Inglot cz. II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-30, 15:51   #4171
katharsis
Rozeznanie

Dot.: Inglot cz. II

Ja mam tylko 395, ale tutaj Krysia na temptali wrzuciła swatche, może Ci się przyda http://www.temptalia.com/inglot-pear...orangespeaches .
katharsis jest offline  
Stary 2012-07-30, 16:37   #4172
IvieDalia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Ja mam tylko 395, ale tutaj Krysia na temptali wrzuciła swatche, może Ci się przyda http://www.temptalia.com/inglot-pear...orangespeaches .
Dziękuję, na tym swatchu wydaje się być bardzo jasny.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-07-30, 21:11   #4173
Charlotta11
Rozeznanie

Ja mam 397 i to jest mój ulubiony kolor z Inglota. Używam na całą powiekę najczęściej. Faktycznie ma w sobie sporo różu, ale nie takiego nachalnego. Określiłabym go jako beżo-róż. 395 jest bardziej złoty, 393 bardziej pomarańczowy, 397 wg mnie ma więcej różu i jest odrobinę ciemniejszy od tamtych dwóch. Ja lubię takie cieliste, delikatne kolorki.
Stary 2012-07-30, 21:58   #4174
emememsik
po prostu Em :)

Niestety sprawdzałam w kilku salonach, cień 401 został wycofany w formie wkładów. Można go kupić tylko osobno za 20 zł.
Stary 2012-07-31, 09:13   #4175
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Niestety sprawdzałam w kilku salonach, cień 401 został wycofany w formie wkładów. Można go kupić tylko osobno za 20 zł.
Wielokrotnie prosiłam w salonie o jego zamówienie w formie wkładu i nigdy się nie udało. Nie rozumiem polityki Inglota, jego główną zaletą jest system freedom, więc to im powinno zależeć, żeby jak najwięcej produktów było dostępnych w formie wkładów. Te duże cenie kosztują już 20 złoty (wiecie o ile są większe?) i zagracają szufladę, więc ich po prostu nie kupuję.
Stary 2012-07-31, 13:31   #4176
aniaarch
Raczkowanie

Sprawdzałam wczoraj na stronie sklepu internetowego USA i u nich tez nie zauwazylam wkładu 401;/ ... źle to wróży.
aniaarch jest offline  
Stary 2012-07-31, 13:57   #4177
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wielokrotnie prosiłam w salonie o jego zamówienie w formie wkładu i nigdy się nie udało. Nie rozumiem polityki Inglota, jego główną zaletą jest system freedom, więc to im powinno zależeć, żeby jak najwięcej produktów było dostępnych w formie wkładów. Te duże cenie kosztują już 20 złoty (wiecie o ile są większe?) i zagracają szufladę, więc ich po prostu nie kupuję.
Mi jeszcze nigdy żadna pani nie zamówiła wkładu zawsze mnie wysyłają bym poszukała w innych punktach inglota. One mają numery do innych punktów? Bo jak prosiłam to też wymigiwały się od wykonania telefonu z pytaniem czy jest dany cień, bym na darmo nie jeździła. Ale może się nie porozumiewają- chociaż to dziwne by było jak dla mnie. Czasami też słyszę, że jakiś cień w ogóle nie istnieje, a później się okazuje że spokojnie mogę go dostać gdzie indziej
dudzia jest offline  
Stary 2012-07-31, 16:50   #4178
IvieDalia
Rozeznanie

Cytat:
Szkoda, bo bardzo długo szukam takiego odcienia

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja mam 397 i to jest mój ulubiony kolor z Inglota. Używam na całą powiekę najczęściej. Faktycznie ma w sobie sporo różu, ale nie takiego nachalnego. Określiłabym go jako beżo-róż. 395 jest bardziej złoty, 393 bardziej pomarańczowy, 397 wg mnie ma więcej różu i jest odrobinę ciemniejszy od tamtych dwóch. Ja lubię takie cieliste, delikatne kolorki.
Dzięki Więc przy następnej wizycie w Inglocie kupuję 397

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-07-31, 19:00   #4179
Charlotta11
Rozeznanie

Faktycznie, ja też szukałam chłodnych brązów w wykończeniu Pearl i nie mogłam znaleźć... W formule AMC shine też chyba nie ma takiego. Może wprowadzą kiedyś albo poszukam w jakiejś innej firmie, która też oferuje wkłady.
A swoją drogą ile jest kolorów cieni w Inglocie dostępnych? Ze 100, 200? A ja i tak wymyślę sobie jakiś odcień, którego nie ma. Coś chyba za bardzo jesteśmy rozpieszczane tym sporym wyborem...
Stary 2012-07-31, 19:37   #4180
aniaarch
Raczkowanie

Cytat:
Faktycznie, ja też szukałam chłodnych brązów w wykończeniu Pearl i nie mogłam znaleźć... W formule AMC shine też chyba nie ma takiego. Może wprowadzą kiedyś albo poszukam w jakiejś innej firmie, która też oferuje wkłady.
A swoją drogą ile jest kolorów cieni w Inglocie dostępnych? Ze 100, 200? A ja i tak wymyślę sobie jakiś odcień, którego nie ma. Coś chyba za bardzo jesteśmy rozpieszczane tym sporym wyborem...
Rozpieszczone to dopiero będziemy jak ruszy sprzedaż pełnego asortymentu on-line Bo teraz na wyspach nie ma niektórych odcieni mój portfel będzie cierpiał teraz przynajmniej mam wymówkę, że musiałabym specjalnie jechać do centrum handlowego żeby coś kupić, a jak będzie można w sklepie internetowym zamówić... to będzie bardzo ze mną źle
aniaarch jest offline  
Stary 2012-07-31, 19:38   #4181
Zanthia
Zadomowienie

Dziewczyny, jesteście może w stanie mi podać róznice między Duralinem a Pure Pigment Liquid Base z Kobo ? Czy kreska namalowana cieniem i duralinem zmienia konsystencje na stałe z sypkiej na linerową, czy tylko w momencie nakładania jest jak tusz do kresek, a potem wraca do formy, ideaalnie nałożonego, ale jednak pudrowego cienia ?
Zanthia jest offline  
Stary 2012-07-31, 19:50   #4182
_Kari_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście może w stanie mi podać róznice między Duralinem a Pure Pigment Liquid Base z Kobo ? Czy kreska namalowana cieniem i duralinem zmienia konsystencje na stałe z sypkiej na linerową, czy tylko w momencie nakładania jest jak tusz do kresek, a potem wraca do formy, ideaalnie nałożonego, ale jednak pudrowego cienia ?
Zostaje na stałe i już z kreską nic nie zrobisz. Jeśli byś chciała np. rozetrzeć to nie da rady... i wykonczenie jest jakby takie mokre, nie takie jak normanie cienia
Przynajmniej w mojej opinii Ale niech się ktoś jeszcze wypowie... albo obejrzyj sobie filmik Maxineczki na Youtubie...jakiś czas temu pokazywała kreski z duraline.

Tak,tak... wiem że robię błędy - a teraz ty się zastanów dlaczego :P
Więcej tolerancji to mniej ignorancji!!

NIE karm TROLLA!!
_Kari_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 02:57   #4183
IvieDalia
Rozeznanie

Cytat:
200 na pewno nie. Ja wcale nie czuję się rozpieszczona, patrząc na ofertę w UK czy USA

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-08-01, 10:36   #4184
madii1984
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to madii1984

A co to jest za odiceń ten 401 że jest taki ładny?
madii1984 jest offline  
Stary 2012-08-01, 10:36   #4185
_Kari_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
200 na pewno nie. Ja wcale nie czuję się rozpieszczona, patrząc na ofertę w UK czy USA
Dokładnie... napewno nie mają nawe 100 odcienie we wkładach!! I mnie to zawsze taka bieda jest że szok!!! I nie mówie o wystapch tylko o salonie!! Pomijajać że u mnie jak są nowe kolekcje cieni, limitowanki to zawsze...ale to zawsze tylko w kwadratach... a w innych miastach są np kółeczka, które wolę!!

Tak,tak... wiem że robię błędy - a teraz ty się zastanów dlaczego :P
Więcej tolerancji to mniej ignorancji!!

NIE karm TROLLA!!
_Kari_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 12:26   #4186
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
A co to jest za odiceń ten 401 że jest taki ładny?

Proszę: http://1.bp.blogspot.com/-0PFtaVkXW-...1z401pearl.jpg faktycznie jest ładny
katharsis jest offline  
Stary 2012-08-01, 13:26   #4187
Charlotta11
Rozeznanie

Bardzo ładny. Ale chyba niewiele osób go ma bo wcześniej o nim nie słyszałam. A od jakichś dwóch lat przeglądam wszystko co związane z cieniami Inglota w sieci - blogi, filmiki na YouTube itp.
Stary 2012-08-01, 13:53   #4188
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

A już myślałam,że mam ten wkład - ale ja mam # 402
Ishikawa jest offline  
Stary 2012-08-01, 15:08   #4189
IvieDalia
Rozeznanie

401 jest PIĘKNY
402 też mam, ale on jest w bardziej ciepłej tonacji, opalizuje na złoto. A 401 jest takim chłodnym odcieniem.

http://makeupsecrets.pl/WordPress3/w...15-inglot5.jpg
Tutaj znalazłam swatche tych obu odcieni. Ten w środku to 401, na samym dole 402.

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-08-01, 16:00   #4190
katharsis
Rozeznanie

Teraz mi jest także smutno że nie sprzedają go we wkładach
katharsis jest offline  
Stary 2012-08-02, 01:36   #4191
IvieDalia
Rozeznanie

Chyba jednak kupię go w pojedyńczym dopóki jest nawet w tej wersji, bo pewnie go w ogóle wycofają.

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-08-02, 09:31   #4192
lemka
Zakorzenienie

Bez przesady, nic nie wycofują. Po prostu część kolorów nie jest dostępna we wkładach. Mi się jeszcze z pojedynczych cieni podobał chyba 455 i też nie ma wkładu...
Stary 2012-08-02, 09:58   #4193
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo ładny. Ale chyba niewiele osób go ma bo wcześniej o nim nie słyszałam. A od jakichś dwóch lat przeglądam wszystko co związane z cieniami Inglota w sieci - blogi, filmiki na YouTube itp.

Potwierdzam, też go mam i uważam, że jest piękny. Tyle tylko, że właśnie we wkładzie go nie spotkałam niestety I mam wersję pełnowymiarową, ale i tak to świetny nieokreślony kolor na dzień. Solo na powiece z czarną lub brązową kreską prezentuje się równie cudnie jak z przyciemniaczami w kącikach
czuprynka jest offline  
Stary 2012-08-02, 10:46   #4194
emememsik

Cytat:
Bez przesady, nic nie wycofują. Po prostu część kolorów nie jest dostępna we wkładach. Mi się jeszcze z pojedynczych cieni podobał chyba 455 i też nie ma wkładu...
Skoro był we wkładach i postanowili go wycofać, to kto wie na co się jeszcze zdecydują.

W nowościach Catrice ma być podobny odcień, zobaczymy czy będzie się nadawał na zamiennik.
Stary 2012-08-02, 14:30   #4195
Charlotta11
Rozeznanie

O, dobrze by było gdyby ten z Catrice okazał się fajny, cena niższa i gabarytowo mi bardziej pasuje. Te cienie pojedyncze z Inglota jakieś takie wielkie i nieporęczne dla mnie...
Stary 2012-08-02, 14:33   #4196
emememsik

Ja cienie Catrice trzymam w paletce Inglota na kwadraty, mam jeszcze 5 pustych miejsc. http://2.bp.blogspot.com/-AsFk6owfUY...inglot+(4).JPG Cienie Inglota kupuję z kolei zawsze okrągłe, bo są mniejsze.
Stary 2012-08-02, 14:38   #4197
Charlotta11
Rozeznanie

A te cienie Catrice są mniejsze od inglotowych? Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia...A myślałam, że one są takie same...
Jakby co to mam jeszcze paletkę Pro 3 z ktorej wydłubałam przegródki. Będzie jak znalazł...
Stary 2012-08-02, 15:09   #4198
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Skoro był we wkładach i postanowili go wycofać, to kto wie na co się jeszcze zdecydują.

W nowościach Catrice ma być podobny odcień, zobaczymy czy będzie się nadawał na zamiennik.
U mnie nigdy nie było wersji we wkładzie, oby jednak nie wpadli na taki pomysł.
Stary 2012-08-02, 20:31   #4199
IvieDalia
Rozeznanie

Cytat:
Śledząc ich politykę - nigdy nic nie wiadomo

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-08-02, 20:34   #4200
emememsik

Cytat:
A te cienie Catrice są mniejsze od inglotowych? Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia...A myślałam, że one są takie same...
Jakby co to mam jeszcze paletkę Pro 3 z ktorej wydłubałam przegródki. Będzie jak znalazł...
Tak, są mniejsze, ale dzięki takiemu ułożeniu jak na zdjęciu nie wypadają z paletki.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości