Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-09, 19:54   #181
TheTerrorCat
Przyczajenie

Ciężkie włosy - fryzura

Witam!
Nie wiem czy może był tutaj podobny wątek, ale jestem nowa a tych wątków trochę tutaj jest wiec postanawiam założyć nowy.

Mianowicie chodzi o to że moje włosy są ciężkie, długie i oklapnięte (moze dlatego że są aż takie długie - prawie do połowy pleców ok 55cm+) i mam ochotę zmienić trochę fryzure bo ta najzwyczajniej mi się znudziła. Powiedziałam o tym mamie a ona mi odpowiedziała że raczej nie będzie taka jak bym chciała bo mam za ciężkie włosy

http://imageshack.us/photo/my-images...tylesbyge.jpg/ takie coś bym chciała mieć na głowie, ale nie jestem pewna czy takie ułożenie na moich ciężkich włosach jest wg możliwe, a nie chce tak że zetnę teraz i potem się okaże że nie będą się układać

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
TheTerrorCat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 14:55   #182
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Ciężkie włosy - fryzura

Cytat:
Napisane przez TheTerrorCat Pokaż wiadomość
Witam!
Nie wiem czy może był tutaj podobny wątek, ale jestem nowa a tych wątków trochę tutaj jest wiec postanawiam założyć nowy.

Mianowicie chodzi o to że moje włosy są ciężkie, długie i oklapnięte (moze dlatego że są aż takie długie - prawie do połowy pleców ok 55cm+) i mam ochotę zmienić trochę fryzure bo ta najzwyczajniej mi się znudziła. Powiedziałam o tym mamie a ona mi odpowiedziała że raczej nie będzie taka jak bym chciała bo mam za ciężkie włosy

http://imageshack.us/photo/my-images...tylesbyge.jpg/ takie coś bym chciała mieć na głowie, ale nie jestem pewna czy takie ułożenie na moich ciężkich włosach jest wg możliwe, a nie chce tak że zetnę teraz i potem się okaże że nie będą się układać

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
oczywiscie ze jest mozliwe takie ulozenie fryzury nawet z twoich ciezkich wlosow!
po pierwsze musialabys dobrze wytlumaczyc fryzjerce czego oczekujesz i poddac sie dobremu strzyzeniu u profesjonalisty.
takie strzyzenie wymaga jednak w wypadku ciezkich, prostych lub gestych wlosow mocniejszego cieniowania i degazu- przerzedzenia pasm by były lżejsze i lepiej sie układały.
Mimo to, nastaw sie ze co rano i tak musiałabyś spędzic chwilkę z układaniem fryzury- na żel, lakier itp.
czy jesteś na to gotowa?
gdy wstaniesz z łózka taka fryzura bedzie ci sterczec w rozne strony, więc codzienne układanie to mus.
niemniej da sie ją osiagnac na kazdych wlosach- w najgorszym wypadku jesli mialabys naprawde ciezkie wlosy i niepodatne na jakiekolwiek zabiegi trzeba bedzie te krotkie partie podtapirowac przy skorze i beda tak sie ukladac
Stary 2011-07-21, 14:32   #183
karola0258
Przyczajenie

Exclamation

.

Edytowane przez karola0258
Czas edycji: 2016-04-24 o 11:21
karola0258 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:01   #184
Agaaa-a
Rozeznanie

Dot.: Grube i gęste włosy ;/

Zapomnij o takich włosach jak dziewczyny z linka , ponieważ to jest zupełnie inna struktura włosa . Nawet jak fryzjer " usunie polowe" to i tak nie będzie tego efektu .
Musialaby , ktoś wyciągnąć Ci włosy na szczotce , być może użyć prostownicy , a do tego wszystkiego naladowac na włosy rożne kosmetyczne cuda .
Tamte włosy są gladki , śliskie , Wiotkie i cienkie natomiast Twoje kręcone , grube , puszace z tego co widzę.
Ta 2 z linka ma jeszcze inne włosy niż ta z 1 linka

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2011-07-21 o 15:05
Agaaa-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:12   #185
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: Grube i gęste włosy ;/

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Zapomnij o takich włosach jak dziewczyny z linka , ponieważ to jest zupełnie inna struktura włosa . Nawet jak fryzjer " usunie polowe" to i tak nie będzie tego efektu .
Musialaby , ktoś wyciągnąć Ci włosy na szczotce , być może użyć prostownicy , a do tego wszystkiego naladowac na włosy rożne kosmetyczne cuda .
Tamte włosy są gladki , śliskie , Wiotkie i cienkie natomiast Twoje kręcone , grube , puszace z tego co widzę.
Ta 2 z linka ma jeszcze inne włosy niż ta z 1 linka
Jakim cudem skoro widać, że to ta sama dziewczyna (to samo ubranie i łańcuszek)

Tagi
anime, fruzyra, fryzura, manga, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości