Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-02, 19:14   #511
sloneczko0186
Przyczajenie

Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja nie potrafię ani zaakceptować takiej "ozdoby" ani sie przyzwyczaić, tym bardziej, że mam ją od niedawna (kilka miesiecy), nie wiem jak mogła nagle się stworzyć :/ nawet nie wiedziałam że można to usunąć, a gdzie najlepiej przeprowadzic taki zabieg w Łodzi i jakim sposobem? Bo tak sobie tutaj czytam Wasze wypowiedzi i uwagi, ale większosci piszecie o tych wypukłych, a ja chcę pozbyć się plamki. Też mam duże wątpliwości i troche się boję. Doradźcie )
sloneczko0186 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:32   #512
karlaa916
Przyczajenie

witam was!

Mam problem bo mialam wczoraj usuwanie pieprzykow a wlasciwie brodawek na twarzy, i nie mam pojecia jak to bedzie dalej wygladalo. Czy mial ktos z was juz ZAMRAZANE takie zmiany?
jesli sie znajdzie taka osoba to prosze o opisanie mi jak dlugo sie to goi bo poki co brodawki sie powiekszyly... za ile dni zrobia sie mniejsze i ten strupek? ciagle chodze do lusterka i patrze czy cos sie zmienilo, bardzo mnie to irytuje ze niewiem co dalej? JAK DLUGO BD TRZEBA CZEKAC AZ ZROBI SIE STRUPEK??

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ.
karlaa916 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:38   #513
karlaa916
Przyczajenie

witam was!

Mam problem bo mialam wczoraj usuwanie pieprzykow a wlasciwie brodawek na twarzy, i nie mam pojecia jak to bedzie dalej wygladalo. Czy mial ktos z was juz ZAMRAZANE takie zmiany?
jesli sie znajdzie taka osoba to prosze o opisanie mi jak dlugo sie to goi bo poki co brodawki sie powiekszyly... za ile dni zrobia sie mniejsze i ten strupek? ciagle chodze do lusterka i patrze czy cos sie zmienilo, bardzo mnie to irytuje ze niewiem co dalej? JAK DLUGO BD TRZEBA CZEKAC AZ ZROBI SIE STRUPEK??

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ.
karlaa916 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 10:42   #514
AniaSosin
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Ja rowniez chce usunac pieprzyki laserowo... Czy ktoras z was moze mi polecic jakas sprawdzona klinike w Krakowie?
Ja przed rokiem korzystałam z usług dr Woźniaka w Krakowie na pl.Szczepańskim. Byłam super zadowolona. Teraz chciałam usunąć kolejne zmiany. Niestety już tam nie pracuje. Nie chcieli mi powiedzieć gdzie go znajdę. Poczytałam opinie o jego następcy i uciekłam czym prędzej. Szukałam długo ale nie wpadłam, że dr przeniósł się niedaleko do Wieliczki. Udało mi się umówić i usunąć zmiany z okolicy nosa. Wynik tak jak poprzednio doskonały. Kosztowało mnie to 300 zł i na prawdę było warto. Jeśli komuś się przyda to podaję stronę doktora http://marekwozniak.pl.tl
AniaSosin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:04   #515
niuniux
Przyczajenie

cześć,
wczoraj usunełam laserem 4 pieprzyki, a własciwie, to nie wiem, czy sie usuneły, dermatolog strzeliła w każdy z nich laserem po 1 razie. Teraz nie sa juz czerwone, ale ciemno brazowe, ale nie są strupkami.. czy one same odpadną?????

miałam tez usuwany chirurgicznie pieprzyk na nodze. teraz mam zapalenie skóry - czerwona plama wokół miejsca po szwie!!! dostałam wczoraj na to Detramycyne do smarowania i altacet... niepokoje sie bo w środku blizny jest ciemny ślad- jakby ciemna niteczka...czy to nie martwica?? moze panikuje, ale strasznie sie martwie....miała która z Was taki przypadek?
niuniux jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:26   #516
marta0078
Raczkowanie

Od dziecka mam na czole dziwny pieprzyk. Jest dość mocno wystajacy, ma taki stożkowaty kształt a na końcu tej "górki" jest maleńka brązowa kropka. Wygląda to tragikomicznie. Najgorsze jest że z daleka wydląda jak mega pryszcz i zdaża się że ludzi mnie pytają czemu sobie go nie "wycisnę" niestety jest on naprawdę mało estetyczny. Dlatego mam pytanie: czy myślicie że mogę go usunąć np. laserem, słyszałam też o wymrażaniu?
marta0078 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:31   #517
majaham
Przyczajenie

Niuniux ale mnie wystraszylas---usuwalam pieprzk chirurgicznie w styczniu i tez mam ciemny slad na bliznie --martwica? ide w google poszukac..
majaham jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:04   #518
niuniux
Przyczajenie

Hej, skonsultowałam już ten czerwony ślad wokół i czarną kreskę w środku u lekarza, podobno mam się nie przejmować bo już nie ropieje, teraz się zagoi a czarna kreska zniknie...mam nadzieje ze ta czerwona obręcz wokół też zniknie... miał ktoś podobne doświadczenia?
niuniux jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:07   #519
Marsjanka
Raczkowanie

Ja miałam ze 2 lata temu usuwane dwa wstrętne pieprzyki, robione to było metodą elektrycznego nożyka, brzmi drastycznie ale tak źle nie było, pozostały mi blizny po tym zabiegu, ale wolę blizny niż pieprzyki a fuuuj
Stary 2009-04-03, 17:11   #520
kinga1975
Przyczajenie

hej, ja mialam juz zamrazane pieprzyki, wycinane chirurgicznie, wypalale a teraz czekam jeszcze na laser.
Zamrazanie po jednym razie nic kompletnie nie zmienilo, kolo wycietego chirurgicznie pieprzyka rosnie juz malutki nastepca .... po wypalaniu zostaly jasniejsze plamki wielkosci bylego pieprzyka, nie przeszkadzajä mi jednak, sä dosc ladne
A co bedzie po Laserze ? dam znac, laserowo bede usuwac 6 röznych pieprzyköw na twarzy. Mysle pozytywnie i ciesze sie juz ))
kinga1975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 17:57   #521
patka987123
Przyczajenie

Talking Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam serdecznie ja miałam usuwane laserowo przebarwienia słoneczne wyglądające jak trzy duże pieprzyki nie były wypukłe ale duże i ciemne powstały mi przez długie opalanie sie na słońcu na zabiegu byłam dwa tygodnie temu trwało to około minuty z czego obejrzenie przez panią lekarz trwało 15 minut. Były to tylko tak jakby ukłucia a tak na prawde było to wypalanie. Teraz moge powiedziec ze zrobiły mi sie strupy i ładnie odpadły i nie zostało ani śladu. Zabieg za jeden pieprzyk kosztował 50 zł. Ja ładnie zagadałam i 3 pieprzyki usunęto mi za 100 zł. Ale efekt zniewalający bo długo sie z tym kryłam i było mi wstyd pokazywać plecy Polecam ten zabieg
patka987123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:05   #522
gonia128
Przyczajenie

Hej,ja chciałabym usunąć sobie aż 4 pieprzyki na dekolcie ale boję się bardzo że zostaną mi jakieś brzydkie blizny.Chciałabym usunąć je laserowo w te wakacje ale nie wiem ile taki zabieg kosztuje i gdzie najlepiej to zrobić...
gonia128 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:14   #523
201607211724
Konto usunięte

ja usuwałam laserem juz ponad ..rok temu a pamiętam jak jeszcze chyba nawet na tym wątku prosiłam o rady

miałam usuwany z twarzy, blizna jest niestety, ale malutka - przypomina raczej wgłębienie, ale zwdecydowanie wolę jasne wgłebienie niż brązową wypukłość
201607211724 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:37   #524
gonia128
Przyczajenie

ale gdzie dokładnie usuwałaś??bo ja bym chciała w Warszawie.I ile dałaś za zabieg???z góry dzięki za odpowiedź
Stary 2009-04-25, 19:40   #525
201607211724
Konto usunięte

no niestety nie w Warszawie, albo może na szczęście, bo za 1 pieprzyk zapłaciłam 100 zł., a w stolicy to pewnie ceny bardziej...światowe
Przeszukaj ten wątek, bo dużo się przewijało miejsc gdzie można to zrobić, z Warszawy także.
O ile oczywiście Twoje znamiona będą się kwalifikowały do lasera, bo jesli nie to tylko chirurgicznie.
Powodzenia
201607211724 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:41   #526
gonia128
Przyczajenie

czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego specjalistę w Warszawie albo w Lublinie???bo zależy mi na tym żeby blizna była jak najmniejsza z góry dzięki za odpowiedź.
Stary 2009-04-30, 16:24   #527
agisiamisia
Przyczajenie

hej ja w ten wtorek usuwałam pieprzyk na nosie metoda elekrokoagulacji , u doktora Czernica w Łodzi.doktor zapewnił mnie ze śladu nie będzie , czas gojenia 10-14 dni.Zabieg praktycznie bezbolesny i co najwazniejsze nie pozstawia blizn
agisiamisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:17   #528
trojka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Z tego co wiem to elektrokoagulacje stosuje się na naczynka, więc jak to jest z pieprzykami czy tylko mniejsze i nie wystające można usuwać w ten sposób?
Ciekawi mnie czy takie około 5-6mm i górzyste też można usuwać?

Coraz większa paskuda mi się robi na granicy zapięcia biustonosza i muszę się jej pozbyć.

Jaka jest cena usunięcia jednego brzydala?

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 07:42   #529
AniaSosin
Przyczajenie

Elektrokoagulacja jest metoda raczej historyczna i w ogole nie powinno sie jej uzywac do takich rzeczy. Efekty nie sa dobre gdyz powoduje oparzenie tkanek a nie ma kontroli nas skutecznoscia-dokladnoscia zabiegu. Zglebialam ten temat zanim usunelam swoje znamie. Zaplacilam 200 zl i jestem bardzo zadowolona. Juz tu pisalam, ze bylam w Wieliczce u dr Marka Wozniaka.

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Zainteresowanym podaje adres strony doktora. http://marekwozniak.pl.tl Poczytalam troche na forach i podobno to jeden z lepszych fachowcow od laserow. Moge to potwierdzic na wlasnym przykladzie.
Stary 2009-05-02, 01:58   #530
trojka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

czyli za usunięcie jednego pieprzyka 200zł?
Ja tyle płaciłam 5 lat temu gdy usuwałam laserem, myślałam, że ceny troszkę poszły w dół :-(

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 23:18   #531
Sif
Raczkowanie

Ja w ciągu ostatnich paru miesięcy miałam usunięte laserem kilka znamion. Usuwałam laserem CO2, w znieczuleniu miejscowym, momentami troszkę paliło, ale był to ból do zniesienia Czas gojenia to około 2 tygodni. Żeby się ładnie goiło smarowałam kremem Cicaplast firmy La Roche Posay (dobry jest też Cicalfate Avene czy Cicabio Biodermy). Blizny są takiej wielkości jakiej było znamię albo troszkę mniejsze, po paru miesiącach przybierają kolor skóry.
Sif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 17:14   #532
agisiamisia
Przyczajenie

MI na razie zrobił sie strupek po elektrokoagulacji , i słyszałam na ten temat same dobre opinie , jednak rezultat bedzie widoczny gdy ranka sie zagoi , wtedy dam znac czy elektokoagulacja , faktycznie nalezy do historii , w co watpie.

Edytowane przez agisiamisia
Czas edycji: 2009-05-08 o 00:01
Stary 2009-05-06, 22:20   #533
superdorotek
Przyczajenie

Witam,
Również chciałabym usunąc piperzyk na twarzy, jest wypuły w kolorze skóry. Bardziej chyba ze względów estetycznych.....myslałam ze tylko ja mam taki problem, ale troche mnie pocieszyłyście
Czy ktoś może zna dobrą klinikę z okolic Tych, Katowic lub Bielko - Białej?

Pozdrawiam,
super-dorotek

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Witam,
Właśnie sprawdziłam stronę dr Woźniaka. Mam do usunięcia pieprzyk na twarzy, wypukły w kolorze skóry praktycznie. Proszę powiedz mi, jak to wygladą?na pierwszej wizycie dr kwalifiluje, umawia się na termin i wykonuje zabieg?

Pozdrawiam,
super-dorotek
superdorotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 08:51   #534
AniaSosin
Przyczajenie

Ja przyszłam i od razu miałam usunięty. Wszystko trwało 10 min. łącznie ze znieczuleniem. Zawsze możesz jeszcze zadzwonić i się dopytać. Wkrótce znowu się wybieram bo rośnie mi coś pod pachą i mam takie czerwone kropki naczyniowe na dekolcie.
Stary 2009-05-07, 10:44   #535
exoticana
Raczkowanie

Question Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez agisiamisia Pokaż wiadomość
hej ja w ten wtorek usuwałam pieprzyk na nosie metoda elekrokoagulacji , u doktora Czernica w Łodzi.doktor zapewnił mnie ze śladu nie będzie , czas gojenia 10-14 dni.Zabieg praktycznie bezbolesny i co najwazniejsze nie pozstawia blizn
Cytat:
Napisane przez agisiamisia Pokaż wiadomość
Elektrokoagulacja jest metoda raczej historyczna i w ogole nie powinno sie jej uzywac do takich rzeczy. Efekty nie sa dobre gdyz powoduje oparzenie tkanek a nie ma kontroli nas skutecznoscia-dokladnoscia zabiegu. Zglebialam ten temat zanim usunelam swoje znamie. Zaplacilam 200 zl i jestem bardzo zadowolona. Juz tu pisalam, ze bylam w Wieliczce u dr Marka Wozniaka.
Chciałam zapytać Cię gdzie przyjmuje dr Czernica w Łodzi, ale teraz już nie wiem czy byłaś u niego czy tego dr w Wieliczce
Stary 2009-05-08, 00:04   #536
agisiamisia
Przyczajenie

hej , przepraszam za błąd , jestem nowa forumowiczka i zdarzyla mi sie wpadka czysto techniczna bylam u dr Czernica , w Łodzi na ul .Jaracza 14
Stary 2009-05-08, 10:20   #537
exoticana
Raczkowanie

Agisiu a czy jest taka możliwość żebyś wkleiła nam jakieś fotki efektu po zabiegu? Mam parę pieprzyków, których chce się pozbyć, wszędzie czytam, że dziewczyny usuwają no ale niestety mają potem blizny, szukam takiej metody dzięki której tej blizny nie będzie... jak przeczytałam zapewnienia Twojego doktora to mam troszke nadzieji ))
Stary 2009-05-08, 13:45   #538
agisiamisia
Przyczajenie

wiesz na razie mam strupek ( nawet spory bo okazalo sie ze pieprzyk ktory byl widoczny byl tylko "wierzchołkiem" ) w miejscu po pieprzyku , ale gdy tylko calkowicie sie zagoi od razu wrzuce zdjecie z tego co sama obserwuje strupek sie kurczy a na jego miejscu jest normalna gladka skóra , oczywiscie na razie sa to malutkie postepy ale ja przypatrujac sie temu ok 100 razy dzienie widze efekty
Stary 2009-06-02, 20:28   #539
superdorotek
Przyczajenie

Hej, też jestem ze śląska. Czy możesz mi powiedziec, która to poradnia w Bielsku? Czy to jest Klinika dr Sirka?

Pozdrawiam,
Super-dorotek

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Super. Dziękuję za info. Będę tam dzowniła aby się umówić. Dodatkowo, prosze powiedz mi, czy mogłaś po tym zabiegu normlanie iść do pracy?czy można uzywać kosmetyków, zastosowac podkład?
superdorotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:52   #540
sebor
Przyczajenie

Opalać można się szybciej po laserze czy chirurgicznym zabiegu ?

Edytowane przez sebor
Czas edycji: 2009-06-08 o 14:20
sebor jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pieprzyki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości