Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-03, 22:59   #571
Tindomerel
Zadomowienie

Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja również poproszę o namiary na Pana Marcela z góry dzięki
Tindomerel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:30   #572
kasiek74
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Działa już strona internetowa Marcela
Ale chyba linka zamieszczać nie można?
moge prosić o namiary na jego stronkę?

oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:34   #573
4siul4
Przyczajenie

ehhh witam wszystkich

jestem tu nowa i wlasnie po przeczytaniu dosc duzej ilosci wypowidzi zdecydowalam zapisać sie do pani Ani na sikorniku.... moja chwila juz w poniedziałek mam nadzieje ze kobietka poradzi sobie z moimi okropnymi włosami... pozdrawiam wszystkich
4siul4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 15:05   #574
Tindomerel
Zadomowienie

Witaj ja też jestem tu nowa
Koniecznie napisz swoje wrażenia kiedy wrócisz
Stary 2009-06-06, 10:51   #575
Na Me
Przyczajenie

Jak dobry fryzjer to tylko " BEA" !!!!!!

Naprawde wart polecenia salon (okolice pogotowia).
Bylam juz u roznych fryzjerow w Gliwicach ( jestem z Gliwic) i tylko z tego salonu jestem zadowolona

Naprawde warto sie tam udac...

Edytowane przez Na Me
Czas edycji: 2009-06-06 o 10:58
Na Me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 11:18   #576
LizaN
Przyczajenie

Witam, ostatnio byłam w salonie Jean Louis David w Forum, jestem b. zadowolona. robiłam koloryzację i cięcie. pani mnie tak wymodelowała, że wyglądałam jak modelka. Włosy naprawdę ładnie się ukłądały i sama mogę zrobić sobię tą fryzurę w domu bez prpblemu. wrócę na pewno.
LizaN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:52   #577
4siul4
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: gliwice dobry fryzjer???

witam

dziś bylam u Ani na sikorniku i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona. Dziewczyna podeszła do moich włosów bardzo profesjonalnie, swietnie doradzila mi fryzure oraz kolor. Nie robi niczego na siłe, wszystko jest konsultowane. Kolor dobrany np do stylu i kolorystyki ubioru. tak wiec ode mnie duzy plus. niestety nie moge wrzucic zdjęc ale jak najbardziej polecam.
Stary 2009-06-08, 20:40   #578
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 4siul4 Pokaż wiadomość
witam

dziś bylam u Ani na sikorniku i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona. Dziewczyna podeszła do moich włosów bardzo profesjonalnie, swietnie doradzila mi fryzure oraz kolor. Nie robi niczego na siłe, wszystko jest konsultowane. Kolor dobrany np do stylu i kolorystyki ubioru. tak wiec ode mnie duzy plus. niestety nie moge wrzucic zdjęc ale jak najbardziej polecam.

A jak wyglądają koszta? Super, ze jesteś zadowolona
Stary 2009-06-09, 12:02   #579
4siul4
Przyczajenie

za cięcie, farbe na całej długości plus kilka <ok...6> pasemek zapłacilam 165 zł. oczywiscie włosy na koniec zostały wymodelowane i ułozone.
Stary 2009-06-10, 17:15   #580
lilianna69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sasi Pokaż wiadomość
Agnieszka moglabys sie dokladniej dowiedziec o adres tego salonu MAjki bo tez slyszalam ze jest dobra ale nie mam pojecia gdzie to jest. no i napisz czy kolezanka jest zadowolona........ mam jeszcze jedno pytanko wiecie moze czy w gliwicach jest jakis salon fryzjerski gdzie robia na KAdusie??
podajcie ceny farbowania xd

Edytowane przez lilianna69
Czas edycji: 2009-06-10 o 17:47
lilianna69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:36   #581
bloomeq
Zakorzenienie

GG do bloomeq

SASI - na kadusie napewno pracują w VENUS na ul Tarnogórskiej 70 ;-)

a co powiecie na AB STUDIO na Bankowej koło rynku??
bloomeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:06   #582
Evelinel
Przyczajenie

Witam krajanki
ratujcie ... czytam o fryzjerach i wychwalacie Pana Marcela. Proszę o namiary na niego..... może poratuje mnie w kwestii wyboru fryzury ślubnej
dziękuję i pozdrawiam
Evelinel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 12:23   #583
malami123
Przyczajenie

Witam. Czy moge prosic o namiary na Marcela. tyle pochlebnych opinii.. cos w tym musi byc
dziekuje za namiary

Edytowane przez malami123
Czas edycji: 2009-06-22 o 13:28
malami123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:31   #584
sandra22
Przyczajenie

Witam ,
przeglądałam forum ale konkretniej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłam.
Byłabym wdzięczna, gdyby osoby robiące dekoloryzację u fryzjera w Gliwicach i nie wybiegły z płaczem dały mi jakieś informacje.
Chciałabym przejść z koloru ciemny brąz na kolor miodowy lub bursztynowy i szukam dobrego salonu gdzie nie zniszczą mi włosów.
Pomóżcie
sandra22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:24   #585
kandaczka
Przyczajenie

Cytat:
Działa już strona internetowa Marcela
Ja również proszę o link na priva. Albo o nazwisko/ nr tel.
kandaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:42   #586
Aramintha
Wtajemniczenie

Thumbs down Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ostatnimi czasy, ze względu na to, że późno kończę różne zajęcia jestem skazana na salony fryzjerskie tzw. sieciówki bo tylko one są czynne dłużej niż do 18:00.
Mój wybór padł na gliwicki salon Berendowicz&Kublin. Co do samej jakości usług trudno mi się będzie wypowiedzieć ponieważ ograniczyłam się tylko do farbowania na jeden kolor, bez pasemek, strzyżenia i modelowania (a samo nałożenie farby jakiś specjalnych umiejętności nie wymaga). Natomiast trochę zbulwersowała mnie jedna rzecz - cennik na stronie internetowej jasno stwierdza, że za farbowanie na jeden kolor należy się 100zl. Gdy doszło do płacenia zostałam podliczona na 150zł - jak się okazało za farbowanie 100zł plus CZESANIE 50zł. Czesanie polegało na wysuszeniu włosów Żadnego prostowania, kręcenia czy innych rzeczy. Po prostu skasowałi 50zł za wysuszenie włosów Według mnie zwykłe naciąganie klienta, jakby nie mogli od razu za ten jeden kolor zażyczyć sobie 150zł i taką kwotę umieścić w cenniku.
Aramintha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:36   #587
dziunia00
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sandra22 Pokaż wiadomość
Witam ,
przeglądałam forum ale konkretniej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłam.
Byłabym wdzięczna, gdyby osoby robiące dekoloryzację u fryzjera w Gliwicach i nie wybiegły z płaczem dały mi jakieś informacje.
Chciałabym przejść z koloru ciemny brąz na kolor miodowy lub bursztynowy i szukam dobrego salonu gdzie nie zniszczą mi włosów.
Pomóżcie
ja miałam kiedyś ściągany kolor u Marty w "Studio3" i to dzięki niej mam teraz piękny blond ... a na marginesie to w przyszłym tyg.moja mama idzie ściągać bo znudziło jej się to co do tej pory sama robiła sobie na głowie a Marta powiedziała jej że bez problemu można uzyskać coś innego,jaśniejszego,cieka wszego i co najważniejsze włosy na tym nie stracą! ... Mama już nie może się doczekać
dziunia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:22   #588
maggieczna
Przyczajenie

GG do maggieczna
Talking Dot.: gliwice dobry fryzjer???

hej dziewczyny proszę również o namiary na salon fryzjerski Marcela oraz o stronę internetową na priv
maggieczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 18:06   #589
sandra22
Przyczajenie

A mogłabym prosić jakieś namiary? No i jaka jest cena?
sandra22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:16   #590
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sandra22 Pokaż wiadomość
A mogłabym prosić jakieś namiary? No i jaka jest cena?
Namiary masz na PW, a co do cen, to 40-45zł za strzyżenie, za strzyżenie+koloryzacja od 120zł, nie wiem jak na długie włosy przy koloryzacji, bo ja mam krótkie Ale pewnie max do 160zł.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 10:23   #591
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Namiary masz na PW, a co do cen, to 40-45zł za strzyżenie, za strzyżenie+koloryzacja od 120zł, nie wiem jak na długie włosy przy koloryzacji, bo ja mam krótkie Ale pewnie max do 160zł.
No to ceny nie najgorsze W Ludwigu płaciłam więcej

Dziewczyny, czy któraś z was, która ścinała się u Marcela ma kręcone, albo przynajmniej falowane włoski?
Stary 2009-06-23, 10:56   #592
Zuzanna_K.
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was, która ścinała się u Marcela ma kręcone, albo przynajmniej falowane włoski?
Tak, ja mam kręcone włosy i chodzę do Marcela. Bardzo go polecam dziewczynom z kręconymi włosami.
Poszłam do niego po raz pierwszy, gdy moje włosy sięgnęły pasa i przestały układać się w spirale. Marcel tak je obciął, że ponownie zaczęły się kręcić. Potem dość długo było OK, ale potrzebowałam obciąć włosy w możliwie najszybszym terminie, poszłam do Mai i nadal BARDZO tego żałuję.
Swoje wrażenia opisałam w tym wątku.
Obecnie Marcel ratuje moje włosy, żeby znowu wyglądały tak, jak trzeba, bo po tym co zrobiła Maja, moje włosy w ogóle przestały się układać
Na szczęście Marcel już im sporo pomógł i mam nadzieję, że wzrost włosów i kolejna wizyta u Niego kompletnie zlikwiduje błędy Mai.
Zuzanna_K. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:44   #593
Veiovis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
No to ceny nie najgorsze W Ludwigu płaciłam więcej

Nie mam loków, ale naturalnie falowane.
Marcela uwielbiam, ale szczerze muszę przyznać, że po cięciu Łukasza (ludwig) włosy mi się dużo lepiej układały. Nie ma sie co dziwić bo cięcie Łukasza trwało trzy razy dłużej niż u Marcela...
Veiovis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:09   #594
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Tak, ja mam kręcone włosy i chodzę do Marcela. Bardzo go polecam dziewczynom z kręconymi włosami.
Poszłam do niego po raz pierwszy, gdy moje włosy sięgnęły pasa i przestały układać się w spirale. Marcel tak je obciął, że ponownie zaczęły się kręcić. Potem dość długo było OK, ale potrzebowałam obciąć włosy w możliwie najszybszym terminie, poszłam do Mai i nadal BARDZO tego żałuję.
Swoje wrażenia opisałam w tym wątku.
Obecnie Marcel ratuje moje włosy, żeby znowu wyglądały tak, jak trzeba, bo po tym co zrobiła Maja, moje włosy w ogóle przestały się układać
Na szczęście Marcel już im sporo pomógł i mam nadzieję, że wzrost włosów i kolejna wizyta u Niego kompletnie zlikwiduje błędy Mai.
Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Nie mam loków, ale naturalnie falowane.
Marcela uwielbiam, ale szczerze muszę przyznać, że po cięciu Łukasza (ludwig) włosy mi się dużo lepiej układały. Nie ma sie co dziwić bo cięcie Łukasza trwało trzy razy dłużej niż u Marcela...
Dzięki za informacje dziewczyny Mi ścinała włoski Magda. W sumie nawet byłam zadowolona. przyszłam do salonu w kręconych włoskach i poprosiłam, żeby po cięciu mi wyprostowała bo później od razu wybierałam się na urodziny przyjaciółki Na co Magda stwierdziła, że bardzo mi współczuje tych loków i jej sie kręcone włosy nie podobają. Niby nic takiego, ale przyszłam wycieniować włosy, ale nie słuchać o jej upodobaniach. Poświęciła mi dużo czasu i ładnie obcięła, chociaż szczerze mowiąc włosy dużo lepiej wyglądaly wyprostowane, bo kiedy je umyłam nie chciały sie ladnie ułożyć. Dlatego szukam dalej.
Stary 2009-06-23, 20:44   #595
Veiovis
Zakorzenienie

U mnie wręcz przeciwnie. Łukasz dziwił się czemu prostuje włosy i obiecał, że obetnie mnie tak żebym nie musiała wiecej ich męczyć prostownicą. Włosy faktycznie później dużo lepiej się układały, a chwilami robiły mi się cudne loki
Veiovis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 21:12   #596
Tindomerel
Zadomowienie

Dobrze wiedzieć, ze są i tacy fryzjerzy Dzięki
Stary 2009-06-25, 14:55   #597
iruwiel
Przyczajenie

Smile Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja też bardzo prosze o namiary na Pana Marcela na prv
iruwiel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:04   #598
iweczka1233
Raczkowanie

Ja również poproszę o namiary na Pana Marcela z góry dziękuje
iweczka1233 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:24   #599
iiyama
Przyczajenie

Jestem tu nowa Zalogowałam się na wizażu ze względu na ten wątek!!
Dziewczyny proszę pomożcie i doradzcie mi do kogo mam iść żeby dobrze zafarbowac i podciąć włosy ( mam włosy lekko kręcone i aktualnie zapuszczam, a kolor mam fatalny) Przeczytałam dużo pozytywnych opinii o Łukaszu (Ludwig) byłam kilka razy w salonie Ludwig kolo rynku u Pani Izy i nie jestem zbyt zadowolona, Łukasz pracuje na Zygmunta Starego? nigdy nie byłam w Studio3 a polecacie Marcela, który już tam pracował
Chciałabym wreszcie znalezc fryzjera, który potrafi profesjonalnie dobrać kolor, oraz stworzyć fryzurę, która na prawde do nas pasuje, a nie tworzyć klony
iiyama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:01   #600
methea
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny

Kilka miesięcy temu tak jak wcześniej pisałam,miałam się wybrać do pani Majki na sikorniku. Byłam się u niej obciąć,miałam bardzo długie włosy(jakoś do połowy tyłka) i strasznie gęste,grube. Prosiłam ją aby zrobiła mi taką fryzurę,abym mogła swobodnie chodzić w rozpuszczonych włosach,zeby mi nic nie leciało na twarz,oczy i żeby ta fryzura nie wyglądała jak hełm i nie była za ciężka,tylko lekka.
Pani stwierdziła,ze nic za bardzo nie da się "wyczarować" z moich włosów,to mi nie będzie pasować,tamto... Moje włosy dalej były okropnie cieżkie i niesforne :/ zostały lekko wycieniowane i w sumie tyle,nic nadzwyczajnego :/ Wyszłam strasznie niezadowolona,poryczałam się prawie jak wyszłam :/ Musiałam na nowo w domu coś z tych włosów ułożyć,a nie powinno tak być ;/ Mijały miesiące ,a mi włosy BARDZo,ale to bardzo szybko rosną,więc trzeba było znaleźć kolejnego fryzjera... tydzień temu zdecydowałam się na młodą Sylwię Bluszcz z JAgielońskiej,to już inna historia...
Po pierwsze bardzo fajna babka, na luzie, o wszystkim gadałyśmy,bardzo miło spędziłam tam czas ale co najważniejsze jak dla mnie zna się na rzeczy wysłuchała mnie dokładnie z czym mam problem,jaki mam mniej więcej pomysł na fryzure.Wszystko opowiedziałam,tak jak u wczesniejszej fryzjerki. Powiedziałam,ze chyba grzywka mi nie pasuje bo tak wszyscy mówią i fryzjerki tez,a ona na to,ze wszystko da się zrobić tylko trzeba umieć.jak się nie umie to się mówi,ze się nie da lub nie pasuje To były bardzo dobre słowa
Pani Sylwia stworzyła mi zupełnie nową fryzure,w zyciu nie pomyślałabym ,ze moge tak wyglądać i to z prosta grzywką Mój facet zdębiał jak mnie zobaczył,powiedział,ze na swoje 22 lata wyglądam jeszcze seksowniej niż w poprzedniej fryzurze,hehe znajomi w ogóle mnie nie poznali,byli w szoku Wyglądam zupełnie inaczej.na początku nie umiałam sie przyzwyczaić...ale dziewczyny jestesmy młode i kiedy mamy zaryzykować z takimi zmianami jak nie teraz?
Życze Wam tak dobrze dobranych fryzur jak moja i fryzjerek tez co najwazniejsze
Sory za taki dłuuugi laborat,ale w koncu chciałyscie znac opinie innych
Pozdrawiam
methea jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czynne w niedzielę, farbowanie, fryzjer, fryzjer gliwice, gliwice i okolice, ombre hair, studniówka

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości