Pani Agnieszko i Beatko HELP, HILFE, AIUTO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-02-03, 12:34   #1
Liluu
Raczkowanie

GG do Liluu

Pani Agnieszko i Beatko HELP, HILFE, AIUTO

Błagam o pomoc. Mam 23 lata i dość duży problem z cerą. Skóra twarzy jest matowa, cienka, i strasznie delikatna. Wstaję rano i wyglądam tak jakbym w ogóle nie spała, skóra jest pozbawiona blasku z wielkimi cieniami pod oczami. Boję się stosować jakiekolwiek kremy ponieważ przeważnie kończy się to uczeleniem, kremy pod oczy też odpadają /po aplikacji kremu pod oczy, w/w wyglądają jak by mnie pszczoły pokąsały/.
Pod oczami widać już pierwsze zmarchy /może to mimiczne - ale zawsze to zmarszczki [img]icons/icon22.gif[/img] /
Podkładu stosować nie mogę ponieważ źle wygląda na cerze zmęczonej, wchodzi w pory i podkreśla zmarszczki. [img]icons/icon24.gif[/img]
Pytanie do P. Agnieszki, jakiego pudru i cieni mam stosować żeby twarz stała sie świetlista i pozbawiona oznak zmęczenia. Jaki kolor różu dobrać??? A co ze szminką raczej jaśniejsza czy może ciemniejsza będzie bardziej wskazana???

Pytanie do P. Beatki jakich kremów mam używać, żeby mnie nie podrażniały a jednocześnie odżywiały moją twarz i okolice oczu? Mam już dość niewypałów i kremów wyrzuconych praktycznie w błoto [img]icons/1wsciekly.gif[/img] Jedyne co używam i nie ma żadnych objawów ubocznych to maseczki: soraya, dax cosmetics i maseczka z glinki różowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0191_USE_USE.jpg (13,4 KB, 5 załadowań)
Liluu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 15:13   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Pani Agnieszko i Beatko HELP, HILFE, AIUTO

Witaj Liluu [img]icons/icon7.gif[/img]
Czy Ty Kotku troszkę nie przesadzasz ? [img]icons/icon7.gif[/img] Na zdjęciach wyglądasz świetnie, a buzia ma bardzo ładny koloryt i nie wygląda absolutnie na zmęczoną.

Ślicznei wyglądasz na tym zdjęciu na górze. w tej lekkiej brzoskwińce jest CI bardzo do twarzy i tak powinnaś się malować, żeby wyglądać świeżo i pogodnie. Jaśniutka cera, ładnie rozświetlona, ślicznie podkreślone oczy [img]icons/icon7.gif[/img]
Liluu ja naprawdę nie wiem co mogłabym Ci jeszcze podpowiedzieć?

Pozdrawiam Cię serdecznie i trochę mniej krytycyzmu w stosunku do siebie.

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 17:20   #3
Liluu
Raczkowanie

GG do Liluu

Hm, dziękuję za słowa otuchy. Choć przyznam, iż liczyłam na małe wskazówki jakie ewentualne modyfikację mogę wprowadzić na mój pyszczek [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam
Stary 2003-02-03, 18:15   #4
palomino
Zakorzenienie

Liluu napisał(a):
> Hm, dziękuję za słowa otuchy. Choć przyznam, iż liczyłam na małe wskazówki jakie ewentualne modyfikację mogę wprowadzić na mój pyszczek [img]icons/icon7.gif[/img]

Ja mam jedną niezłą modyfikację, a mianowicie: szeroki uśmiech [img]icons/icon10.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-02-03, 18:35   #5
Liluu
Raczkowanie

GG do Liluu

Wiem, wiem dałam same takie ponure zdjątka. Chciałam tylko uchwycić te paskudne cienie pod oczami i nierównu koloryt skóry. Wcale nie jestem marudo-zgrzędą [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksienka.jpg (28,5 KB, 4 załadowań)
Stary 2003-05-01, 15:02   #6
aggie
BAN stały

GG do aggie
Re: Pani Agnieszko i Beatko HELP, HILFE, AIUTO/Liluu

Liluu, aaaa powiedz mi dokladnie kochanie, jak malujesz takie oczka ? Cuuudne sa ! Powiedz dokladnie czym i jak bo ja tez takie chce [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-02, 00:08   #7
Ninah
Raczkowanie

Re: Pani Agnieszko i Beatko HELP, HILFE, AIUTO/Liluu

dajcie mi dziewczyny jakąś lupe,bo ja żadnych cieni pod oczami i nierównego kolorytu nie widze [img]icons/icon12.gif[/img] widze za to śliczną dziewczyne !!!... [img]icons/icon10.gif[/img] cmok!
Ninah jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości