Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-05, 11:11   #91
scarlettmonroe
Rozeznanie

Dot.: zbyt gęste włosy:(

Cytat:
Napisane przez Sawisia Pokaż wiadomość
też miałam taki problem.. pusząca się szopa na głowie :// .. a jedynym sposobem było wycieniowanie i wtedy ladnie sie ukladaly .. ile ja juz z wlosami przeszlam.. masakra.. .. farbowanie, prosotwanie i roznne dziwactwa
Moje włoski też miały ciężkie życie.Były już ścięte na jeżyka,krótkie, półdługie,na Meg Ryan i na Shakirę,długie do połowy pleców,proste,falowane,na wijane na wałki i na lokówkę,skręcone,ścięte na prosto,cieniowane,degażow ane,raz nawet wygladałam jak oskubany kurczak,teraz coraz bardziej upodabniają się do emo,blond,jasny brąz,czekoladowy brąz,czarne,blond pasemka, czerwone pasemka,kombinacja blond i czerwonych pasemek i to tylko najważniejsze moje eksperymenty
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 13:32   #92
KaTe :P
Raczkowanie

Hmmm... do 12 lat miałam takie zwykłe włoski za ramionka. Kiedyś wybrałam sie do dobrego fryzjera i ścieła mi dziewczyna 20 cm włosków chociaz prosiłam o 3 cm. Byłam strasznie wkórzona ale tak patrząć z perspektywy czasu to przynajmniej w tedy zaczęłam o nie dbać , ( codziennie modeleowałam je, wywijałam końcuweczki) później znudziłomi sie to i zrobiłam sobie grzyweczkę taka prosta i zaczęłlo sie prasowanie.... az do dziś. Ja jestem już zmęczona tym wiecznym prasowaniem... może zrobie sobie trwałą... ;(
KaTe :P jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 20:03   #93
asica
Raczkowanie

Cześć gęstowlose
Po wielu cierpieniach z moimi trudnymi włosami coraz bardziej upewniam się w pomyśle zapuszczenia ich do jednej długości, a potem chciałabym ściąć tak, żeby te pod spodem były krótsze a te z wierzchu dłuższe, wtedy myślę że moje włosy w końcu będą wygladać PORZĄDNIE, a nie jak wystrzępiona strzecha, na tym mi nabardziej zależy... podobno dzięki takiemu cięciu włosy ładnie zawijają się do wewnątrz, coż jak wytrztmam to zapuszcze i wypróbuję...
asica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 09:09   #94
Mirabilka
Wtajemniczenie

Hej Dziewczyny

Z jednej strony to sie ciesze, ze nie ja jedyna mam taką szope na głowie. Jak nie wyprostuje włosów prostownicą to nie chodze w rozpuszczonych. Teraz mam włosy za ramiona, cieniowane na koncach +odrastająca grzywka. Mialam w styczniu króciutką grzyweczke taką na 3 cm i musze powiedziec ze super sie sama ukladala. zero puszenia się a byla dość gęsta. Włosy proste na calej długosci tez miałam ale wyglądalo to nei najlepiej, gladkie do polowy dlugości a dalej szkoda gadac.. krótkie tez miałam i wlasnie nie pamietam czy bylo ok czy nie A odnośnie produktów używałam juz chyba wszystkie: łącznie z kosmetykami loreal proffesionele i efektu brak.
A teraz chodzi mi po glowie scięcie cos jak ma ania dąbrowska- takie włosu za ucho prosto scięte ( chyba podobne victoria beckham) albo cos takiego jak na zdjęciu.
( Co o tym myslicie??? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2sd.jpg (73,1 KB, 85 załadowań)

Mirabilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 14:39   #95
KaTe :P
Raczkowanie

Własnie tez ostatnio chciałam zrobić sobie fryzurke na victorie becham, ale puki co ma taka ja ania mucha kiedyś.... I ja już totalnie nie mam pomysłu co do moich włosów... :/ :/ załamka...
Stary 2007-05-07, 15:01   #96
asica
Raczkowanie

Ja własnie coś takiego chcę, ale trochę dłuższą wersję.
Stary 2007-05-14, 10:57   #97
vieri
Przyczajenie

Czesc ja też mam zbyt gęste włosy jestem chłopakiem więc mnie to wkurza ,wymysliłem sobie frzyure coś jak irokez tylko z tyłu chce miec długie po kark proste włosy,i pytam sie Was ekspertów PROSZE DORADZCIE MI CO MAM Z NIMI ROBIC bo jak moja mama mówi mam gęste podadne włosy lekko falowane a koncówki mi sie wiją tak do góry i nie wiem da sie coś zrobić zebym miał Proste twarde włosy na długość szyji?????Prosze pomóżcie mi mam identyczne włosy jak ten piłkarz KAKA http://images.google.pl/images?q=kak...=1&sa=N&tab=wi
a chce miec na tzw CZESKIEGO PIŁKARZA a dokładnie tak jak miał Fernando TORRES http://images.google.pl/images?q=fer...start=120&sa=N
z góry dziękuje za odpowiedz
ps zdjęcie z profilu

Edytowane przez vieri
Czas edycji: 2007-05-16 o 23:30
vieri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 20:01   #98
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Na Twoim miejscu bym takich fajnych włosków nie ścinała, ale to już zależy od Ciebie przecież
Ja również mam bardzo gęste, mocne włosy, w dodatku kręcone. Zrobiłam sobie grzywkę, wprawdzie muszę ją prostować, ale taka gęsta wygląda fajowo I właśnie fryzjerka zrobiła mi coś takiego, że brała pasmo włosów i wycinała niektóre takie mini pasemka, tak, że przy skórze niektóre włoski mam bardzo krótkie. Może to Wam pomoże tak jak i mi?? ;> Mam też włoski pocieniowane.
Basiulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 09:06   #99
ktojaknieja
Przyczajenie

Ja tez mam straszliwy problem z wlosami, mam ich bardzo duzo i sa baaaaaaaaaardzo geste a na dodatek suche i twarde. Pusza sie na potege! Nienawidze ich! Moj chlopak mowi ze wygladam jak by piorun we mnie strzelil, po umyciu i wyschniecu takie wlasnie sa. Dlatego non stop je prostuje, a wiadomo od prostowania sa jeszcze bardziej suche i zniszczone. Naprawde nie wiem co mam robic to jest moj koszmar. Moje wlosy wygadaja jak po spalonej trwalej a nigdy trwalej nie robilam. uzywalam najrozniejszych szamponow i odzywek i nic nie pomaga, nawet jak je wyprostuje to wystarczy jesli wyjde na podworko znowu sie pusza jak lwia grzywa!!!!!!!!! Pomozcie!!!Pozdrawiam.
ktojaknieja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:08   #100
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ktojaknieja Pokaż wiadomość
Ja tez mam straszliwy problem z wlosami, mam ich bardzo duzo i sa baaaaaaaaaardzo geste a na dodatek suche i twarde. Pusza sie na potege! Nienawidze ich! Moj chlopak mowi ze wygladam jak by piorun we mnie strzelil, po umyciu i wyschniecu takie wlasnie sa. Dlatego non stop je prostuje, a wiadomo od prostowania sa jeszcze bardziej suche i zniszczone. Naprawde nie wiem co mam robic to jest moj koszmar. Moje wlosy wygadaja jak po spalonej trwalej a nigdy trwalej nie robilam. uzywalam najrozniejszych szamponow i odzywek i nic nie pomaga, nawet jak je wyprostuje to wystarczy jesli wyjde na podworko znowu sie pusza jak lwia grzywa!!!!!!!!! Pomozcie!!!Pozdrawiam.
Przede wszystkim odstawić prostownicę,suszarkę,różo wa seria z Loreala z proteiną perły bardzo fajnie działa na włosy.Poza tym mocno wydegażować i wycieniować,ale nie ścinać na krótko.Takie cięcie jak mam w avatarku,trochę może krótsze na długości jest świetne.Ja miałam moje włosy "wycinane" 2 godziny(nie na mokrych włosach,bo nie można kontrolować efektu), przy czym praktycznie nic z nimi nie robione było na długości.Każde pasmo było indywidualnie dopracowywane,żeby nie było za gęste i fryzura miała odpowiedni kształt.Efekt jest super - włosy nie puszą się w jakieś siano,układają się po prostu bosko.Nie wyglądam przy tym jak oskubany kurczak,fryzura ma objętość,ale taką do jakiej dąży się przy stylizacji,zamierzoną.
Stary 2007-05-28, 12:55   #101
asica
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Z jednej strony to sie ciesze, ze nie ja jedyna mam taką szope na głowie. Jak nie wyprostuje włosów prostownicą to nie chodze w rozpuszczonych. Teraz mam włosy za ramiona, cieniowane na koncach +odrastająca grzywka. Mialam w styczniu króciutką grzyweczke taką na 3 cm i musze powiedziec ze super sie sama ukladala. zero puszenia się a byla dość gęsta. Włosy proste na calej długosci tez miałam ale wyglądalo to nei najlepiej, gladkie do polowy dlugości a dalej szkoda gadac.. krótkie tez miałam i wlasnie nie pamietam czy bylo ok czy nie A odnośnie produktów używałam juz chyba wszystkie: łącznie z kosmetykami loreal proffesionele i efektu brak.
A teraz chodzi mi po glowie scięcie cos jak ma ania dąbrowska- takie włosu za ucho prosto scięte ( chyba podobne victoria beckham) albo cos takiego jak na zdjęciu.
( Co o tym myslicie??? )
Fryzjerka ścięla mi parę dni temu włosy w podobnym stylu, tyle że chyba nie dopracowała fryzury, bo strasznie mi odstają po bokach, taki trapez :/ mówiłam jej że chyba są na dole za grube i czy może je wycieniować, na co ona, ze jak będę cieńsze to wyjdą takie piórka i będą się wywijać. No kurcze nie chcę piórek, ale tego co teraz to też nie.... Ktoś tu pisał o cieniowaniu włosów od wewnątrz, może to by mi pomogło a jednoczesnie nie było by efektu tych piórek... czy któraś z was coś o tym wie?
Stary 2007-05-28, 15:10   #102
scarlettmonroe
Rozeznanie

Ja jeszcze raz się obcięłam, na emo tzn. część włosów mam krótkich,bardzo wystrzępionych,część zostawionych długich i fryzurka jest naprawdę rewelacyjna. Wycięto mi tyle włosów,żeby starczyło na 2 peruuki swobodnie... I nie jestem łysa.Teraz jak się na mnie spojrzy, to nikt nie powiedziałby,że naturalnie to mi szopa na głowie rosła
Stary 2007-06-02, 13:22   #103
blondina
Przyczajenie

Unhappy Dot.: zbyt gęste włosy:(

hmmm.... sama na własnej skórze przekonałam się , że grube, puszyste , niesforne włosy to koszmar , trudno je ułozyć ,po obcięciu jeszcze bardziej sie puszą ,a po wyprostowaniu jako takie są przez ok. 3-4 h :/ , no cóż nie wiem co z nimi zrobić , czasami chciałabym je zgolić na łysą pałe , ale pozniej opamietuje sie , gdzy pomysle , ze jak odrosna bedzie jeszcze gorzej , Pomocy !
blondina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 20:19   #104
asica
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blondina Pokaż wiadomość
czasami chciałabym je zgolić na łysą pałe , ale pozniej opamietuje sie , gdzy pomysle , ze jak odrosna bedzie jeszcze gorzej , Pomocy !
Hehe... wlasnie... Tez mi sie wydaje ze "ja mam zawsze najgorzej", bo nie dosc ze geste to jeszcze wywijajace sie (nie mylic z krecace sie). Dobre ciecie to podstawa, cieniowanie jest moim zdaniem konieczne, ale bez przesady, zeby nie wyszedl pudel...
Stary 2007-06-30, 11:13   #105
lutiana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Ja jeszcze raz się obcięłam, na emo tzn. część włosów mam krótkich,bardzo wystrzępionych,część zostawionych długich i fryzurka jest naprawdę rewelacyjna. Wycięto mi tyle włosów,żeby starczyło na 2 peruuki swobodnie... I nie jestem łysa.Teraz jak się na mnie spojrzy, to nikt nie powiedziałby,że naturalnie to mi szopa na głowie rosła
Witam, mam podobne wlosy jak wszystkie dziewczyny w tym watku. Jesli chce nosic rozpuszczone to albo musze uzyc prostownicy albo wygniesc je uzywajac pianki, zeby utworzyc loczki, inaczej sie po prostu nie da.

Chcialabym taka fryzure o jakiej pisze scarlettmonroe, tylko wydaje mi sie, ze nie kazdy fryzjer umie takie cudo stworzyc na wlosach, niestety prawdziwych fachowcow w dziedzinie fryzjerstwa wciaz brakuje

Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:39   #106
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Witam, mam podobne wlosy jak wszystkie dziewczyny w tym watku. Jesli chce nosic rozpuszczone to albo musze uzyc prostownicy albo wygniesc je uzywajac pianki, zeby utworzyc loczki, inaczej sie po prostu nie da.

Chcialabym taka fryzure o jakiej pisze scarlettmonroe, tylko wydaje mi sie, ze nie kazdy fryzjer umie takie cudo stworzyc na wlosach, niestety prawdziwych fachowcow w dziedzinie fryzjerstwa wciaz brakuje
Mnie włosy obcina mama, z wykształcenia nie jest fryzjerką, ale jak ma taki sposób strzyżenia,że jak na razie żaden fryzjer w mieście tego nie przebił.
Stary 2007-06-30, 18:32   #107
asica
Raczkowanie

Cytat:
Mnie włosy obcina mama, z wykształcenia nie jest fryzjerką, ale jak ma taki sposób strzyżenia,że jak na razie żaden fryzjer w mieście tego nie przebił.
Poprosimy o szczegoly
Stary 2007-06-30, 18:36   #108
Nancy_Franciss
Zadomowienie

też mam gęste włosy od urodzenia ,troche sie kręcą mam długie i wkurza mnie to ze mam ładnie uczesane i woglw wyjde w taka brzydka pogode jak dziś na dwór i juz szopa;/

Nancy_Franciss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 16:29   #109
fikcja_literacka
Przyczajenie

tez dolaczam sie do klubu. U mnie podobnie - z włosami totalna tragedia. Obiecalam sobie,ze zaraz po maturze (za rok) scinam wlosy na krotko. Bardzo krotko. I farbuje na jakis fajny kolorek. Bede miala spokoj z wiecznym ukladaniem, prostownicami i innymi duperelami. Mysle,ze fajna, krotka fryzurka jest też całkiem spoko,a na pewno jest wygodna. Mam juz teraz dosc ukladania wlosow po 2 godziny dziennie. Z reszta i tak najczesciej chodze w kucyku. Moje wlosy są tragiczne i mysle w związku z tym ze zrelizuje swoje zamierzenie z ta krotka fryzurka.
fikcja_literacka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:01   #110
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Poprosimy o szczegoly
Cytat:
Napisane przez fikcja_literacka Pokaż wiadomość
tez dolaczam sie do klubu. U mnie podobnie - z włosami totalna tragedia. Obiecalam sobie,ze zaraz po maturze (za rok) scinam wlosy na krotko. Bardzo krotko. I farbuje na jakis fajny kolorek. Bede miala spokoj z wiecznym ukladaniem, prostownicami i innymi duperelami. Mysle,ze fajna, krotka fryzurka jest też całkiem spoko,a na pewno jest wygodna. Mam juz teraz dosc ukladania wlosow po 2 godziny dziennie. Z reszta i tak najczesciej chodze w kucyku. Moje wlosy są tragiczne i mysle w związku z tym ze zrelizuje swoje zamierzenie z ta krotka fryzurka.
Co do cięcia - każde pasmo jest strzępione po kolei, pod kątem, jakoś na ukos. Nie umiem tego wytłumaczyć. Fryzjerki, na które miałam okazję natrafić zazwyczaj brały nożyczki, machały nimi kilka razy tnąc gdzie popadnie i w tym tkwi różnica.
Co do ścinania gęstych włosów na krótko, nie wiem ,czy to dobry pomysł, w moim przypadku efekt zawsze bywał tragiczny
Stary 2007-07-06, 21:28   #111
asica
Raczkowanie

Cytat:
Co do cięcia - każde pasmo jest strzępione po kolei, pod kątem, jakoś na ukos. Nie umiem tego wytłumaczyć. Fryzjerki, na które miałam okazję natrafić zazwyczaj brały nożyczki, machały nimi kilka razy tnąc gdzie popadnie i w tym tkwi różnica.
Co do ścinania gęstych włosów na krótko, nie wiem ,czy to dobry pomysł, w moim przypadku efekt zawsze bywał tragiczny
No ja wiedzialam kurcze... i jak znalezc taka fryzjerke?? chyba naprawde sie wkurze, kupie nozyczki i sama sie naucze...

Moje zdanie co do sciecia na krotko: jesli pasuje do twarzy i chcesz zmiany to czemu nie, mysle, ze problemem moze byc tylko to, ze trzeba bedzie czesto chodzic do fryzjera je podcinac, zeby fryzura nie tracila ksztaltu ( przy gestych wlosach chyba bardziej widac ze wlosy odrosly i robi sie szopa)
Stary 2007-07-19, 13:37   #112
emigrantkaa
Raczkowanie

Ja też myślę o trwałej. Mam włosy gęste, teraz wycieniowane - nie są tak rzyklapnięte swoim ciężarem. Nie są na pewno proste, ale nie są też kręcone. Prostuję, ostatnio coraz rzadziej, bo mi się nie chce. Dlatego myślę o loczkach. Jak nie wyprostuję to mam we wszytskie strony, wyglądam jak dziecko.
Prześlę link o jakich loczkach myślę. Myślicie, że taka fryzurka byłaby dobra do gęstych włosów? No i ciężkich.
Pomóżcie proszę.
http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-do...72361.html?i=8
PS. Podobno moje włosy są podatne na układanie /bynajmniej kiedyś tak było jak nie prostowałam/
emigrantkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 17:01   #113
Octavia
Przyczajenie

Własnie ja tez mam ten sam problem mam gęste proste dlugie wlosy i niewiem jak sobie z nimi poradzic zazdroszcze kolezanka ktore moga chodzic w rozpuszczonych- ja nie moge bo mam szope;((( zastanawiam sie nad cieniowaniem ale niektorzy twierdza ze cieniowanie dodaje objetosci a o to mi nie chodzi co mam zrobic pomozcie prosze wASS
Octavia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:34   #114
wariatka15
Przyczajenie

A mogłabys mi wysłąć fote tej fryzujrki bo ja włśnie tez mam ten problem a fryzjerka poiwiedziłą mi żebym odstawiła prostownince
wariatka15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:31   #115
wiktoria161
Przyczajenie

Exclamation Dot.: zbyt gęste włosy:(

Hej.oczekuje prawdziwej odpowiedzi i porady!! Mam puszące sie włosy falowane grube i geste ....używalm wszytski sposobow..sunslik nie pomaga wogule jakies z avonu to samo..tylko mi włsoy przetluszcza a nic nie robi..dobra prostownica jest ale ja chodze do szkoły nie mama czasu sobie codziennie prostowac włosów...i to niszczy je strasznie
hmm tez zastanawiam sie nad fryzura..bo scinac je i cieniowac to nie wolno..tylko koncowki jak juz.. bo takto jeszcze gorzej..dlatego prosze prosze pomocy ehhh.. specjalnie sie to zapisałm na to forum zeby uzyskac konkretną odpowiedz..

Będe wdzieczna;p;p
Stary 2008-03-29, 20:16   #116
Sylwiaczek91
Przyczajenie

Ja również mam problem ze zbyt gęstymi włosami a do tego są bardzo grube..... proszę pomóżcie jak sie ściąć żeby wyglądać jak człowiek hehe ale odpadają fryzury z grzywkami bo mi nie pasują aktualnie ratuje sie kucykiem i grzywką spiętą do góry
Sylwiaczek91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:16   #117
Syllwiia91
Raczkowanie

Wydegażowanie?

Ojej.. głupio się czuję, ale no niestety nie wiem o co chodzi z tym całym wydegażowaniem.. (
Wiem, że głupich pytań nie baruje, no ale wytrzymacie jeszcze jedno moje..
Możecie mi dokładnie wytłumaczyć o co z tym chodzi?
kto może zakochać się w Twoim uśmiechu.
Syllwiia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:08   #118
plywok
Zakorzenienie

Dot.: Wydegażowanie?

no to udziele pewnej odpowiedzi.
informacji skopiowana z wikiepdi.pl

Degażowanie - przerzedzanie za pomocą siekaczy tzn. nożyczek zębatych - degażówek (jednostronnych lub dwustronnych). Degażówkami należy operować ostrożnie aby nie spowodować nadmiernego przerzedzania włosów w jednym miejscu.

i podaje link z wizazu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=378289

mam nadzieje, ze po przeczytaniu tego choc o troche sie cos rozjasni i bedziesz wiedziala co to jest
plywok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:40   #119
Syllwiia91
Raczkowanie

Dot.: Wydegażowanie?

Tak dziękuję, już teraz wiem o co chodzi.
kto może zakochać się w Twoim uśmiechu.
Syllwiia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:28   #120
Vunka
Przyczajenie

GG do Vunka

Ja mam podobny problem.. ;/
Nie moge w ogole cieniowac wlosow, poniewaz powstaje wtedy wieeelka szopa.
Probowalam najrozniejszych srodkow, ale nic nie dalo ;/[nawet ta oliwka na koncowki i mycie wlosow odzywka ^^]
Dodam jeszcze, ze mam niesforne loczki i bardzo grube wlosy ;p
Prostowac tez nie moge bo i tak sa puszyste i tak tyle ze proste .
Pomozcie
Vunka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
anime, fruzyra, fryzura, manga, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości