Inglot cz. II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-03, 14:26   #451
aniuska_90
Raczkowanie

Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A ja mam z kolei pytanie o produkty do czyszczenia pędzli...co oni dokładnie mają, jakie są mniej więcej teraz ceny, pojemność, wydajność i czy ogólnie jesteście zadowolone.
Ja wczoraj kupilam płyn do czysczenia pedzli zaplaciłam 16zł za 150ml. Nie wiem czy jestem z niego zadowolona bo jeszcze nie uzywałam ;p
Stary 2011-03-03, 14:48   #452
Aleetzya
Zadomowienie

Cytat:
A ja mam z kolei pytanie o produkty do czyszczenia pędzli...co oni dokładnie mają, jakie są mniej więcej teraz ceny, pojemność, wydajność i czy ogólnie jesteście zadowolone.

Muszę oswatchować w końcu swoją paletę, tylko mam lenia...ale teraz taki ładne światło jest, że na pewno niedługo się za to wezmę.
Inglot nie ma płynu do czyszczenia pędzli tylko do dezynfekcji. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Mam ten płyn. Jest wydajny, kosztował mnie blisko 20 złotych, nie pamiętam dokładnie. Zawiera alkohol i to mocno czuć - zapach jest drażniący - ale szybko paruje więc po krótkiej chwili pędzel się nadaje do użycia. Ja muszę kilkakrotnie nim przejechać po skórze dłoni, żeby włoski wróciły do swojego kształtu. Moim zdaniem nie nadaje się do czyszczenia pędzli a do szybkiego zdezynfekowania kiedy brakuje nam czasu lub zamiennych pędzli.
Aleetzya jest offline  
Stary 2011-03-03, 15:21   #453
Damaris_
Zadomowienie

Aha, dzięki za odpowiedź. Wiem, że taki płyn jest w Sephorze, chyba wezmę ten z Inglota bo jest tańszy... ale właśnie szukam też czegoś do "grubszego" mycia.
Stary 2011-03-03, 16:00   #454
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
Aha, dzięki za odpowiedź. Wiem, że taki płyn jest w Sephorze, chyba wezmę ten z Inglota bo jest tańszy... ale właśnie szukam też czegoś do "grubszego" mycia.
Znakomity płyn do mycia pędzli ma MAC, ale jednak trochę to kosztuje.
dillingerine jest offline  
Stary 2011-03-03, 16:14   #455
Aleetzya
Zadomowienie

Ja tam wolę delikatny szampon z jak najprostszym składem, odżywka do spłukania i płyn do dezynfekcji. Sprawdza się, pędzle są w niezmiennej kondycji mimo częstego używania
Aleetzya jest offline  
Stary 2011-03-03, 16:16   #456
Damaris_
Zadomowienie

Wiem, ogólnie ubóstwiam Maca, ale nie mam aktualnie dostępu i dopiero na wiosnę będę w Warszawie...a nie przekonam się do zamawiania Maca przez internet dlatego szukam jakiejś alternatywy.

Spróbuję może faktycznie z szamponem ale boję się, że zepsuję, a przybędzie mi niedługo pędzelek Bobbi Brown, to byłoby mi szkoda. Czego unikać w składzie tych szamponów?

Edytowane przez Damaris_
Czas edycji: 2011-03-03 o 16:19
Damaris_ jest offline  
Stary 2011-03-03, 16:25   #457
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Wiem, ogólnie ubóstwiam Maca, ale nie mam aktualnie dostępu i dopiero na wiosnę będę w Warszawie...a nie przekonam się do zamawiania Maca przez internet dlatego szukam jakiejś alternatywy.

Spróbuję może faktycznie z szamponem ale boję się, że zepsuję, a przybędzie mi niedługo pędzelek Bobbi Brown, to byłoby mi szkoda. Czego unikać w składzie tych szamponów?
Ja myję tylko szamponem, nie patrzę na skład bo dla moich pędzli to nie ma znaczenia, ale najcześciej to jednak wybieram szampon dla niemowląt Nivea, który kosztuje ok 10 zł. Wolę to niż kupować szampon do pędzli który się niczym oprócz nazwy nie różni ;/ Nie zepsujesz bo ja myję tak wszystkie pędzle i żyją.

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-03-03, 16:29   #458
Damaris_
Zadomowienie

No dobra, trzymam was na słowo. A więc postawię na ten płyn w sprayu tylko i nie będę cudować.
Zwykle też myłam jakimś szamponem, płynem do twrzy...niektóre wydawały mi się trochę bardziej szorstkie, spróbuję dać odżywkę na nie. Ogólnie mało pędzli używam, bo wolę palcami się malować (wiem, to straszne )
Stary 2011-03-03, 16:39   #459
aniuska_90
Raczkowanie

Ej a ja wlasnie umylam swoj pedzel w normalnym szamponie, bo nie mam dziecinnego i sie rozciepierzyl czemu ? xD
Stary 2011-03-03, 17:14   #460
aneczka240
Wtajemniczenie

Ja dziś nawiedziłam Inglot z koleżanką i ona kupiła zielony korektor w słoiczku, a ja pro 5: 3 szarości, granat oraz jeden złoty beż. Wpiszę Wam numerki i dam linki ze strony Inglota, bo fotkę dopiero jutro cyknę porządnym aparatem
447 Pearl - KLIK
122 AMC Shine - stalowy kolor
147 AMC Shine - grafitowy kolor
483 DS KLIK
393 Pearl - KLIK
Z poprzedniej paletki brązów zamieniłam właśnie 393 P na 120 AMC Shine i tym sposobem mam dwie, idealne paletki. Jeszcze mi pozostały fiolety do kupna i będzie wsio Tylko pewnie znów będę stała i mazała się po łapkach z nadzieją, że któryś cień mi się nie spodoba

15

aneczka240 jest offline  
Stary 2011-03-03, 17:19   #461
Damaris_
Zadomowienie

393 pięęękny, chyba pójdę go obadać, bo mam jedno wolne miejsce w paletce.

Edytowane przez Damaris_
Czas edycji: 2011-03-03 o 17:25
Damaris_ jest offline  
Stary 2011-03-03, 17:29   #462
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja tam wolę delikatny szampon z jak najprostszym składem, odżywka do spłukania i płyn do dezynfekcji. Sprawdza się, pędzle są w niezmiennej kondycji mimo częstego używania
Ja też tak piorę moje pędzelki Ale odzywki nie używam
Stary 2011-03-03, 17:30   #463
plastic_face
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zasada nr 001 Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy któraś z Was orientuje sie czy w krakowie sa te stare paletki z okienkami?
w galerii kazimierz 5 sztuk
plastic_face jest offline  
Stary 2011-03-03, 18:01   #464
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
No ja ja
To ta taka z szokiem w oczach, rozczapirzonymi kręconymi włosami i w kratkowanym płaszczu to ja Następnym razem się nie zawaham. Ale w sumie nie wiedziałam co powiedzieć : hej, to ja. Ta maniaczka co Cię molestuje na wizażu

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Dziewczęta, chciałabym kupić sobie jakieś fajne kolorki tych cieni, ale jak idę do sklepu i widzę multum tych palet i wszystkie kolory tak pięknie się prezentują w ichniejszym świetle, że mam ochotę kupić wszystkie! A mnie interesują tylko określone kolory :P. Mam co prawda mnóstwo tych wkładów, ale chcę jeszcze :P.

I w związku z tym mam pytanie... Znacie może jakiś adres stronki gdzie jest naprawdę dużo swatchy inglotowych cieni? Jeśli tak to byłabym bardzo wdzięczna za linki .
Nie tylko ty tak masz. Ja dziś stałam i stałam ( tak znów byłam w Inglocie) Kupiłam trzy cienie paskowe, bo jakoś tknęło mnie, ze przed ich wycofaniem muszę zakupić jeszcze z 3 sztuki i tak sobie wybierałam, bo wszystkich nie było.
Dziś napadłam manu, bo byłam po odbiór paletki. A do tego kupiłam :
AMC Shine 109
AMC Shine 110
AMC Shine 132
Dopiero teraz widzę, ze wszystkie są AMC Shine
Bardzo miła Pani mi pomagała wybierać. Taka sympatyczna, z czarnymi kręconymi włosami.
Wścibiuszko jednak nikt Ciebie nie zastąpi. Twój profesjonalizm
To jest straszne. Dzisiaj namierzyłam kolejne odcienie, które chce. Co to ma być??
Jak narkotyk : Tylko jeden. Jeden malutki okrągły cień. Proszę.
Dawkowanie : jeden dziennie

Jedno zdanie i wiedziałaś o co mi chodzi

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-03-03, 18:23   #465
aneczka240
Wtajemniczenie

Cytat:
393 pięęękny, chyba pójdę go obadać, bo mam jedno wolne miejsce w paletce.
Od razu wpadł mi w oko, bo nie miałam żadnego takiego do rozświetlania wew. kącika
Patrzyłam jeszcze na cienie 50% taniej, ale były same woski, cienie do brwi, korektory oraz cienie w kwadratach (mi nieprzydatne, bo mam same paletki na okrągłe wkłady).
Normalnie oczopląsu dostałam, a pani się ze mnie śmiała. W ogóle zapytała mnie, czy chcę, żeby włożyła mi od razu cienie do paletki. Mówię, że jeżeli ma ochotę to tak, a ona na to, że są niektóre panie, które nie chcą, żeby im włożyć cienie, bo same uwielbiają i "celebrują" włożenie cieni do paletki Dostałam do tego bardzo ładną torebeczkę w pięknym chabrowym kolorze

15

aneczka240 jest offline  
Stary 2011-03-03, 19:19   #466
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Od razu wpadł mi w oko, bo nie miałam żadnego takiego do rozświetlania wew. kącika
Patrzyłam jeszcze na cienie 50% taniej, ale były same woski, cienie do brwi, korektory oraz cienie w kwadratach (mi nieprzydatne, bo mam same paletki na okrągłe wkłady).
Normalnie oczopląsu dostałam, a pani się ze mnie śmiała. W ogóle zapytała mnie, czy chcę, żeby włożyła mi od razu cienie do paletki. Mówię, że jeżeli ma ochotę to tak, a ona na to, że są niektóre panie, które nie chcą, żeby im włożyć cienie, bo same uwielbiają i "celebrują" włożenie cieni do paletki Dostałam do tego bardzo ładną torebeczkę w pięknym chabrowym kolorze
To ja. Ja celebruje. Siadam i wyciągam z nabożnością. Potem przemieniam miejsca, bo co chwile mi coś nie pasuje. Tak, wiem. jestem dziwna
Boże spraw żebym jutro nie trafiła do Inglota. Jak tak dalej pójdzie to do końca marca będę miała wszystkie odcienie
I na pewno czaje się na odcień 107
Ja też dostałam dziś ładną torebeczkę. Taka jakby prezentową z widokiem na Nowy Jork

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-03-03, 19:25   #467
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
To ja. Ja celebruje. Siadam i wyciągam z nabożnością. Potem przemieniam miejsca, bo co chwile mi coś nie pasuje. Tak, wiem. jestem dziwna
Boże spraw żebym jutro nie trafiła do Inglota. Jak tak dalej pójdzie to do końca marca będę miała wszystkie odcienie
I na pewno czaje się na odcień 107
Ja też dostałam dziś ładną torebeczkę. Taka jakby prezentową z widokiem na Nowy Jork
Ja lubuję się w kolekcjonowaniu torebek Inglota. Z różnymi motywami, i wielkościami. Tych z widokiem na NY mam 2 - każdy innym rozmiarze. Ja mam bzika na punkcie tych torebek, dobrze że znajoma pracuje w Inglocie i z każdego nowego modelu mi podrzuca

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-03-03, 19:41   #468
aniuska_90
Raczkowanie

Dziewczyny a co powiecie o korektorze pod oczy, tym w tubce co maskuje niedosknalosci i jest niby na opuchlizne ?:P Bo go zakupilam..
Stary 2011-03-03, 19:42   #469
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja lubuję się w kolekcjonowaniu torebek Inglota. Z różnymi motywami, i wielkościami. Tych z widokiem na NY mam 2 - każdy innym rozmiarze. Ja mam bzika na punkcie tych torebek, dobrze że znajoma pracuje w Inglocie i z każdego nowego modelu mi podrzuca
Ja nie dość, że zbieram torebki to jeszcze te plastikowe opakowania po wkładach i te folijki do nich

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:20   #470
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Polazłam dzisiaj z karteczką ze spisanymi cieniami z Maca i jakie to nr Inglota...wprawdzie wybrałam tylko 2 z wizażowej listy...ale taka miła babka mnie obsługiwała...że szok.
Nie dość że mi wszystkie znalazła, wyciągnęła i poukładała...to jeszcze mocno się zaangażowała w wybieranie kolorów....jestem oczarowana

Na dniach podpiszę fotkę i zrobię swatche, teraz kolory są mocno przekłamane

No i kupiłam pusta paletę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05696.jpg (51,8 KB, 133 załadowań)
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:24   #471
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Polazłam dzisiaj z karteczką ze spisanymi cieniami z Maca i jakie to nr Inglota...wprawdzie wybrałam tylko 2 z wizażowej listy...ale taka miła babka mnie obsługiwała...że szok.
Nie dość że mi wszystkie znalazła, wyciągnęła i poukładała...to jeszcze mocno się zaangażowała w wybieranie kolorów....jestem oczarowana

Olu kupowałaś z Forum w Gliwicach? Jak tak to powiedz jaka Pani Cięobsługiwała?

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA

goooosienka jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:27   #472
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Olu kupowałaś z Forum w Gliwicach? Jak tak to powiedz jaka Pani Cięobsługiwała?
Bardzo sympatyczna blondynka...chyba w okularach ?
Miała włosy zaczesane w kucyk
Naprawdę dawno nikt tak koło mnie nie skakał ^^

Tak, w Forum
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:35   #473
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:

Wow świetne cienie
Stary 2011-03-03, 20:43   #474
Olga72
Raczkowanie

A ja mam pytanie co do trwałości lakierów inglota. Ja sobie kupiłam niedawno fioletowy (940) kolor super ale drugiego dnia odpryskuje . Czy Wy też macie ten problem? Jeśli tak to jak sobie z nim radzicie? Może macie jakieś sposoby na to żeby nie odpryskiwał
Olga72 jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:47   #475
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olga72 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie co do trwałości lakierów inglota. Ja sobie kupiłam niedawno fioletowy (940) kolor super ale drugiego dnia odpryskuje . Czy Wy też macie ten problem? Jeśli tak to jak sobie z nim radzicie? Może macie jakieś sposoby na to żeby nie odpryskiwał
U mnie było podobnie Baza pod lakier powinna pomoc
Stary 2011-03-03, 20:51   #476
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

dzięki Ewwa

Jaki ja pieeekny cień dziewczyny widziałam...w ogóle chyba jeszcze sobie skomponuje pro3 z taki cudakami...to był czarny z granatowymi drobinkami...61 ds? Ale nie jestem pewna...i jeszcze był czarny z kolorowymi drobinkami....cudne
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:51   #477
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Bardzo sympatyczna blondynka...chyba w okularach ?
Miała włosy zaczesane w kucyk
Naprawdę dawno nikt tak koło mnie nie skakał ^^

Tak, w Forum
Taka szczupła na Twarzy? Bo tam są 3 blondynki, jedna taka szczupła z dość niemilym wyrazem twarzy ale jest fajna wlasnie moja koleżanka i jedna taka wysoka z wlosami upiętymi w kucyko-kok Też fajna i jedna z włosami do ramion Ogólnie wszystkie babki sa tam fajne, raz tej co chyba Ciebie obsługiwała dałam dyche za dużo to za mną przez pół Forum biegła żeby oddać

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA

goooosienka jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:54   #478
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Taka szczupła na Twarzy? Bo tam są 3 blondynki, jedna taka szczupła z dość niemilym wyrazem twarzy ale jest fajna wlasnie moja koleżanka i jedna taka wysoka z wlosami upiętymi w kucyko-kok Też fajna i jedna z włosami do ramion Ogólnie wszystkie babki sa tam fajne, raz tej co chyba Ciebie obsługiwała dałam dyche za dużo to za mną przez pół Forum biegła żeby oddać
ta była w okularach A szczupła twarz? Normalna, ładna kobietka
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:01   #479
Olga72
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
U mnie było podobnie Baza pod lakier powinna pomoc
Dzięki A inglot ma jakieś bazy? Albo polecacie jakieś dobre?
Olga72 jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:17   #480
Tynkusinho
Przyczajenie

Cytat:
dzięki Ewwa

Jaki ja pieeekny cień dziewczyny widziałam...w ogóle chyba jeszcze sobie skomponuje pro3 z taki cudakami...to był czarny z granatowymi drobinkami...61 ds? Ale nie jestem pewna...i jeszcze był czarny z kolorowymi drobinkami....cudne
65? jest kochany
Tynkusinho jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości