Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-27, 08:53   #691
Sala
Rozeznanie

Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Wracałam pare razy do Marcela. Za kazdym razem słyszałam ten tekst... że to cięcie to jakaś katastrofa i fryzjer chyba nie był najlepszy. Po czym on podcinał mi końcówki, prostował i 40 zl.
Ciekawa obserwacja -- zwrócę na to uwagę. Byłabym zadowolona, gdyby udało mi się w końcu znaleźć porządnego fryzjera, choć jestem świadoma tego, że da się to ocenić dopiero po kilku wizytach (vide epopeja wyżej). Po pierwszej wizycie u Marcela było o tyle OK, że zwrócił uwagę na te same niedoróbki co ja sama, więc mam nadzieję, że przynajmniej się zrozumieliśmy. W przypadku dwóch poprzednich osób tak nie było -- ja jedno, oni swoje, efekt żałosny. Zobaczymy, co będzie dalej.
Sala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:42   #692
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
Wracałam pare razy do Marcela. Za kazdym razem słyszałam ten tekst... że to cięcie to jakaś katastrofa i fryzjer chyba nie był najlepszy. Po czym on podcinał mi końcówki, prostował i 40 zl.
Mam te same doświadczenia
Tindomerel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:36   #693
strzyga30
Raczkowanie

Sala dzięki, że ktos też napisał coś o Vision bo mnie się zaczęło wydawać, że to może ja wybrzydzam... z czasem zaczęło mi się wydawać, że zamiast po fryzjerze wyglądać atrakcyjnie wyglądałam poprostu źle. Nawet cieniowanie włosów jakoś przestało im wychodzić. Co do doardzania kosmetyków to się nie zgodzę, myślę, że Majka nie lubi naciągać ....na tzw lepszy sprzęt może uważa, że w domu nam takiego nie trzeba bo od tego ma sie fryjzjera;p
strzyga30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:04   #694
Sala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez strzyga30 Pokaż wiadomość
Sala dzięki, że ktos też napisał coś o Vision bo mnie się zaczęło wydawać, że to może ja wybrzydzam... z czasem zaczęło mi się wydawać, że zamiast po fryzjerze wyglądać atrakcyjnie wyglądałam poprostu źle. Nawet cieniowanie włosów jakoś przestało im wychodzić. Co do doardzania kosmetyków to się nie zgodzę, myślę, że Majka nie lubi naciągać ....na tzw lepszy sprzęt może uważa, że w domu nam takiego nie trzeba bo od tego ma sie fryjzjera;p
Wiesz, ja cenię sobie niewciskanie mi na siłę produktów, naprawdę. Ale jeśli to JA ją pytam, o coś, na czym w moim przekonaniu powinna się znać, a ona na nic nie potrafi odpowiedzieć? Jeśli próbuję się dowiedzieć, jaki rodzaj odżywki będzie dobry dla moich włosów (strzelam teraz: powiedzmy, nawilżająca, bez spłukiwania, olejek, jedwab...), nawet nie o nazwę firmy pytając, to naprawdę sądzisz, że nie da się NIC powiedzieć na ten temat?

No a co do cieniowania ogólnie, to zasadniczo mam wrażenie, że spora część fryzjerów traktuje to jak jakiś magiczny sposób na wszystko. Pocieniujemy tu, pocieniujemy tam i voila, gotowe. Bo przecież nie wypada tylko podciąć końcówek, skoro się od klientki skasowało stówkę...
Stary 2010-04-29, 10:32   #695
Sandra_83
Raczkowanie

Dziewczyny planuję drastycznie zmienić kolor włosów z jasnego blond (mój naturalny) w ciemny brąz badź czerń jakiś ciepły odcień, ale wpierw chciałabym porozmawiać z jakimś fryzjerem który będzie w stanie mi doradzić bądź odradzić , i który oczywiście uzyska taki kolor o jak mi będzie chodzić. Dodam tylko, że nigdy jeszcze w ciągu 26 letniego życia nie zmieniałam koloru włosów, dlatego muszę być pewna tego co zrobię i potrzebują fachowej porady. Może mi kogoś takiego polecić?
Sandra_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:53   #696
strzyga30
Raczkowanie

Sala masz rację, ja omijam Vision kupę kasy tam straciłam za farbe i grzywkę płaciłam 250pl
strzyga30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 20:04   #697
praszczur
Raczkowanie

Czy ktoś niedawno farbował jednym kolorem i ścinał długie włosy u Majki? Bo do niedawna kosztowało to 140 zł i nie wiem czy cena się zmieniła, a jestem umówiona na niedługo i nie wiem ile pieniędzy wziąć

Edytowane przez praszczur
Czas edycji: 2010-04-30 o 20:12
praszczur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:06   #698
8anka4
Przyczajenie

Ja od pewnego czasu chodzę do fryzjera na ul. Świętojańską w gliwicach. Zawsze wychodziłam zadowolona, ostatnio farbowałam włosy z jasnych na ciemne i jest super. Fryzjer patrząc na mnie był w stanie powiedzieć w jakiej fryzurze i kolorze będzie mi dobrze - miał rację jak zawsze. Polecam
8anka4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:39   #699
Sandra_83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 8anka4 Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu chodzę do fryzjera na ul. Świętojańską w gliwicach. Zawsze wychodziłam zadowolona, ostatnio farbowałam włosy z jasnych na ciemne i jest super. Fryzjer patrząc na mnie był w stanie powiedzieć w jakiej fryzurze i kolorze będzie mi dobrze - miał rację jak zawsze. Polecam
O to widzę, że tak samo jak ja. Kurcze, i co jesteś zadowolona z tak drastycznego posunięcia? Bo ja jeszcze nie jestem zdecydowana, dlatego też potrzebuję fachowej porady.
A mogę się dowiedzieć jak nazywa się ten zakład i u kogo dokładnie byłaś i oczywiście jak się ceny tam kształtują? Pozdrawiam
Sandra_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:49   #700
8anka4
Przyczajenie

Jeśli się nie mylę to zakład się nazywa MANUFAKTURA, a ja chodzę do Michała ( początkowo byłam przerażona jak zobaczyłam jaki jest młody, ale czesał mnie do ślubu i zrobił to pięknie, od tej pory chodzę tylko do niego ). Jest tam też dziewczyna, która bardzo ładnie strzyże i ma dosyć ciekawe pomysły. Co do ceny, to nie mam porównania z innymi fryzjerami, za farbowanie zapłaciłam chyba 140 zł, ale dokładnie nie pamiętam.
8anka4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:53   #701
Zuzanna_K.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa jak wyglądają te twoje włosy

Długie, kręcone, gęste, ale bardzo delikatne. Gdy są źle obcięte lub zbyt długie, to leżą i robią mi się loki 2D zamiast spiralek
Jeśli kogoś to interesuje, to u Marcela są wolne 2 bliskie terminy - sobota 8 V na godz. 11 i sobota 29 V na godz. 9.
Piszę o tym, bo moja przyjaciółka musiała zrezygnować i myślała, że może komuś z forum przyda się ta informacja.
Zuzanna_K. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:13   #702
stefaninka
Przyczajenie

a co miało byc robione samo ścięcie?
stefaninka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:38   #703
Zuzanna_K.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stefaninka Pokaż wiadomość
a co miało byc robione samo ścięcie?
Odpowiedziałam na priv
Zuzanna_K. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 17:19   #704
Nicollle
Przyczajenie

Cześć dziewczyny wtrącę się do wątku bo mam pytanie gdzie w Gliwicach można DOBRZE i dość TANIO przedłużyć włosy.
Nicollle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 07:44   #705
kasiab623
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez praszczur Pokaż wiadomość
Czy ktoś niedawno farbował jednym kolorem i ścinał długie włosy u Majki? Bo do niedawna kosztowało to 140 zł i nie wiem czy cena się zmieniła, a jestem umówiona na niedługo i nie wiem ile pieniędzy wziąć
ja byłam niespełna miesiąc temu zapłaciłam 160 zł... ale jestem bardzo bardzo rozczarowana. wybrałam majkę po dokładnej weryfikacji jej umiejętności opisywanych na tym forum poszłam, za rozjaśnienie włosów,(naturalne ciemny blond) i dosłownie przycięcie końcówek zapłaciłam 160 zł ....efekt marny mam straszne odrosty na dzien dzisiejszy, z reszta juz po tygodniu nie było widać ze w ogóle byłam u fryzjera....
kasiab623 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:13   #706
restus
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nicollle Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wtrącę się do wątku bo mam pytanie gdzie w Gliwicach można DOBRZE i dość TANIO przedłużyć włosy.

Ja osobiście polecam Pania Asię na ul. Lipowej, u której przedłużałam dwa razy, raz na ringi, drugi na taśmy, Poprostu rewelka byłam bardzo zadowolona
restus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:35   #707
EVAgwiazdka
Raczkowanie

Czy któraś z was chodzi do Oli na ul piwnej? jak tak to napiszcie ile kosztuje sciecie i tel do niej zastanawiam sie tez nad Iwona z Ziemowita mojej siostrze bardzo ładnie obcieła włosy na pazia

ja osobiscie odradzam Maje na scinanie wlosów widzialam juz pare razy przez nia wycieniowane wlosy i ja u niej scinalam ze 3 razy i wiecej u niej nie zetne bo inni duzo lepiej to robia .. zato bardzo ładnie farbuje wlosy i pasemka tez sa cudo

ostatnio bylam u łukasza z Ludwika bardzo mi sie podobało i moj chlopak tez byl zachwycony ale po umyciu wlosów juz nie umiałam tak samo ułożyc włosow tak jak on i wolalabym jakas fryzure co bedzie fajnie wygladała bez modelowania na szczotke
EVAgwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 02:31   #708
czili
Przyczajenie

czeeeeść,
zaczęłam czytać temat od początku i z tej euforii umówiłam się do salonu u Majki /Vision/ do pani Ani ...
i dzisiaj doczytałam do końca i pobladałam, bo posypały się krytyczne posty /nawet od tych osób, które były początkowo zadowolone/
Do tej pory jeździłam do 'mojego' czarodzieja do Rudy Śląskiej do Lucjana, ale tam zawsze miesiąc minimum czekania...
i co teraz i co teraz
w planie mam 'tylko' radykalne cięcie, bez farbki i innych tego typu spraw
mam nadzieję, że nie będę się potem musiała robić na Sinead O'Connor

----------------------
do L. dostałam termin na sierpień szok szok szok - rozumiem 2 m-ce ale 3?!?!?!?!?

Edytowane przez czili
Czas edycji: 2010-06-02 o 11:33
czili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 08:55   #709
kasiab623
Przyczajenie

witajcie dziewczyny ! Po nieszczesnej wizycie u Majki, wybrałam sie - przypadkiem do salonu na ul. Plebiscytowej. Zakład nazywa sie 'HUTNY" nie duży, ale za to przyjemny. Młoda dziewczyna (chyba Asia lub Ania) która mnie obcinała- przemiła. włosy prześwietnie zafarbowane no na prawdę lepsze pasemka niż u Majki a i cena nie wysoka. za obcinanie syna, moje farbowanie modelowanie na wieczór mycie i obcinanie zapłaciłam łacznie 120 zł wiec nie dużo. Nastepnie wybrałam sie do tego samego salonu na czesanie, na wesele tydzień później ........ efekt niewiarygodny z moich cienkich włosów dziewczyna wyczarowała mega fryzurę, świetna, każdy na weselu był zachwycony. i teraz uwaga za czesanie-2,5 godz z ozdobami we włosach zapłaciłam 50 zł !!!!! Od tej pory salon "hutny " został moim wybranym i z pewnościa powierze im swoje włosy za kilka miesiecy na moim slubie . pozdrawiam i mam nadzieje ze info sie wam przyda
kasiab623 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:05   #710
justtysia
Przyczajenie

Cześć, wiecie co się dzieje z Magdą z Ludwiga, podobno już nie pracuje a chciałam się wybrać do niej na czesanie i malowanie. Czy możecie polecić jakąś inną osobę? Co sądzicie o Ewie z Ludwiga na Zygmunta Starego?
justtysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:36   #711
Veiovis
Zakorzenienie

Magda?
O nieeeee.... A czy wiesz może coś więcej? Te informacje rozumiem, ze uzyskałaś w salonie?
Veiovis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:04   #712
agus8609
Raczkowanie

GG do agus8609

Cześć dziewczyny
Ja chce zmienić kolor włosów(blond jasny) od1,5 eoku robię sama sobie ale już mi się znudził, a tam gdzie chodzę do fryzjera farba szybko schodzi. A od znajomej słyszałam że właśnie Michał w Manufakturze jest dobry i farba się też trzyma mam już na niego namiary, ale nic nie mogę o nich znaleźć z necie.
8anka4-> A gdzie dokładniej jest to na świętojańskiej?? z góry dziękuje za odpowiedź
15.09.2009-9:15- 63kg
Faza I zakończona
20.09.2009- 61kg
Faza II
23.09.2009-60kg
06.10.2009-59kg

15.10.2009- 58kg miesiąc diety

agus8609 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:51   #713
Tindomerel
Zadomowienie

Widzę, że ceny w Ludwigu znowu skoczyły
Miałam wypróbować Łukasza, ale skoro tak to wygląda umowię się do Aspectu do Łukasza Po powrocie zdam relacje
Stary 2010-06-29, 12:20   #714
Veiovis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Widzę, że ceny w Ludwigu znowu skoczyły
Miałam wypróbować Łukasza, ale skoro tak to wygląda umowię się do Aspectu do Łukasza Po powrocie zdam relacje

Jak tylko masz szanse to na Twoim miejscu odwołałabym ta wizyte. Nikt mnie tak nie skrzywdził jak Łukasz. Moje włosy wyglądały jak jedno wielkie g***o. Musiałam po dwoch tygodniach ratować włosy u Magdy w ludwigu, a i tak cierpie z jego powodu do dzisiaj (niestety jest część włosów które po prostu muszę odrosnąć)
Stary 2010-06-29, 19:18   #715
Tindomerel
Zadomowienie

No to pięknie ... A już byłam zdecydowana ... Pamiętam, że kiedyś się wypowiadałaś w tym wątku, że masz falowane włosy, a więc podobny rodzaj do moich. W takim razie nie zaryzykuję z Aspectem
Mogłabyś mi kogoś polecić ?
Stary 2010-06-30, 08:49   #716
Veiovis
Zakorzenienie

Bardzo podobało mi się u pani Magdy w ludwigu, ale nie wiem czy to prawda, ze już tam nie pracuje? byłam u niej co prawda tylko raz po tym nieszczęsnym cięciu u Łukasza i byłam zszokowana, że tak odratowała moje włosy bo były ścięte koszmarnie. Tak jak pisalaś mam włosy falowane, puszące się. Łukasz ściął mi je na dwa stopnie (powinny być dobrze wystopniowane bo inaczej mam szope i żadne prostowanie nie pomoże) plus straszne wycięcie z przodu, plus przedziałek nie w tym miejscu w którym mam od zawsze i całkowicie z boku głowy
Sama za niedługo chce się wybrać do fryzjera i myślałam, ze będzie to pani Magda... Jeżeli prawdą jest, że już nie pracuje w ludwigu to nie wiem sama gdzie się wybiore
Stary 2010-06-30, 09:40   #717
Sala
Rozeznanie

Cytat:
Jak tylko masz szanse to na Twoim miejscu odwołałabym ta wizyte. Nikt mnie tak nie skrzywdził jak Łukasz. Moje włosy wyglądały jak jedno wielkie g***o. Musiałam po dwoch tygodniach ratować włosy u Magdy w ludwigu, a i tak cierpie z jego powodu do dzisiaj (niestety jest część włosów które po prostu muszę odrosnąć)
Cytat:
Bardzo podobało mi się u pani Magdy w ludwigu, ale nie wiem czy to prawda, ze już tam nie pracuje? byłam u niej co prawda tylko raz po tym nieszczęsnym cięciu u Łukasza i byłam zszokowana, że tak odratowała moje włosy bo były ścięte koszmarnie. Tak jak pisalaś mam włosy falowane, puszące się. Łukasz ściął mi je na dwa stopnie (powinny być dobrze wystopniowane bo inaczej mam szope i żadne prostowanie nie pomoże) plus straszne wycięcie z przodu, plus przedziałek nie w tym miejscu w którym mam od zawsze i całkowicie z boku głowy
Hehe, a ja dla odmiany, jak przeczytałam opis Twojej wizyty, to naprawdę: wypisz, wymaluj efekt działalności Łukasza z Ludwiga na moich włosach

Co z tymi Łukaszami ostatnio, no?
Stary 2010-06-30, 10:50   #718
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
Sama za niedługo chce się wybrać do fryzjera i myślałam, ze będzie to pani Magda... Jeżeli prawdą jest, że już nie pracuje w ludwigu to nie wiem sama gdzie się wybiore
To niedobrze.. Ja już nie mogę patrzeć na moje Myślałam jeszcze o Studiu Fryzur o Sławku, albo o tym gościu Manufakturze. Ale teraz sama już nie wiem
Stary 2010-07-11, 19:43   #719
ShesLikeTheWind
Przyczajenie

witam Was wszystkie
mam nadzieję, że takie pytanie już tutaj nie padło, a jeśli już padło to najwyraźniej je przeoczyłam... Otóż na osiedlu Gwardii Ludowej, w zakładzie fryzjerskim "Beata" pracowała kiedyś pani Hania. Z tego co wiem nie pracuje już tam od jakiegoś czasu (od roku?), a ja jej pilnie poszukuję! Ona jedyna potrafiła doprowadzić moje włosy do porządku... Cieszyłabym się, gdyby któraś z Was wiedziała kogo mam na myśli i gdzie pani Hani można szukać...
ShesLikeTheWind jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:03   #720
iweczka1233
Raczkowanie

hej dziewczyny wiecie może co stało się z Panią Wiolą, która pracowała w Aspekcie na Barlickiego? Bo ostatnio się dowiedziałam że już tam nie pracuje i chciałabym wiedzieć gdzie ją można teraz dorwać
iweczka1233 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czynne w niedzielę, farbowanie, fryzjer, fryzjer gliwice, gliwice i okolice, ombre hair, studniówka

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości