POMOCY!!! O podkładzie rozświetlającym Avonu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-01-31, 08:23   #1
lejka
Zakorzenienie

POMOCY!!! O podkładzie rozświetlającym Avonu

Kobitki, które używałyście podkładu Avon rozświetlającego, pomóżcie! Odezwijcie się!
Ostatnio kupiłam sobie ten Color Trendu no ikolor w katalogu wyglądający na jaśniutki okazał się za ciemny - ale też ja jestem strasznie blada, często nie mogę sobie dobrać podkładu nawet wśród najjaśniejszych i to całkiem niezłych firm...
A teraz ten rozświelający będzie w promocji, myślę, czy się nie skusić. Jeżeli któraś miała odcień Porcelain Beige, napiszcie proszę, czy rzeczywiście jest tak jasny jak w katalogu.
I jeszcze jedno - czy nadaje się do tłustej cery, czy daje naturalny efekt i na jak długo wystarcza? Szukałam go w KW, ale tam jest jak dla mnie za mało... Będę wdzięczna za każdą pomoc.
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 08:31   #2
golabek
Wtajemniczenie

Re: POMOCY!!! O podkładzie rozświetlającym Avonu

Witam Lejko! Ja też jestem fanką Avonu!!Używam bardzo dużo ich kosmetyków i jestem z nich zadowolona. Jeśli chodzi o podkła Colo Trend to najjaśniejszy jest odcień Bisque a rozjaśniający podkład jest o niebo od niego lepszy. Ma lekką konsystencję dość dobrze kryje.Najjaśniejszy odcień to właśnie Porcelan Beige to ładny jasny kolorek powinien byz dla Ciebie dobry.Kolejny to Natural Creame.Ale ja też mam jasną cerę i używam PB naprawdę jest fajny. Polecam gorąco ten podkład ładnie stapia się ze skórą i wygląda naturalnie i nie jest to tylko moja opinia.
Pozdrawiam cieplutko!!PaPa
golabek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 08:35   #3
lejka
Zakorzenienie

Dzięki, dzięki, dzięki!!! Czekam na dalsze opinie...
Stary 2003-01-31, 21:30   #4
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Teraz pojawił się znowu odcień NUDE. Jest to zdecydowanie najjaśniejszy z avonowych, jest troszkę w żółtej tonacji natomiast porcelan beige jest również jasny, ale ma więcej różu. Potwierdzam, że z CT bisque jest najjaśniejszy, choć często w katalogu wygląda na taki Fawn.
Dla mnie podkład rozświetlający jest najlepszy, ale mam cerę suchą. Nie jest tłusty, raczej nawilżający, ma lekką konsystencję, dobrze sie rozsmarowuje. Poproś o próbkę, co prawda są tylko w kolorze Natural Fawn, czyli dosyć ciemnym i żółtawym, ale będziesz wiedziała czy konsystencja Ci odpowiada.
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 23:49   #5
sistar
Gość

Oo, co za interesujacy temat [img]icons/icon7.gif[/img] Niezrazona negatywnymi opiniami w KW kupilam bowiem ostatnio ten podklad, wlasnie w kolorze Nude. Jest to rzeczywiscie jasniutki odcien (jestem bardzo blada), ciezko mi powiedziec czy najjasniejszy, ale pewnie tak, musialabym zobaczyc wszystkie jednoczesnie i porownac. P.Beige rzeczywiscie ma domieszke rozu, natomiast Nude nie jest bardzo zolty, raczej okreslilabym go jako neutralny. Ale to moze dlatego, ze mam podklad w kompakcie w kolorze Nude, i ten jest dopiero zolty [img]icons/icon12.gif[/img]

Sam podklad nie jest wcale taki zly jak go opisuja [img]icons/icon12.gif[/img] trzeba go dobrze rozprowadzic, palcami wychodzi to gorzej niz gabka, bo podklad ma dziwne wlasciwosci nierownomiernego przyczepiania sie w roznych miejscach [img]icons/icon12.gif[/img] ale przy nakladaniu gabka jest duzo lepiej, chociaz podkladu zuzywa sie duzo wiecej - polowa wsiaka w gabke.
Mozna go nakladac warstwami, tzn jesli trzeba gdzies cos dolozyc to ladnie sie stapia z poprzednia warstwa. I co ciekawe, on naprawde kryje ! Kiedys na szkoleniu avonowskim malowalam tym podkladem (Warm Beige)jedna pania, i mialam wrazenie ze jest to doslownie woda z rozswietlajacymi drobinkami. Dopiero teraz na sobie widze, ze kryje i to calkiem niezle - ostatnio mam klopoty z cera, poza tym kryjacych podkladow przetestowalam juz wiele i ten wcale zle nie wypada, choc krycie nie jest jego zadaniem.

Rozswietlanie jest naprawde widoczne, przynajmniej u mnie, cera jest ujednolicona i rzeczywiscie wyglada na mniej zmeczona.
Wazne jest dobranie odpowiedniego pudru, u mnie zle wygladaja na nim pudry matujace, a w ogole im tego pudru jest mniej tym lepiej.
Reasumujac: lubie siebie w tym podkladzie, jeszcze go potestuje i wystawie mu opinie (zapewne pozytywna [img]icons/icon12.gif[/img] )
  Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-01, 07:17   #6
lejka
Zakorzenienie

Dzięęęęęęki!!!!!!!!!!!! Z CT miałam właśnie Biscue, ale dla mnie i tak był o wiele za ciemny... Poszłam zapytać moją konsultantkę, czy ten Porcelain Beige jest rzeczywiście taki jasny... No i miała próbki w tym kolorze! Wzięłam dwie, zobaczymy...
Stary 2003-02-01, 08:30   #7
lejka
Zakorzenienie

Ułam!!! Rewelacja!!! Nareszcie podkład, który wygląda na mnie naturalnie - a nie bardzo umiem je rozprowadzać - i nie jest dla mnie za ciemny! I kryje! Ale choć jest - to jakby gio nie było! Jak na razie - ideał. Zobaczymy za parę godzin...
Stary 2003-02-01, 12:54   #8
lejka
Zakorzenienie

Re: POMOCY!!! O podkładzie rozświetlającym Avonu/sprostowanie

Przepraszam bardzo wszystkich, którzy poświęcili mi czas... Chodziło mi o podkład aksamitny, jego też próbkę dostałam i jest super... Porcelain Beige mi pasuje, ale obejrzałam też Nude z rozświetlającego - chyba jednak byłby za ciemny. A CT zwróciłam... Ale to już inna historia.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości