Jaki stosować makijaż do mojego wieku i typu urody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-06, 12:04   #1
adellee
Raczkowanie

Red face

Jaki stosować makijaż do mojego wieku i typu urody?

Witajcie kochane wizażanki
Założyłam konto na wizażu zupełnie przez przypadek - bo koleżanka "zgłosiła" mi, że wykorzystywano moje zdjęcia. Z ciekawości przejrzałam serwis i znalazłam tu masę świetnych porad, wizażanki są bardzo pomocne, na pewno na dłużej zagoszczę
Chciałabym Was prosić abyście poradziły mi co nie co na temat mojego makijażu. Otóż sama nie wiem co jest dla mnie najlepsze, usilnie upierałam się przy makijażu no makeup, natomiast przez długi czas byłam brunetką, miałam wręcz kruczoczarne włosy, aktualnie wróciłam do ciemnego blondu, mniej więcej koloru moich odrostów. Teraz zastanawiam się czy naprawdę warto tak usilnie próbować wyglądać jak nieumalowana, bo nie wszystkie trendy każdemu pasują, prawda?
Czy mogłabym was prosić o jakieś wskazówki? Dodam, że różem, bronzerem, rozświetlaczem, eyelinerem umiem się posługiwać także chętnie dowiem się co byłoby dla mnie wskazane Nie mam piegów. Nie mam zaskórników, nie mam wągrów może troszkę cienie pod oczami. Mam jasne brwi i rzęsy, myślałam nad henną. Czego powinnam używać? Cienie szczerze mówiąc strasznie mi "schodzą" i nie wygląda to estetycznie. Kończę szkołę gimnazjalną.

Mam nadzieję że coś wymyślicie, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Ps. Na dwóch pierwszych zdjęciach jestem praketycznie nieumalowana, dodam że moją ogromną zmorą są zęby, bo co z tego że śnieżnobiałe jeśli jedynki mam wysunięte do przodu, brrr.

Edytowane przez adellee
Czas edycji: 2011-02-10 o 19:48
adellee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:27   #2
zyga74
Raczkowanie

Dot.: Jaki stosować makijaż do mojego wieku i typu urody?

Udaj się do wizażystki, zrób analizę kolorystyczną z lekcją makijażu i od tej pory nie będziesz miała żadnych watpliwości co do kolorów włosów, koloru makijażu czy ubrań. Polecam taką usługę, niedawno z takiej skorzystałam i jestem pod wrażeniem. Wiem jak się malować, jakie kolory stosować w makijażu i ubraniu, aby wyglądać pięknie. Wkońcu mam zafarbowane włosy na kolor, który do mnie pasuje. Nie ma co żałowac kasy To jednorazowy wydatek, a korzysta się z tego do końca życia
zyga74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:18   #3
agna666
Raczkowanie

na zdjeciach wyglądasz bardzo ładnie i naturalne, nie potrzebujesz mocnego makijażu bo przy takiej urodzie moim zdaniem będziesz wyglądać na przemalowaną. Brwi masz w dobrym odcieniu a na rzęsy używaj po prostu tuszu. Na dzień dodałabym jasnego różowego różu na tzw pućki i może kreskę ale nie za grubą i na pewno nie czarną, grafit bądź cienmy brąz i jakiś słodki w kolorze błyszczyk, nawet w intensywniejszym kolorze bo masz bardzo ładnie wykrojone usta. Jesli masz cienie pod oczami to używaj na nie płynnego korektora i uważaj z makijażem dolnej powieki. Cienie lepiej się trzymają jak użyjesz pod nie bazy. A tak w ogóle to Zyga dobrze radzi, lepiej skonsultować się z fachowcem oraz eksperymentować na sobie w wolnym czasie i sprawdzać w czym się po prostu dobrze czujesz.
agna666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:25   #4
adellee
Raczkowanie

Mój typ kolorystyczny to wiosna konsultowałam się z fachowcem
Róż jasnoróżowy czy brzoskwiniowy?

Czy makijaż podkład + puder + róż + tusz będzie dobrym rozwiązaniem?
Na brwi chyba zrobię brązową hennę. Brązowy lub grafitowy eyeliner? Bardzo ciekawy pomysł, zakupię chyba ten czekoladowy MS w takim razie...
Stary 2011-02-06, 20:37   #5
tahivare
Raczkowanie

Ale jesteś ładna! Szczerze mówiąc, to ja na Twoim miejscu bym podkreśliła oko, ew. jakis bronzer. Raczej nic nie doradze, ale tak jak poprzedniczka napiszę, że nie powinnać się wiele malować, bo masz tak wyraziste rysy twarzy, oczy, usta i nieskazitelną cerę, że ja raczej stawiałabym na make up - no make up + ew. podkreślenie oka.
tahivare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:59   #6
adellee
Raczkowanie

Zaopatrzyłam się w brzoskwiniowy, delikatny, ledwo widoczny róż na policzki, niezwykle naturalny natomiast zastanawiam się czy stosować makijaż którego naprawdę nie widać czy jednak podkreślać oczy?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości