie ufam, bo niklu niefortunnych próbach zrobienia czegoś na mojej głowie, z czego w rezultacie nie wyszło NIC, a z salonu wyszłam z pustym portfelem. Dlatego moje pytanie kieruje do Was moje drogie wizażanki... napewno któraś z Was schodziła z brązów do właśnie takiego koloru jaki chcę uzyskać. Będę wdzięczna za wszystkie rady, wskazówki,opinie etc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kim,.jpg (41,9 KB, 277 załadowań)
alutka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 23:13   #2
villheroin
Przyczajenie

Dot.: z ciemnego brązu na blond... jak uzyskać taki kolor włosów?

Też jestem na etapie "rozjaśniania", tylko, że w moim przypadku jest prościej, bo i włosy naturalny ciemny blond, i sporo krótsze, więc ewentualne zniszczenia jakoś przełknęłabym
Dobry rozjaśniacz może wszystko, poczytaj opinie na temat poszczególnych specyfików, następnie wybierz rozjaśniacz i na jakimś pasemku wypróbuj. Możliwe, że wystarczy 10-15 minut by uzyskać taki ton.
Chodzi Ci o dokładnie taki sam odcień(miodowo-karmelkowy) jaki ma Kim?
Coś mi się wydaje, że nie wyjdzie Ci taki po samym rozjaśniaczu. Zdarza się, że rozjaśniane włosy ocierają się czasem o odcienie delikatnej rudości, ale to chyba nie o takie coś chodzi.
Masz upatrzoną farbę, czy poszukiwania rozpoczniesz po rozjaśnianiu?
villheroin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 23:20   #3
maja19m
Raczkowanie

Mam znajomą która ma taki kolorek, jej naturalny kolor włosów to ciemny brąz a taki kolor wychodzi jej nałozeniu farny z joanny 240 - Słodkie cappuccino.Oczywiście każde włosy reagują inaczej na farby.Moje zawsze wychodzą rude)
Stary 2011-01-24, 23:24   #4
alutka19
Przyczajenie

najbardziej szkoda mi długości moich włosów, mam włosy do pasa, kolor tez jest ok mam taki ładny czekoladowy brąz, włosy za zdrowe i lśniące, ale jednak nie czuję się w tym kolorze dobrze, mam wrażenie, że jestem ciągle blada i wyglądam jak szara myszka, dlatego chcę wprowadzić jakieś zmiany na mojej głowie

jeśli chodzi o dekoloryzator colorpeel, ten z allegro, to daje on gwarancje, że kolor zejdzie bez uszczerbku na włóknie włosa, ponieważ nie zawiera on amoniaku. wiem-bo używałam,ale tylko raz, w dodatku schodząc z czerni i efekt był zdumiewający. Chcę kupić 2 opakowania z tego względu, ze chciałabym rozjaśniacz nałożyc dwuktornie żeby uzyskać lepszy efekt.

tak jak napisałaś, efekt podobnego koloru mogę uzyskać po dwóch aplikacjach tego specyfiku, jednak wolałabym na wszelki wypadek zabezpieczyć się jakimś dobrym rozjaśniaczem,ale niestety jeśli chodzi o rozjaśniacz to kompletnie nie wiem,który mam wybrać tyle ich jest.

koloru farby nie mam upatrzonego :<
alutka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości