Moje suche,straszne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-05-11, 10:48   #1
Santababala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 309

Moje suche,straszne w這sy

Rozja郾ia豉m pasemkami bardzo g瘰to ciemnobr您owe w這sy...musze je suszy suszark bo inaczej starszniue dziwnie sie kr璚...a ja lubie suszy na grub szczotk. Mam profesjonaln od篡wk z GOLDWELLI, uzywam dobrych szampon闚, ale w這sy sa sianowate, takie brzydkie Co robi ? Znacie jaki na pewno sprawdzony produkt, niedrogi, kt鏎y poprawi kondycje moich w這s闚?
Santababala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-11, 11:04   #2
beliczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 311
Dot.: Moje suche,straszne w這sy

SAntababala!!! spr鏏uj maski L'Oreala intense repair, to kosmetyk profesjnalny, kosztuje oko這 55z ale efekty s niesamowite. Dla mnie to najlepszy spos鏏 na such w這sy. niestety nie jest tania ta od篡wka... A je瞠li chcia陰by naprawde mie w這sy jak z reklamy szamponu to polecam duet: szmapon "Oleo relax" Kerastase i ta maska L'Oreala... pozdrawiam
beliczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-11, 11:05   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Wiadomo軼i: 35 154

A pr鏏owa豉 uzywa czego wyg豉dzajacego po umyciu bez sp逝kiwania? Na puszenie czesto sprawdza sie fioletowy krem wyg豉dzajacy Sunsilka, na pewno nie jest drogi i mo積a spr鏏owa. Tylko najpierw poczytaj recenzje, sporo tam ostrze瞠 co do ilosci specyfiku - bo jesli na這篡 si za duzo, efekt t逝stych w這sk闚 murowany
Mi pomaga na pusz帷e sie w這ski, szczeg鏊nie jak ju min掖 jaki czas od obcinania (np 4-5 miesiecy gdy zapuszczam). Zawsze kiedy w這sy s troch podniszczone, zaczynaj mi sie puszy.
Lexie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-11, 11:07   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Acha i jeszcze kiedy nak豉dasz od篡wk, przetrzymaj j d逝zej na g這wie: zawi w folie, podgrzej suszark, zawi霢 r璚znik puki ciep豉 i zn闚 - d逝zej - podgrzej. I potrzymaj 20 - 30 minut. Zadbaj 瞠by by豉 dobrze wmasowana we w這sy
Stary 2005-05-11, 11:35   #5
Santababala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 309

mam ten fioletowy sunsilk wi璚 spr鏏uje. Odzywk w豉snie zawijam w folie i w recznik i tak chodze ze 2 godziny, ale nigdy nie podgrzewa豉m suszark. To nie spali w這s闚?
Santababala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-11, 11:46   #6
Wisnia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521
GG do Wisnia
Smile Dot.: Moje suche,straszne w這sy

Cytat:
Napisane przez Santababala
Rozja郾ia豉m pasemkami bardzo g瘰to ciemnobr您owe w這sy...musze je suszy suszark bo inaczej starszniue dziwnie sie kr璚...a ja lubie suszy na grub szczotk. Mam profesjonaln od篡wk z GOLDWELLI, uzywam dobrych szampon闚, ale w這sy sa sianowate, takie brzydkie Co robi ? Znacie jaki na pewno sprawdzony produkt, niedrogi, kt鏎y poprawi kondycje moich w這s闚?
hello
ja tez tak popsulam wloski jakis czas temu - skonczylo sie na obcieciu wlosow
ale moge polecic firmy Joico serie K-pax. no wiem ze drogie, ale fantastycznie dziala.
A z tanszych to z garniera takie serum czy jak to nazwac, jest to w tych buteleczkach o ksztalcie kulki z aplikatorem. To serum jest w postaci olejku, nie obciaza wlosow, bardzo ladnie je nablyszcza nawilza itd. jest chyba w 2 albo 3 wariantach. Musisz wybrac ten odpowiedni.
pozatym olejek do wlosow z serii planet spa avonu (taki indyjski) - ja go stosuje troche inaczej niz zaleca producent. Znaczy sie nie przed myciem, tylko po, nakladalam i zostawiam na noc, rano splukuje i wloski sa miekkie i lsniace.
Polecam.
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-11, 12:04   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Santababala
mam ten fioletowy sunsilk wi璚 spr鏏uje. Odzywk w豉snie zawijam w folie i w recznik i tak chodze ze 2 godziny, ale nigdy nie podgrzewa豉m suszark. To nie spali w這s闚?
No raczej nie spali bardzo du穎 kobiet u篡wa tego sposobu i nie dzia這 sie nic z貫go. Nie chodzi o to 瞠by przyk豉da te suszarke do g這wy, tylko tak przez minutke podgrza trzymaj帷 ja jak przy suszeniu, 20 cm od w這s闚. Chodzi o to, 瞠by odzywka lepiej wnikne豉 we w這ski
Stary 2005-05-11, 12:10   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

A wog鏊e to podejrzewam, 瞠 winowajc jest u Ciebie suszarka i suszenie na szczotk. Robisz to pewnie po ka盥ym myciu? Ile razy w tygodniu?
I do tego oczywi軼ie dochodz pasemka...
Tez mia豉m zrobione pasemka (p馧 roku temu), te musz w這sy suszark traktowa bo inaczej si ko鎍e podkr璚aj brzydko. A myje w這sy co drugi dzie, wiec raczej cz瘰to je susz . Niestety, przez jaki czas od kiedy zacze造 si na ko鎍ach puszy utrzymywa豉m je w ryzach od篡wk i Sunsilkiem, ale po jakich 3 miesi帷ach stwierdzi豉m 瞠 lepiej je podcia o te pusz帷 si cz窷c bo ju nie daje im rady. Troche mi szkoda, bo zapuszcza陰m, ale trudno sie m闚i - odrosn...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.