czy jest jakiś preparat do włosów kręconych farbowanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-10, 23:23   #1
joanna26
Raczkowanie

GG do joanna26

czy jest jakiś preparat do włosów kręconych farbowanych

Mam kręcone długie włosy-od 2 lat farbuję na kolor rudy mango-loreal-jednak zauwazylam ze po miesiacu od zafarbowania moje wlosy mniej sie krecą i się jakoś puszą dziwnie na czubku głowy!!czy jest jakis dobry szampon -odzywka-maska lub pianka na moje włosy!!!pomóżcie!!! używam szampon loreal elseve do farbowanych i odzywke gliss kur tez do farbowanych-ale efekty sa małe!!!!!! pomozcie !!!!!!!!!!!! a moze jakies mleczko do włosów kręconych-acha i jeszcze moje wlosy sa raczej suche!!!!!
joanna26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 17:03   #2
joanna26
Raczkowanie

GG do joanna26
Dot.: czy jest jakiś preparat do włosów kręconych farbowanych

halo czy ktos cos poradzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Stary 2005-05-11, 23:00   #3
Doridee
Zakorzenienie

GG do Doridee
Smile Dot.: czy jest jakiś preparat do włosów kręconych farbowanych

Ja proponuję zastosowanie profesjonalnych, silnie regenerujących i nawilżających odżywek, masek itp. Mogę polecić to co sama używam (też mam kręcone włosy, które dodatkowo czasem prostuję :/), a więc Goldwell Kerasilk, L'Oreal Professionel Liss Extreme (fajnie wygładza włosy), Yellow, maska regenerująca i mleczko do modelowania kręconych włosów (bez spłukiwania - fajnie podkreśla skręt włosów, nie puszą się ), Kerastase (zielona), maski Cosmetici Dora (z bambusem i pestek słonecznika). Jak widzisz mnóstwo tego Ja wiem, że to nie reguła, ale uważam, że najlepsze są produkty profesjonalne. Mam naprawdę bardzo wymagające i uciążliwe włosy ale odkąd używam tych produktów w końcu sobie z nimi radzę i wyglądają naprawdę nieźle
Doridee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 23:58   #4
joanna26
Raczkowanie

GG do joanna26

rozumiem ze te profesjonalne kosmetyki do włosów mozna kupic tylko w salonach fryzjerskich????? zapewne są bardzo drogie-w chwili obecnej nie moge sobie pozwolic na drogie rzeczy-a napewno sa super-dzieki za rade.
Stary 2005-05-12, 11:08   #5
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia
Smile Dot.: czy jest jakiś preparat do włosów kręconych farbowanych

Cytat:
Napisane przez joanna26
rozumiem ze te profesjonalne kosmetyki do włosów mozna kupic tylko w salonach fryzjerskich????? zapewne są bardzo drogie-w chwili obecnej nie moge sobie pozwolic na drogie rzeczy-a napewno sa super-dzieki za rade.
witaj
ja mam krecone wlosy i farbowane. ale ostatnio po meczarniach jakie przezyly nie chca sie krecic. zeby sie nie puszyly i nie stroszyly uzywam: szmpon i odzywke elseve z nutrileum, serum do wlosow garniera z serii fructis hydra - liss force anti - frisottis na przemian z ekspresowa odzywka regeracyjna scharzkopf gliss kur.
wloski dalej sie nie kreca, wrecz przeciwnie nigdny nie mialam tak ladnie wyprostowanych ale nie pusza sie, sa blyszczace takie lejace, miekkie i elsatyczne. a przy okazji przestaly tak okropnie wypadac
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 11:30   #6
Doridee
Zakorzenienie

GG do Doridee

Cytat:
Napisane przez joanna26
Ja zaopatruję się w odżywki w hurtowni fryzjerskiej (jest tam o wiele taniej ) a Cosmetici Dora możesz dostać w aptece (akurat w moim mieście niedostępna ) Rewelacyjne ceny są też w hurtowni internetowej, podaję link:
http://amstar.bazarek.pl/
Jest tam naprawdę imponujący wybór a ceny bardzo przystępne Napisz mi jeszcze o jaki efekt Ci chodzi? Chcesz mieć włosy wygładzone czy przeciwnie- podkreślić loki?
Stary 2005-05-12, 19:20   #7
joanna26
Raczkowanie

GG do joanna26

chce podkreslic skret -nawilzyc je i zeby mi sie puszyly !!!!!!!!
Stary 2005-05-13, 11:12   #8
Doridee
Zakorzenienie

GG do Doridee

Joanno, jeżeli chcesz to mogę Ci odlać trochę tego kremu do modelowania loków Yellow na wypróbowanie Według mnie jest bardzo fajny i ładnie podkreśla skręt loków. Moje w każdym razie są skręcone i się nie puszą absolutnie
Stary 2005-05-16, 20:22   #9
joanna26
Raczkowanie

GG do joanna26

dzieki za pomoc-ale chyba sobie go nie moge kupic jakby co-jestem spłukana!! i to na długo !!!!!!!mam krem nawilzajacy modelujacy do wlosow kreconych-z avonu-nowosc-jest nawet fajny-super pachnie-nawilza nie skleja-narazie chyba przy nim zostane!!!!!!!!!!!
Stary 2005-05-16, 21:59   #10
czeko
Rozeznanie

matrix mleczko do wlosow kreconych
czeko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości