Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-27, 09:49   #1021
no_doubt
Zadomowienie

Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez mil244 Pokaż wiadomość
dziewczyny, te czerwone slady znikna na pewno. w moim przypadku nie byly to 2 miesiace jak obiecywal mi lekarz, ale wlasciwie prawie rok ( do calkowitego wybielenia sladow), uzbrojcie sie w cierpliwosc efekty sa bardzo dobre, tylko ja wiem, ze cos tam mialam usuwane, dla innych ludzi te slady sa niewidoczne.
Dzięki za słowa otuchy U mnie jeden ślad już jest praktycznie zniknął. Martwi mnie to, że jeden jest wypukły, jak pieprzyk, który został wycięty.

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:47   #1022
Pimpin
Przyczajenie

Drogie dziewczyny,
czytam i czytam ten wątek, ale nie mogę znaleźć specjalisty z Warszawy.
Czy możecie polecić mi lekarza usuwającego (dobrze!) znamiona właśnie
przyjmującego w Warszawie?
Będę wdzięczna,
Pimpin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 20:28   #1023
xbasiach
Raczkowanie

No poprawiłaś mi humor, cierpliwość to jedyne co mi zostało, bo i tak nie jestem już w stanie nic zrobić. Nawet już się przyzwyczaiłam do nich, choć nie ukrywając czekam z wielką nadzieją, że wstanę któregoś dnia i ich już po prostu nie będzie

02.11.2013

najszczęśliwsza!

xbasiach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 09:04   #1024
xbasiach
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny, te czerwone slady znikna na pewno. w moim przypadku nie byly to 2 miesiace jak obiecywal mi lekarz, ale wlasciwie prawie rok ( do calkowitego wybielenia sladow), uzbrojcie sie w cierpliwosc efekty sa bardzo dobre, tylko ja wiem, ze cos tam mialam usuwane, dla innych ludzi te slady sa niewidoczne.
btw. używałaś jakiegoś kremu na blizny czy nic?

02.11.2013

najszczęśliwsza!

Stary 2013-11-29, 13:11   #1025
Danka Wegrowska
Przyczajenie

poszłam do dermatologa z pieprzykiem, na brodzie, który po prostu mnie denerwuje - jest odstający i owłosiony. Spytałam, ona powiedziała, że sobie "mogę z tym iść do onkologa'. No to poszłam. I co? "On tego nie będzie usuwał, bo nie widzi potrzeby". Przecież sie załamać można.
Stary 2013-11-29, 21:02   #1026
xbasiach
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Danka Wegrowska Pokaż wiadomość
poszłam do dermatologa z pieprzykiem, na brodzie, który po prostu mnie denerwuje - jest odstający i owłosiony. Spytałam, ona powiedziała, że sobie "mogę z tym iść do onkologa'. No to poszłam. I co? "On tego nie będzie usuwał, bo nie widzi potrzeby". Przecież sie załamać można.
To trafiłaś na idiote.. on nie widzi potrzeby, ale ty tak, więc powinien się wziąć do roboty! Polecam iść do centrum medycyny i estetyki, ja nie traciłam czasu na lekarzy tylko od razu udałam sie do kliniki. Stwierdziła czy nie ma przeciwwskazań i usunęła. Teraz tylko czekam na zagojenie sie sladów

02.11.2013

najszczęśliwsza!

Stary 2013-11-30, 11:17   #1027
Pimpin
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Danka Wegrowska Pokaż wiadomość
Wiem, co czujesz. Z moim znamieniem bylam u dermatologa, ktory stwierdzil, ze lepiej nie usuwac, bo bedzie blizna. A co lepiej, zeby mi sie rozrosl? Dramat. Poza tym nie ide po to do lekarza, zeby usyszec, ze moja diagnoze moge powiedzic u innych specjalistow, no cyrk.

Powtarzam swoje pytanie: Czy ktos moze polecic mi laserowe usuwanie znamion w Warszawie? Klinike lub konkretnego lekarza?

xoxo
Pimpin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:30   #1028
mil244
Przyczajenie

Odpowiadajac na wczesniejsze pytania:
slady przez dosc dlugi czas, ponad pol roku, smarowalam No-scar.
Jesli chodzi o lekarza to ja usuwalam w Warszawie w Medidermie. Troche sie naszukalam lekarza, ktory usuwa pieprzyki laserem - strasznie ciezko jest takiego znalezc. Zazwyczaj mowi ci od razu, ze pieprzyki nadaja sie tylko do wycinania, bo w przeciwnym razie nie mozna pobrac materialu do badania. Nie wiem czy warto sie tak oszpecac bliznami po wycinaniu, zeby wykluczyc te 0,001% szans, ze znamie bylo zlosliwe. W koncu lekarz dokladnie bada kazde znamie dermatoskopem przed usunieciem i moze stwierdzic czy znamie jest zlosliwe czy nie.
mil244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 00:47   #1029
xbasiach
Raczkowanie

Cytat:
Jesli chodzi o lekarza to ja usuwalam w Warszawie w Medidermie. Troche sie naszukalam lekarza, ktory usuwa pieprzyki laserem - strasznie ciezko jest takiego znalezc. Zazwyczaj mowi ci od razu, ze pieprzyki nadaja sie tylko do wycinania, bo w przeciwnym razie nie mozna pobrac materialu do badania. Nie wiem czy warto sie tak oszpecac bliznami po wycinaniu, zeby wykluczyc te 0,001% szans, ze znamie bylo zlosliwe. W koncu lekarz dokladnie bada kazde znamie dermatoskopem przed usunieciem i moze stwierdzic czy znamie jest zlosliwe czy nie.
Ja również smaruje, tylko kremem Cepan. Myslałam, że ślady się nie zmieniają, jednak co jakiś czas robię zdjęcia i porównuje. Zmiany są, małe bo małe ale jednak je widać. Na codzień nie da się tego zauważyć. Mam nadzieję, że nawet czekając dłużej niż mówił lekarz, one będą niewidoczne dla innych ludzi

02.11.2013

najszczęśliwsza!

Stary 2014-01-07, 13:24   #1030
Maalinkaaaa
Zakorzenienie

I jak tam dziewczyny?
Ja widzę już poprawę

2017:28
Maalinkaaaa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:01   #1031
no_doubt
Zadomowienie

witajcie w 2014 roku Muszę przyznać, że ja tez delikatna poprawę widzę po ponad 3 miesiącach. Znaku po jednym znamieniu w ogóle nie widać

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:16   #1032
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP

Avatar Niebieskooka arystokratka

Cytat:
Możesz napisać u kogo w Medidermie?

https://www.instagram.com/borzeckamarta/
Niebieskooka arystokratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 00:40   #1033
mil244
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Możesz napisać u kogo w Medidermie?
tam przyjmuje tylko jeden lekarz - Roman Prończuk.
Stary 2014-01-11, 15:13   #1034
xbasiach
Raczkowanie

U mnie też lepiej, ale jeszcze widoczne :<

02.11.2013

najszczęśliwsza!

Stary 2014-01-11, 15:21   #1035
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP

Avatar Niebieskooka arystokratka

Cytat:
Czyli zostało po staremu - bardzo dobry lekarz.

https://www.instagram.com/borzeckamarta/
Niebieskooka arystokratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 00:16   #1036
MichalKulturysta
Przyczajenie

Witam,

Ja miałem równo miesiąc temu usuwane laserowo 3 znamiona. Jedno z nich, największe, mnie trochę " zainteresowało ". Utworzył się strup, po czasie odpadł, ale teraz widzę, że znów coś na nim się zrobiło, też jakby strup, jednak nie obejmujący całego zaczerwienionego śladu. Czy to możliwe, że po jednym strupie, zrobił się drugi? Już napisałem do lekarza, ale chcę też zpytać, czy ktoś tak miał. Mam nadzieję, że to " g " nie odrasta, w razie czego znów zostanie wyjarane.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi tych osób, które mogą poradzić.
MichalKulturysta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:55   #1037
xbasiach
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MichalKulturysta Pokaż wiadomość
Witam,

Ja miałem równo miesiąc temu usuwane laserowo 3 znamiona. Jedno z nich, największe, mnie trochę " zainteresowało ". Utworzył się strup, po czasie odpadł, ale teraz widzę, że znów coś na nim się zrobiło, też jakby strup, jednak nie obejmujący całego zaczerwienionego śladu. Czy to możliwe, że po jednym strupie, zrobił się drugi? Już napisałem do lekarza, ale chcę też zpytać, czy ktoś tak miał. Mam nadzieję, że to " g " nie odrasta, w razie czego znów zostanie wyjarane.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi tych osób, które mogą poradzić.

Ja czegoś takiego nie miałam, ale też nie raz myślałam, że może odrasta a jednak były jakies planmki które znikały, nie wiem o co w ty chodzi.. daj znać co powiedział lekarz i powodzenia

02.11.2013

najszczęśliwsza!

Stary 2014-02-22, 08:18   #1038
szpilkaXXX
Raczkowanie

Cytat:
Mil, czy mogłabyś napisać, ile zapłaciłaś za zabieg w mediderm? Ta ta klinika na Wspólnej i na Marsa?

Bardzo mało klinik wykonuje ten zabieg, a jeśli już, liczą sobie horrendalne kwoty. Mnie jedna z klinik w Krakowie policzyła 1000 zł za samą twarz (mam ok 8 bardzo, bardzo małych zanmion). A 3 lata wcześniej płaciłam 300 zł nie mam pojęcia, dlaczego ten zabieg tak podrożał.

Poza tym jest dość nietrwały, u mnie znamiona zawsze się odradzają i muszę go wykonywać co jakiś czas.
szpilkaXXX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 00:21   #1039
mil244
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Mil, czy mogłabyś napisać, ile zapłaciłaś za zabieg w mediderm? Ta ta klinika na Wspólnej i na Marsa?

Bardzo mało klinik wykonuje ten zabieg, a jeśli już, liczą sobie horrendalne kwoty. Mnie jedna z klinik w Krakowie policzyła 1000 zł za samą twarz (mam ok 8 bardzo, bardzo małych zanmion). A 3 lata wcześniej płaciłam 300 zł nie mam pojęcia, dlaczego ten zabieg tak podrożał.

Poza tym jest dość nietrwały, u mnie znamiona zawsze się odradzają i muszę go wykonywać co jakiś czas.
tak, na stronie masz cennik, dokladna cena zalezy od wielkosci znamion.
No niestety ten zabieg jest dosc drogi, szczegolnie jak masz duzo znamion do usuniecia, kwota moze byc naprawde wysoka :/ Mi tez sie odrodzilo kilka znamion, ale na ten zabieg jest gwarancja, wiec mialam ponownie usuwane juz za darmo.
Stary 2014-02-23, 20:02   #1040
szpilkaXXX
Raczkowanie

(facepalm)

Na stronie jest cennik, a w nim informacja 'od 300 zł', która nic nie mówi o tym, ile można faktycznie zapłacić w tej klinice za zabieg. Na recepcji panie odpowiadają, że podlega to indywidualnej ocenie przy konsultacji. Nie mam ochoty płacić 100 zł za 3 minuty konsultacji po to, żeby ktoś mi powiedział, że chce ode mnie 1000 zł za 10 minut pracy lasera.

Dlatego zapytałam, ile zapłaciłaś. Rady odsyłające do cennika to nie są rady
Podejrzewam, że to kolejna reklama tej kliniki na wizażu. Ostatnio znalazłam ich kilkanaście, dziwnym trafem każdy pisany przez użytkownika, którego każdy post dotyczy Mediderm. Wstyd, taka ekskluzywna klinika

No nic, szukamy dalej kogoś w Warszawie.

Edytowane przez szpilkaXXX
Czas edycji: 2014-02-23 o 20:07
szpilkaXXX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 23:17   #1041
MichalKulturysta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xbasiach Pokaż wiadomość
Ja czegoś takiego nie miałam, ale też nie raz myślałam, że może odrasta a jednak były jakies planmki które znikały, nie wiem o co w ty chodzi.. daj znać co powiedział lekarz i powodzenia
Na wizycie kontrolnej okazało się, że to był kolejny strup, teraz już go nie mam, ale na dwóch pozostałych zrobiły się brązowe plamki na środku. Jednak w tym wypadku uzbroję się w cierpliwość i poczekam, pewnie same znikną... Bo jak nie, to...

Pozdrawiam.
MichalKulturysta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 01:21   #1042
mil244
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
(facepalm)

Na stronie jest cennik, a w nim informacja 'od 300 zł', która nic nie mówi o tym, ile można faktycznie zapłacić w tej klinice za zabieg. Na recepcji panie odpowiadają, że podlega to indywidualnej ocenie przy konsultacji. Nie mam ochoty płacić 100 zł za 3 minuty konsultacji po to, żeby ktoś mi powiedział, że chce ode mnie 1000 zł za 10 minut pracy lasera.

Dlatego zapytałam, ile zapłaciłaś. Rady odsyłające do cennika to nie są rady
Podejrzewam, że to kolejna reklama tej kliniki na wizażu. Ostatnio znalazłam ich kilkanaście, dziwnym trafem każdy pisany przez użytkownika, którego każdy post dotyczy Mediderm. Wstyd, taka ekskluzywna klinika

No nic, szukamy dalej kogoś w Warszawie.
Lol, nie reklamuje tej kliniki. Usuwalam tam juz tyle znamion, ze ciezko mi jednoznacznie powiedziec ile zaplacilam. Za duze na ciele placilam 300 zl za jedno, ale to byl chyba rabat przy okazji usuwania wiekszej ilosci. Na twarzy za bardzo male, doslownie kropeczki placilam 100 zl/sztuke.
Tez uwazam, ze to duzo, ale jak na razie nie znalazlam innego miejsca, w ktorym lekarz podejmowalby sie usuniecia tego typu znamion laserowo. Mialam juz usuwane jedno skalpelem i zostal mi szpecacy bliznowiec.
Autorzy reklam raczej zostawiaja jedna wiadomosc i nigdy wiecej na dana strone pod tym samym nickiem nie wracaja, poza tym nie pisza postow o 2 w nocy wlasciwie nie powinnam sie tlumaczyc, ale zdenerwowal mnie ten zarzut.

Edytowane przez mil244
Czas edycji: 2014-02-24 o 01:35
Stary 2014-02-24, 08:01   #1043
Maalinkaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Lol, nie reklamuje tej kliniki. Usuwalam tam juz tyle znamion, ze ciezko mi jednoznacznie powiedziec ile zaplacilam. Za duze na ciele placilam 300 zl za jedno, ale to byl chyba rabat przy okazji usuwania wiekszej ilosci. Na twarzy za bardzo male, doslownie kropeczki placilam 100 zl/sztuke.
Tez uwazam, ze to duzo, ale jak na razie nie znalazlam innego miejsca, w ktorym lekarz podejmowalby sie usuniecia tego typu znamion laserowo. Mialam juz usuwane jedno skalpelem i zostal mi szpecacy bliznowiec.
Autorzy reklam raczej zostawiaja jedna wiadomosc i nigdy wiecej na dana strone pod tym samym nickiem nie wracaja, poza tym nie pisza postow o 2 w nocy wlasciwie nie powinnam sie tlumaczyc, ale zdenerwowal mnie ten zarzut.
Jak dlugo utrzymywal sie u Ciebie slad po usunieciu bardzo malego pieprzyka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Stary 2014-02-24, 11:16   #1044
mil244
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Jak dlugo utrzymywal sie u Ciebie slad po usunieciu bardzo malego pieprzyka?

ok. 3 miesiące, ale gdzieś po dwoch tygodniach od odpadniecia strupa pod podkladem nic nie widac.
Stary 2014-02-24, 11:33   #1045
Maalinkaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
ok. 3 miesiące, ale gdzieś po dwoch tygodniach od odpadniecia strupa pod podkladem nic nie widac.
A po wiekszych? Ja usuwalam jeden dosyc duzy w sierpniu i nadal mam slad. I chcialabym usunac tez kilka mniejszych i ciekawilo mnie jak to bylo u Ciebie.

Stary 2014-02-24, 12:12   #1046
madzioha
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 9
GG do madzioha

Cytat:

A ile kosztuje tam konsultacja??
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***

Edytowane przez madzioha
Czas edycji: 2014-02-24 o 12:13 Powód: zjedzony wyraz :)
madzioha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 23:07   #1047
xbasiach
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
A po wiekszych? Ja usuwalam jeden dosyc duzy w sierpniu i nadal mam slad. I chcialabym usunac tez kilka mniejszych i ciekawilo mnie jak to bylo u Ciebie.

Mnie też ciekawi. Miałam usuwane 3 pieprzyki, po jednym prawie nie widać śladu, po dwóch na policzku jeszcze się trzymają. Myślałam nawet już o laserowym usuwaniu blizn czymś takim: http://www.q10.com.pl/uslugi-cennik/...cyjny-co2.html tylko cena mnie przeraża. W każdym razie myślę też o wizycie w klinice, w której wykonywałam zabieg i może sami mi coś powiedzą na ten temat lub doradzą co dalej

02.11.2013

najszczęśliwsza!

Stary 2014-02-26, 10:33   #1048
Maalinkaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xbasiach Pokaż wiadomość
Mnie też ciekawi. Miałam usuwane 3 pieprzyki, po jednym prawie nie widać śladu, po dwóch na policzku jeszcze się trzymają. Myślałam nawet już o laserowym usuwaniu blizn czymś takim: http://www.q10.com.pl/uslugi-cennik/...cyjny-co2.html tylko cena mnie przeraża. W każdym razie myślę też o wizycie w klinice, w której wykonywałam zabieg i może sami mi coś powiedzą na ten temat lub doradzą co dalej

Faktycznie ceny wysokie.

Stary 2014-02-26, 10:44   #1049
Cloey
Przyczajenie

Mam pieprzyk pod pachą, nie mogę nosić niektórych modeli staników, bo zawadza. Jest brązowy, wystający. Czy muszę to badać czy od razu udać się do salonu kosmetycznego? Na co zwrócić uwagę wybierając salon?
Cloey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 13:43   #1050
Maalinkaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cloey Pokaż wiadomość
Mam pieprzyk pod pachą, nie mogę nosić niektórych modeli staników, bo zawadza. Jest brązowy, wystający. Czy muszę to badać czy od razu udać się do salonu kosmetycznego? Na co zwrócić uwagę wybierając salon?

do salonu? a nie do dermatologa,albo chirurga?

Odpowiedz

Tagi
pieprzyki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości