Inglot cz. II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-15, 15:26   #4501
desporadka
Zadomowienie

Dot.: Inglot cz. II

Co do rzekomego wycofywaniu wkładów kółek. U mnie w nowo otwartym salonie Inglota są już tylko i wyłącznie wszystkie testery kwadratowe, natomiast pani zapewniła mnie, że wkłady kółka są i będą w dalszym ciągu dostępne
Stary 2012-11-15, 18:02   #4502
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Co do rzekomego wycofywaniu wkładów kółek. U mnie w nowo otwartym salonie Inglota są już tylko i wyłącznie wszystkie testery kwadratowe, natomiast pani zapewniła mnie, że wkłady kółka są i będą w dalszym ciągu dostępne

Właśnie tam poczyniłam ostatnie zakupy i też zwróciłam uwagę na testery w formie kwadratu- moim zdaniem są bardziej funkcjonalne. Natomiast na pytanie czy kółka będą wycofywane, Pani powiedziała, że nie mają takich informacji, jednak myśli, że z czasem może się tak stać bo wycofali ponoć pomadki we wkładach w tym kształcie i pojedyncze duże cienie też
czuprynka jest offline  
Stary 2012-11-15, 19:06   #4503
desporadka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Właśnie tam poczyniłam ostatnie zakupy i też zwróciłam uwagę na testery w formie kwadratu- moim zdaniem są bardziej funkcjonalne. Natomiast na pytanie czy kółka będą wycofywane, Pani powiedziała, że nie mają takich informacji, jednak myśli, że z czasem może się tak stać bo wycofali ponoć pomadki we wkładach w tym kształcie i pojedyncze duże cienie też
Mam nadzieję, że jednak nie wycofają.
Zgadzam się, że testery kwadratowe są bardziej funkcjonalne, w ogóle ten salon wygląda jakoś lepiej i robi wrażenie - zauważyłam, że testery cieni nie są teraz przy ścianie jak zawsze, tylko bardziej na środku, fajnie to wygląda

Oczywiście też musiałam skusić się na parę rzeczy, bo jakby inaczej . Na razie wiem jedno - lakier z nowej kolekcji nr 366 jest cudowny
Stary 2012-11-15, 19:15   #4504
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam się, że testery kwadratowe są bardziej funkcjonalne, w ogóle ten salon wygląda jakoś lepiej i robi wrażenie - zauważyłam, że testery cieni nie są teraz przy ścianie jak zawsze, tylko bardziej na środku, fajnie to wygląda

Oczywiście też musiałam skusić się na parę rzeczy, bo jakby inaczej . Na razie wiem jedno - lakier z nowej kolekcji nr 366 jest cudowny

Hehe, mówisz, ze Ciebie też wzięło na jesienne inglotowe pazurki
czuprynka jest offline  
Stary 2012-11-15, 21:06   #4505
Silvia91
Rozeznanie

Hej dziewczyny
Mam taka sprawe...otoz mam zamiar kupic sobie bialy eyeliner w sloiczku, z tym , ze chce go uzywac jako bialej bazy pod cienie. Chcialabym zeby dobrze utrzymal cienie no i jak to bialy kolor, zeby je podbijal. Czy ten eyeliner dobrze spisuje sie w tej roli ?
Z gory dziekuje za odpowiedzi

P.S. Tez otrzymalam ostatnio taka wiadomosc, ze ponoc Inglot pozbywa sie wkladow-kolek, ponadto ma tylko ponoc zostac system freedom, wiec pojedyncze cienie tez likwiduja. Jednak czy poszerza swoja oferte, to tego nie wiem. Pani ekspedientka mowila mi jedynie, ze bedzie to na pewno troche trwalo, wiec mysle ze szybko te zmiany nie nastapia

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2012-11-16, 02:48   #4506
IvieDalia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
To jest po prostu śmieszne - nikt nic nie wie
Cytat:
U nas tak samo zrobili Zawsze były pod ścianą, teraz są na środku.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-11-17, 19:43   #4507
201607231719
Konto usunięte

W Bydgoszczy w Focusie kupowałam ostatnio małe kółka wkłady. Powiedziano mi, że nie mają być wycofane. Kupowałam w sklepie, nie wyspie.
201607231719 jest offline  
Stary 2012-11-18, 03:43   #4508
IvieDalia
Rozeznanie

Możecie coś polecić ze złotych, perłowych odcieni wkładów? Tak mnie jakoś wzięło na złoto jesienią

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline  
Stary 2012-11-18, 11:14   #4509
201607231719
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Możecie coś polecić ze złotych, perłowych odcieni wkładów? Tak mnie jakoś wzięło na złoto jesienią
103 - jasny, ale uniwersalny
201607231719 jest offline  
Stary 2012-11-18, 20:26   #4510
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iviedalia Pokaż wiadomość
możecie coś polecić ze złotych, perłowych odcieni wkładów? tak mnie jakoś wzięło na złoto jesienią :d
111, 119
Stary 2012-11-18, 20:34   #4511
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

w Jankach na wyspie wystawione tylko cienie kwadratowe ale bez problemu można kupic kólka, wybiera sie poprostu z kwadratów.

poszukuje cienia w kolorze ciemne bordo - macie jakis pomysl?

Becca Ever Matte Poreless baza
cebulki jest offline  
Stary 2012-11-18, 22:44   #4512
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
w Jankach na wyspie wystawione tylko cienie kwadratowe ale bez problemu można kupic kólka, wybiera sie poprostu z kwadratów.

poszukuje cienia w kolorze ciemne bordo - macie jakis pomysl?
Np 450P, 452, 55AMC
katharsis jest offline  
Stary 2012-11-19, 10:11   #4513
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Np 450P, 452, 55AMC
dziękuję, już szukam na necie

...okazuje sie że mam kolor 452 ale to nie jest do konca to czego szukam, zainteresował mnie nr 450

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2012-11-19 o 11:36
cebulki jest offline  
Stary 2012-11-19, 14:06   #4514
Silvia91
Rozeznanie

Dziewczyny, naprawdę żadna z Was nie ma tego białego eyelinera ?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
dziękuję, już szukam na necie

...okazuje sie że mam kolor 452 ale to nie jest do konca to czego szukam, zainteresował mnie nr 450

450 i 452 są uważane za zamienniki słynnego Mac'a Cranberry, obydwa kolory mam i są świetne ale tak naprawdę Cranberry to coś pomiędzy nimi. Niemniej jednak mogę Ci polecić 450 z czystym sumieniem, pięknie wygląda na oku ale bordowy bardziej jest 452, 450 podchodzi bardziej w roż

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2012-11-19, 14:38   #4515
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawdę żadna z Was nie ma tego białego eyelinera ?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

450 i 452 są uważane za zamienniki słynnego Mac'a Cranberry, obydwa kolory mam i są świetne ale tak naprawdę Cranberry to coś pomiędzy nimi. Niemniej jednak mogę Ci polecić 450 z czystym sumieniem, pięknie wygląda na oku ale bordowy bardziej jest 452, 450 podchodzi bardziej w roż
Ja mam ten biały eyeliner i nadaje się pod cienie jak najbardziej Chociaż tej kombinacji rzadko używam bo rzadko kiedy mam ochotę na bardzo intensywny kolor na powiece :P Raczej wolę używać normalnych baz pod cienie. Ale na jakieś specjalne okazje fajnie to wygląda

450P jest boski, ale najśmieszniejsze jest to że zawsze kiedy chce go kupić (a że nie mieszkam w pl) to nigdy go nie mają, czy to w salonie czy na wyspie..

Ale polecam się przyjrzeć 55AMC, przeglądam teraz zdjęcia i żadne z nich nie oddaje pełnego koloru, ja posiadam ten cień i to typowe bordo

Edit: poniżej zdjęcie z moich zbiorów, kolor niemalże idealnie oddany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cccc.jpg (117,4 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2012-11-19 o 14:46
katharsis jest offline  
Stary 2012-11-19, 15:52   #4516
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Ja mam ten biały eyeliner i nadaje się pod cienie jak najbardziej Chociaż tej kombinacji rzadko używam bo rzadko kiedy mam ochotę na bardzo intensywny kolor na powiece :P Raczej wolę używać normalnych baz pod cienie. Ale na jakieś specjalne okazje fajnie to wygląda

450P jest boski, ale najśmieszniejsze jest to że zawsze kiedy chce go kupić (a że nie mieszkam w pl) to nigdy go nie mają, czy to w salonie czy na wyspie..

Ale polecam się przyjrzeć 55AMC, przeglądam teraz zdjęcia i żadne z nich nie oddaje pełnego koloru, ja posiadam ten cień i to typowe bordo

Edit: poniżej zdjęcie z moich zbiorów, kolor niemalże idealnie oddany.

Dzięki Ci wielkie za odpowiedź Czyli nie mam sie co zastanawiać, tylko iść i kupić Dziękuję

Co do 450, to zamarzyła mi się po tym jak wysznupałam ,że jest zamiennikiem Cranberry, a że tamten jest przepiękny, a ja z kolei nie wydam na cień 50 zl, to stało się oczywiste, że musze mieć 450 z Inglota Mam nadzieję ,że jakoś jasno w miarę to napisałam I rzeczywiście ten cień jest prze prze piękny,swietnie napigmentowany , choć różni sie troszkę od mojego idealu, to ta roznica nie jest taka wyczuwalna na oku za bardzo. Z dostepnoscia tego cienia w moim miescie, a mam 3 stoiska Inglota, tez bylo kiepsko, ale babeczki bez problemu mi go zamowily. Pewnie nie mozesz go zlapac bo jest chodliwy, to naprawdę unikatowy kolorek Cudnie łaczy sie z niebieska teczowka, ale i swietnie bedzie wygladal z zielonymi czy brazowymi oczetamii

Kurde....to chyba jeszcze musze zdobyc ten 55... Jest cudny

Cosmetoholic

diet victim

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2012-11-19 o 15:55
Silvia91 jest offline  
Stary 2012-11-19, 16:15   #4517
katharsis
Rozeznanie

Ja nie mam możliwości jak na razie, dopiero na święta będę w Pl to może wtedy uda mi się go upolować a jak nie to pozostaje mi udać się do maca i tyle, bo ileż można chorować na jakiś cień
katharsis jest offline  
Stary 2012-11-19, 19:50   #4518
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Ja nie mam możliwości jak na razie, dopiero na święta będę w Pl to może wtedy uda mi się go upolować a jak nie to pozostaje mi udać się do maca i tyle, bo ileż można chorować na jakiś cień

Święta już nie długo także wiesz.... Z Mac'a owszem marzy mi się parę cieni, ale żal mi dać 50 zł za jeden cień, wolę mieć 4 kwadraty Inglota jeszcze z większą pojemnością, ale wiadomo jak cień strasznie sie podoba to maniaczki nic i nikt nie powstrzymie
Kurde, chlapłam sobie mlekiem na cien ( jeden z moich ulubionych 414 ) , zostala mi taka plamka nie zepsuje mi sie on jakos strasznie przez to?

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2012-11-19, 20:25   #4519
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Święta już nie długo także wiesz.... Z Mac'a owszem marzy mi się parę cieni, ale żal mi dać 50 zł za jeden cień, wolę mieć 4 kwadraty Inglota jeszcze z większą pojemnością, ale wiadomo jak cień strasznie sie podoba to maniaczki nic i nikt nie powstrzymie
Kurde, chlapłam sobie mlekiem na cien ( jeden z moich ulubionych 414 ) , zostala mi taka plamka nie zepsuje mi sie on jakos strasznie przez to?
W pl też mi było szkoda wydać tyle na cień szczerze, mam prawie całą paletkę macowych, ale kompletnie nie widzę w nich żadnego fenomenu jaki jest szeroko siany w internecie, do tego o wiele szybciej się je denkuje, jeden cień zużyłam w miesiąc, więc fajnie mają dlatego naprawdę tęsknię za inglociakami tutaj

Nie nie powinno, ewentualnie możesz delikatnie zdrapać tą zachlapaną warstwę, ja swój do brwiowy cień 363 uciapałam sztuczną krwią trochę nadrapałam się ale dalej działa
katharsis jest offline  
Stary 2012-11-19, 20:30   #4520
lemka
Zakorzenienie

Czy w Inglocie jest waniliowa żółć jeżeli chodzi o cienie?
Stary 2012-11-19, 20:34   #4521
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
W pl też mi było szkoda wydać tyle na cień szczerze, mam prawie całą paletkę macowych, ale kompletnie nie widzę w nich żadnego fenomenu jaki jest szeroko siany w internecie, do tego o wiele szybciej się je denkuje, jeden cień zużyłam w miesiąc, więc fajnie mają dlatego naprawdę tęsknię za inglociakami tutaj

Nie nie powinno, ewentualnie możesz delikatnie zdrapać tą zachlapaną warstwę, ja swój do brwiowy cień 363 uciapałam sztuczną krwią trochę nadrapałam się ale dalej działa

Też właśnie wiele razy słyszałam, że Mac jest przereklamowany, dlatego smolę go i kupuje Inglota jakbym nie miała do nich dostępu to tez tęskniłabym ale Swięta tuż tuż, przyjedziesz do PL , Inglot przywita Cię z otwartymi rękoma

Ufff, to dobrze , ze nic strasznego mi się z nim nie stanie, jutro przy swietle dziennym zrobie tak jak piszesz i mam nadzieje ze bedzie smigal jak zloto Tylko...tyle cienia pojdzie sie pasc

Sztuczna krwia..niezle myslalam ze tego mojego mleka nic nie pobije juz

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2012-11-19, 20:37   #4522
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zajrzyj tutaj może to coś Ci podpowie, kiedyś był o numerku 400, ale nie wiem czy dalej jest w sprzedaży Edit: ew 396P może być takim jakiego szukasz. Póki co nic innego nie przychodzi mi do głowy z wkładów :P

@Silvia91 a bo robiłam próbę makijażu i tak nieszczęśliwie krew prysnęła akurat tylko na ten jeden cień Mam nadzieję że w grudniu dorwę te co chcę, bo jeszcze trochę na chciejliście ich mam

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2012-11-19 o 20:40
katharsis jest offline  
Stary 2012-11-19, 20:43   #4523
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:

@Silvia91 a bo robiłam próbę makijażu i tak nieszczęśliwie krew prysnęła akurat tylko na ten jeden cień Mam nadzieję że w grudniu dorwę te co chcę, bo jeszcze trochę na chciejliście ich mam

Spoko, wierze, ja jadlam platki z mlekiem i...tak jakos....mi pryslo tez na ten jedyny cien Jak pech to pech

Moja chciejlista sie stale, w zatrwazajacym tempie jesli chodzi o Inglota, niebezpiecznie powieksza, a funduszy poki co brak miejmy nadzieje, ze Mikołaj i Aniolek sie postaraja w tym roku i zaskocza nas bardzo milo

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2012-11-19, 20:55   #4524
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupiłam, matowy 313 taki budyniowy waniliowy

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline  
Stary 2012-11-20, 09:08   #4525
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

troche sie zmartwilam że 450 bardziej podchodzi pod róż...czy macie możliwość wstawic tutaj porownawcze zdjecie koloru 450 i 452?

cebulki jest offline  
Stary 2012-11-20, 09:21   #4526
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
troche sie zmartwilam że 450 bardziej podchodzi pod róż...czy macie możliwość wstawic tutaj porownawcze zdjecie koloru 450 i 452?
Na temptalii są ładnie zeswatchowane KLIK
katharsis jest offline  
Stary 2012-11-20, 10:24   #4527
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Na temptalii są ładnie zeswatchowane KLIK
dziękuję

cebulki jest offline  
Stary 2012-11-20, 11:14   #4528
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Czy macie jakieś ulubione kolory wkładów pomadek? Ostatnio kusi mnie na małą paletkę, kupiłam 2 wkłady na próbę i bardzo mi się spodobały. Szukam najchętniej malinowego różu, cielistego różu, arbuzowego.
Stary 2012-11-20, 20:59   #4529
aniaarch
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś ulubione kolory wkładów pomadek? Ostatnio kusi mnie na małą paletkę, kupiłam 2 wkłady na próbę i bardzo mi się spodobały. Szukam najchętniej malinowego różu, cielistego różu, arbuzowego.
ja uwielbiam 06 lub 08 ( nie pamietam dokladnie numeru bo się starł, ale to taki typowy nudziak) też mam paletkę tych wkładów i też je bardzo lubię. Rzadko używam pomadek, dlatego zdecydowałam się na te we wkładzie bo: są mniejsze i istnieje szansa, że je wykorzystam przed upływem terminu ważności, a zaletą jest też to że można ich mieć duuuużo bez obaw że się zmarnują ... mam jeszcze kilka ulubionych ale zostawiłam u mamy w domu całą paletkę - odzyskam ją najprawdopodobniej dopiero w święta ach ta skleroza
aniaarch jest offline  
Stary 2012-11-22, 22:22   #4530
maggdaa78
Raczkowanie

http://4.bp.blogspot.com/-53WLYCygyU...Inglot+107.JPG
maggdaa78 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości