Inglot cz. II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-02-13, 11:39   #4831
aniaarch
Raczkowanie

Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez m_lenka_ Pokaż wiadomość
Kolekcje: jesienna i hawaiian też są dostępne w okrągłych wkładach
to moje Panie w Inglocie nic o tym nie wiedzą ostatnio chciałam kupić 605 z kolekcji jesiennej i usłyszałam, że one tylko jako kwadraty występują. Jak powiedziałam, że cienie z Noble Collection występują w formie okrągłych wkładów to Panie zrobiły wielkie oczy bo nic o tym nie wiedziały
aniaarch jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:44   #4832
_Kari_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
to moje Panie w Inglocie nic o tym nie wiedzą ostatnio chciałam kupić 605 z kolekcji jesiennej i usłyszałam, że one tylko jako kwadraty występują. Jak powiedziałam, że cienie z Noble Collection występują w formie okrągłych wkładów to Panie zrobiły wielkie oczy bo nic o tym nie wiedziały
Bo one ogarniają tylko swój własny salon lub wyspę... inne ich nie interesują. I wychodzą z założenia że jak u nich nie ma to wcale nie ma ;/

Tak,tak... wiem że robię błędy - a teraz ty się zastanów dlaczego :P
Więcej tolerancji to mniej ignorancji!!

NIE karm TROLLA!!
_Kari_ jest offline  
Stary 2013-02-18, 09:19   #4833
anibiaa
Rozeznanie

Nie spytałam dlaczego, ale np.w Złotych Tarasach w ekspozycji brak okrągłych wkładów - same kwadraty
Nie podobają mi się...

Czy nadal można tam kupić okrągłe wkłady...?
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2013-02-18, 09:35   #4834
Alejandro
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
już chyba jakieś oficjalne info z ich fanpage było nawet - podobno nowe kolory mają wychodzić tylko w kwadratach już - ale cienie noble podobno ktoś jednak kupił okrągłe, więc zobaczymy...
Noble jest dostępne w okrągłych wkładach, co nie zmienia faktu, że strasznie boli mnie to, iż w przyszłości planują zrezygnować z kółek. Nie lubię kwadratów!
Alejandro jest offline  
Stary 2013-02-18, 10:24   #4835
DontSaySorry
Zakorzenienie

Hej Dziewczyny

Wpadam tu tylko na chwilkę z pytaniem, bo czuję, że mi pomożecie
Czy Inglot posiada cień, który przypominałby ten ze zdjęcia (ruchoma powieka)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 135ed79d992f50af76c264b45d788bb3.jpg (101,8 KB, 143 załadowań)
Stary 2013-02-18, 14:26   #4836
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Nie wiem czy 395 położony lekką ręką nie dawałby zbliżonego efektu, bo on ze swej natury mocno metaliczny jest

A dodatkowo z tego co widzę, to cień "cappucino, please" z essence też byłby dobrym odpowiednikiem
czuprynka jest offline  
Stary 2013-02-18, 17:46   #4837
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy 395 położony lekką ręką nie dawałby zbliżonego efektu, bo on ze swej natury mocno metaliczny jest

A dodatkowo z tego co widzę, to cień "cappucino, please" z essence też byłby dobrym odpowiednikiem
Od razu wpadł mi do głowy 395 Zwłaszcza że sama upodobałam go sobie w ostatnich dniach na całej powiece i efekt jest identyczny jak na zdjęciu
katharsis jest offline  
Stary 2013-02-18, 20:43   #4838
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Od razu wpadł mi do głowy 395 Zwłaszcza że sama upodobałam go sobie w ostatnich dniach na całej powiece i efekt jest identyczny jak na zdjęciu
Oo, super jest Jutro się mu przyjrzę
Stary 2013-02-19, 13:49   #4839
Katrina_88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Wedłyg mnie to nr 395. Wpada w taki metaliczny połysk. Sama zresztą w podobny spoób go używam i bardzo sobie chwalę.
Sprawdź sobie jeszcze, może dopatrzysz jeszcze inny zbliżony: http://inglotcosmetics.com/eye.shadow/products/146/165
Katrina_88 jest offline  
Stary 2013-02-20, 10:58   #4840
Silvia91
Rozeznanie

Witajcie dziewczynki Mam taką sprawę : otóż przymierzam sie do kupna 401 pearl, niestety ponoc już nie ma go we wkładach jest tylko w wersji pełnowymiarowej.

