Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-27, 10:44   #2461
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zestawu do włosów,mi ostatnio wypadają w nadmiernych ilościach i poszukuję super specyfików.możesz coś o tym zestawie napisać?
Najlepiej od razu idź do lekarza. Mi kilka miesięcy temu zaczęły wypadać. Kupiłam całą masę suplementów, wcierek, szamponów i odżywek. I nic, jak leciały, tak lecą
W zeszłym tygodniu dopiero poszłam do lekarza i po badaniach okazało się, że jakieś bakterie czy drożdże mnie zaatakowały Teraz jestem w trakcie kuracji i modlę się, żeby pomogła, bo i tak już dużo włosów straciłam.
Musiałam je zdrowo podciąć.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2011-10-27, 11:01   #2462
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Najlepiej od razu idź do lekarza. Mi kilka miesięcy temu zaczęły wypadać. Kupiłam całą masę suplementów, wcierek, szamponów i odżywek. I nic, jak leciały, tak lecą
W zeszłym tygodniu dopiero poszłam do lekarza i po badaniach okazało się, że jakieś bakterie czy drożdże mnie zaatakowały Teraz jestem w trakcie kuracji i modlę się, żeby pomogła, bo i tak już dużo włosów straciłam.
Musiałam je zdrowo podciąć.
Ja byłam i stwierdzili alergię,nawet leżałam na oddziale derm,robili mi testy płatkowe i wyszło mi nikiel i kobalt.Teraz kupiłam szampon testowany na nikiel,bez parabenów i jakoś specjalnie poprawy nie widzę.natomiast od paru dni mam 3 takie duże i bolesne krosty,jakby podskórne
w glowie czuje takie jakby kłucie i włosy lecą
łykam belisse,używam dobrych kosmetyków do włosów i D..A

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

no i też scięłam,miałam za ramiona,a teraz mam boba

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 12:17   #2463
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ale zeby widac było poprawę trzeba czasu

Burt"s na allegro chyba...

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Dziewczyny supere zakupy
używam, używam i czekam cierpliwie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ja go używam regularnie już od jakiegoś czasu i też efekty nie zachwycają, tak samo działa na moje dłonie zwykły krem drogeryjny
mam nadzieję, ze u mnie coś jednak zdziała

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Holu, Burt tutaj.

zaraz sobie kliknę

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2011-10-27, 12:38   #2464
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Ja byłam i stwierdzili alergię,nawet leżałam na oddziale derm,robili mi testy płatkowe i wyszło mi nikiel i kobalt.Teraz kupiłam szampon testowany na nikiel,bez parabenów i jakoś specjalnie poprawy nie widzę.natomiast od paru dni mam 3 takie duże i bolesne krosty,jakby podskórne

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Proponuje odstawic Belisse. Sklad kiepski, ilosci sladowe. Nic nie pomoze. Kup Biotebal i Revalid. Oba te produkty nie sa zarejestrowane jako suplementy, ale jako leki.

Z szamponow wyprobuj:
- czerwony Vichy (ja sie jednak po nim nabawilam lupiezu tlustego, ktory lubi powracac; duzo ludzi jest jednak z niego zadowolonych),
- szampon z Kofeina (poprawia ukrwienie),
- cynamonowy szampon z Lusha.

Co do odzywek:
- wyprobuj Seboradin z Czarnej Rzepy.

Wcierki:
- Seboradin z Czarnej Rzepy (Lotion).
Stary 2011-10-27, 13:46   #2465
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Proponuje odstawic Belisse. Sklad kiepski, ilosci sladowe. Nic nie pomoze. Kup Biotebal i Revalid. Oba te produkty nie sa zarejestrowane jako suplementy, ale jako leki.

Z szamponow wyprobuj:
- czerwony Vichy (ja sie jednak po nim nabawilam lupiezu tlustego, ktory lubi powracac; duzo ludzi jest jednak z niego zadowolonych),
- szampon z Kofeina (poprawia ukrwienie),
- cynamonowy szampon z Lusha.

Co do odzywek:
- wyprobuj Seboradin z Czarnej Rzepy.

Wcierki:
- Seboradin z Czarnej Rzepy (Lotion).
Dzięki wielkie
Tylko muszę dodać,że zawsze miałam cienkie włosy i łupież suchy(jednak niezbyt nasilony),z nim było różnie -znikał i powracał
Teraz mam strasznie plączące się włosy i przed farbowaniem(farba dla alergików )w zasadzie rozjaśnianiem szybko się przetłuszczały.teraz trochę mniej.
Czy te specyfiki nadają się do takiego rodzaju włosów?

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

włosy ścięłam,robiłam maski ze śmierdzącej nafty z żółtkiem i cytryną,też żadnego efektu

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:

te krosty to na twarzy tak dla jasności

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 13:48   #2466
moniq_c
Zakorzenienie

Seboradin z czarnej rzepy jest suuuuper!!! Kiedyś co jakiś czas sobie go kupowałam w celu wzmocnienia włosów - zawsze mi po nim mnóstwo nowych włosków wyrastało
Stary 2011-10-27, 13:51   #2467
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Dzięki wielkie
Tylko muszę dodać,że zawsze miałam cienkie włosy i łupież suchy(jednak niezbyt nasilony),z nim było różnie -znikał i powracał
Teraz mam strasznie plączące się włosy i przed farbowaniem(farba dla alergików )w zasadzie rozjaśnianiem szybko się przetłuszczały.teraz trochę mniej.
Czy te specyfiki nadają się do takiego rodzaju włosów?
Te specyfiki to dobra kuracja dla wypadajacych wlosow po prostu .

Moje wlosy placza sie straszliwie (polecam olejek Joico - nie ma nic lepszego na koltuny).
Moje tez sie troche przetluszczaja. Taka ich natura.

Skoro masz lupiez to nic nie stoi na przeszkodzi, abys z tymi kosmetykami uzywala szamponu przeciwlupiezowego.
Stary 2011-10-27, 13:52   #2468
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

już szukam i zamawiam,powiedz tylko James czy nadają się te specyfiki dle mojego rodzaju włosów?revalid zawiera składniki,które mnie uczulają

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 14:00   #2469
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

o, o wlosach piszecie - moje to aktualnie czarna rozpacz
po delikatnym rozjasnieniu w salonie - o 1 ton mam istne siano od jakis 6 miesiecy
zadna odzywka nie rozplatuje moich koltunow
rozczesuje wlosy moze 20- 30 minut
irsin jest offline  
Stary 2011-10-27, 14:04   #2470
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
już szukam i zamawiam,powiedz tylko James czy nadają się te specyfiki dle mojego rodzaju włosów?

Wybacz, ale nie rozumiem pytania. Te preparaty sa na wypadajace wlosy. Tobie wypadaja, wiec...

Cytat:
revalid zawiera składniki,które mnie uczulają
A to jest problem. Ja nie jestem akurat uczululona na zaden skladnik tabletek. Jesli Ty jestes uczulona to nie mozesz ich brac.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2011-10-27 o 14:06
jamestown jest offline  
Stary 2011-10-27, 14:09   #2471
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Wybacz, ale nie rozumiem pytania. Te preparaty sa na wypadajace wlosy. Tobie wypadaja, wiec...

A to jest problem. Ja nie jestem akurat uczululona na zaden skladnik tabletek. Jesli Ty jestes uczulona to nie mozesz ich brac.
miałam na myśli czy jeśli są przesuszone i plączą się nie będzie to pogłębiało tego problemu?one są teraz tak problematyczne,że nie wiem czy stosować do włosów farbowanych,wypadających czy cienkich?
bo chyba nie ma jednego złotego środka na ten zbiór

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 14:43   #2472
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluję
dziekuje
Cytat:
Gratulacje,piękne łowy

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

cudeńka
Mam pytanie odnośnie zestawu do włosów,mi ostatnio wypadają w nadmiernych ilościach i poszukuję super specyfików.możesz coś o tym zestawie napisać?

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Moze zaczne od tego, ze nowych specyfikow jeszcze nie probowalam, wiec nie moge Ci wiele od siebie napisac. Jezeli bedziesz jeszcze zainteresowana to moge ci opisac efekty, ale po kilku uzyciach tych preparatow
W kazdym badz razie wkleje ci sklad i napisze to co gwarantuja wg producenta te kosmetyki.

