Inglot cz. II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-13, 18:20   #1681
fiasco
Wtajemniczenie

Dot.: Inglot cz. II

przychodzę do Was z prośbą mogłaby któraś zarzucić swatcha (tu lub na swatchowym) podkładów? interesują mnie najjaśniejsze odcienie równoważącego i YSM. przeszukałam ten wątek oraz poprzednią część (tak, wiem o istnieniu wyszukiwarki ) i nie znalazłam. ze swatchów z innych wątków wywnioskowałam, że AMC najjaśniejszy jest taki oliwkowożółty, a właśnie czegoś oliwkowego i w miarę jasnego poszukuję (ale AMC na tłustej skórze średnio by sie chyba sprawdził?)
Niestety jedyną wyspę Inglota mi zlikwidowali - wyobraźcie sobie moje rozczarowanie: wchodzę do galerii, a tam zamiast Inglota stoisko z mięsem dlatego na własnej skórze koloru nie sprawdzę i wolałabym się zorientować w temacie, zanim pojadę do jakiegoś Dużego Miasta po podkład
Stary 2011-05-13, 18:49   #1682
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Spróbuj przejrzeć wątek swatchowy, być może coś właśnie będzie odpowiadało kolorom, które Ciebie interesują http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=355862
dziękuję Ci bardzo zaraz przejrzę

buahhot jest offline  
Stary 2011-05-13, 20:28   #1683
orion_lady
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
mogłybyście mi pomóc? Chciałabym Was zapytać, czy wiecie może jakie to numery cieni? Pytałam samej blogerki, ale odpisała, że kupiła kasetkę w całości i nie wie jakie poszczególne cienie mają numery
http://www.flickr.com/photos/42450127@N05/5624203025/
http://www.flickr.com/photos/42450127@N05/5624791462/
będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
ten niebieski to na 90% 388, matowy fioletowo-niebieski, mam go sama, ale szczerze mówiąc nie jestem zadowolona, bardzo słabo kryje na powiece

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2011-05-17 o 17:36 Powód: błąd ortograficzny
orion_lady jest offline  
Stary 2011-05-13, 22:01   #1684
Betielf
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!
Na poczatku chcialam sie z Wami przywitac to moj pierwszy watek na wizazu. Oczywiscie jestem wierna fanka Inglota.
Poszlam sobie dzisiaj po pedzel do rozu wchodze, patrze a tam.... Pękacze!
Oczywiscie nie moglam sie powstrzymac i kupilam jeden, ale cos czuje ze wroce po więcej

Dostępne kolory : Granatowy, czerwony, żółty pastel, biały, czarny, różowy jasny. Cena 28 zł

Mam nadzieję że wymieniłam wszystkie kolorki

Oczywiscie od razu zabralam sie za malowanko Zakupiłam różowy pękacz i nałożyłam go na fuksjowy lakier nr 946
Super efekt, własnie ładuje mojego aparata, żeby wkleić Wam zdjęcia (będą jutro!)

milego wieczoru Wam Inglotomaniaczki
Betielf jest offline  
Stary 2011-05-13, 22:32   #1685
Damaris_
Zadomowienie

A jaką pojemność mają te pękacze?
Stary 2011-05-13, 22:49   #1686
Betielf
Przyczajenie

standardowo 15 ml
Betielf jest offline  
Stary 2011-05-14, 10:54   #1687
Ankalime
Zadomowienie

hmm drogo, nawet jak na inglota. dobrze ze podoba mi sie jedynie polaczenie czarnego pekacza z innym kolorem. poszukam w innej firmie kosmetycznej. a szkoda bo tak lubie inglota

fiasco, ja mam YSM 41. postaram sie dzisiaj cyknac fotke, wrzuce ja na swatchowy, ale umieszcze jeszcze linka tutaj
Ankalime jest offline  
Stary 2011-05-14, 11:36   #1688
Betielf
Przyczajenie

Anaklime też wydaje mi się drogo, ale jak wiemy Inglot drożeje (niestety). Ale skusiłam się mimo wszystko, bo warto wypróbować
Jak obiecałam dodaję fotki oraz zestaw lakierów których użyłam. Teraz zauważyłam że standardowe Ingloty mają po 16 ml. Pękacz ma 15, ale nie widać różnic w wielkości butelki. Kolekcja nazywa się Crazy Nails. Na zdjęciu kolory troche mi się przekłamały, całość w rzeczywistości jest ciemniejsza, szczególnie różowy pękacz jest bardziej nasycony.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Crazy nails.jpg (37,9 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crazy nails2.jpg (45,8 KB, 192 załadowań)
Betielf jest offline  
Stary 2011-05-14, 12:28   #1689
lemka
Zakorzenienie

Czy możecie polecić mi cień w kolorze granatowo-grafitowym? Chciałam sobie zakupić taki wkład do robienia kresek przy linii rzęs.
Stary 2011-05-14, 12:33   #1690
francuzeczka10
Przyczajenie

Hej czy może ktoś w ostatnim czasie kupował klej DUO? Chodzi mi o cenę bo słyszałam różne wersje 20 25 40 zł
francuzeczka10 jest offline  
Stary 2011-05-14, 14:40   #1691
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez francuzeczka10 Pokaż wiadomość
Hej czy może ktoś w ostatnim czasie kupował klej DUO? Chodzi mi o cenę bo słyszałam różne wersje 20 25 40 zł
Ja kupowałam za kilkanaście złotych w Inglocie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-05-14, 14:56   #1692
majowa_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez francuzeczka10 Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam w Inglocie, dokładnie za 25 zł.

Edytowane przez majowa_
Czas edycji: 2011-05-14 o 14:59
majowa_ jest offline  
Stary 2011-05-14, 16:21   #1693
francuzeczka10
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez majowa_ Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam w Inglocie, dokładnie za 25 zł.
Dziękuje bardzo
francuzeczka10 jest offline  
Stary 2011-05-14, 16:42   #1694
majowa_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
przychodzę do Was z prośbą mogłaby któraś zarzucić swatcha (tu lub na swatchowym) podkładów? interesują mnie najjaśniejsze odcienie równoważącego i YSM. przeszukałam ten wątek oraz poprzednią część (tak, wiem o istnieniu wyszukiwarki ) i nie znalazłam. ze swatchów z innych wątków wywnioskowałam, że AMC najjaśniejszy jest taki oliwkowożółty, a właśnie czegoś oliwkowego i w miarę jasnego poszukuję (ale AMC na tłustej skórze średnio by sie chyba sprawdził?)
Niestety jedyną wyspę Inglota mi zlikwidowali - wyobraźcie sobie moje rozczarowanie: wchodzę do galerii, a tam zamiast Inglota stoisko z mięsem dlatego na własnej skórze koloru nie sprawdzę i wolałabym się zorientować w temacie, zanim pojadę do jakiegoś Dużego Miasta po podkład
Inglot YSM odcień 41.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02779.jpg (24,0 KB, 64 załadowań)
majowa_ jest offline  
Stary 2011-05-14, 16:51   #1695
lemka
Zakorzenienie

A próbowałyście może mozajkowego pudu do twarzy: http://www.inglotcosmetics.com/24.pr...product/11012? Ma niby 4 kolory i jestem go bardzo ciekawa, a że kończy mi się puder, to pomyślałam, że mogłabym wypróbować.
Stary 2011-05-14, 17:23   #1696
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez majowa_ Pokaż wiadomość
Inglot YSM odcień 41.
dziękuję niestety chyba dla mnie będzie zbyt neutralny, a szkoda bo się napaliłam
Stary 2011-05-15, 12:42   #1697
2FemmeFatale
Raczkowanie

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy szukam cienia: perłowy, szaro-brązowy, taki ziemisty, nie za ciemny i nie za jasny, w chłodnej tonacji. przejrzałam swatchowy, ale nie znalazłam takiego jakbym chciała może macie w swoich kolekcjach taki cień i podzielicie się numerkiem?:P

i jeszcze jedno:P czy biały eyeliner w słoiczku nadaje się jako baza pod jasne cienie? na mojej powiece tych cielistych kolorów nigdy nie widać, a chciałabym wydobyć ich kolor

Edytowane przez 2FemmeFatale
Czas edycji: 2011-05-15 o 15:28
2FemmeFatale jest offline  
Stary 2011-05-16, 00:26   #1698
CharlotteInWonderland
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy szukam cienia: perłowy, szaro-brązowy, taki ziemisty, nie za ciemny i nie za jasny, w chłodnej tonacji. przejrzałam swatchowy, ale nie znalazłam takiego jakbym chciała może macie w swoich kolekcjach taki cień i podzielicie się numerkiem?:P

i jeszcze jedno:P czy biały eyeliner w słoiczku nadaje się jako baza pod jasne cienie? na mojej powiece tych cielistych kolorów nigdy nie widać, a chciałabym wydobyć ich kolor
401 może ci odpowiadać jest to jasno brązowo szarawy cien z wykonczeniem perłowym, niestety nie wkleje swatcha bo od paru miesiecy mam zepsuty aparat ale może ktos kto go ma podesle ci zdjęcie. Ja osobiście bardzo go lubie, czesto łącze z matowym ciemniejszym brązem w zalamanie
CharlotteInWonderland jest offline  
Stary 2011-05-16, 10:31   #1699
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Odkryłam wczoraj przypadkiem, że bardziej podoabją mi się cienie "wysłużone" z testerów, niż nówki sztuki w opakowaniu. Nie mam pojęcia czemu. Nakupiłam cieni a w domu mi się nie podobają
Orientujecie się czy w każdym stoisku można kupić wkłady + paletki? Nawet w takich przydrogeryjnych?
virtual_reality jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:17   #1700
Ansheen
Rozeznanie

Virtualku - światło w inglocie przekłamuje. Miałam tak z różami. Kupowałam coś, a po wyjściu ze sklepu to coś było czymś innym.

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:47   #1701
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Virtualku - światło w inglocie przekłamuje. Miałam tak z różami. Kupowałam coś, a po wyjściu ze sklepu to coś było czymś innym.
No właśnie takim sposobem kupiłam dwa takie same cienie (a wczoraj kupiłabym po raz 3 )
virtual_reality jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:14   #1702
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
No właśnie takim sposobem kupiłam dwa takie same cienie (a wczoraj kupiłabym po raz 3 )
Ja zrobiłam to samo z fioletowym cieniem

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:22   #1703
Drozja
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Drozja

Zaczęłam serię Inglotową na swoim blogu.

http://oliskova.blogspot.com/2011/05/zapowiedz.html

Na wątek swatchowy tez na pewno wrzucę zdjęcia.
Drozja jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:52   #1704
KochamMichasia
Rozeznanie

Ile lakiery pękające kosztują?
Stary 2011-05-16, 17:28   #1705
ewwwa
Zakorzenienie

Byłam dziś w Inglocie i nie dowiedziałam się niczego nowego o nowych matach-kolekcja ma wejść pod koniec miesiąca
Stary 2011-05-16, 17:44   #1706
maggdaa78
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Ile lakiery pękające kosztują?
28 zł
maggdaa78 jest offline  
Stary 2011-05-16, 17:50   #1707
Damaris_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Inglocie i nie dowiedziałam się niczego nowego o nowych matach-kolekcja ma wejść pod koniec miesiąca
Ech, mogliby się pospieszyć z tymi nowościami, nie mogę się już doczekać. Tylko, żeby na wyspach nie wyrzucili innych wkładów na rzecz tych nowości.

A co do wyglądu cieni w sklepie i na żywo, to coś w tym jest...zresztą nie tylko w Inglocie chyba. A co do powtórek, to ja już zaczynam z kartką chodzić, bo inaczej też bym kupiła te same.
Stary 2011-05-16, 18:03   #1708
Ansheen
Rozeznanie

Też chodzę z kartką

Nie wiem czy to się zawsze sprawdza, ale zauważyłam, że w salonie i na testerach wszystko jest jaśniejsze niż naprawdę. Jeden róż który kupiłam wyglądał na śliczną brzoskwinkę - po wyjściu ze sklepu zobaczyłam ciemny koral. Inny znów wyglądał na beż, który ciężko odróżnić od skóry - po wyjściu ze sklepu okazał się różowawą brzoskwinką (i ten 'zawód' był akurat bardzo miły ;p). Inny znów trochę odwrotnie bo wyglądał na brąz z lekkim koralem, a w rzeczywistości okazał się mocną cegłą.

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline  
Stary 2011-05-16, 18:12   #1709
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Też chodzę z kartką

Nie wiem czy to się zawsze sprawdza, ale zauważyłam, że w salonie i na testerach wszystko jest jaśniejsze niż naprawdę. Jeden róż który kupiłam wyglądał na śliczną brzoskwinkę - po wyjściu ze sklepu zobaczyłam ciemny koral. Inny znów wyglądał na beż, który ciężko odróżnić od skóry - po wyjściu ze sklepu okazał się różowawą brzoskwinką (i ten 'zawód' był akurat bardzo miły ;p). Inny znów trochę odwrotnie bo wyglądał na brąz z lekkim koralem, a w rzeczywistości okazał się mocną cegłą.
Kiedyś o to pytałam, bo podobał mi się kolor, który był w paletce umieszczonej za taką szybką/pleksą. A babka do mnie mówi, że owszem jest on dostępny w formie wkładu i pokazuje mi tester, którego początkowo nawet nie zauważyłam bo zwyczajnie kolor mi się nie podobał. Jak się okazało to testery często mają inny kolor bo są po prostu wymacane, wiadomo brud, kurz, pot i bakterie zmieniają skład i pewnie rozpuszczają pigment. Poza tym bardzo często ludzie maczają palec w ciemnym cieniu a później w jasnym i mieszają kolory. Przynajmniej tak mi powiedziano.
Stary 2011-05-16, 18:20   #1710
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Odkryłam wczoraj przypadkiem, że bardziej podoabją mi się cienie "wysłużone" z testerów, niż nówki sztuki w opakowaniu. Nie mam pojęcia czemu. Nakupiłam cieni a w domu mi się nie podobają

No i masz virtualku, Dziewczyny rozwiązały zagadkę Wychodzi na to, że podobają Ci się wysłużone, zmacane cienie z warstewką potu, kurzu i innego "dobrodziejstwa", okraszone przekłamanym światłem hehe a swoją drogą to mam tak samo, więc coś w tym musi być
czuprynka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości