Pomocy! Blond -> Br您 -> Rudy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-04, 22:53   #1
majoness
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Pomocy! Blond -> Br您 -> Rudy

Witam wszystkich serdecznie Mam taki problem i nie bardzo wiem, jak go rozwi您a:

Naturalny kolor moich w這s闚 to jasny br您. Rok temu zafarbowa豉m je w salonie na blond i dosz豉m do koloru niemal bia貫go - ponosi豉m go przez p馧 roku, po czym stwierdzi豉m, 瞠 farbowanie odrost闚 raz w miesi帷u i zniszczone, przesuszone w這sy to dla mnie troch zbyt wiele i fryzjer przefarbowa mi je na jasny br您. Kolor z豉pa, wszystko cacy, z tym, ze wysze nieco zielonkawy. Kilka tygodni p騧niej zafarbowa豉m w這sy samodzielnie - mia wyj嗆 rudawy kolor, wyszed ciemnoczerwony... I zmy si w tydzie. Posz豉m raz jeszcze do mojego fryzjera, kt鏎y stwierdzi 瞠 mimo, i czerwienie/rudo軼i zmywaj si do嗆 szybko, to po profesjonalnym farbowaniu kolor na pewno utrzyma si d逝瞠j... No i utrzyma si jakie dziesi耩 dni. :/ Fryzjer powiedzia, 瞠 to dlatego, 瞠 w這sy by造 wcze郾iej regularnie rozja郾iane przez p馧 roku.

Od tego czasu postanowi豉m zapu軼i nieco w這sy (do tej pory nosi豉m do嗆 ch這pi璚 fryzurk). Marzy mi si strasznie 篡wy, miedziany rudy, ale nie mam poj璚ia, jak to zrobi - z jednej strony mog豉bym 軼i望 t cz窷 moich w這s闚, kt鏎a by豉 rozja郾iana, ale to jakie p馧 mojej ca趾owitej d逝go軼i i boj si, 瞠 strac zupe軟ie motywacj do zapuszczania. :/ Z drugiej natomiast boj si, 瞠 kolor z豉pie tylko naturalne p馧 d逝go軼i, to przy sk鏎ze, a z reszty kolor wyp逝cze si tak, jak poprzednio. Na ameryka雟kim forum polecono mi tzw proteinowe uzupe軟iacze, kt鏎e pono maj zapobiega wyp逝kiwaniu si koloru z rozja郾ianego w這sia, ale w Polsce w og鏊e nie mog czego takiego znale潭.

Co najlepiej zrobi? Poza tym - czy je郵i chc uzyska 篡wy odcie rudo軼i, a mam obecnie na g這wie jasny br您, b璠 musia豉 rozja郾i w這sy? Prosz o pomoc i z g鏎y dzi瘯uj!

Tak wygl康aj moje w這ski obecnie: http://i962.photobucket.com/albums/a...2010/dec09.jpg
majoness jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-05, 11:04   #2
zverka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 689
Dot.: Pomocy! Blond -> Br您 -> Rudy

Witaj, Ja te mia豉m taki problem. Moje w這sy nie utrzymywa造 koloru <mam obecnie kr鏒kie w這ski przesz豉m od bia貫go blondu do wi郾i ale ostatecznie zosta豉m przy moim ukochanym rudym>. Niestety Tw鎩 problem utrzyma si jeszcze jaki czas. Spr鏏uj u篡 farby joanna natura p這mienna iskra albo inny rudy, to powinno pom鏂 i z czasem doprowadzisz je do wymarzonego kolorku
Je郵i chodzi o zej軼ie do rudego to mo瞠 spr鏏uj u篡 farby joanna natura 211 lub 212 i p騧niej na這篡 rudy
to CHOLERNIE pewne, 瞠 nie zas逝gujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.

Edytowane przez zverka
Czas edycji: 2011-02-05 o 11:06
zverka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-10, 11:44   #3
eveline2012
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456
Dot.: Pomocy! Blond -> Br您 -> Rudy

p這mienn iskr joanny k豉d na sw鎩 naturalny ciemny br您 i wychodzi pi瘯nie.
po這w w這s闚 mam jak Ty farbowan/potem rozja郾ian i farba sp逝kuje si z nich szybciej. kolor zrobi mi si jednolity po kilku farbowaniach

Tagi
blond, farbowanie, kolor, rudy, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.