Bagno Eudermico Volumizzante B6:

sklad : Disodium Cocopolyglucose Sulfosuccinate, Sodium Cocopolyglucose Tartrate, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Polyquaternium 10

To szampon bardzo delikatny, bogaty w aminokwasy, ma za zadanie odbudowac uszkodony wlos, nadaje mu objetosci . Idealny dla wlosow zniszczonych chemicznie lub z uszkodzana struktura wlosa.

Cena -14€/200ml

Fluido ricostruttore con keratina R3

sklad : Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Crosslink, Dimethicone Copoliolo.

Fluid ma za zadanie odbudowe wlosa, jego skladniki sa pokrewne elementom budujacym strukture wlosow -kolagen i kreatyna. Jest w stanie wniknac we wlos i naprawic uszkodzone punkty w delikatny, ale trwaly sposob. Nadaje objetosc i chroni przed uszkodzeniami chemicznymi ( farbowanie, trwala, dekoloryzacja) i atmosferycznymi

Cena 23€/100ml

Maschera essenziale N5

sklad : Hydrolyzed Collagen, Oligoelementi di Silicio, Magnesio, Ferro, Rame e Zinco

Maska nadaje polysk i objetosc. Zamyka luski wlosow, chroni i wzmacnia.

cena: 18€/ 250 ml

mam nadzieje,ze moje wypociny beda ci pomocne

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
fajne są miniatury z GB zazdroszcze, ciekawe jakie kosmetyki będą w PL.

dziekuje bardzo ja bylam zszkowana, ze takie fajne miniatury dali
ja tez jestem ciekawa co bedzie Plprawdopodobnie zapisze sie na ladybox i zrobie maly prezent mojej siostrze

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien

małeSłoneczko jest offline  
Stary 2011-10-27, 14:51   #2473
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
dziekuje

Moze zaczne od tego, ze nowych specyfikow jeszcze nie probowalam, wiec nie moge Ci wiele od siebie napisac. Jezeli bedziesz jeszcze zainteresowana to moge ci opisac efekty, ale po kilku uzyciach tych preparatow
W kazdym badz razie wkleje ci sklad i napisze to co gwarantuja wg producenta te kosmetyki.

Bagno Eudermico Volumizzante B6:

sklad : Disodium Cocopolyglucose Sulfosuccinate, Sodium Cocopolyglucose Tartrate, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Polyquaternium 10

To szampon bardzo delikatny, bogaty w aminokwasy, ma za zadanie odbudowac uszkodony wlos, nadaje mu objetosci . Idealny dla wlosow zniszczonych chemicznie lub z uszkodzana struktura wlosa.

Cena -14€/200ml

Fluido ricostruttore con keratina R3

sklad : Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Crosslink, Dimethicone Copoliolo.

Fluid ma za zadanie odbudowe wlosa, jego skladniki sa pokrewne elementom budujacym strukture wlosow -kolagen i kreatyna. Jest w stanie wniknac we wlos i naprawic uszkodzone punkty w delikatny, ale trwaly sposob. Nadaje objetosc i chroni przed uszkodzeniami chemicznymi ( farbowanie, trwala, dekoloryzacja) i atmosferycznymi

Cena 23€/100ml

Maschera essenziale N5

sklad : Hydrolyzed Collagen, Oligoelementi di Silicio, Magnesio, Ferro, Rame e Zinco

Maska nadaje polysk i objetosc. Zamyka luski wlosow, chroni i wzmacnia.

cena: 18€/ 250 ml

mam nadzieje,ze moje wypociny beda ci pomocne

dziekuje bardzo ja bylam zszkowana, ze takie fajne miniatury dali
ja tez jestem ciekawa co bedzie Plprawdopodobnie zapisze sie na ladybox i zrobie maly prezent mojej siostrze
Dziękuję bardzo
Napiszesz jeszcze gdzie je kupiłaś,jakiś internetowy sklep?

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 14:56   #2474
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję bardzo
Napiszesz jeszcze gdzie je kupiłaś,jakiś internetowy sklep?
wlasciwie to je dostalam dzieki paczuszce GlossyBox.. kurcze nie pomyslalam o tym czy sa dostepne w Pl sprawde zaraz czy sa jakies sklepy internetowe

a chcialalbym jeszcze dodac, ze z tej samej firmy jest specjany preparat przeciwko wypadajacym wlosom nazywa sie D1

sklad: Mentha Viridis ,Cinnamomum Cassia , Allantoin,Panthenol
http://www.cheratina.it/it/prodotti/...ti-caduta.html

niestety z jezykow masz do wyboru wloski albo hiszpanski :/ ale za to to jest oficjalna i sprawdzona strona tych kosmetykow

Edytowane przez małeSłoneczko
Czas edycji: 2011-10-27 o 15:26
Stary 2011-10-27, 15:35   #2475
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
wlasciwie to je dostalam dzieki paczuszce GlossyBox.. kurcze nie pomyslalam o tym czy sa dostepne w Pl sprawde zaraz czy sa jakies sklepy internetowe

a chcialalbym jeszcze dodac, ze z tej samej firmy jest specjany preparat przeciwko wypadajacym wlosom nazywa sie D1

sklad: Mentha Viridis ,Cinnamomum Cassia , Allantoin,Panthenol
http://www.cheratina.it/it/prodotti/...ti-caduta.html

niestety z jezykow masz do wyboru wloski albo hiszpanski :/ ale za to to jest oficjalna i sprawdzona strona tych kosmetykow
Dziękuję,cenna info dla mnie.jak znajdziesz,wklej linka ,proszę

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 15:35   #2476
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o, WOW! ale cuda

co to za baza Chanel? cos już o niej słyszałam, ale nie zwróciłam uwagi

i co tam jeszcze masz fajnego Smashboxa? podkład znam , a reszta?
Dziękować

Baza Chanel to baza brązująca, świetnie wygląda nakładana zarówno na krem jak i podkład. Jest baardzo wydajna, ma śliczny kolor, idealnie się rozprowadza, nie robi smug, zacieków etc i jest trwała, na mnie trzyma cały dzień .

Ze Smasha mam jeszcze rozświetlacz pod oczy, może być, delikatnie rozświetla, ale bez jakiegoś wow, więc chyba więcej po niego nie sięgnę, chyba że znajdę dla niego też inne zastosowania . Mam też zestaw do brwi, z jednej strony jest sztyf koloryzujący, coś jak kredka, z drugiej jest żel, mający za zadanie uczesać i utrwalić brwi .

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
superaś ne
Dziękuję

Przy okazji wklejam dzisiejsze zdobycze .

Duży zestaw Lancome Genifique kosztował tyle samo co sam aktywator 30 ml czyli 295 zł, a w zestawie jest tenże aktywator o tej samej pojemności i dodatkowo miniatury innych produktów .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1149.jpg (54,6 KB, 108 załadowań)
Stary 2011-10-27, 15:39   #2477
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Dziękować

Baza Chanel to baza brązująca, świetnie wygląda nakładana zarówno na krem jak i podkład. Jest baardzo wydajna, ma śliczny kolor, idealnie się rozprowadza, nie robi smug, zacieków etc i jest trwała, na mnie trzyma cały dzień .

Ze Smasha mam jeszcze rozświetlacz pod oczy, może być, delikatnie rozświetla, ale bez jakiegoś wow, więc chyba więcej po niego nie sięgnę, chyba że znajdę dla niego też inne zastosowania . Mam też zestaw do brwi, z jednej strony jest sztyf koloryzujący, coś jak kredka, z drugiej jest żel, mający za zadanie uczesać i utrwalić brwi .

Dziękuję

Duży zestaw Lancome Genifique kosztował tyle samo co sam aktywator 30 ml czyli 295 zł, a w zestawie jest tenże aktywator o tej samej pojemności i dodatkowo miniatury innych produktów .
Gratuluję,a możesz napisać gdzie go zdobyłaś za taka cenę?
te miniatury dostałaś do dużego zestawu,czy kupiłaś Visionera?

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 15:42   #2478
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:

wow jakie zakupy i jaka super okazja Ci sie nadazylai te probeczki

Stary 2011-10-27, 15:48   #2479
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Gratuluję,a możesz napisać gdzie go zdobyłaś za taka cenę?
te miniatury dostałaś do dużego zestawu,czy kupiłaś Visionera?
Dziękuję
Miniatury dostałam do dużego zestawu ( w ulotce napisane jest że zestaw miniatur jest do każdego produktu z serii Genifique lub Visionierre), więc łaski nie robili . Visioniera nie kupowałam, udałam że nie znam produktu, więc jeszcze wpadło mi kilka próbek .
Zestaw kupiłam w Warszawie w Sadybie Best Moll . Naprawdę się opłaca bo wraz z miniaturami za 295 zł dostajemy: 37 ml aktywatora młodości, 10 ml pod oczy, 30 ml kremu na noc i 15 ml kremu na dzień .

W dodatku miałam ulotkę na Biotherm w której było napisane że za kupno jakiegokolwiek produktu tej marki dostajemy 15 ml nowego skin vivo, a ze wszystko mam, więc wybrałam najtańszy balsam do ust i dostałam za niego skin vivo .
Stary 2011-10-27, 15:51   #2480
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Dziękuję
Miniatury dostałam do dużego zestawu ( w ulotce napisane jest że zestaw miniatur jest do każdego produktu z serii Genifique lub Visionierre), więc łaski nie robili . Visioniera nie kupowałam, udałam że nie znam produktu, więc jeszcze wpadło mi kilka próbek .
Zestaw kupiłam w Warszawie w Sadybie Best Moll . Naprawdę się opłaca bo wraz z miniaturami za 295 zł dostajemy: 37 ml aktywatora młodości, 10 ml pod oczy, 30 ml kremu na noc i 15 ml kremu na dzień .

W dodatku miałam ulotkę na Biotherm w której było napisane że za kupno jakiegokolwiek produktu tej marki dostajemy 15 ml nowego skin vivo, a ze wszystko mam, więc wybrałam najtańszy balsam do ust i dostałam za niego skin vivo .
Super,ja nie doczytałam,ale i tak chciałam spróbować tego nowoczesnego cuda
bardzo lubię Genifique to moje już kolejne,kolejne

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-10-27, 15:52   #2481
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję

no nic tylko kupowac tylko szkoda, ze poza moim zasiegiem

Stary 2011-10-27, 15:53   #2482
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
wow jakie zakupy i jaka super okazja Ci sie nadazylai te probeczki
A dziękuję , jeszcze przy kasie mi próbasków dołożyli
Stary 2011-10-27, 15:55   #2483
małeSłoneczko
Zadomowienie

a ten caly aktywator jest przeznaczony dla wszystkich typow skory??bo sie nie moge polapac..

Stary 2011-10-27, 15:57   #2484
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Super,ja nie doczytałam,ale i tak chciałam spróbować tego nowoczesnego cuda
bardzo lubię Genifique to moje już kolejne,kolejne
Ja też jestem go ciekawa ale wolę zacząć od próbek a nie kupować całe opakowanie od razu, bo tanie toto nie jest. Jak chcesz spróbować to poproś może najpierw o próbki

Cytat:
no nic tylko kupowac tylko szkoda, ze poza moim zasiegiem
Czasem rzeczywiście zdarzy się coś fajnego upolować
Stary 2011-10-27, 15:57   #2485
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
A dziękuję , jeszcze przy kasie mi próbasków dołożyli
szkoda tylko, ze nie wszedzie tacy szczodrzy sachyba Cie polubili

Stary 2011-10-27, 16:06   #2486
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
szkoda tylko, ze nie wszedzie tacy szczodrzy sachyba Cie polubili
Powiedzmy że mnie tam znają, jak tylko wchodzę to konsultantki kłaniają mi się, aż czasem robi mi się już głupio, są bardzo pomocne, co niektóre nie żałują próbek (ostatnio dostałam próbkę nowego forever na cały tydzień testowania) etc. Wiedzą też że jeśli jakiś produkt będzie mi pasował to przyjadę do nich żeby go kupić .

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
a ten caly aktywator jest przeznaczony dla wszystkich typow skory??bo sie nie moge polapac..
Chyba dla wszystkich, ale nie ma też co za wcześnie go stosować. On ma za zadanie pobudzić produkcję protein młodości, jak to pięknie ujął producent . Działa głównie poprzez nawilżenie, dzięki temu skóra wydaje się gładsza i bardziej napieta (tak mi dziś opisała to konsultantka).
Stary 2011-10-27, 16:08   #2487
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
Powiedzmy że mnie tam znają, jak tylko wchodzę to konsultantki kłaniają mi się, aż czasem robi mi się już głupio, są bardzo pomocne, co niektóre nie żałują próbek (ostatnio dostałam próbkę nowego forever na cały tydzień testowania) etc. Wiedzą też że jeśli jakiś produkt będzie mi pasował to przyjadę do nich żeby go kupić .
uroki bycia stala klientkatez na cos temat wiem, ale zamiast testerow zazwyczaj odejmuja mi kilka €

Stary 2011-10-27, 16:28   #2488
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

dziękuję
ta baza wydaje mi się coraz bardziej interesująca , kupowałaś ja w PL, jest dostępna? Ile kosztuje, ładnie zapytam

dzisiejsze tez piękne! gratuluję
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-10-27, 16:41   #2489
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Chyba dla wszystkich, ale nie ma też co za wcześnie go stosować. On ma za zadanie pobudzić produkcję protein młodości, jak to pięknie ujął producent . Działa głównie poprzez nawilżenie, dzięki temu skóra wydaje się gładsza i bardziej napieta (tak mi dziś opisała to konsultantka).
no to nie wiem czy dla mnie jest odpowiedniale i tak podobno od 25 lat trzeba zaczac wojne ze zmarszczkamizast anawiam sie tez nad serum estee lauder advanced night repair i clarinsa nawilzajacym, ktorego akurat mam probke i mi sie bardzo przypodobala

Edytowane przez małeSłoneczko
Czas edycji: 2011-10-27 o 16:44
Stary 2011-10-27, 17:00   #2490
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
miałam na myśli czy jeśli są przesuszone i plączą się nie będzie to pogłębiało tego problemu?one są teraz tak problematyczne,że nie wiem czy stosować do włosów farbowanych,wypadających czy cienkich?
bo chyba nie ma jednego złotego środka na ten zbiór
Zle pojmujesz wlosowa pielegnacje moim zdaniem.
Szampon jest do skory glowy. Tak samo jak i wcierka. Maska jest do wlosow i skory glowy (czesto jednak producenci odzywke nazywaja maska). Odzywka z kolei jest do wlosow.

Pielegnacja, ktora Ci polecilam tyczy sie glownie skory glowy, czyli tam, gdzie wypadaja wlosy.
Platanie sie nie ma nic wspolnego ze skora glowy. Na wlosy mozesz sobie wiec nakladac to, co Ci pasuje.

Jesli chodzi o typowa pielegnacje tzn typ (farbowane, wypadajace, cienkie) to moim zdaniem powinnas szampon, wcierke i maske stosowac do wypadajacych wlosow. Jakim sens ma stosowanie szamponu do farbowanych czy cienkich wlosow skoro Ci wlosy wypadaja i niedlugo mozesz nie miec co farbowac . Musisz najpierw zadbac o to wypadanie.

A jesli chodzi o ochrone wlosow farbowanych to wyprobuj mgielke lub odzywke.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
o, o wlosach piszecie - moje to aktualnie czarna rozpacz
po delikatnym rozjasnieniu w salonie - o 1 ton mam istne siano od jakis 6 miesiecy
zadna odzywka nie rozplatuje moich koltunow
rozczesuje wlosy moze 20- 30 minut
Tradycyjnie polecam olejek Joico.
Czym czeszesz wlosy? Ja polecam grzebien. Tangle Teezer na koltuny nie jest dobry moim zdaniem. Sama mam i nie uzywam juz.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2011-10-27 o 17:02
jamestown jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości