Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-11, 21:53   #2641
anarchia25
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
ja na szczescie mam cere normalna, wiec dosyc latwo zjaduje dla siebie odpowiednie kremy
nie wiem czym cie wysmarowala ekspedientka, ale ja dzisiaj mialam okazje wysmarowac sie teserami z serii Hydra w tym serum i musze powiedziec, ze wydaja mi sie naprawde super nawilzajace

ja z szminkami to zalezy .. kiedys tam np. kupilam muse z diora i do tej pory lezy na dnie szafy..

dziekuje

ja bym przygarnela, bo mi sie bardzo spodobala ta paletka ,ale moje nowe mystic nie zamierzam wymieniac
to była własnie seria hydra ( niestety serum mi nie nałozyła..ale też nad nim myśle..chociaż cena mnie zabija )

szminki to ja głownie cielakowe lubię , chociaż marzy mi się jedna taka głęboka wiśnia
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-11, 22:06   #2642
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
to była własnie seria hydra ( niestety serum mi nie nałozyła..ale też nad nim myśle..chociaż cena mnie zabija )

szminki to ja głownie cielakowe lubię , chociaż marzy mi się jedna taka głęboka wiśnia
no wlasnie mnie tez cena za kazdym razem powstrzmuje od kupna tego serum bardzo chce go najpierw przetestowac w domu, ale w zadnej profumerii nie maja malutkich teserow.. chyba w koncu zakupie go w ciemno tak mnie kusi

oj wisnie to ja tez bym bardzo chciala ale nie kupuie , bo bym pewnie sie nia nie malowala

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien

małeSłoneczko jest offline  
Stary 2011-11-12, 20:21   #2643
guacamole
Wtajemniczenie

Ja ostatnio kupilam szminke Sisley w kolorze sliwki. Taka typu sheer. W sumie, wiecej w nieg brazu niz sliwki...Tak patrze na te wisnie iciemnosci, ze i mi sie zachcialo. To w temacie wisni, co Sloneczko i Anarchia poruszylyscie. Ciemne kolory moga byc super i wcale nie musza dawac przerysowanego efektu. Najlepiej postawic na formule poptransparentna typu sheer. Ja mam wlasnie kolor Sheer Cherry, tez Sisley, i jestem zachwycona. Nosze normalnie i codziennie, nawet w mojej bezbarwnej i wypranej z koloru Szwecji. To moj ukochany kolor, idealny na rowni ze wszelka cielecina .

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Dziewczyny, jak sie opieracie nowym Meteorkom? Ja ich nie macalam, ale moge juz je netowo namierzyc. Zastanawiam sie, czy nie powiela mi Pszczolek. Mam w sumie pojemnosciowo 2 pudelka (3 zestawy, w tym 2 polowki) i dosc wydajny to interes.
Zeby mi sie zuzywaly szybciej, potrzasam pudelkiem, by sie obily i by sie troche pylku zrobilo. Tak sie latwiej naklada, a ja lubie duzo nawalic .
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 20:27   #2644
anarchia25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupilam szminke Sisley w kolorze sliwki. Taka typu sheer. W sumie, wiecej w nieg brazu niz sliwki...Tak patrze na te wisnie iciemnosci, ze i mi sie zachcialo. To w temacie wisni, co Sloneczko i Anarchia poruszylyscie. Ciemne kolory moga byc super i wcale nie musza dawac przerysowanego efektu. Najlepiej postawic na formule poptransparentna typu sheer. Ja mam wlasnie kolor Sheer Cherry, tez Sisley, i jestem zachwycona. Nosze normalnie i codziennie, nawet w mojej bezbarwnej i wypranej z koloru Szwecji. To moj ukochany kolor, idealny na rowni ze wszelka cielecina .

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Dziewczyny, jak sie opieracie nowym Meteorkom? Ja ich nie macalam, ale moge juz je netowo namierzyc. Zastanawiam sie, czy nie powiela mi Pszczolek. Mam w sumie pojemnosciowo 2 pudelka (3 zestawy, w tym 2 polowki) i dosc wydajny to interes.
Zeby mi sie zuzywaly szybciej, potrzasam pudelkiem, by sie obily i by sie troche pylku zrobilo. Tak sie latwiej naklada, a ja lubie duzo nawalic .

Ale ja się nie boję ciemnych szminek ..tylko mój tz kręci nosem np. czerwienie bo mu się źle kojarzą
Ale taka sliwka albo ciemne wino lubie takie szminki..chociaż cielaczki bardziej .

byłam ..macałam te nowe kulki guerlain i jakoś bez zachwytów wg. mnie
to samo jeśli chodzi o rozświetlacz z pawimi piórkami.
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 20:51   #2645
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale ja się nie boję ciemnych szminek ..tylko mój tz kręci nosem np. czerwienie bo mu się źle kojarzą
Ale taka sliwka albo ciemne wino lubie takie szminki..chociaż cielaczki bardziej .

byłam ..macałam te nowe kulki guerlain i jakoś bez zachwytów wg. mnie
to samo jeśli chodzi o rozświetlacz z pawimi piórkami.
Ciemne szminki moga byc wymagajace, ale duzo zalezy od nosicielki. Ja w kazdej czerwonej, kilka lat temu, wygladalam latarniano. Kolor niby ten sam, ale formula lzejsza, i nawet zywa wisnie oswoilam. Wydaje mi sie, ze gestszy blyszczyk (Dior, ten z Monica Belucci) nie da ciezaru twarzy. Pod warunkiem, ze bedzie to inny kolor, niz ta czerwien na jej ustach . Kilka dni temu kupilam kolor Creamy Burgundy i jest taka fajna kombinacja szarego rozu z kapka zeschlej krwi , i wlasciwie jedynie poglebia kolor ust. Oczywiscie w jakis soie z lekka czerwony sposob .

Lubie cielaki, ale z wiekiem, czuje sie w nich naga. Moze dlatego, ze juz mniej maluje oczy i jedynie mocniejsze usta mi rekompensuja braki koloru na twarzy .

A pamietasz zeszloroczne Pszczoly? Co o nich myslisz?
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 20:55   #2646
anarchia25
Zakorzenienie

Cytat:
Ciemne szminki moga byc wymagajace, ale duzo zalezy od nosicielki. Ja w kazdej czerwonej, kilka lat temu, wygladalam latarniano. Kolor niby ten sam, ale formula lzejsza, i nawet zywa wisnie oswoilam. Wydaje mi sie, ze gestszy blyszczyk (Dior, ten z Monica Belucci) nie da ciezaru twarzy. Pod warunkiem, ze bedzie to inny kolor, niz ta czerwien na jej ustach . Kilka dni temu kupilam kolor Creamy Burgundy i jest taka fajna kombinacja szarego rozu z kapka zeschlej krwi , i wlasciwie jedynie poglebia kolor ust. Oczywiscie w jakis soie z lekka czerwony sposob .

Lubie cielaki, ale z wiekiem, czuje sie w nich naga. Moze dlatego, ze juz mniej maluje oczy i jedynie mocniejsze usta mi rekompensuja braki koloru na twarzy .

A pamietasz zeszloroczne Pszczoly? Co o nich myslisz?
pszczółki wydają mi się ciekawsze..chociaż ja jestem tak blada,że sie na nie nie skusiłam

A widzisz a ja w takich półprzezroczystych soczystych kolorach wyglądam po prostu źle i ..latarniano
to chyba zależy od typu urody .

ja ostatnio odkryłam tą stronę :
http://www.keikolynn.com/2011/09/mak...and-quick.html
i jestem zakochana w urodzie tej kobiety..jej to dopiero ciemne szminki pasują
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 21:08   #2647
guacamole
Wtajemniczenie

Anarchia, tej dziewczynie pasuja nabardziej mocne i ekstrawaganckie kolory .
Fakt, jak masz jasniutka cere i jasna oprawe (wlosy, brwi) to czerwien musi byc dobrze dobrana, bo mozna rzeczywiscie przedobrzyc.

Ja tak starsznie kocham czerwien, ze oswojenie jej zajelo mi kilkanascie lat . Nakladana palcami, na zasadzie wklepywania, przygaszone kolory ani ciemne ani mocno jaskrawe i jakos dobrnelam do czasow, gdy juz nie scieram pomadki tuz po wyjsciu do ludzi ani nie pogryzam czerwonej wargi z niepewnosci koloru .

Co do meteorkow, jak jestes jasna, to pewnie klasyczne Ci beda bardziej pasowac albo wersja azjatycka . Mi sie wydaje, ze te kulki to jedynie matuja, delikatnie rozswietlaja i daja dobre samopoczucie. Czlowiek kupuje je w nalogu. Ja lubie taki mocniej opalizujace i wzdycham do Imperiali sprzed kilku lat. E.... moze wytrzymam i poczekam do limitowanki z przyszlego roku . Moze noz widelec .
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 21:13   #2648
anarchia25
Zakorzenienie

Cytat:
Anarchia, tej dziewczynie pasuja nabardziej mocne i ekstrawaganckie kolory .
Fakt, jak masz jasniutka cere i jasna oprawe (wlosy, brwi) to czerwien musi byc dobrze dobrana, bo mozna rzeczywiscie przedobrzyc.

Ja tak starsznie kocham czerwien, ze oswojenie jej zajelo mi kilkanascie lat . Nakladana palcami, na zasadzie wklepywania, przygaszone kolory ani ciemne ani mocno jaskrawe i jakos dobrnelam do czasow, gdy juz nie scieram pomadki tuz po wyjsciu do ludzi ani nie pogryzam czerwonej wargi z niepewnosci koloru .

Co do meteorkow, jak jestes jasna, to pewnie klasyczne Ci beda bardziej pasowac albo wersja azjatycka . Mi sie wydaje, ze te kulki to jedynie matuja, delikatnie rozswietlaja i daja dobre samopoczucie. Czlowiek kupuje je w nalogu. Ja lubie taki mocniej opalizujace i wzdycham do Imperiali sprzed kilku lat. E.... moze wytrzymam i poczekam do limitowanki z przyszlego roku . Moze noz widelec .

fakt ja jestem z tych jasnych tylkow włosy dosyć ciemne ale mam postanowienie ,że już więcej farbować nie będę

mi się marzą azjatyckie mam gold temptation i w desperacji się zastanwiam czy nie wystawić na targowisko - a nuż jakaś dobra duszyczka odda jakieś białe azjatyckie cudo .
Ja meteorki bardzo lubię - sam zapach ich jest dla mnie nałogiem .

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

A co do czerwieni.. to ponoć nie ma kobiety której by czerwien nie pasowała
Tylko bądź mądra i dobierz właściwy odcień
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 21:28   #2649
guacamole
Wtajemniczenie

O kurka!!!!Masz je, zlotka?!?!?! Ja o nich marze sobie i czekam na ich dubla .

Azjatki sobie kupilam w wersji absolutely white. Faaajne, bielutkie, ale nawet i na mnie Bobbi Brown Beige-warm Beige, ladna robia robote. Coz... podzielilam sie juz z siostra na pol. Azjatki ostatnio kupilam na truskawie, cena taka standardowa. Nie czekalam na zadne przeceny, bo bym sie pewnie nie doczekala .
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 21:31   #2650
anarchia25
Zakorzenienie

Cytat:
O kurka!!!!Masz je, zlotka?!?!?! Ja o nich marze sobie i czekam na ich dubla .

Azjatki sobie kupilam w wersji absolutely white. Faaajne, bielutkie, ale nawet i na mnie Bobbi Brown Beige-warm Beige, ladna robia robote. Coz... podzielilam sie juz z siostra na pol. Azjatki ostatnio kupilam na truskawie, cena taka standardowa. Nie czekalam na zadne przeceny, bo bym sie pewnie nie doczekala .
mam złotka są cudne ale..ja chce azjatki jakieś

na truskawę nawet nie zaglądam bo jak dla mnie to tam ceny są wręcz ostro wywindowane ( mieszkam w UK )
a white dajesz na całą buzię ?
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 21:48   #2651
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
mam złotka są cudne ale..ja chce azjatki jakieś

na truskawę nawet nie zaglądam bo jak dla mnie to tam ceny są wręcz ostro wywindowane ( mieszkam w UK )
a white dajesz na całą buzię ?
To prawda, ceny wyciagniete z kosmosu, ale z moimi wszystkimi rabatami i za szwedzkie korony - wyszlo jakies 440 sek, co wtedy dawalo 170 zlotych. Teraz to i korone na truskawie szlag trafil :/.

White daje na sam koniec, po podkladzie/kremie koloryzujacym, bronzerze/rozu. raczej na policzki, lekko na grzbiet nosa, troche na czubek brody i na czole - wzdluz linii wlosow, by troche uwypuklic to, co akurat mi pasi. Czyli... praktycznie uzywam na cala twarz, a biale sa i perliste. Skore mam sucha, wiec ta poswiata mi nie poteguje zadnego efektu przetluszczenia. Ogolnie - fajnie wspolpracuja z bronzerem: bronzer opala, Azjatki rozwietlaja opalenizne .
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 21:55   #2652
anarchia25
Zakorzenienie

Cytat:
To prawda, ceny wyciagniete z kosmosu, ale z moimi wszystkimi rabatami i za szwedzkie korony - wyszlo jakies 440 sek, co wtedy dawalo 170 zlotych. Teraz to i korone na truskawie szlag trafil :/.

White daje na sam koniec, po podkladzie/kremie koloryzujacym, bronzerze/rozu. raczej na policzki, lekko na grzbiet nosa, troche na czubek brody i na czole - wzdluz linii wlosow, by troche uwypuklic to, co akurat mi pasi. Czyli... praktycznie uzywam na cala twarz, a biale sa i perliste. Skore mam sucha, wiec ta poswiata mi nie poteguje zadnego efektu przetluszczenia. Ogolnie - fajnie wspolpracuja z bronzerem: bronzer opala, Azjatki rozwietlaja opalenizne .
lubię takie uwypuklające cudeńka
jestem ciekawa jakby wyglądały z brązerem chanel ( ten słynny w kremie ) bo mam na niego zakusy i czekam aż mi pani zadzwoni,że są już dostępne .
Ja też jestem sucha..wręcz koszmarnie sucha więc rożswietlacze mile widziane
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 22:06   #2653
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
jestem ciekawa jakby wyglądały z brązerem chanel ( ten słynny w kremie ) bo mam na niego zakusy i czekam aż mi pani zadzwoni,że są już dostępne .
Czyzbys miala na mysli tego z serii Byzantine czy moze z tej nowej serii od cieni w musie? Same cienie widzalam, i maaaam ochote na nie straszna. W ogole kocham cienie w kremie i w musie. Latwiej sie rozprowadzaja i dlugo utrzymuja pigment. Ja jakos slabo studiuje kolekcje, jakos trzymam sie standardow i okazji. Tyle, co nalogowo obserwuje, to wlasnie Meteoryty.
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 22:15   #2654
anarchia25
Zakorzenienie

Cytat:
Czyzbys miala na mysli tego z serii Byzantine czy moze z tej nowej serii od cieni w musie? Same cienie widzalam, i maaaam ochote na nie straszna. W ogole kocham cienie w kremie i w musie. Latwiej sie rozprowadzaja i dlugo utrzymuja pigment. Ja jakos slabo studiuje kolekcje, jakos trzymam sie standardow i okazji. Tyle, co nalogowo obserwuje, to wlasnie Meteoryty.
mam na myśli tego http://www.boots.com/en/CHANEL-SOLEI...e-30ml_920442/
trudno dostępny jest bo od razu go wykupują .
a cienie w musie chanel gorąco polecam sa świetne !!
mam epatant ale mam dziwne wrażenie,że się na jednym nie skończy

mania kulek mi troche przeszła jedynie czego pragnę to jakies białe i motylki
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 22:25   #2655
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:

chyba w koncu ja tez tak zrobie i kupie sobie jakis koloryzujacy blyszczy najlepiej w kolorze pieknej czerwini np. z Chanel ja mam usta nie tyle za waskie tylko za malutkie na takie ciemne kolory i zle sie w nich czuje.. natomiast taki blyszczyk nadajacy kolor bylby wlasnie swietnym rozwiazaniem

[
Cytat:
mowisz o tym?
http://www.chanel.com/it_IT/fragranz...E-CHANEL-94749
bo ja tez na niego zachorowalam, ale obiecalam sobie, ze kupie go dopiero na wiosne, wiec na razie tylko do niego wzdycham..

Edytowane przez małeSłoneczko
Czas edycji: 2011-11-12 o 22:27
Stary 2011-11-12, 22:27   #2656
anarchia25
Zakorzenienie

[QUOTE=małeSłoneczko;30471 954]
Cytat:
Ja ostatnio kupilam szminke Sisley w kolorze sliwki. Taka typu sheer. W sumie, wiecej w nieg brazu niz sliwki...Tak patrze na te wisnie iciemnosci, ze i mi sie zachcialo. To w temacie wisni, co Sloneczko i Anarchia poruszylyscie. Ciemne kolory moga byc super i wcale nie musza dawac przerysowanego efektu. Najlepiej postawic na formule poptransparentna typu sheer. Ja mam wlasnie kolor Sheer Cherry, tez Sisley, i jestem zachwycona. Nosze normalnie i codziennie, nawet w mojej bezbarwnej i wypranej z koloru Szwecji. To moj ukochany kolor, idealny na rowni ze wszelka cielecina .[COLOR="Silver"]

chyba w koncu ja tez tak zrobie i kupie sobie jakis koloryzujacy blyszczy najlepiej w kolorze pieknej czerwini np. z Chanel ja mam usta nie tyle za waskie tylko za malutkie na takie ciemne kolory i zle sie w nich czuje.. natomiast taki blyszczyk nadajacy kolor bylby wlasnie swietnym rozwiazaniem

[

mowisz o tym?
http://www.chanel.com/it_IT/fragranz...E-CHANEL-94749
bo ja tez na niego zachorowalam, ale obiecalam sobie, ze kupie go dopiero na wiosne, wiec na razie tylko do niego wzdycham..

tak własnie o tym
Jeśli rzeczywiście ma być w moich okolicach na czasie ''dokładka'' tego cudeńka i będę miała pieniądze to nie zamierzam czekać tylko kupuje bo wiem,że później może być problem ze zdobyciem. ( na ebay aukcje czasem dochodzą do 60 funtów !!)
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 22:36   #2657
małeSłoneczko
Zadomowienie

[QUOTE=anarchia25;30472006]
Cytat:

tak własnie o tym
Jeśli rzeczywiście ma być w moich okolicach na czasie ''dokładka'' tego cudeńka i będę miała pieniądze to nie zamierzam czekać tylko kupuje bo wiem,że później może być problem ze zdobyciem. ( na ebay aukcje czasem dochodzą do 60 funtów !!)
o jejku nie strasz a jak tak spokojnie sobie czekam na zakup do wiosny w sumie w sklepach go nie widzialam, ale zawsze mozna zamowic w znajomej profumerii

no jak to 60? a mi sie wydawalo, ze kosztuje ok 30 €

Stary 2011-11-12, 22:39   #2658
anarchia25
Zakorzenienie

[QUOTE=małeSłoneczko;30472 158]
Cytat:

o jejku nie strasz a jak tak spokojnie sobie czekam na zakup do wiosny w sumie w sklepach go nie widzialam, ale zawsze mozna zamowic w znajomej profumerii

no jak to 60? a mi sie wydawalo, ze kosztuje ok 30 €
ano własnie kosztuje 31 funtów a kobity tak na ebay przepłacają i się biją o ten brązer..więc ja wolę skorzystać i kupić jak będzie dostepny w sklepie w normalnej cenie...60 funtów to dla mnie spora przesada
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 22:41   #2659
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
mam na myśli tego http://www.boots.com/en/CHANEL-SOLEI...e-30ml_920442/
trudno dostępny jest bo od razu go wykupują .
a cienie w musie chanel gorąco polecam sa świetne !!
mam epatant ale mam dziwne wrażenie,że się na jednym nie skończy

mania kulek mi troche przeszła jedynie czego pragnę to jakies białe i motylki
To ja nie znam tego bronzera :/ Cienie chyba bede musiala sobie sprowadzic do kuferka . Mam kremowe formuly z Laury mercier, Clinique i bardzo sobie chwale ten rodzaj aplikacji. Chanel pewnie tez mi przypadnie do gustu. A kolory sa super. Gdzies widzialam, ze Chanel ma zloty eyeliner - moja obsesja ostatnich tygodni . Pieknie sie prezentuje taka zlota kreska na sliwkowym lub granatowym cieniu
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 22:55   #2660
małeSłoneczko
Zadomowienie

[QUOTE=anarchia25;30472204]
Cytat:

ano własnie kosztuje 31 funtów a kobity tak na ebay przepłacają i się biją o ten brązer..więc ja wolę skorzystać i kupić jak będzie dostepny w sklepie w normalnej cenie...60 funtów to dla mnie spora przesada
kurcze to jakies szalenstwo ja wole sobie poczekac niz placic drugie tyle

jak juz dostaniesz w swojej lapki to cudo to napisz koniecznie co i jak, bo jestem bardzo ciekawa jak on dziala

Stary 2011-11-12, 22:56   #2661
anarchia25
Zakorzenienie

Cytat:
To ja nie znam tego bronzera :/ Cienie chyba bede musiala sobie sprowadzic do kuferka . Mam kremowe formuly z Laury mercier, Clinique i bardzo sobie chwale ten rodzaj aplikacji. Chanel pewnie tez mi przypadnie do gustu. A kolory sa super. Gdzies widzialam, ze Chanel ma zloty eyeliner - moja obsesja ostatnich tygodni . Pieknie sie prezentuje taka zlota kreska na sliwkowym lub granatowym cieniu
taki '' ło'' ten brązer jest :
http://malami81.blogspot.com/2011/08...de-chanel.html
http://namaste-beauty.com/reviews/ch...e#.Tr7qcT1Cqso

a co eyelinera złotego to niestety nie orientuje się .

ale żeby nie robić calkowitego ot to pochwalę się,że wnet do mojego stadka lakierów dodam chanel pink satin - własnie wygrałam go za 5 funtów
( teraz mi się marzy miami peach)

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

[QUOTE=małeSłoneczko;30472 483]
Cytat:

kurcze to jakies szalenstwo ja wole sobie poczekac niz placic drugie tyle

jak juz dostaniesz w swojej lapki to cudo to napisz koniecznie co i jak, bo jestem bardzo ciekawa jak on dziala
jak dostanę to na bank to sie pochwalę
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-12, 23:08   #2662
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
chanel ma piekny zloty eyeliner z kolekcji swiatecznej nawet sie nim mazalam po rece i jak dla mnie ma przepiekny delikatny odcien zlotego
[QUOTE=anarchia25;30472486]taki '' ło'' ten brązer jest :
http://malami81.blogspot.com/2011/08...de-chanel.html
http://namaste-beauty.com/reviews/ch...e#.Tr7qcT1Cqso

a co eyelinera złotego to niestety nie orientuje się .

ale żeby nie robić calkowitego ot to pochwalę się,że wnet do mojego stadka lakierów dodam chanel pink satin - własnie wygrałam go za 5 funtów
( teraz mi się marzy miami peach)

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:

jak dostanę to na bank to sie pochwalę

gratuluje wygranej

piekny ten solei l

Stary 2011-11-12, 23:20   #2663
guacamole
Wtajemniczenie

Piekny ten Miami Peach. Tyle, co ze swatchy pamietam. Mam tylko 3 lakiery Chanel w ciemnych kolorach i jakos nie powiekszam ich kolekcji. Ponadto ponad 30 sztuk OPI )) Pewnie dlatego hihi.

Ten zloty za mna chodzi. Podobny byl u Guerlain, ale sie nie zalapalam w pore. Pozostal glod w oczach i kapiaca slina na widok fotek necie.
guacamole jest offline  
Stary 2011-11-12, 23:24   #2664
anarchia25
Zakorzenienie

Miami peach jest bardzo ładny
jedynie co mnie powstrzymuje to te 17 funtów które musiałbym zapłacić za jeden lakier

ja mam jakieś 80 lakierów różnych firm i ciągle mi mało

a brązer wiadomo ,że piękny
about that phase.
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline  
Stary 2011-11-13, 08:03   #2665
isa666
Zakorzenienie

EDIT: Pomyliłam wątki

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2011-11-13 o 10:12
isa666 jest offline  
Stary 2011-11-13, 09:49   #2666
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
a brązer wiadomo ,że piękny

Dziewczyny, jak macie możliwość kupować w Polsce, to brązer jest dostępny tu:
http://malolepsza.pl/produkt-Chanel_...jąca,2704.html

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Stary 2011-11-13, 11:12   #2667
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, ale wpadka . Mi sie strasznie myla Bobki z Mackami. Opakowania maja dosc podobne miejscami, ze czasem sama nie pamietam, czego akurat uzywam . Jak dobrze kryje, a wysusza, to mozna troche w niego wmieszac kremu pod oczy. Z niektorymi czasem mi sie udawalo.
Bobiki maja dosc bogata konsystencje, jesli chodzi o odzywczosc. Probowalam dwoch, niby odmiennych, ale obydwa dawaly mi te miekkosc i upupienie suchej twarzy. Ale krycie... niezbyt duze. Dla mnie ok, bo lubie te klimaty, ale w przypadku bardziej mocnego makijazu oczu, kryjacy podklad lepiej wspolgra. Fakt, kryjace podklady zwykle maja wiecej bazy, ktora wysusza, ale zwykle daje piekne matowe wykonczenie.l
Dziękuję za radę , na pewno wypróbuję, choć obawiam się że wtedy krycie nie będzie już wystarczające

Cytat:
super zakupy
no a teraz moje zakupy
4-ki Chanela Mystic Eyes
mialam wziac drugi Illusoire, ale znowu nie bylo zastanawialam sie nad prelude..piekne ale cos czuje , ze nie dla mnie za to przypatrzylam sie nowej kolekcji i zakochalam sie w rozswietlaczu cienie i eyeliner tez fajne
Dziękuję
Twoje Mystic też śliczne .

Moje szybkie wczorajsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1245.jpg (54,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1248.jpg (46,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1249.jpg (46,2 KB, 70 załadowań)
Stary 2011-11-13, 11:35   #2668
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Moje szybkie wczorajsze
Jaki to kolor kredki Sephorowej?
basiao84 jest offline  
Stary 2011-11-13, 14:06   #2669
kasia68
Zadomowienie

esterr super zakupy (jak zwykle)
kasia68 jest offline  
Stary 2011-11-13, 14:59   #2670
małeSłoneczko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę , na pewno wypróbuję, choć obawiam się że wtedy krycie nie będzie już wystarczające

Dziękuję
Twoje Mystic też śliczne .

Moje szybkie wczorajsze
dziekuje
dla Ciebie za swietne zakupy

Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości