zabiegi dla cery mieszanej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-09, 12:38   #1
Sylwia2508
Przyczajenie

zabiegi dla cery mieszanej

Jakie zabiegi można wykonać w gabinecie kosmetycznym dla cery mieszanej??
Sylwia2508 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 13:42   #2
Infinity
Raczkowanie

Dot.: zabiegi dla cery mieszanej

Up Up, też byłabym zainteresowana. Ostatnio jak byłam u kosmetyczki to zaproponowała mi oczyszczanie po którym no cóż miesiąc się "wylizywałam". Chciałabym pójść do kosmetyczki i wyjść z tamtąd piękna a nie jak czerwona bańka. Jest to w ogóle mozliwe ??
Infinity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 14:24   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Tez jestem ciekawa tych zabiegów...
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 13:00   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Oczyszczanie cery wykonuje się tylko wtedy gdy jest to konieczne. Ja polecam przede wszystkim peeling ultradźwiękowy. Dla mieszanej cery są ciekawe zabiegi ,które mają za zadanie poprawić wygląd skóry - czyli zmniejszać przetłuszczanie się strefy T , oczyścić ,rozjaśnić tę strefę a poza tym dobrze nawilżyć i jeśli trzeba to także odżywić skórę. Większość firm kosmetycznych ma w swojej ofercie takie zabiegi -a jeśli kosmetyczka pracuje z wykorzystaniem takich kosmetyków w których nie ma gotowego zabiegu to wystarczy ,że sama dobrze przemyśli kompozycję zabiegu i stworzy indywidualny zabieg dla swojej klientki. Ja często tak robię , nie lubię trzymać się schematów.
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 22:57   #5
Sylwia2508
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Beata
Oczyszczanie cery wykonuje się tylko wtedy gdy jest to konieczne. Ja polecam przede wszystkim peeling ultradźwiękowy. Dla mieszanej cery są ciekawe zabiegi ,które mają za zadanie poprawić wygląd skóry - czyli zmniejszać przetłuszczanie się strefy T , oczyścić ,rozjaśnić tę strefę a poza tym dobrze nawilżyć i jeśli trzeba to także odżywić skórę. Większość firm kosmetycznych ma w swojej ofercie takie zabiegi -a jeśli kosmetyczka pracuje z wykorzystaniem takich kosmetyków w których nie ma gotowego zabiegu to wystarczy ,że sama dobrze przemyśli kompozycję zabiegu i stworzy indywidualny zabieg dla swojej klientki. Ja często tak robię , nie lubię trzymać się schematów.
Dziękuje za odpowiedz ale chcialam sie dowiedziec konkretnie jakie sa to zabiegi bo chcialam to wykorzystac w swojej pracy dyplomowej bo niemoge za wiele znalesc o tych zabiegach jak by mi pani mogła pomóc była bym bardzo wdzięczna
Sylwia2508 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości