Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-15, 22:59   #391
madzioha
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 9
GG do madzioha
Arrow Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hejka!
jakies 3 lata temu mialam usuwane 3 pieprzyki, 1 ze skroni, 2 spod pachy i 3 z szyi, byly usuwane skalpelem w znieczuleniu miejscowym, jednak zostaly blizny w ksztalcie "łezek", ta na szyi wyglada jak blizna po oparzeniu, dosc brzydko ale i tak lepiej niz wielka odstajaca brodawka

nigdy nie zapomne jak usuwany mialam ten ze skroni, tuz na uchem..
okropne uczucie bo slyszalam odglos pekajacej skory i takjakby skrobanie,lekkie szarpanie przy wyciananiu blehh ochuda..
az mnie ciary przechodza jak sobie przypomne;
i pamietam jeszcze strumyczek cieplej krwi ktora splywala mi po karku bleeeeeee najchetniej wymazalabym to wspomnienie, najgorsze w moim zyciu
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:02   #392
lea88
Zakorzenienie

Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dlatego wole laser- zadnej krwi, zadnych odglosow
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:19   #393
martina1983
Raczkowanie

hej wszystkim ! mam pytanie usunełam sobie trzy tygodnie temu trzy małe pieprzyki z twarzy-laserowo, zawsze mnie drazniły i pomyślałam ze jak juz mam swoją kasęto pora się z nimi rozprawić
odpadły już strupki, w miejscu piprzyków są male różowe dziurki, chciałabym je zaczac smarować mascią na blizny cepan bo podobno im wczesniej tym lepioej tylko niewiem czy juz mogę, możecie doradzić od kiedy można je zacząć zmarować,
i pytanie 2 lekarz powiedział ze unikać mam wody i innych mazideł w tych miejscach, ale czy nadal jeśli nie mam już strupków,
dla zainteresowanych usuwałam w katowicach w kriomedzie na sokolskiej u dr.Sowuli, niestety nie mogę go polecić gdyż wydaje mi się ze mnie trochę naciągnął, a to dlatego ze na innym forum czytałam ze kobieta usuwała u niego za 360 zł 6 dużych pieprzy i można u niego negocjować cenę tak że im więcej usuwasz tym mniej płacisz, a ja za 3 maleńkie 1mm x 1 mm zapłaciłam 270 zł czyli skasował po 90 zł za każdy, i powiedział że jeśi usunę więcej to tez zapłace po 90 zł za każdy, więc niewiem czemu może dlatego że widział ze jestem na to zdecydowana, a może dlatego że robiłam to czysto ze względów estetycznych, niewiem ...
jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem
proszę też inne osobniki o odpowiedź na moje pytanka powyżej, dzięx

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2011-05-31 o 14:40
martina1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 15:07   #394
martina1983
Raczkowanie

niech mi ktoś odpowie, niewiem co robić

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2015-12-25 o 16:09
martina1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 12:35   #395
Tolala
Przyczajenie

Martina!
Zaczęłąm smarować swoją bliznę dwa tygodnie po zabiegu. Mój lekarz też zabronił mi moczyć rankę, ale tylko do momentu zagojenia (1 tydzień po zabiegu). Natomiast przez miesiąc po usunieciu nie mogę nanosić pudru, fluidu czyli kolorowych kosmetyków (przypuszczam, że chodzi o to, by nie zrobiły się przebarwienia).
Nie jestem lekarzem, ale myślę, że jak Twoja ranka się już wygoiła (jest zaschnięta i zasklepiona) to możesz już użyć cepanu. Ja używam innego środka - dermatixu, tak mi polecił lekarz, ale jest to bardzo drogi żel (150 zł w aptece, 100 zł na Allegro). Podobno jest najskuteczniejszy, ale trudno mi coś powiedzieć - używam go dopiero 2 tygodnie).
Jeśli masz wątpliwości, to najlepiej zadzwoń i zapytaj swojego lekarza - w końcu za coś kasę wziął.
Trzymaj się
Tolala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:15   #396
anananana
Przyczajenie

to i tak nie az tak zle. ja spotkalam sie z lekarzami, którzy biora po 150 za sztuke roznie to bywa. jaki lekarz taka cena. ja sie tez wybieram... za miesiac choc wszyscy mi mowia ze nie powinnam usuwac mojego pieprzyka bo to juz nie bede "ja"... coz... beda sie musieli przyzwyczaic do nowej "mnie" pozdrawiam dziewczyny
anananana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:25   #397
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

martina1983 - mam pytanko: usunęłaś znamiona płaskie czy wypukłe?? i w jaki sposób lekarz zakwalifikował je do usunięcia laserowego?? proponował Ci może inna metode?? ja cały czas zwlekam z usunięciem pieprzyków płaskich, troszkę się boję czy ta metoda laserowa nie narobi mi w przyszłości kłopotów zdrowotnych
Stary 2007-10-25, 18:14   #398
mystyphic
Przyczajenie

2 lata temu miałam usuwany pieprzyk z okolic szyi, że tak to nazwę. Był nieduży, ale za to wypukły i taki eee... niesymetryczny. Poza tym w okolicy kołnierza, więc cały czas go podrażniałam. Usunięto mi go chirurgicznie. I powiem, że nie jestem niezadowolona Do tej pory mam bliznę, która wygląda nieestetycznie. Wszyscy się mnie pytają: A co ci się stało? Co prawda wolę to niż pieprzyka takiego bleeee..., ale jednak ta blizna mnie odstrasza. Miałam zakładane 3 szwy. Zostało mi jeszcze jedno znamię na szyi, ale nie chce mi się jakoś ruszyć do tego chirurga, ale chyba zabiorę się za to w przyszłym tygodniu. W każdym razie pani dermatolog poleciła mi innego chirurga w innej przychodni i chyba się tam wybiorę.
Mam jeszcze znamię na twarzy. Strasznie mnie denerwuje. Rodzice oczywiście teksty: taka twoja uroda. Kiedy mi się ta uroda wcale nie podoba.! Ostatnio gadałam z mamą na temat laserowego usuwania. Jest szansa, że się zgodzą.! Pieprzyk nie jest duży i jak daleko sięga moja pamięć nie pamiętam, żeby w ogóle się z nim coś działo. Trochę odstaje, ale ma może z 1 mm x 1 mm i jest pod nosem. Tylko, że nie jest taki jednokolorowy. Dookoła to jest jaśnieszjy a w środku jest taka jakby ciemniejsza kropeczka. Pani doktor mówiła, że jeżeli byłabym facetem to musiałabym go usunąć, żeby nie podrażnić przy goleniu. Ale mnie to nie pociesza. Chyba wybiorę się na jakąś konsultację. Tylko właśnie. Do kogo mam się udać, żeby dowiedzieć się czy on się kwalifikuje do usuwania laserowego? No i czytałam tutaj, że już ktoś usuwał znamię w Laser-Medica w Szczecinie. Byłabym wdzięczna za podanie przybliżonych kosztów. Dzięki z góry.

Edytowane przez mystyphic
Czas edycji: 2007-11-25 o 21:03
mystyphic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 14:23   #399
blur
Przyczajenie

Smile Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Czy ktoś może wykonywał zabiegi usuwania pieprzyków czy przebarwień w Łodzi? Jeśli tak to będę wdzięczny za info gdzie przeprowadzany był zabieg i jaka była jakość usługi.
Dzięki
blur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:09   #400
beata133
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam, bardzo proszę o pomoc!!!!
mam do usunięcia dość dużo pieprzyków z pleców sa duze i stanowią zagrożenie na buzi mam małe pieprzyki ale ostatnio jeden z nich niechcący zerwałam. Bardzo się boję, może ktoś z Was mi cos na ten temat powie z własnych doświadczeń.
Czekam i dziękuje
beata133 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:43   #401
Glamour_girl
Raczkowanie

Ja usuwalam pieprzyka na brzuchu jakies 3 lata temu. W tym miejcu mam brzydka wypukla blizne. Nie wiem co z tym zrobic, chcialabym ja usunac ale jak ??
Glamour_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:02   #402
DAGA372
Przyczajenie

Red face Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam! Ja usuwałam dwa pieprzyki na szyi laserowo - zero bólu, zero blizn. Najpierw oczywiście odwiedziłam onkologa. Nie było przeciwwskazań więc zdecydowałam się na zabieg. Strasznie się bałam, ale nie było źle teraz jestem zadowolona. Koleżanka, która "przypadkiem" zerwała pieprzyka powinna koniecznie skontaktować się z onkologiem. Ze skórą przede wszystkim na twarzy nie ma żartów, więc idź śmiało i zobacz, czy bez własnych eksperymentów można usunąć te, które Ci przeszkadzają. Czasem potrzebny jest skalpel, a czasem laser wystarczy dowiedzieć się u specjalisty - badanie nie boli i nic nie kosztuje( jeśli się pójdzie po oczekiwaniu dzięki NFZ - podobnie jest z zabiegiem). A co do blizny - tylko specjalista pomoże, żadna osoba na tym forum tego nie widzi i niestety nie pomoże - chyba, że ma "ręce które leczą" przez monitor. Pozdrawiam gorąco i głowa do góry!
DAGA372 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:35   #403
Viao
Przyczajenie

Mam pytanko na które boje się odpowiedzi

Otóż, mam na twarzy około 3pieprzyki które kwalifikują się na pewno do wypalenia laserem (tj. płaskie, 3x3mm); 5-7 które z którymi też nie powinno być problemów (płaskie 2x2mm) i około 15 co do których mam wątpliwości czy będą się kwalifikowały do wypalanie laserem (płaskie, 1x1mm).

A teraz przejdźmy do pytania które które chciałbym zadać;

Czy w moim przypadku zabieg usuwania zmian barwnikowych laserem z okolic całej twarzy oferowany przez laser-medica.szczecin.pl (w dość atrakcyjnej cenie -500zł) przyniesie oczekiwane efekty?

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Viao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:14   #404
Brook
Zakorzenienie

przede wszystkim zostales zle poinformowny znamiona płaskie sie wycina ,laserem usuwa sie jedynie wypule znamiona i brodawki

Brook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 14:50   #405
Viao
Przyczajenie

Na zdjeciach z przed i po zabiegu nie bylo widac zadnego usuwania znamion wypuklych tylko usuwania przebarwien wiec pomyslalem (i nadal tak mysle) ze zabieg obejmuje przedewszystkim usuwanie znamion plaskich (przebarwien(?)).

http://www.laser-medica.szczecin.pl/...-barwnikowych/
Stary 2008-01-12, 16:36   #406
Brook
Zakorzenienie

bylam u wielu deramtologow znajomych i onkologow kazdy byl tego samego zdania
skolei w gabinecie estetycznym gdzie patrza na kase a nie na zdrowie
( oczywisnie nie kazdy gabinet) zetknelam sie z twierdzeiniem ze moga to zrobic od reki laserem albo przez zamrozenie czy pradem

gdzie nawet nie ma szas na wyslanie tego do badania...

Brook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:55   #407
Zumki
Przyczajenie

Hej dziewczyny! mam na twarzy 5 piepzykow do usuniecia laserwo, gdyz bylam juz na badaniach u onkologa i powiedzial ze bez problemu moge je usunac laserem i polecil nawet gabinet proderma. nie boje sie usuwania, chociaz martwie sie o blizny, czy jakies pozostana, gryzkie mnie natomiast cena jaka oferuje proderma, gdyz tamtejszy lekarz powiedzial ze za 5 pieprzykow bedzie 500 zł ( bo jest 150 zl za usuniecie jednego) wiec to i tak drogo ale nie znam innych miejsc w poznaniu gdzie usuwaja takie pieprzyki.

co wy na to? mozecie mi polecic jakies miejsce w poznaniu, czy myslicie ze proderma jeste ok? a cena, 500 zl za 5 pieprzykow tez jest spoko?
Zumki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:59   #408
Zumki
Przyczajenie

Hej dziewczyny, mam problem ide w sobote na laserowe usuwanie piepzykow z twarzy do prodermy w poznaniu, bo taki gabinet postreczyl mi onkolog u ktorego badalam swoje pieprzyki, ktore nadaja sie wlasnie do usuniecia laserem. chcialam was zapytac czy wiecie jakie beda potem blizny i czy wiecie cos o prodermie, czy to dobry gabinet? a lekarz z prodermy z ausuniecie 5 pieprzykow powiedzial ze bedzie mnie to kosztowalo 500 zl, to troche srogo nie? co myslice, pomozcie mi bo nie wiem czy isc czy zrezygnowac.......ale nie znam tez innego gabinetu w poznaniu....
Stary 2008-01-15, 18:11   #409
trojka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

ZUmki, cena jest bardzo spoko, w Katowicach za usunięcie jednego wołają sobie 200zł, tyle zapłaciłam rok temu. A 100zł za jednego to naprawdę super okazyjna cena.

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 18:14   #410
Zumki
Przyczajenie

Dzieki serdeczne za odpowiedz, troche sie martwie, bo nie łatwo jest wydac naraz 500 zl a potem zalowac....ale te pieprzyki nie daja mi spokoju a nie znam innego gabinetu w Poznaniu procz prodermy zeby sobie to usunac laserowo....mam nadzieje ze nie bedzie śladów tylko...
Stary 2008-01-17, 17:06   #411
soleil 82
Przyczajenie

Dziewczyny a czy któraś z was usuwała laserowo w Warszawie i może polecić jakąś klinikę?? z góry dziekuje
soleil 82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 16:08   #412
Viao
Przyczajenie

Nie sądzę aby te pieprzyki mogły stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla mojego życia (Nijak pasują do definicji czerniaka)
Stary 2008-01-19, 16:28   #413
blur
Przyczajenie

Hej, naprawdę nie ma tu nikogo kto poleciłby mi jakąś klinikę bądź gabinet w Łódzi? Też chcę usunąć znamiona.
Pz
blur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:13   #414
201607211724
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Viao Pokaż wiadomość
Nie sądzę aby te pieprzyki mogły stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla mojego życia (Nijak pasują do definicji czerniaka)
ja tez miałam usuwane znamie laserem, ale w szeregu kryteriów, które lekarz wymienił po dokładnym obejrzeniu pieprzyka było m.in kryterium wypukłosci. Inaczej nie ruszyłby go laserem.
201607211724 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 10:21   #415
Zumki
Przyczajenie

Hmmm...to dziwne, bo ja mialam płaskie pieprzyki i lekarz usunal je laserem, tylko powiedizla ze lepiej byloby gdyby byly wypukłe bo wtedy nie byłoby śladow a tak mogą byc male dziurki. jestem juz po zabiegu, mialam znieczulenie wiec nie bolalo, teraz martwie sie o ślady, dreczy mnie mysl ze moze moglam to zostawic....ale cos na efekt musze poczekac jak odpadna strupki i sie wszystko zagoi czyli z ajakis miesiac bede wiedziala juz dokladnie jak to wyglada. pozdrawiam
Stary 2008-02-02, 14:40   #416
iza13buziaczek
Przyczajenie

Znacie może jakąs klinike w Olsztynie w ktorej mozna usunac laserowo pieprzyki? Z gory dziekuje
iza13buziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 18:36   #417
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

w jakiej cenie jest usuwanie pieprzykow? z szyji, z rak, z twarzy?

bielaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 17:28   #418
Martyna882
Raczkowanie

Mam pytanie, czy macie jakies zdjecie blizny ktora zostaje po usuwaniu pieprzyka laserem? tylko chodzi mi o taka juz wygojoną bliznę. chcialabym zobaczyc jak to wygląda, bo sama prawdopodobnie wybiore sie na laserowe usuwanie... z twarzy... jesli uda mi sie usunac chociaz część pieprzykow bede bardzo szczesliwa, tylko problemem jest to ze mieszkam w malym miescie i nie wiem czy znalazł by sie tu jakis profesjonalny lekarz, wiec chyba musialabym jechac do krakowa, rodzice naszczescie sie zgodzili na usuwanie, ale troche sie pomeczylam zanim namowilam i zreszta nadal sie z tym mecze, bo narazie nic z tym nie robia..
Martyna882 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 07:47   #419
bpx
Przyczajenie

Ja bylem w kwietniu w EpiCentrum usuwac chirurgicznie wycinany 5mm pieprzyk z twarzy. Lekki dołeczek po tym został, ale teraz jak nigdy wczesniej czuje sie przystojny, strasznie ten fakt zmienil moje zapatrywania na samego siebie. Dlatego polecam robic takie rzeczy chodzby miala zostac malutka blizna, to i tak pozniej juz nie ma znaczenia dla mnie jako faceta. Dla mnie to jakby uwolnienie sie od jakiejs klatwy
bpx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 12:48   #420
Martyna882
Raczkowanie

bpx no tak dokladnie... tez chce usunac wlasnie z twarzy, napewno nie wszystkie ale wystarczy ze niektore i juz bede sie czula atrakcyjniejsza, bo moze to glupio zabrzmi ale przez te dziadostwa mam troche zmarnowane zycie... nic mi sie nie chce robic, wychodzic z domu, no ale to juz inna sprawa.

A może polecił by mi ktos dobrego lekarza w Krakowie? bardzo prosze o jakies odpowiedzi.
Martyna882 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pieprzyki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości