Obgryzione paznokcie ze zdjęciami - Strona 10 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-25, 20:22   #271
landryneczqa
Przyczajenie

Dot.: co mam zrobić aby nie obgryzać. zdjęcie.

Ja mialam dokladnie to samo- nosilam tipsy- troche pomoglo ale tylko na chwile. Nic innego nie pomagalo.
Ale ostatnio sie uparlam i juz 2 tyg nie obgryzam!! <jupi>
Jestem prze szczesliwa. czasem mnie korci, ale wtedy mysle sobie ile juz wytrwalam i nie chche tego psuc Dodatkowo zafunduj sobie super drogi manikiur albo sama sie napracuj. Ja jak posiedze kilka godzin nad paznokciami to potem mi po prostu szkoda ich obgryzac
landryneczqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 20:32   #272
vepre
Raczkowanie

Ja mam teraz pazurki ze u lala, mocne piekne i zawsze pomalowane na ladny kolor. Na mnie podzialala mysl: co zrobisz jak Twoj mezczyzna ezmie Cie za reke? No i przestalam
vepre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:19   #273
Kropkaa
Rozeznanie

Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Hej Dziewczyny,

jak tam radzicie sobie z zapuszczaniem? Dziś mija 2 miesiące jak postanowiłam przestać z tym nałogiem.Nie sądziłam że tyle wytrzymam,ale mam motywację także ufam że będzie dobrze.

Pozdrawiam

Zapuszczam paznokcie dzień:12
Kropkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:09   #274
binka_
Przyczajenie

grr.

Edytowane przez binka_
Czas edycji: 2011-08-05 o 23:05
binka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:02   #275
Klaudyneczka
Raczkowanie

Angry Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Ja mam pytanie do vivinn
Oprucz tego ze smarowałas paznokcie odrzywka to co jeszcze przez ten rok robiłas ze sa w tak dobrym stanie porównujac do zdjecia 1?Jakies zabiegi pielegnacyjne.
Bo kiedy ja próbuje zapuscic i nawet jakis czas nie obgryzam to co z tego ze paznokiec urosnie jak zaraz zaczyna sie rozdwajac zadziera sie po bokach i tak jak by sie łuszczy schodzi z niego górna warstwapozatym mam strasznie mala plytke nie mam paznokcia tylko taki wypierdeknawet jak troche urosnie to i tak na ciemne kolory malowac nie moge bo zaraz mam brudny cały palec dookołano i oczywiscie zadzierajace sie skórki az do krwi
Klaudyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 18:29   #276
Kalunia94
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez majeczeczka Pokaż wiadomość
od dziecka gryzę paznokcie. w ciągu 18 lat życia chyba tylko 5 razy miałam normalne, ładne i zadbane pazurki. nie potrafię tego opanować, po prostu nie umiem. wystarczy mały zadziorek a ja już nie mogę pohamować się aby go nie dłubać. to ohydny, obleśny, okropny nałóg przez który muszę całe życie chować ręce w kieszeniach. Marzę o tym aby przestać naprawdę marzę bo mi wstyd gdziekolwiek wyjść. załączam zdjęcie żebyście zobaczyły jakie to ohydne i odpychające. jak mam z tym walczyć ? dodam że nie dotyczy to jedynie paznokci ale też skórek. skorki cierpią najbardziej bo drę je niemiłosiernie. proszę podajcie jakieś rady. nic nie dały ani gorzkie lakiery, ani tymczasowe tipsy nic.. mam już dość.

Paznokcie nie masz w złym stanie owszem są one krótkie ale nie bardzo według mnie skórki masz tragiczne niestety. Też kiedyś tak robiłam ze skórkami z każdej strony były zadarte .
Myślę, że powinnaś zrobić swoim paznokciom kąpiel w ciepłej wodzie z jakimś olejkiem, żeby skórki natłuścić i robić tak albo bardzo czesto smarowac skórki jakimiś kremami ja na noc stosuję zwykłą oliwkę do balsamowania z BAMBINO a w ciągu dnia smaruję zwykłym kremem aktualnie Nivea i mam bardzo ładne skórki.
Widziałam, że w niektórych miejscach masz już porobione rany, które niemiłosiernie bolą ehh.. Nie wiem czy zrobiłaś sobie je podczas obcinania skórek czy w jakiś inny sposób ale jeżeli tak to hmm... przed wycięciem skórek spróbuj wymoczyć dłonie w ciepłej wodzie np. nawet podczas mycia naczyń ale zanim zaczniesz obcinać skórki to niech te rany się zagają

Aaa Ja dawniej stosowałam olejek rycynowy do smarowania paznokci super je odżywia i skórki też pielęgnuję wiec polecam o jest bardzo tani bo mała buteleczka, która starcza na ok miesiąc kosztuje ok 2 zł

Na obgryzanie paznokci mam ja taki sposób, że zbliża się lato częściej trzeba pokazywać dłonie nie da się je chować w rękawiczki tak jak zimą i musza one jakoś wyglądać po domu chodziłam w rękawiczkach i zawsze miałam wymalowane paznokcie odzywką albo bezbarwnym lakierem

Do końca z tym nałogiem zmusiło mnie również prześliczny wzorek który chcę sobie zrobić ahh
http://static.papilot.pl/img/300/0/55741924.jpg
tez sobie patrz na takie ładne paznokcie z fajnymi wzorkami i mysl sbie jak beda Twoje wygladać
Kalunia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 20:12   #277
Baby_Blues
Raczkowanie

Czytałam trochę, to i przeszłam już na ostatnią stronę xD trochę tego dużo, nie powiem.

Ja też żrę (złe dziecko! bardzo złe dziecko!), już z 12 lat będzie... I nijak nie mogę zapuścić tych resztek płytki paznokciowej. Wstyd trochę jest wyjść do szkoły czy gdzieś, bo ci się na ręce patrzą z dezaprobatą (jakby nie mieli czego innego do roboty, to się na ręce gapią).

Pomalowałam wczoraj na zielono to, co mi zostało (może a nóż widelec się uda?!), to teraz nie mogę zmyć tego cholerstwa xD

Zdjęcie wstawię, jak zmyję lakier ;D tylko się nie przestraszcie, bo moje ręce wyglądają gorzej niż tragicznie...
Stary 2011-05-01, 10:34   #278
vivinn
Zakorzenienie

Klaudyneczka - początkowo stosowałam wyłącznie odżywkę, może od czasu do czasu krem do rąk (ale nie częściej niż zazwyczaj - a zazwyczaj zapominam) i brałam Belissę ze skrzypem. Dopiero jakieś cztery miesiące temu zaczęłam stosować oliwki, olejek rycynowy, maści witaminowe, ale miałam na celu poprawienie wyglądu skórek, a jeżeli paznokcie się przy tym wzmocniły, to cóż...nie mam nic przeciwko
Stary 2011-05-01, 14:15   #279
tulimuli
BAN stały

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez white_chocolate9999 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! otóż też mam ten głupi problem z paznokciami od kąd pamiętam... i w konsekwencji strasznie zdeformowałam sobie jeden paznokieć jest straaasznie szeroki i krótki... nie wiem czy da się coś z nim zrobić, mój kciuk wygląda przez to tragicznie. Pomocy!
a to moje straszne paznokcie... nie obgryzam 2 dni
Rany....STRASZNE :-( I juz nie o same paznokcie chodzi--ale co to za dlonie w ogle sa?
tulimuli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:42   #280
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Hehe, bez przesady, chyba naprawdę obgryzionych paznokci i skórek nie widziałyście I ja Wam nie pokażę, bo już nie mam
A serio miałam koszmar, szczególnie jeśli chodzi o skórki. Rana na ranie, strupy, odstające skórki, zgrubienia, rzeźnia totalna. Więc teraz zaklejam plastrem z maścią, kiedy mam ranę, a skórki ciągle czymś smaruję - kremem, oliwką, obojętnie czym, byle cały czas natłuszczać

A co do paznokci white_chocolate9999... Nie jest aż tak źle, serio. Widziałam miliard razy gorsze paznokcie nawet na Wizażu. Wystarczy, że przestanie obgryzać, będzie zapuszczać i nie przejmować się kształtem, lekko opiłowywać z boku i po jakimś czasie będzie można nadać ładny kształt, a paznokcie trochę "przyrosną" do palca, płytka się wydłuży i będzie bardzo ładnie

Ja obgryzłam moje doszczętnie jakiś miesiąc temu, ciągle piłowałam na krótko i teraz mam już super kształt, równe paznokcie i mogę spokojnie zapuszczać I są w coraz lepszym stanie Nie wiem, czy w ogóle wymieniać, co stosuję, bo bardzo dużo tego
jyyli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:39   #281
white_chocolate9999
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tulimuli Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

[/COLOR]

Rany....STRASZNE :-( I juz nie o same paznokcie chodzi--ale co to za dlonie w ogle sa?
taak... zawsze mialam problem bo mam strasznie duże ręce ;( i chce żeby chociaż paznokcie wyglądały estetycznie a nie takie ogryzki :/
white_chocolate9999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:46   #282
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
taak... zawsze mialam problem bo mam strasznie duże ręce ;( i chce żeby chociaż paznokcie wyglądały estetycznie a nie takie ogryzki :/
Na pewno nie są na tyle duże, żeby kogoś z tego powodu krytykować, co zresztą jest niegrzeczne...
A jak tam, nie obgryzasz odkąd wstawiłaś zdjęcie? Bo mówię Ci, paznokcie urosną, wtedy nadasz im ładny kształt i będzie super

Tylko niech Cię nie kusi obgryzanie, jak będą mieć brzydki kształt... Zawsze na początku jak trochę urosną, wyglądają nieładnie, a ja przez to ciągle miałam krótkie. Ale teraz się zawzięłam, cały czas piłowałam na prosto, tydzień temu spiłowałam na zero i już wyglądają ładnie Cały czas noszę pomalowane i jak odpryśnie, to zaraz zmywam, wtedy nie kusi.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
Stary 2011-05-03, 23:38   #283
white_chocolate9999
Przyczajenie

jak na razie idzie ok, nie obgryzam, kupiłam sobie odrzywkę i lakier... na razie to mnie jakoś powstrzymuje od obgryzania ^^ piłuję na krótko żeby się tak często nie łamały bo wtedy mn ie korci, ale na razie jest ok. Niedługo może wrzucę fotkę i będzie widać różnicę
Stary 2011-05-03, 23:51   #284
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
jak na razie idzie ok, nie obgryzam, kupiłam sobie odrzywkę i lakier... na razie to mnie jakoś powstrzymuje od obgryzania ^^ piłuję na krótko żeby się tak często nie łamały bo wtedy mn ie korci, ale na razie jest ok. Niedługo może wrzucę fotkę i będzie widać różnicę
Na pewno będzie różnica Trzymam kciuki
Poczytaj wątki o pielęgnacji, wątek o sposobach babuni na piękne paznokcie jest super

Stary 2011-05-04, 04:49   #285
_Nikki_
Zakorzenienie

Cześć, dawno mnie tu nie było
Zdjęcie moich paznokci możecie zobaczyć na blogu

_Nikki_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:42   #286
white_chocolate9999
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Na pewno będzie różnica Trzymam kciuki
Poczytaj wątki o pielęgnacji, wątek o sposobach babuni na piękne paznokcie jest super
a podałabyś mi tytuł tego wątka? poczytam sobie, ale na razie poszukam troszkę w googlach ^^ jutro postaram się wrzucić fotkę, będzie można porównać czy po dwóch tygodniach coś się zmieniło
Stary 2011-05-06, 23:29   #287
sylffka
Raczkowanie

witam !
jeżeli można z chęcią się dołączę jako była ,,obgryzaczka,,
żarłam i paznokcie i skórki odkąd pamiętam.
Przestałam z dnia na dzień a dlatego że jak patrzyłam na piękne paznokcie koleżanek zamarzyły mi się takie cudeńka tyle, że swoje własne.
Dla Pań które jeszcze nie są zamężne proponuję prosta motywację. Pomyślcie jak mężczyzna się Wam oświadcza i wkłada pierścionek na takiego obgryzionego palucha....wstyd
Motywacją niech też będzie piękna bizuteria która ślicznie wygląda na zadbanej dłoni.
Nie wspomne już o podawaniu komuś dłoni i zawodach w których zadbane dłonie to podstawa. Bizneswoman z obgryzionymi paluchami to my nie będziemy

Ja też zrywałam pare razy z nałogiem ale tym razem mi się udalo bo nie gryzę już 3 miesiące i nie mam zamiaru

używam odżywki witaminowej z delii w kolorze mlecznym. Polecam
A skórki zaleczyłam najprostszą maścią witaminową z apteki. Jeżeli któraś z Was ma ranki można posmarować na noc i zakleic plastrem.
WARTO
Stary 2011-05-07, 01:23   #288
rrkk11
Raczkowanie

czesc wam
do niedawna tez borykalam sie z tym problemem ale czeka mnie slub wiec musialam to zmienic poszlam do salonu kosmetycznego a tam pani zalozyla mi tipsy doslownie lekko wychodzace poza opuszek palca wyrownala mi paznokcie ,bo cala plytke mialam zmasakrowana i teraz wygladaja tak naturalnie uwierzcie mi a teraz moj paznokiec dorósł juz do długosci tipsa i za tydzien pojde do kosmetyczki i nadleje mi moje paznokcie żelem ,czyli juz nie bede miala tych tipsow tylko wzmocnione moje paznokcie ....tylko mam jeszcze problem z palcem wskazujacym bo tak obcinalam skórki ,że naszła mi ropa pod paznokiec palec caly spuchną bolał 2 dni tak ze gryzłam poduszkę i teraz paznokiec mi odchodzi a do slubu 2 miechy!!!!!mam nadzieje ze odrosnie a jak nie to na pewno kosmetyczka cos na to zaradzi he pierwsza wizyta kosztowala mnie 120 zl a teraz nadlanie zelem napewno o polowe mniej ale to w bardzo dobrym salonie mysle ze gdzies indziej jest taniej.....polecam tą metodę paznokcie sa gladkie i mocne a o obgryzaniu nie ma juz mowy no chyba ze ktos jest zdolny do obgryzienia tipsa .....nnnooooo mam nadzieje ze nie!!!!
Stary 2011-05-07, 13:31   #289
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
a podałabyś mi tytuł tego wątka? poczytam sobie, ale na razie poszukam troszkę w googlach ^^ jutro postaram się wrzucić fotkę, będzie można porównać czy po dwóch tygodniach coś się zmieniło
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...rozdwajaj%B1ce - tutaj jest link

Stary 2011-05-08, 12:20   #290
white_chocolate9999
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
wielkie dzięki! myślę że jakoś dzięki tym sposobom ''wypięknieją''
Stary 2011-05-16, 15:55   #291
AgataBm180
Placuszek racuszek

Witam Kochane
Nie obgryzam paznokci dopiero od tygodnia, ale już widzę małe efekty. Teraz zaczęłam je bardziej pielęgnować, a wspomagam się jedwabiem, odżywką z witaminą C, no i muszę jeszcze zakupić inną, po zastanowieniu. Dam tu zdjęcie moich króciutkich paznokietek i przepraszam za jakość zdjęć, ale to telefonem

AgataBm180 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 08:58   #292
Tinuu27
Raczkowanie

hej dołączam się do wątku. obgryzałam paznokcie od małego.. były chwile, że tego nie robiłam, a potem znowu. wystarczył jakiś stres lub zdenerwowanie i po mnie

dopiero przed studniówką postanowiłam coś z tym zrobić. założyłam tipsy, łądnie odrosły. potem założyłam znowu i jeszcze raz.. ten trzeci raz był porażką. moje paznokcie przypominały.. piórko? nie wiem nawet jak to nazwać, ale musiałam spiłować paznokcie i je jakoś wzmocnić. bardzo pomogła mi odzywka Joko - Aktywna kuracja utwardzająca. Dzięki niej moja przygoda z obgryzaniem się skończyła paznokcie są mocne i się nie łamią.

Poza tym, jak zobaczyłam jakie można cudowne kolory zrobić na paznokciach, to żal obgryzać po prostu teraz codziennie mam albo jakiś zielony, różowy, albo każdy kolorowy.

dołączam się do wątku, bo jednak ciągle obawiam się, że mogę je obgryźć, a nie chce

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 22:10   #293
Klaudyneczka
Raczkowanie

Smile Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Ja tez juz niedługo zaczynam kuracje z Sally Hansen Nailgrowth Miracle bo juz ja zamówilam
Zaczełam smarowac skórki olejem rycynowym bo tez sa w kiepskim stanietylko mam problem z strasznie małą płytka i nie weim jak ja powiekszyc a z odsuwaniem skórek to jest u mnie tak dziwnie bo nawet jak ej wymocze to na dobra sprawe nie mam za bardzo co tam odsuwać bo jak "wciskam" je tym kopytkiem to w sumie nic to nie daje

Dołączam zdjecie moich brzydali Mam nadziej ze bd chociaz troche łądniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06696.jpg (120,0 KB, 356 załadowań)
Stary 2011-05-19, 22:17   #294
sylffka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Ja tez juz niedługo zaczynam kuracje z Sally Hansen Nailgrowth Miracle bo juz ja zamówilam
Zaczełam smarowac skórki olejem rycynowym bo tez sa w kiepskim stanietylko mam problem z strasznie małą płytka i nie weim jak ja powiekszyc a z odsuwaniem skórek to jest u mnie tak dziwnie bo nawet jak ej wymocze to na dobra sprawe nie mam za bardzo co tam odsuwać bo jak "wciskam" je tym kopytkiem to w sumie nic to nie daje

Dołączam zdjecie moich brzydali Mam nadziej ze bd chociaz troche łądniejsze
wcale nie są brzydkie za jakieś 2 tygodnie paznokiety podrosną, płytka się wydłuży i nabiorą odpowiedniego kształtu. cierpliwości
takie okres przejściowy jest najgorszy i najłatwiej się wtedy złamać
Stary 2011-05-20, 00:21   #295
pranknature
Zadomowienie

Wątek edytowany

Edytowane przez pranknature
Czas edycji: 2013-02-16 o 19:58
pranknature jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 06:49   #296
Klaudyneczka
Raczkowanie

A co zrobic zeby nie były białe? Bo robia mi sie dosłownei takie jak by wyszuszone(taka biała płytka)
Stary 2011-05-20, 09:10   #297
sylffka
Raczkowanie

smarujcie sobie płytkę zwykłą maścią witaminową z apteki. Do paznokci łamliwych dobry będzie utwardzacz. Niestety zanim płytka paznokciowa dojdzie do siebie musi minąć troche czasu, na początku paznokcie będą elastyczne i kruche ale z czasem powinno byc lepiej. Niestety troche siły w ząbkach jest i gryziona latami płytka sie osłabia i deformuje ale wszystko jest do zaleczenia
Stary 2011-05-20, 21:10   #298
AgataBm180
Placuszek racuszek

Jak dla mnie, ważne jest też wzmocnienie się "od środka" witaminami, skrzypem itp. bo to działa nie tylko na paznokcie, ale też przy okazji . Ja na razie nie robię niczego "specjalnego" jednak, moje paznokcie po zapuszczeniu wyglądają na zdrowsze i mocniejsze
AgataBm180 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:44   #299
Kropkaa
Rozeznanie

Buu połamały mi się pazurki.W takim niefortunnym miejscu że musiałam wszystkie ściąć;/ trudno,zaczynamy od nowa.

Zapuszczam paznokcie dzień:12
Kropkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:17   #300
emilienne
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Buu połamały mi się pazurki.W takim niefortunnym miejscu że musiałam wszystkie ściąć;/ trudno,zaczynamy od nowa.
też zaczynam od nowa. Trochę podupadła mi silna wola ale nie poddam się
emilienne jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
obgryzanie, paznokcie, zdjęcia

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości