Blond pasemka na farbowanych w這sach - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-29, 01:00   #1
dorota_t
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Blond pasemka na farbowanych w這sach

Nie mog豉m znale潭 nic na ten temat wi璚 postanowi豉m tutaj zapyta

Obecnie farbuje w這sy na blond (m鎩 naturalny kolor to ciemny blond, ale taki mysi, szary). Troch martwi mnie ci庵貫 niszczenie ich i fakt 瞠 odrost szybko wida. Wiem 瞠 przy pasemkach odrost si tak szybko nie odznacza. No i teraz w豉snie mam odrost oko這 3 cm i chcia豉bym zamiast farbowania zrobi pasemka, nie bedzie to dziwacznie wygl康a這? Czy raczej to g逝pi pomys? Mam nadziej 瞠 wiecie o co mi chodzi.

Pozdrawiam
Stary 2011-01-29, 05:44   #2
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 394
Dot.: Blond pasemka na farbowanych w這sach

Tak,wiem o co Ci chodzi
Sama by豉m wiele razy w podobnej sytuacji.
Oczywi軼ie mo瞠sz po這篡 teraz pasemka - odrost w闚czas rzeczywi軼ie jest mniej widoczny.
R闚nie mam ciemny blond jako kolor naturalny i bardzo d逝go rozja郾ia豉m na bardzo jasny blond.
Potem by造 i pasemka.
Jednak uwa瘸m,瞠 po czasie tworzy si takie misz-masz, efekt lekko plamiasty. Tutaj odrost, tu pasemko, tu inny kolor na ko鎍ach.
Jaki czas temu sama powiedzia豉m do嗆 pasemkom i zrobi豉m kolor na ca這嗆. Oczywi軼ie warto tu zaznaczy istotn kwestie - jak zrobisz pasemka, a potem nagle stwierdzisz,瞠 wolisz kolor na ca這嗆 to nie b璠zie on od razu r闚nomierny. Pasemka b璠 "prze鈍itywa造".

Spos鏏 o kt鏎ym piszesz jest dobry do zatuszowania odrost闚 i rzadszego farbowania. Osobi軼ie uwa瘸m jednak,瞠 przy blondzie lepszy jest jeden kolor. ALE to tylko moje zdanie - pami皻aj Bardzo d逝go wola豉m pasemka.
Teraz w og鏊e wol ciemniejszy odcie.
Tak瞠 sama widzisz - to wszystko si zmienia

A zamierzasz zrobi to sama czy u fryzjera?

Pozdrawiam i 篡cz udanego efektu

---------- Dopisano o 05:44 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

Aha,a co do niszczenia - rozja郾iacz to rozja郾iacz, wi璚 jego wp造w na w這sy udziela si r闚nie w przypadku samych pasemek.
Jednak jest wiele Wiza瘸nek, kt鏎e maj pi瘯ne w這sy pomimo tego,瞠 s rozja郾iane.

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-29, 15:22   #3
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Zalezy czym robi豉bys te pasemka? Chyba rozjasniaczem wi璚 na pewno bed zniszczone bardziej niz po farbie.
A jesli chcesz zamienic calo軼 na pasemka to bedzie to wyglada這 normalnie, spokojnie, az tak tego nie b璠zie wida o ile swoje wlosy masz nie bardzo ciemne i robi豉bys geste i cienkie pasemka
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-29, 18:15   #4
kasiaqoo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Popro fryzjera o pasemka delikatniejszym proszkiem i wod te s豉b poniewa ju masz w這sy rozja郾iane to trzeba uwa瘸 a na poczatek mo瞠 do這zy jeszcze niewiele pasemek w kolo瞠 Twoich naturalnych b璠zie mniej wida odrost i nie b璠zie tak wida 瞠 np 3 miesi帷e temu by造 ca貫 ufarbowane a na 3cm od sk鏎y s tylko blond pasemka a z czasem b璠ziesz robi tyko jasne pasemka,a wracaj帷 do farby i mocy wody to s豉biutka woda do rozja郾iacza te mo瞠 uzyska ja郾iutki odcie musisz wypr鏏owa-pisze do tego 瞠 niekt鏎e fryzjerki dodaj nawet wod 12% na w這ski jasne lub ju rozja郾iane zupe軟ie nie potrzebnie.
kasiaqoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-29, 22:41   #5
dorota_t
Raczkowanie

No wi璚 jak ju wszystko mam zamiar robi u fryzjera, bo sama zwyczajnie bym si ba豉. S造sza豉m opinie 瞠 pasemka mniej niszcz w這sy ale w sumie macie racje, tak czy inaczej w這sy ucierpi. Najbardziej mnie boli fakt tych widocznych odrost闚 i tylko dlatego kombinuje z tymi pasemkami. Jeszcze si zastanowi, ale pewnie w ko鎍u przejd si fryzjera i zobacz jak to wyjdzie
Stary 2011-01-29, 22:49   #6
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 394

Cytat:
Napisane przez dorota_t Poka wiadomo嗆
No wi璚 jak ju wszystko mam zamiar robi u fryzjera, bo sama zwyczajnie bym si ba豉. S造sza豉m opinie 瞠 pasemka mniej niszcz w這sy ale w sumie macie racje, tak czy inaczej w這sy ucierpi. Najbardziej mnie boli fakt tych widocznych odrost闚 i tylko dlatego kombinuje z tymi pasemkami. Jeszcze si zastanowi, ale pewnie w ko鎍u przejd si fryzjera i zobacz jak to wyjdzie
Rozumiem w pe軟i - mia豉m dok豉dnie tak samo.

Z czasem postanowi豉m - rezygnuj z jasnego blondu.
Zrobi豉m sobie ciemniejsze i dobrze (ba, lepiej!) si w nich czuj. I problem odrost闚 z g這wy Wiadomo,瞠 na ciemniejszym s mniej widoczne.

Ale ja og鏊nie mam 鈍ira na punkcie odrost闚 - jak wida chocia malutki odrost to ja ju nie mog na to patrze i chc si go jak najszybciej pozby
"Podziwiam" osoby, kt鏎e potrafi chodzi z odrostami do po這wy g這wy.

Chocia oczywi軼ie wszystko zale篡 od tego, jaka jest r騜nica farba-odrost

W moim przypadku by豉 to r騜nica ciemny blond-bardzo jasny blond tak瞠 same rozumiecie

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Dorota_t, poczytaj mo瞠 w徠ek "Walka o pi瘯ne i zdrowe w這sy" - niby farbowanie nie jest wizyt闚k zdrowych w這s闚, ale w tym w徠ku mo積a spotka bardzo du穎 dziewczyn, kt鏎e rozjasniaj w這sy a mimo to maj je pi瘯ne i zadbane

Pozdrawiam

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-30, 12:10   #7
dorota_t
Raczkowanie

No w豉郾ie jak mam odrosty to czuj si jakbym si nie umy豉, by豉 brudna. Ju raz przefarbowa豉m si na ciemno i teraz te to biore pod uwag. Tylko 瞠 jak mia豉m ciemne w這sy ca造 czas my郵a豉m jak wr鏂i do blondu. A w徠ek ch皻nie poczytam, mo瞠 czego ciekawego si dowiem

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.