Mam również 153 i 154 z tej nowej serii noble, i tak sie zastanawiam czy którys z nich nie jest do tej 401 podobny, bo jesli tak no to w sumie po co mam wydawac 20 zl na cien ktory wyglada prawie tak samo jak te ktore posiadam. W zwiazku z tym, mam takie pytanko, czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec i porownac te cienie jesli je macie ? Czy 401 jest do ktoregos z wyzej wymienionych zblizona, czy moze jest to zupelnie inny odcien? Z gory bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2013-02-20, 11:07   #4841
emememsik
po prostu Em :)

Według mnie żaden z tych cieni nie jest podobny do 401.
Stary 2013-02-21, 19:17   #4842
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Według mnie żaden z tych cieni nie jest podobny do 401.

Kurde to troche nieciekawie bo myslalam, ze jednak nie bede musiala go kupowac, skoro moze byc podobny do tamtych
W kazdym badz razie dzieki wielkie za odpowiedz

Aczkolwiek milo by bylo gdyby ktos jeszcze zabral glos w tej sprawie moze jednak nie bede skazana na jego kupno

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2013-02-21, 19:53   #4843
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Kurde to troche nieciekawie bo myslalam, ze jednak nie bede musiala go kupowac, skoro moze byc podobny do tamtych
W kazdym badz razie dzieki wielkie za odpowiedz

Aczkolwiek milo by bylo gdyby ktos jeszcze zabral glos w tej sprawie moze jednak nie bede skazana na jego kupno

Rzeczywiście 401 nie ma nic wspólnego z 153 czy 154- inny kolor, inna faktura i inne wykończenie.
czuprynka jest offline  
Stary 2013-02-21, 20:25   #4844
Charlotta11
Rozeznanie

Dziewczyny, a wrzucicie swatche porównawcze? Jestem ciekawa tej różnicy Sama się nad 401 zastanawiam bardzo, szkoda, że nie ma go we wkładach...
Stary 2013-02-22, 09:30   #4845
emememsik
po prostu Em :)

401 jest piękny. Niestety sama go nie mam. Obawiam się, że rzadko bym po niego sięgała, gdyby nie był w palecie.
Stary 2013-02-22, 10:22   #4846
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wrzucicie swatche porównawcze? Jestem ciekawa tej różnicy Sama się nad 401 zastanawiam bardzo, szkoda, że nie ma go we wkładach...

Własnie tez jestem tego ciekawa byłoby super gdyby ktoś je wrzucił, mogłabym je na spokojnie porównać.
Ja miałam zamiar stosować go na całą powiekę ruchomą tak jak używam 153 i 154. Mam 402 ale ona jest raczej utrzymana w cieplej tonacji a mnie bardziej cos teraz pasuje zimna

Czuprynka dziękuję za odpowiedź

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2013-02-22, 10:31   #4847
czuprynka
Zakorzenienie

Od lewej 401, 153 i 152.
Dosyć zbliżony jest ten 153, z tym, że na żywo 401 to delikatna perła, a nawet satyna zawierająca więcej fioletowych podtonów, natomiast 153 to już czysty metalik, silnie odbijający światło no i wpada bardziej w ciepłe tony, jest też mocniej napigmentowany w stosunku do 401. Jeśli chodzi o fakturę i konsystencję to 401 jest twardsza, a 153 bardzo drobno zmielona i kremowa wręcz.

Niestety 154 nie mam, ale na swatchach próbnych z salonu ona bardziej wyglądała na miedź, w porównaniu do reszty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02520 (Kopiowanie).jpg (82,9 KB, 100 załadowań)
czuprynka jest offline  
Stary 2013-02-22, 10:33   #4848
czuprynka
Zakorzenienie

Silvuś, masz rację, 401 jest zimniejszym kolorem w porównaniu z 153

Sory, za post pod postem.
czuprynka jest offline  
Stary 2013-02-22, 13:35   #4849
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Od lewej 401, 153 i 152.
Dosyć zbliżony jest ten 153, z tym, że na żywo 401 to delikatna perła, a nawet satyna zawierająca więcej fioletowych podtonów, natomiast 153 to już czysty metalik, silnie odbijający światło no i wpada bardziej w ciepłe tony, jest też mocniej napigmentowany w stosunku do 401. Jeśli chodzi o fakturę i konsystencję to 401 jest twardsza, a 153 bardzo drobno zmielona i kremowa wręcz.

Niestety 154 nie mam, ale na swatchach próbnych z salonu ona bardziej wyglądała na miedź, w porównaniu do reszty.
Jejku, dzieki wielkie za swatche Jesteś kochana
Hmm...kurde..no to teraz mam zagwózdkę, bo 401 jest chyba pod względem koloru podobna w duzej mierze do 153 ( chyba ze mi sie w oczach już mieni ). Matko...jak ja nie lubie takich dylematów...Kolor jest naprawde piekny... Sru...chyba ja kupie, niech strace te 2 dychy...
Martwi mnie jednak ta pigmentacja, bo tak jak pisalam wczesniej chcialabym go dawac na cala powieke, ale... w sumie skoro to jest ten sam typ co 402 ( w sensie tez perla ), to mysle ze bedzie go ladnie widac, chyba...
Musze w takim ukladzie przejechac sie do tego Inglota, moze jeszcze mi tam sie opatrzy ta 401
W kazdym badz razie pieknie Wam dziewczyny dziekuje za odpowiedzi, i Tobie Czuprynko za swatche i fatyge

A z tymi 153 czy 154 to sprawa nie jest taka do konca wyjasniona... Chodzi mi o to, ze one niby wygladaja na cieple, ale maja tez duzo w sobie zimnej tonacji,ten polysk jest taki jakby srebrny ( przynajmniej mnie sie tak wydaje )i to tez jest takie kurde ciezkie do okreslenia, badz tu madra i pisz wiersze...Ale bez watpienia sa moimi ulubionymi cieniami, teraz uzywam ich nalogowo, dzien w dzien na zmiane. Fajnie ze Inglot wypuscil takie ciekawe cienie

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Silvuś, masz rację, 401 jest zimniejszym kolorem w porównaniu z 153

Sory, za post pod postem.
To w sumie lepiej, ze jest zimniejsza Ok, jeszcze tylko spojrze na nia w Inglocie i zobaczymy czy wyladuje u mnie. Ale cos mi sie wydaje , ze chyba tak Dziekuję jeszcze raz

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2013-02-23, 10:10   #4850
Silvia91
Rozeznanie

Dziewczyny uleglam i nabylam 401
Moim okiem kolor bylby niemalze identyczny jak 153, tyle ze ten drugi jest bardzo bardzo metaliczny, z kolei 401 jest perlowo-satynowy,blask jest mniejszy, tak jak Czuprynko pisalas No i faktiko 401 ma w sobie jakies minimalne fioletowe podtony. Obydwa naleza raczej do tonacji zimnej.
Gdyby je dac porownac przecietnemu facetowi, to powiedzialby na 99,8 % ze sa identyczne i nie widzi roznicy, jednak my kobiety ,a zwlaszcza cieniomaniaczki, zawsze znajdziemy jakis szczegol, ktory odroznia cienie od siebie
Reasumujac mysle ,ze byl to zakup udany, bo cien jest naprawde piekny. Zobaczymy jak bedzie z trwaloscia i intensywnoscia, mam nadzieje, ze nie zawiedzie. Pozdrawiam

Cosmetoholic

diet victim

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2013-02-23 o 10:11
Silvia91 jest offline  
Stary 2013-02-23, 13:40   #4851
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny uleglam i nabylam 401
Moim okiem kolor bylby niemalze identyczny jak 153, tyle ze ten drugi jest bardzo bardzo metaliczny, z kolei 401 jest perlowo-satynowy,blask jest mniejszy, tak jak Czuprynko pisalas No i faktiko 401 ma w sobie jakies minimalne fioletowe podtony. Obydwa naleza raczej do tonacji zimnej.
Gdyby je dac porownac przecietnemu facetowi, to powiedzialby na 99,8 % ze sa identyczne i nie widzi roznicy, jednak my kobiety ,a zwlaszcza cieniomaniaczki, zawsze znajdziemy jakis szczegol, ktory odroznia cienie od siebie
Reasumujac mysle ,ze byl to zakup udany, bo cien jest naprawde piekny. Zobaczymy jak bedzie z trwaloscia i intensywnoscia, mam nadzieje, ze nie zawiedzie. Pozdrawiam

Silvuś, cieszę się, że jednak dostrzegasz różnice, bo rzeczywiście- gdyby to dać przeciętnemu facetowi, najpewniej nie zauważyłby różnicy
Kurcze, bo już zaczynałam się martwić, że to ja jestem jakaś dziwna i te kolory dla mnie nie są takie same
Mam nadzieję, że będzie Ci się go dobrze używać i będziesz zadowolona jak ja jestem
czuprynka jest offline  
Stary 2013-02-23, 14:24   #4852
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Silvuś, cieszę się, że jednak dostrzegasz różnice, bo rzeczywiście- gdyby to dać przeciętnemu facetowi, najpewniej nie zauważyłby różnicy
Kurcze, bo już zaczynałam się martwić, że to ja jestem jakaś dziwna i te kolory dla mnie nie są takie same
Mam nadzieję, że będzie Ci się go dobrze używać i będziesz zadowolona jak ja jestem

Hehe, nie spokojnie, nie jestes dziwna faktycznie roznice mozna dostrzec, mozemy sobie przybic pione
Ja mam czasem wrazenie, ze ja sobie chyba tak specjalnie mowie, ze cienie sa zupelnie inne po to zeby powiekszac stale swoja kolekcje
Ale...potem dochodze do wniosku... ze to jednak nie to, no bo przeciez jakby nie patrzec one się różnią

W ogole odkad nie natknelam sie na wizaz, czy na YT to myslalam ze mam jakis problem ze soba, bo wsrod znajomych mi osob tylko ja mam takiego fiola na punkcie cieni i kosmetykow ogolnie albo na przyklad dla innych pewne cienie wygladaja tak samo a dla mnie juz nie, bo dostrzegam jakis rozniacy ich szczegol. Naprawde myslalam ze jestem turbo dziwna i mam nierowno pod sufitem, ale w/w strony uswiadomily mi ze to jest normalne wsrod kobiet ( O ile posiadanie tryliarda cieni i dokupywanie kolejnych mozna uznac za normalne )

Nie moge sie doczekac kiedy go uzyje I rowniez mam nadzieje, ze bedzie mi dobrze sluzyl Pozdrawiam cieplutko

Cosmetoholic

diet victim

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2013-02-23 o 14:28
Silvia91 jest offline  
Stary 2013-02-23, 21:55   #4853
kuki9
Zakorzenienie

Przeglądając gazeta.pl trafiłam właśnie na tę wiadomość:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...#BoxSlotII3img

Szkoda...

Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2013-02-23 o 22:03
kuki9 jest offline  
Stary 2013-02-23, 22:43   #4854
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Przeglądając gazeta.pl trafiłam właśnie na tę wiadomość:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...#BoxSlotII3img

Szkoda...
Właśnie się dowiedziałam, co za wiadomość Jakiś czas temu czytałam wywiad z nim, miał tyle planów na rozwój marki, tyle pasji...
Stary 2013-02-23, 22:48   #4855
katharsis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, co za wiadomość Jakiś czas temu czytałam wywiad z nim, miał tyle planów na rozwój marki, tyle pasji...
Ja również przed chwilą się dowiedziałam, wielka szkoda naprawdę
katharsis jest offline  
Stary 2013-02-23, 22:48   #4856
Denticoo
Raczkowanie

No właśnie też przeczytałam o śmierci Inglota. Młodo odszedł. Trzeba mu przyznać , że całkiem ładnie rozwinął naszą Polską firmę. Pewnie miał wiele planów....

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline  
Stary 2013-02-23, 23:36   #4857
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-23, 23:49   #4858
MissScareAll
Zakorzenienie

Jestem w szoku...
Stary 2013-02-24, 00:31   #4859
Młoda86
Wtajemniczenie

Stary 2013-02-24, 07:52   #4860
Silvia91
Rozeznanie

Co za straszna wiadomosc...
Ten czlowiek dal tyle radosci i uciechy kobietom.
Wydawal sie czlowiekiem z pasja, i umozliwil kobietom rozwijanie swoich pasji.
Udowodnil ze polska marka, i to sprzedajaca kosmetyki po rozsadnej cenie, tez moze liczyc sie na swiatowym rynku.
Pozostawil ogromne imperium,odwalil kawal porzadnej roboty i z pewnoscia moze byc z siebie dumny, tak jak my, mozemy byc z niego.
Mam nadzieje, ze firma bedzie dobrze zarzadzana, a nie ze caly dobytek Inglota zostanie roztrwoniony. Beda mieli ciezko,bo ten czlowiek wydawal mi sie niezastapiony, byl glownym mozgiem, mial przeciez tyle pomyslow, ale jesli beda myslec rozsadnie, to marka osiagnie jeszcze sukces. Oby.
Niemniej jednak naprawde wielka szkoda, bardzo smutna wiesc..

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości