Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-14, 18:53   #151
Kiya
Zakorzenienie

Dot.: zbyt gęste włosy:(

odkąd ścięłam włosy na prosto jestem wiecznie wkurzona,okazało sie że mam całkiem sporo włosów i wyglądam jak w chełmie ;( bardzo chciałam je zapuścić właśnie wszystkie ładnie równo ścięte ale nie dam rady,męczę sie z nimi strasznie,nie mówiąc juz jak wyglądam
pomyślałam o takiej fryzie jak w załączniku,nada sie? Ujarzmi nieco włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7139859_3.jpg (15,2 KB, 30 załadowań)
Kiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 09:58   #152
maaary88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
odkąd ścięłam włosy na prosto jestem wiecznie wkurzona,okazało sie że mam całkiem sporo włosów i wyglądam jak w chełmie ;( bardzo chciałam je zapuścić właśnie wszystkie ładnie równo ścięte ale nie dam rady,męczę sie z nimi strasznie,nie mówiąc juz jak wyglądam
pomyślałam o takiej fryzie jak w załączniku,nada sie? Ujarzmi nieco włosy?
Kiya...Z taką ilością włosów jaką mamy to nie był dobry pomysł przycinać je na równo..Sama się przekonałaś....Ja aktualnie jestem w trakcie zapuszczania włosów, które doradziła mi moja fryzjerka..Ale od razu dodała, że nie ma szans na równo obcięte włosy, dopóki nie będą wystarczająco długie...

Co do fryzurki , bardzo mi się podoba tylko musisz dorwać do niej dobrego fryzjera.. pozdrawiam...
Stary 2008-11-05, 22:21   #153
fatumxD
Raczkowanie

Ja tez mam dość gęste włosy i narzekam tylko przy rozczesywaniu:P
A tak to uważam, że powinnyśmy się cieszyć ze mamy tyle włosów, a nie kilka icków, bo przynajmniej jak będziemy stare to dłużej będziemy mieć włosy;D.
A tak serio to z gęstymi włosami zrobisz dużo więcej niż z prostymi..
W sumie zagęszczanie włosów nie jest drogie dlatego, bo jest to nieładne..:P

Ja lubię swoje kudełki, b moge je kręcić falować prostować itd i nie będe wyglądać głupio..:P

Całuski
fatumxD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:47   #154
madzia33351
Przyczajenie

Dziewczyny nie wiem w czym macie problem. Ja mam gęste włosy do pasa. Kiedyś też miałam dość takich gęstych włosów. kiedy trochę mi zrzedł i trochę podcięłam to żałowałam i zapuszczam. Powinnyście się cieszyć, że macie takie piękne i długie włosy. Inne dziewczyny to się modlą żeby takie mieć.
madzia33351 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:55   #155
Mmm8002
Przyczajenie

Mam geste grube włosy i ciesze sie ze takie mam. Kiedyś baaardzo pomagał mi szampon sunsilk fioletowy ale nie mogę go teraz znalesc w żadnym ze sklepów Moze ktoras z was iedawno go widziala??
Mmm8002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 23:32   #156
Kathrein
Przyczajenie

Ehh.. mi się moje włosy ani troche nie podobają.. dlaczego nie mam prostych włosów? Mam suche, zniszczone, szorstkie, bez połysku siano.. szopowate jak nie wiem..wywijają się w każdą stronę, a od głowy odstają na 3cm.. prostownica u mnie jak najbardziej.. bo co dziennie. A marze, żeby jej nie używać, ale poprostu nie mogę Mam bardzo gęste i bardzo grube włosy.. ok.. niech sobie takie będą.. ale dlaczego nie proste?!?!
Kathrein jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 09:53   #157
Anekss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kathrein Pokaż wiadomość
Ehh.. mi się moje włosy ani troche nie podobają.. dlaczego nie mam prostych włosów? Mam suche, zniszczone, szorstkie, bez połysku siano.. szopowate jak nie wiem..wywijają się w każdą stronę, a od głowy odstają na 3cm.. prostownica u mnie jak najbardziej.. bo co dziennie. A marze, żeby jej nie używać, ale poprostu nie mogę Mam bardzo gęste i bardzo grube włosy.. ok.. niech sobie takie będą.. ale dlaczego nie proste?!?!
Katherin jeśli będziesz używać prostownicy to woje wlosy nigdy nie będą wdobrej kondycji . To takie błędne koło. Odstaw prostownicę i skoncentruj się na pielęgnacji włosow a one na pewno ci się odwdzięcza . Ja też nie mam prostych włosów ale zawsze skupialam się na ich pielęgnacji, na wizażu jest wiele wątków o odżywkach, to jest kopalnia wiedzy. Powodzenia.
Anekss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:47   #158
Maadzius
Przyczajenie

Dot.: Przerzedzanie włosów, dobranie fryzury...

Moje włosy kręcą się na końcach, mam pytanie czy przerzedzenie włosów miałoby jakiś wpływ na to zjawisko? ;p

Chodzi mi o to czy po przerzedzeniu moje włosy nadal będą się skręcały?

Pozdrawiam
Maadzius jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:50   #159
takajednadziewczyna
Przyczajenie

Można przerzedzić sobie włosy? jak?

Mozna przerzedzić sobie włosy? jak? uwaga. nie chodzi mi tu o cieniowanie. bo są takie głupie fryzjerki dla których te dwa słowa oznaczają to samo! ;/

A moze wy wiedzie. jak to jest?

Tylko nie mówcie ze nie wiecie.....

Edytowane przez takajednadziewczyna
Czas edycji: 2009-04-20 o 15:10
takajednadziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:13   #160
Fame
Zakorzenienie

Dot.: Można przerzedzić sobie włosy? jak?

omg :O ale po co to robic ? ja wiele bym dała żeby mieć tak gęste i grube włosy jak przed moim nieszczęsnym farbowaniem!
Fame jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:50   #161
takajednadziewczyna
Przyczajenie

po to bo mam wielką szope i to nie są gęste włosy tylko mega gęste. i jak je rozpuszcze to staje to sie uciążliwe.

no, ale widze ze nie wiecie tez dużo w tym temacie...szkoda....
takajednadziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:02   #162
moorph
Raczkowanie

GG do moorph

Istnieje metoda przy ktorej pewne partie wlosow scina sie ok 8-10 cm od skory, doskonaly sposob na sciagniecie objetosci przy zachowaniu dlugosci. Ale tez nie do kazdych wlosow. Mozesz tez mocno wydegazowac.
moorph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:52   #163
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

Cytat:
Napisane przez takajednadziewczyna Pokaż wiadomość
Mozna przerzedzić sobie włosy? jak? uwaga. nie chodzi mi tu o cieniowanie. bo są takie głupie fryzjerki dla których te dwa słowa oznaczają to samo! ;/

niszcz prostownicą, suszarką, farbowaniem, odchudzaniem polowa sama wypadnie...

Szanuj to co masz dziewczyno, idz do dobrego fryzjera, ktory dobierze Ci fryzurę.
Nawet nie wiesz ile dziewczyn zazdrości Ci takiego problemu
Stary 2009-04-20, 21:47   #164
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
niszcz prostownicą, suszarką, farbowaniem, odchudzaniem polowa sama wypadnie...

Szanuj to co masz dziewczyno, idz do dobrego fryzjera, ktory dobierze Ci fryzurę.
Nawet nie wiesz ile dziewczyn zazdrości Ci takiego problemu
dokładnie - nie kombinuj z ilością tylko fryzurę dobierz - przy odpowiednim ścięciu nawet największa szopa się zmieni w zgrabną fryzurkę

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:55   #165
mandarynkaaa
Raczkowanie

wyrwij połowe.
ludzie to mają problemy..
jak masz szope na głowie to może warto zmienic kosmtyki ktorych używasz?

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:47   #166
zzzielona
Wtajemniczenie

Zbyt gęste włosy to jest problem! I rozumiem autorkę posta. Radzę Ci się wybrać do DOBREGO fryzjera, który w umiejętny sposób przerzedzi Ci te włosy. Właśnie na przykład cieniując. Poczytaj na forum o dobrych fryzjerach. Najczęściej dziewczyny podają konkretne adresy dobrych fryzjerów w swoim mieście. Jest tam tego tyle, że w swoim też znajdziesz.

Ponadto używaj odpowiednich kosmetyków, żeby nie robiła Ci się szopa. Uwierz mi, jest pełno sposobów na to .
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 20:24   #167
neex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mandarynkaaa Pokaż wiadomość
wyrwij połowe.
ludzie to mają problemy..
jak masz szope na głowie to może warto zmienic kosmtyki ktorych używasz?
Wiekszosc widze niczego tutaj nie rozumie. Dziewczyny nie borykające sie z tym problemem nic nie wiedzą.
neex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:22   #168
herbatazcytrynka
Raczkowanie

GG do herbatazcytrynka

jedna z moich koleżanek chodzi na przerzedzanie włosów. I wiem, że to na prawde może sprawiac wiele kłopotów, bo z bardzo gęstymi włosami trudno jest sobie poradzić
A co do siana... coś o tym wiem... odkąd pamiętam mam suche włosy, ale używając nawilżających kosmetyków jest chociaz troche lepiej i daje rade z moja 'szopą'
herbatazcytrynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 23:25   #169
gosia3103
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez takajednadziewczyna Pokaż wiadomość

oczywiscie, ze mozna przerzedzic wlosy, nawet takie ktore maja byc wogole nie cieniowane. Sa rozne techniki, ktore dobiera sie w zaleznosci od rodzaju wlosow. I dobry fryzjer na pewno bedzie znal roznice miedzy tym a cieniowaniem
Stary 2010-02-27, 11:10   #170
kika20i5
Przyczajenie

Witam was moje drogie, również posiadam gęste, grube i cięzkie włosy, sa raczej proste i w ogóle nie mam pomysłu na ułozenie jakiej kolwiek fryzury. Na dodtaek, u nasady sie przetłuszczaja zaś końcówki to istne siano!!! prostowanie odpada bo moje włosy sa na skraju wtrzymałosci po uzywaniu prostownicy (raz na tydzień) o kreceniu z kolei nie ma mowy bo sa tak ciezkie ze po ich zakreceniu po godzinie sa zupełnie proste . Co gorsze w lipcu ide na wesele do kolezanki i w ogole nie wiem jak sie mam uczesac w dodatku moja fryzjerka sama nie wie co mi doradzic. Jestem załamana :'(
kika20i5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 12:28   #171
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kika20i5 Pokaż wiadomość
Witam was moje drogie, również posiadam gęste, grube i cięzkie włosy, sa raczej proste i w ogóle nie mam pomysłu na ułozenie jakiej kolwiek fryzury. Na dodtaek, u nasady sie przetłuszczaja zaś końcówki to istne siano!!! prostowanie odpada bo moje włosy sa na skraju wtrzymałosci po uzywaniu prostownicy (raz na tydzień) o kreceniu z kolei nie ma mowy bo sa tak ciezkie ze po ich zakreceniu po godzinie sa zupełnie proste . Co gorsze w lipcu ide na wesele do kolezanki i w ogole nie wiem jak sie mam uczesac w dodatku moja fryzjerka sama nie wie co mi doradzic. Jestem załamana :'(
Jeśli chodzi o przetłuszczanie, to Ci nie pomogę, ale może znajdziesz jakieś pomocne rady w wątku dla osób z przetłuszczającymi się włosami (dział Pielęgnacja włosów). Jeśli chodzi o końcówki (a na nich chyba powinnaś się skupić), to znajdziesz dużo rad w wątku "Walka o zdrowe i piękne włosy". Ja na końcówki na pewno polecałabym olejowanie. Co do fryzur, niewiele pomogę, moim zdaniem najładniej wyglądają zdrowe, zadbane, rozpuszczone włosy
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:22   #172
kika20i5
Przyczajenie

weegirl, dzieki za rady na pewno przejrzę te wątki o których napisałaś co do fryzury na wesele to wiem ze zadbane rozpuszczone włosy bardzo efektownie wyglądają, z tym że zależy mi na jakiejś wygodnej fryzurze która będzie dość trwała całą noc, a w rozpuszczonych włosach hmmm... nie będzie to możliwe. Jestem pewna ze oklapną ;/ i będą się kleić (mam zamiar szaleć całą noc hyhy ) także liczę na jakieś rady i sugestie dziewczynki
kika20i5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 15:56   #173
all12
Przyczajenie

Exclamation Dot.: zbyt gęste włosy:(

A ja bym chciała miec mniej muszące się, moga odstawać gdzie się da nawet bym tak chciała, u mnie prostownica nie pomaga zawsze jak wyprostuję to muszę prać troche włósów znad ucha i spinać w tył spinką lub wsuwkami. Mam na dodatek źle obcięte :/ teraz myslę nad nową fryzurą, na razie mam ścieniowane,wyglądają ciężko i do mnie nie pasują, najlepiej wyglądam w kucykach,koczkach w tyle. Obetnę sie chyba do końca szyi prosto. Ktos z was jest tak obcięty przy puszących się włoskach.:confu sed:
all12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:28   #174
jolka12350
Przyczajenie

Pilne! Przerzedzanie wlosow

Mam problem...Mam bardzo geste włosy, które się strasznie puszą, więc chciałabym je przerzedzić, ale nie wiem jak się odbywa takie coś...I tu moje pytanie do was. Jak fryzjer przerzedza włosy? W jaki sposób?
jolka12350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:49   #175
poli96
Przyczajenie

Dot.: wyrzedzanie włosów

Cytat:
Napisane przez gabi121 Pokaż wiadomość
Idz do dobrego fryzjera. mnie tez tak przerzedzala i wyszlo super, potem poszlam do innego fryzjera i mi spaprals:/ bo wlosy nie ukladaja sie tak super jak wczesniej... ale polecam
mam pytanie, i jak zrobił ci tak że ci sie podobało, to nie wycieniował ci ? bo właśnie chodzi mi o to, żeby nie mieć ciemniowanych, bo teraz zapuszczam, tylko o to ,m żeby było ich ogólnie mniej i mniejsza objętość, czy jest to to : To o czym mówisz, to "degażowanie" czyli strzyzenie polegające na przerzedzaniu włosów na całej długości. Fryzjer zmniejsza ich objętość, zaczynając od nasady aż po końce. Robi to za pomocą specjalnych nożyczek z ząbkami (degażówkami). Miałam ten sam problem co ty, mam grube i gęste włosy i kompletnie nie wiedzialam co z nimi robic. Po umyciu miałam straszna szope. Dzisiaj byłam u fryzjerki i zrobilam degażowanie, tylko że w moim przypadku zabieg dokonywał sie na samych końcówkach. Powiem Ci, że nie kosztuje to dużo, zapłaciłam 15 zł! pozdrawiam i polecam " ????
poli96 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:59   #176
karolina2727
Raczkowanie

Strzyżenie gęstych włosów

Mam bardzo długie, gęste i grube włosy. Chciałabym je nieco skrócić, nie bardzo drastycznie, ale tak, żeby było mi wygodniej niż jest teraz.
To zdjęcie fryzury, którą chcialabym mieć.
Boje sie jednak, ze przez strzyzenie wlosy straca swoja objetosc, o co mam wiec poprosic fryzjerkę, osobiscie nie znam sie na tym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg crawford10.jpg (30,1 KB, 22 załadowań)
karolina2727 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 20:20   #177
Reddishh
Rozeznanie

Dot.: Strzyżenie gęstych włosów

Jeżeli fryzjerka Ci włosów nie wycieniuje a zetnie na prosto włosy raczej będą miały objętość na całej długości..nie wiem w czym problem..
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 06:55   #178
arameaa
Raczkowanie

przede wszystkim niech Ci nie degazuje wlosow... a wycieniowac mozesz sobie jedynie troche bo jezeli masz geste i beda ciete na rowno nie beda Ci sie dobrze ukladaly
arameaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:53   #179
kosmetykoholiczka
Przyczajenie

o co masz poprosić fryzjerkę ? żeby Ci pod żadnym względem ich nie degażowała i najlepiej wydrukuj sobie to zdjęcie i idź z nim do fryzjerki. jeżeli to dobra fryzjerka to uzyskasz taką fryzurę jaką chcesz. a jak jej będziesz po prostu tłumaczyć o co Ci chodzi to (biorąc pod uwagę to że, tak jak napisałaś, się za bardzo na tym nie znasz ) efekt może być słaby.. ze zdjęciem będzie Ci dużo łatwiej.
kosmetykoholiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:59   #180
Reddishh
Rozeznanie

No moim zdaniem też powinnaś wziąć zdjęcie do fryzjerki, na pewno będzie jej i tobie dużo łatwiej
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
anime, fruzyra, fryzura, manga, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości